Mafia 3

poruka: 523
|
čitano: 72.213
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Mafia 3

Kako da rijesim ovaj problem? 

Oh, you say you want to succeed? Well I say go and fucking fail.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Mafia 3
Vuk15 kaže...

Kako da rijesim ovaj problem? 

 Pokreni direkt preko Steama.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
neaktivan
offline
Re: Mafia 3
Vuk15 kaže...

Kako da rijesim ovaj problem? 

 Mafia III ne radi na procesorima bez podrške za SSE 4.1/4.2, a taj tvoj Athlon II X4 641 sumljam da je ima (osim ako nije izbačen update sa kojim je to popravljeno)

https://i.gyazo.com/20019eaf768819220c69b646f109f051.png

Gledao sam pc specifikacije iz videa, a ne tvoje pod "Moj PC"sry

Always Outnumbered, Never Outgunned
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.10.2016 16:14 (SoynTech).
11 godina
offline
Re: Mafia 3
SoynTech kaže...
Vuk15 kaže...

Kako da rijesim ovaj problem? 

 Mafia III ne radi na procesorima bez podrške za SSE 4.1/4.2, a taj tvoj Athlon II X4 641 sumljam da je ima (osim ako nije izbačen update sa kojim je to popravljeno)

https://i.gyazo.com/20019eaf768819220c69b646f109f051.png

Gledao sam pc specifikacije iz videa, a ne tvoje pod "Moj PC"sry

 Ja imam AMD X8 8320 i HD 7870. Samo kaj imam taj problem.

Oh, you say you want to succeed? Well I say go and fucking fail.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Mafia 3
Vuk15 kaže...

Kako da rijesim ovaj problem? 

 Instaliraj microsoft visual c ++ 2015 (x64 i x86)

13 godina
neaktivan
offline
Mafia 3

Grafika je odvratna i 22 FPS-a na medium na mojoj konfiguraciji je sramotno.

Nije posljednji krik tehnologije ali ako GTA V na high/very high radi na 60, ovo bi moralo na 140...

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Moj PC  
10 0 hvala 1
11 godina
offline
Mafia 3
znaci ovaj novi update 2 nis nije popravil
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Mafia 3

Stvarno ne znam kako vam se da jos natezat s ovom igrom.

 
8 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Mafia 3
IvanDado kaže...

Stvarno ne znam kako vam se da jos natezat s ovom igrom.

 Priča je super, zato ljudi vjerojatno žele odigrati, no tehnički su napravili rusvaj na žalost...

Lijep pozdrav ;)
16 godina
odjavljen
offline
Mafia 3

Ja uživam u svakoj minuti . Konačno došao do oružja sa prigušivačom, odmah igram drugačije. Otključale su se i bombe, rade živi rusvaj.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Mafia 3
IvanDado kaže...

Stvarno ne znam kako vam se da jos natezat s ovom igrom.

 Zato jer mi se čini zanimljivom. Ali ovo nije da sam napucao detalje pa da izgleda super, ali trza.

Ovo em izgleda gore nego Mafia 2 koja je 6 godina starija, em je istovremeno FPS nikakav..

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
16 godina
offline
Re: Mafia 3
chutac kaže...
IvanDado kaže...

Stvarno ne znam kako vam se da jos natezat s ovom igrom.

 Zato jer mi se čini zanimljivom. Ali ovo nije da sam napucao detalje pa da izgleda super, ali trza.

Ovo em izgleda gore nego Mafia 2 koja je 6 godina starija, em je istovremeno FPS nikakav..

 

Već sam napisao gore, imamo sličan setup, stavi grafiku na optimal i to je to.

 

Meni nikad nije palo ispod 30, avg mi je u biti 40-50 i jako je igrivo. A ako maštaš o 60 fps-a ili više imaj na umu da to gotovo ni gtx 1080 ne može.

 

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Mafia 3

Budem probao, hvala :)

 

Maštam o 1440p bez AA i 40-ak FPS-ova.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
11 godina
neaktivan
offline
Re: Mafia 3

Odigrao sam jedno 4-5h igre, i ovo su stvari koje mogu rec sa neutralnog gledista. Igra mi je sama sve stavila na maxedout, sta je i logicno s obzirom koji PC imam, ali igra kao takva jako je lose sređena i optimizirana za PC, bas se vidi da je primarno rađena za konzole. U gradu kad jutrim FPS se spusti cak na 28, kad sam u predgrađu oko 36 do 40 i nesto je, a kad se vozam mostovima i van grada onda je 50 do 60 FPS-a. Kad sam pjesice vecinom je 50-60 FPS-a. Po mom misljenju to je losa izvedba s obzirom kakav PC imam, i da ruku na srce grafika u igri je ispod prosjeka, a opet se vrti tako lose, uzmimo ktome da je DX11. Osvjetljenja u igri su zbagirana, pogotovo kad je suton, refleksije su mi na maximumu i auti izgledaju ko hebena zrcala totalno ruzno i nerealno.

 

Na par bugova sam naisao, jedan mi je komican, ako udjem u isto vrijeme u auto kao i netko tko je samnom, auto nece upalit, znaci lincoln ga pali i pali, drzi se W tipka al nece upalit, tako da onda moram izac, i opet uc u auto, ili kako sad radim, cekam da suvozac prvi sjedne u auto. Onda crash se zna desit kad se save desava izmedju scena, naprimjer cutscena je i nakon nje ide dio bi ja imam kontrolu nad linconom, ako u tom prelazu dodje save, zna se desit crash na desktop. I nista onda lijepo opet pokrenut igru. Prica mi je ok zasad, nista pretjerano, sve ociti kliseji, a i prakticki na samom pocetku igre vec znate kako ce zavrsit, bar sta se price tice.

 

Igrom sam ok zadovoljan, al samom izvedbom, igrom i tih par bugova..defintiivno ne! Igra nema graficku ni priblizno nekim igrama, a opet vrti se losije od njih.

 

Isto tako stavio sam unlimited fps sa VSYNCOM, al igra prepoznaju rezoluciju na 60 herca, umjesto 75 na koliko mi je monitor postavljen, a niti ni nema postavka da mjenjam hercazu na rezoluciji. Tako da morao sam maknut VSYNC i pustit unlimited FPS da mi ide preko 60 sta je igra i mogla i sa VSYNCOM da je glupa igra skuzila da mi je monitor na 75 a ne 60.

 

Poceo me lagamo zivicrat taj draw distance i pop out auta , ljudi pa i grafike. Naime auti se stavraju doslovno 50 metara ispred, cak i manje, i kad juris jednostavno auto se samo stvori ispred tebe, pogotovo ako ides krivim smjerom, ili se stvori na krizanju i bas skrece u tvoju liniju, ili suprotnu, i naravno onda dodje do sudara ili ako uspjes izbjec auto, i tako stalno. Citao sam malo po netu, optimizacija mu je na razini AC Unitia, pa i gora, a vizualije ni blizu onog sta trazi, FPS statistike i benchmarkovi su porazavajuci, da jedna 1080 nemoze vrtit igru u 60 fps-a kako treba. Ekipa sa SLI i crossfire konfama isto dobiva porazavajuce rezultate, sta znaci da je optimizacija smece, i prisjeca me na GTA4

Origin ID: ReaLazio
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.10.2016 0:05 (TheDarkSide).
14 godina
offline
Mafia 3

Najednom mi samo izađe iz igre na desktop. Nikakav error, ništa, samo na desktop. Do sad toga nije bilo. U čemu je stvar?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Mafia 3
softwaremaniac kaže...

Najednom mi samo izađe iz igre na desktop. Nikakav error, ništa, samo na desktop. Do sad toga nije bilo. U čemu je stvar?

 u igri.

cekaj patch ko i mi ostali smrtnici da fixaju to i jos XYZ drugih stvari...

uplay: dr.LeftY | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
9 godina
offline
Mafia 3

Igrao sam 2-3h i ipak sam promijenio mišljenje, čini mi se dobra igrica i igriva je, sve stavio na high, uključujući i AA, FPS na unlimited i igrica je čudo, leti, dogodi se da zatrza ali jako jako rijetko

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Mafia 3

Moze pomoć?

 

Evo mene na godisnjem,pa reko da zaigram kak spada Mafiu 3.

 

Misija I.R.A. don't ask , ukrao sam 3 auta i izvrsio prvi dio, no sad moram izvrsiti drugi dio misije i takodjer ukrasti 3 auta,no nigdje nema markera na mapi.. Trazim po netu nemogu nista korisno naci, ako ej netko prosao pa da me uputi :)

 

Hvala unaprijed!

Trazim ljude za BF4 squad + TS i timsko igranje. PP ako ste zaintersirani
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Mafia 3

Mah neoptimizirano skroz... Puno bugova... Igro na medium ili High razlika u par FPS-a inace oko 30 ... Dropa na 20... 

Finger Up :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Mafia 3

Odigrao. Na kraju onaj osjećaj kada ti je žao što je završilo...odmah znaš da ti je igra sjela. Odlični likovi, potpuno sivi bez podjele dobar/loš, priča koja ima glavu i rep ispričana prilično originalno za video igru. Praktički stalno imaš osjećaj da si u nekom odličnom filmu iz sedamdestih, ne filmu poput Kuma nego više Scarface i sl. Ocjena 8/10. Dvije ocjene manje ne zbog povremeno bugovite grafike, na trenutke i jako loše ili zbog zbilja pretjerno forsirane dužine kampanje u konstantnom ponavljanju jedne te istih misija, nego zbog neiskorištenog potencijala. Da su se još malo potrudili ovo je mogla biti najbolja Mafija u serijalu. Zaplet i rasplet su jednostavno odlični .

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.10.2016 20:10 (XXX).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Mafia 3
razermario kaže...

Mah neoptimizirano skroz... Puno bugova... Igro na medium ili High razlika u par FPS-a inace oko 30 ... Dropa na 20... 

 

Koliko sam ja shvatio igre se puno puno bolje vrti na nvidijinim karticama.

 

Sa rx 480 imao 40-50 fps-a sa gtx 1070 80-100 fps leti sve, sve na max.

 

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: Mafia 3
amd freak kaže...
razermario kaže...

Mah neoptimizirano skroz... Puno bugova... Igro na medium ili High razlika u par FPS-a inace oko 30 ... Dropa na 20... 

 

Koliko sam ja shvatio igre se puno puno bolje vrti na nvidijinim karticama.

 

Sa rx 480 imao 40-50 fps-a sa gtx 1070 80-100 fps leti sve, sve na max.

 

 

 igra se na zalost ne vrti nikako ni na jednim ni drugim karticama :/

uplay: dr.LeftY | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
16 godina
offline
Re: Mafia 3
amd freak kaže...

 

Koliko sam ja shvatio igre se puno puno bolje vrti na nvidijinim karticama.

 

Sa rx 480 imao 40-50 fps-a sa gtx 1070 80-100 fps leti sve, sve na max.

 

 

 A jesi našo uspoređivat kartice...

Štas nebi trebalo usporedit GTX 1060...

11 godina
neaktivan
offline
Re: Mafia 3

Pisao sam vec gore o problemu sa FPS-om na grafickama kao RX 480, zadnje stranice procitaj, al ukratko, igra stucka i ne daje dovoljno FPS-a s obzirom da ne izgleda nista impresivno, i da bi se trebala vrtit puno bolje, ispada da se jedna RX 480 muci s njom, a ustvari optimizirana je zakhurac...

Origin ID: ReaLazio
11 godina
offline
Mafia 3

Ne znam, al eto kod mene skroz to lose ide... A igra i na high. Izgleda kao neka iz 2013 godine ... gg

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Mafia 3
LeftY_CRO kaže...
amd freak kaže...
razermario kaže...

Mah neoptimizirano skroz... Puno bugova... Igro na medium ili High razlika u par FPS-a inace oko 30 ... Dropa na 20... 

 

Koliko sam ja shvatio igre se puno puno bolje vrti na nvidijinim karticama.

 

Sa rx 480 imao 40-50 fps-a sa gtx 1070 80-100 fps leti sve, sve na max.

 

 

 igra se na zalost ne vrti nikako ni na jednim ni drugim karticama :/

 

Pričaj za sebe, 80-100 fps-a sve na full je malo?? lol

 

Više nego gta v na full :D

Poruka je uređivana zadnji put pon 31.10.2016 22:53 (amd freak).
16 godina
offline
Re: Mafia 3

koliko ti je trebalo da je predjesh

16 godina
odjavljen
offline
Mafia 3

Tridesetak sati.

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Mafia 3

jel neko zna mozda nakon šta sam ubia tonnya marcana ona misija di si u ringu nemam više story mission samo optional mission kako dobit story

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice