Mafia 3

poruka: 523
|
čitano: 72.645
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Mafia 3

FHD i sve na LOW stavljeno i k tome u nekim trenucima igra izgleda ko da je iz 2003.! A ne možeš ni stabilnih 60 fps dobiti haha

Što ova igra kuri komp to ne može ni GTA 5, ni bilo koji Far Cry, možda ni Crysis.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.10.2016 20:53 (vrinho).
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Mafia 3

A tek kad pogledaš testove sa guru3d 

We Will Crack You!!!Denuvo!!!
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Mafia 3

Mislio sam kupiti original na steam-u posto imam neke novce na walletu, ali nakon mnogih kritika odlucio sam isprobati jogurt verziju.

Igrao 2 sata i preko svega sam mogao proci, ali preko blurane grafike nikako.

Cak me i ne smetaju toliko teksture slabe rezolucije, ali kada igra izgleda kao da se izvodi na 720p rezoluciji na 1080p monitoru to nikako.

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Mafia 3
Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
11 godina
offline
Re: Mafia 3
Jack Sparrow kaže...

Da ali nije samo PC tu konzole se ne mogu modati, a i kad ljudi daju 60€ žele dobru, kvalitetnu igru tih para. A ne da developer izbaci igru, a onda si sam moraš mod ubacivati da izgleda dobro.

 

Ček ti imaš steamov controller? Meni se ni malo ne sviđa, a kolko sam čitao recenzije ni drugima nije baš nešto.

 

Igra imala potencijala da su si dali malo truda, ovako ispala mah.

 istina da..

jep, imam steam controller i zasad mi je u svim igrama radio bez ikakvih problema ukoliko igra podrzava "full controller support" ; osim mafije al to je ocito ili bugano ili ne postoji nikakav drugi support nego za x360 controller...

 

uplay: dr.LeftY | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
11 godina
offline
Re: Mafia 3
Evo probao i na ps4 igrat, malo je losija grafika, ali nije mutno ko na pc-u, a ono sa promjenom nagle svijetlosti se isto desava, ali samo sam to skuzio poslije one misije kad casandru oslobodis i kad se vratis u lokal, a prije toga bilo sve normalno
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Mafia 3

Evo kod mene na pc-u joj kako je lose uradjeno povraca mi se od ovih nekih ludih boja sve na high postavljeno  zavidni 27fps sa r9 270x 1920x1080

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.10.2016 2:39 (dreadmoore).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mafia 3
Yamacha kaže...

Mislio sam kupiti original na steam-u posto imam neke novce na walletu, ali nakon mnogih kritika odlucio sam isprobati jogurt verziju.

Igrao 2 sata i preko svega sam mogao proci, ali preko blurane grafike nikako.

Cak me i ne smetaju toliko teksture slabe rezolucije, ali kada igra izgleda kao da se izvodi na 720p rezoluciji na 1080p monitoru to nikako.

 Ja upravo suprotno, mogu preci preko bilo kakve grafike al gameplay da je takav, nikako.... 

battletag:MasnaKrvavic#2275
11 godina
offline
Mafia 3

da su korektni, trebali bi sada season pass dati svima besplatno

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Mafia 3



Realan review

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
5 0 hvala 4
15 godina
offline
Mafia 3

jel preso neko do kraja igru? kolko se moze sati utrosit u njoj? dvoumim se dal uzet za ps4 il ne. mogu ju dobit za ne puno para.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Mafia 3
mar123 kaže...

jel preso neko do kraja igru? kolko se moze sati utrosit u njoj? dvoumim se dal uzet za ps4 il ne. mogu ju dobit za ne puno para.

 http://howlongtobeat.com/game.php?id=34002

11 godina
offline
Re: Mafia 3

zavisi za kolko para, al pricekaj jos malo dok ne srede igru nekim patchom

9 godina
neaktivan
offline
Re: Mafia 3

 Koliko je ta stranica uopče točna? Nisam znao da je The Last of Us portan na PC 

We Will Crack You!!!Denuvo!!!
16 godina
protjeran
offline
Re: Mafia 3
SoynTech kaže...

 Koliko je ta stranica uopče točna? Nisam znao da je The Last of Us portan na PC 

 ?? HLTB sadrži baze igara za različite platforme.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
9 godina
neaktivan
offline
Re: Mafia 3
Prince-Artas kaže...

 ?? HLTB sadrži baze igara za različite platforme.

 Ja se ispričavam što nisam dovoljno podebljao no ako bolje pogledaš u "filterima" je izabrana kao platforma pretraživanja igra PC i sortirana po najbolje ocijenjenim tako da tu The Last of Us nebi trebao biti.

No valjda su im izvori odakle dobijaju trajanje neke igre bolji.

 

 

We Will Crack You!!!Denuvo!!!
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.10.2016 18:46 (SoynTech).
16 godina
protjeran
offline
Mafia 3

Očito im je filter tražilice broken. Eto i na toj slici je MGS 3 sa Playstation 2 koji isto nikad nije dobio Windows verziju...

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Mafia 3

Ako pogledamo kako oni dolaze to te statistike o trajanju igra oni zapravo ovise o tome kako če netko popuniti "Submit Your Time". A pošto nema puno ljudi koji su ostavili svoje vrjeme lako je izmanipulirati sistem. 

We Will Crack You!!!Denuvo!!!
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Mafia 3
SoynTech kaže...

Ako pogledamo kako oni dolaze to te statistike o trajanju igra oni zapravo ovise o tome kako če netko popuniti "Submit Your Time". A pošto nema puno ljudi koji su ostavili svoje vrjeme lako je izmanipulirati sistem. 

 Mali je uzorak jer je friška igra, ali HLTB daje dobre okvirne rezultate. Naravno, krajnji rezultati tj vrijeme igranja ovisi od igrača do igrača. 

14 godina
offline
Re: Mafia 3
D3lBoy kaže...



Realan review

 Vrhunski!!!

9 godina
neaktivan
offline
Re: Mafia 3
quickr kaže...

 Mali je uzorak jer je friška igra, ali HLTB daje dobre okvirne rezultate. Naravno, krajnji rezultati tj vrijeme igranja ovisi od igrača do igrača. 

 Nekako mi je bilo logično da krajnje vrijeme igranja ovisi od igrača do igrača no eto valja i tu svima očitu stvar treba napomenuti.

Ja sam napisao da (i pod time mislio TERENUTNO) nema puno ljudi koji su ostavili svoje vrjeme te je lako je izmanipulirati sistem. Što bi značilo da tek sa večim brojem dobijamo okvirne rezultate. Na temelju 6 ljudi koji su prošli igru i ostavili svoje vrejme mislim da se ne dobije naročito dobar rezultat.

Najlaše je lupiti thumb down zato što sam ukazao na problem da trebaju poraditi na stranici jer igre koje nikada nisu izašle za neku platformu oni uredno tvrde suprotno te imaju potrebno vrjeme igranja za prelazak.

Always Outnumbered, Never Outgunned
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.10.2016 21:01 (SoynTech).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Mafia 3
dado16 kaže...
Yamacha kaže...

Mislio sam kupiti original na steam-u posto imam neke novce na walletu, ali nakon mnogih kritika odlucio sam isprobati jogurt verziju.

Igrao 2 sata i preko svega sam mogao proci, ali preko blurane grafike nikako.

Cak me i ne smetaju toliko teksture slabe rezolucije, ali kada igra izgleda kao da se izvodi na 720p rezoluciji na 1080p monitoru to nikako.

 Ja upravo suprotno, mogu preci preko bilo kakve grafike al gameplay da je takav, nikako.... 

Sad sam pogledao review od Angry Joe-a i taman sam dosao do dijela gdje pocne repetitivan gameplay i napravio uninstall.Do kad sam ja prestao bio mi je dobar gameplay.

Quantum brake je bar dao da se iskljuci upscale pa je igra bila ostra na 1080p uz dosta manji fps, ali se malo smanjio aa te neke druge opcije pa je islo na skoro 60fps-a.

13 godina
neaktivan
offline
Mafia 3

Zar još niste shvatili da igra na LOW postavkama izgleda čistije, bolje i ljepše nego na HIGH postavkama?

Ja sam to sinoć shvatio i sada je to to. Samo nek još malo pokrpaju i optimiziraju i bit će super.

Nema na čemu :)

MiR
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Mafia 3
Netreba sve na low,dovoljno samo antiA
8 godina
offline
Mafia 3

meni trenutno radi ok na 1080p, oko 50fps-a po gradu, vsync off, ostalo medium

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.10.2016 20:03 (marattz).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Mafia 3

Apsolutno nema nikakve razlike u svim opcijama na HIGH ili na LOW, a u fps-u se itekako osjeti.

Jedino što se vrlo malo primjeti su bolje refleksije na višim postavkama.

MiR
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Mafia 3

UPDATE: Fixes are in the works for #Mafia3 and we’ll share details on the improvements and timing of the updates soon.

 

Clothes customisation patch is going to be released 'very soon' according to Hangar 13.

 

 

edit:

update je vani, 1.2gb! bas me zanima kaj su dodali/fixali!

 

edit 2:

jos nisu fixali controller bug, ostalo nisam ni provjeravao...

koje nesposobne kre*encine

uplay: dr.LeftY | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.10.2016 2:32 (LeftY_CRO).
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Mafia 3

hebo ih patch, i dalje ne mogu ni uc u igru

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Mafia 3
Cofinho kaže...

hebo ih patch, i dalje ne mogu ni uc u igru

 koristis mozda onaj fix za blur?

ja sam izbrisao i sad mi normalno ulazi u igru, infact, prije patcha nisam imal problema sa tim a sad imam... gg patch

uplay: dr.LeftY | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
11 godina
offline
Mafia 3

Neam pojma, nista nisam instaliravo osim igre koja je na steamu. 250 kuna bacenih u vjetar.

You don't choose to be a Liverpool fan. You get chosen.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice