Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

poruka: 6.268
|
čitano: 942.330
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Miro kaže...
 Kave su izmjene u UI? Nisam ništa novo primjetio (istina, ja sam početnik, pa još učim i osnovne stvari)...
Sinoć sam prije spavanja vrlo brzo instalirao patch i uskočio u igru na kratko da provjerim ono što me najviše zanima - daleko poboljšani LFF - i to je dodano kako su obećali, te provjeriti verziju patcha (1.07) i to je tamo. Potom sam napravio logout i zadovoljan otišao na spavanje :) Nisam vidio ono ostalo. Znam da su obećali još toga u UI i za to velim da mora biti tamo sa klijentske strane patcha, kad su stavili LFF, ali nije gotov patch dok ne stave server-side.


PS. i tebi osobno (i sličnima, kad već dolazite u LOTRO, igram nekih 7 mjeseci) sam htio reći da se slažem s nekim dojmovima ovdje spomenutih koji se žale na neke animacije u igri i sitnice, malo sam bolje obratio pozornost i stvarno neke sitnije zamjerke imam, ali ono što me svaki put natjera "da se naježim" jeste atmosfera koju je Turbine majstorski uspio u dovoljnoj mjeri prenijeti iz LOTR knjiga u ovo cyber-Međuzemlje. Pritom preporučam, ako se sjećaš Silmarilliona i knjiga poslije, da obratiš pozornost na detalje dok istražuješ. Baci oko na kipove drevnih vilenjačkih i ljudskih kraljeva, ruševine i mjesta iz Prvog i Drugog doba, duhove oath-breakera, atmosferu drevnog zla koje potiče još od Morgotha tamo gdje naiđeš, atmosferu Rivendella kao jedne od posljednjih vilenjačkih prijestolnica, popni se na Weathertop gdje je nazgul ranio Frodu, raspali po nazgulu i balrogu (high-end igra :)), gledaj prvobitnu formu zmajeva ondosno wormove (Glaurung je bio worm), gledaj u Riftu zmajeve kako prekrivaju nebo i prijete, uživaj u vedrome ozračju Shirea i simpa Hobita... malo je vremena, ah...  :)  sry za trenutke slabosti

 

A skeptic is a person who would ask God for his ID card.
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.4.2008 15:41 (Zeljko B).
16 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Ja sebi namjeravao napraviti back-up Lotro instalation foldera al ne stane ni na dual layer dvd :( Tako da ak mi puknu windowsi da ne moram sve ponovo instalirat i skidat sve patcheve nego samo c/p sa dvd-a. a ništa, kopirat ću na drugu particiju.


LOTRO - Skullcrusher - Dwarf Champion Lv 50
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Zeljko B kaže...
....ali ono što me svaki put natjera "da se naježim" jeste atmosfera koju je Turbine majstorski uspio u dovoljnoj mjeri prenijeti iz LOTR knjiga u ovo cyber-Međuzemlje. Pritom preporučam, ako se sjećaš Silmarilliona i knjiga poslije, da obratiš pozornost na detalje dok istražuješ. Baci oko na kipove drevnih vilenjačkih i ljudskih kraljeva, ruševine i mjesta iz Prvog i Drugog doba, duhove oath-breakera, atmosferu drevnog zla koje potiče još od Morgotha tamo gdje naiđeš, atmosferu Rivendella kao jedne od posljednjih vilenjačkih prijestolnica, popni se na Weathertop gdje je nazgul ranio Frodu, raspali po nazgulu i balrogu (high-end igra :)), gledaj prvobitnu formu zmajeva ondosno wormove (Glaurung je bio worm), gledaj u Riftu zmajeve kako prekrivaju nebo i prijete, uživaj u vedrome ozračju Shirea i simpa Hobita... malo je vremena, ah...  :)  sry za trenutke slabost. 
 Recimo da i ja, nakon 6 mjeseci igranja, još uvijek znam igrati otvorenih usta... IznenađenŠutim
16 godina
protjeran
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Poceo sam nedavno igrat LOTRO i fakat je igra zakon.

E sada imam jedno nOOb pitanje:

s desne strane mi se pojavila ikona "you have new email" ali neznam kako da procitam taj email.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
MorciTheCroat kaže...

Poceo sam nedavno igrat LOTRO i fakat je igra zakon.

E sada imam jedno nOOb pitanje:

s desne strane mi se pojavila ikona "you have new email" ali neznam kako da procitam taj email.

 

 u mnogim mjestima imaš poštanske sandučiće. pa odeš o njih i klineš na nj i otvore ti se svi mailovi koje si dobio. btw, ako ti je problem naći poštanski sandučić kada dođeš u neko mjesto, samo gledaj na kompas, kada mu se približiš, na kompasu ćeš vidjeti bijelu oznaku u obliku koverte.

LOTRO - Skullcrusher - Dwarf Champion Lv 50
16 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

I moras imati full verziju, ne smije biti trial!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Hvala na pomoci :-) i da imam full verziju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Ne mogu uci u igru, stalno mi izbaci HTTP 403 - Forbidden "update programs"!!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Valjda je server down, stavljaju patch možda! :D

 

Ufff somovi čuvajte se kada vas stari ribic ščepa!

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Pa sto se sad desava!! Skinuo sam patch i instaliao jos prekjucer a sada kada zelim pokrenut igru radi mi neki update od 3600 fileova brzinom od 1 posto  u minuti ;(((  znaci jos sat vremena muke jeblo ih update.

 

Kad smo vec kod toga zasto kada poskidate 5 booka i imate sve up to date kad prvi put pookrenes igru opet radi neki update od sat vremena? Mislim ne kuzim,  sto ne stave  u patch nego se ovako mucit;((

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.5.2008 14:49 (Shocker).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Shocker kaže...

Pa sto se sad desava!! Skinuo sam patch i instaliao jos prekjucer a sada kada zelim pokrenut igru radi mi neki update od 3600 fileova brzinom od 1 posto  u minuti ;(((  znaci jos sat vremena muke jeblo ih update.

 

Kad smo vec kod toga zasto kada poskidate 5 booka i imate sve up to date kad prvi put pookrenes igru opet radi neki update od sat vremena? Mislim ne kuzim,  sto ne stave  u patch nego se ovako mucit;((

 

 He, he, baš ste upali usred patchanja za book 13. Objasnio sam da je ono prvo bio samostalni patch sa klijentske strane, a danas je do 14h bilo patchanje servera. Strpljenja malo, nije tako svaki dan.

A skeptic is a person who would ask God for his ID card.
16 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

meni je danas instalirao nekih 15ak minuta (imao sam patch preloadan od neki dan). ništa strašno i ništa komplicirano. a error 403  znači da je server ugašen. to je i u Lotro launcheru pisalo :)


LOTRO - Skullcrusher - Dwarf Champion Lv 50
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

neki ljudi govore da im se ne dviđa zvuk žviždanja prilikom prizivanja mounta, a nekima se sviđa. turbine je objavio vijest da rade na smanjenju frekvencije tog zvuka a i na opciji da se može isključiti/uključiti. mene osobno, nimalo ne živcira.


LOTRO - Skullcrusher - Dwarf Champion Lv 50
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Zasad sam odusevljen sa book13!

 

Isao sam malo u Forochel iako sam tek lvl41. Prekrasno! Aurora Borealis na nebu izgleda predivno!

 

Covjece, i kad pogledas kolko su oni vec dodali u igru u godinu dana... i sve za dzabe. 5 ogromnih expanzija.

Divno!

16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Miro kaže...
 Kave su izmjene u UI? Nisam ništa novo primjetio (istina, ja sam početnik, pa još učim i osnovne stvari)...
 Evo, sad bolje vidjeh - uljepšali su neke stvari, a Quest Log je daleko funkcionalniji, i još onaj dodatak na učinkovito traženje fellowshipa, kao i novi prozor kada te pozovu u fellowship - ovoga puta jasno možeš vidjeti tko je već upao u grupu i odlučiti. Ma, vidim okolo, ima hrpa toga novog, nikako sve pohvatati... A zviždanje za konjem, hmmm, zna biti zanimljivo, ali na trenutke iritantno kada drugi zvižde :)

 

A skeptic is a person who would ask God for his ID card.
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.5.2008 7:50 (Zeljko B).
16 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

ako vam područje Forochela prekrije gusta magla, napravite log off i ponovo uđite u igru i to će nestati. ovo se zna dogoditi obično prvi put kada se prođe kroz onaj ledeni klanac. mali "techical issue", ništa strašno.


LOTRO - Skullcrusher - Dwarf Champion Lv 50
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

ajme igrao sam od 5 popodne a sad je pol 3 ujutro. sa dvije pauze (jelo). a eto, bio prije toga vani sa curom, pa na nogošu, došo doma i šta drugo radit neg igrat :) doduše nisam znao da će toliko potrajati ali nije bed :D

 

rješavam si reputaciju sa Lossothima.


LOTRO - Skullcrusher - Dwarf Champion Lv 50
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Da da lako čovjek "zaglavi" puno više nego je planirao.

Lotro je totalno zarazan i stalno mi se po glavi vrti još samo jedan quest, još samo jedan i tako do besvjesti. :-)

 

Sad sam totalno edgy jer skupljam lovu za konja, još malo pa ću biti 35 lvl. Jedva čekam konja neki puta mi prekipi kad moram jurcati s jednog kraja mape na drugi.

16 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Zanima me kakva je razlika igrati na US i EU serverima. Trenutno je akcija na www.lotro.com gdje se kupi igra za 9,99$ i mjesecna pretplata za 9,99$. U pravilu vecinom volim igrati sam i nije nuzno da postoje hrvatski igraci.

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.5.2008 21:51 (DocMcGoo).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Jedina razlika za koju ja znam jeste u tome da njima prije dolaze patchevi i ekspanzije (oko tjedan dana ranije), te da na US serverima ima manje HR ekipe, što tebi i nije bitno, u svemu je ostalom to isti svijet. A kvestove ne moraš rješavati sam ako nema Hrvata, jel? Vjerojatno su i poneki Ameri dobri dečki. Ali sve bude dobro, LOTRO okuplja malo zreliju ekipu nego WoW, provjereno, pa ćeš imati dobro društvo, ako odeš tamo.


Postoje samo dva pravila za uspjeh: (1) Nikad nemoj reći sve što znaš, (2) ...
16 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Može li mi netko reći gdje se dotična igra u Hrvatskoj može kupiti. A pogotovo me zanima gdje se megu kupitit prepaid bonovi?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
intelduo kaže...

Može li mi netko reći gdje se dotična igra u Hrvatskoj može kupiti. A pogotovo me zanima gdje se megu kupitit prepaid bonovi?

 Moj prijatelj naručio iz Crovortexa jučer. 199kn je igra.

LOTRO - Skullcrusher - Dwarf Champion Lv 50
16 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Mislim da trenutno nemaju zaliha, a isto vrijedi za dvd.co.uk...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Evo kupio danas online digital download za 9,99$ (posebna ponuda za beta testere). Nadam se da mi drustveni zivot nece trpjeti i da necu kasniti na posao (cesto).

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
DocMcGoo kaže...

Evo kupio danas online digital download za 9,99$ (posebna ponuda za beta testere). Nadam se da mi drustveni zivot nece trpjeti i da necu kasniti na posao (cesto).

 Gdje si nasao digitalni download - Codemastersov web shop je zatvoren vec neko vrijeme?

Recenzent, urednik, Bugovac, ljubavnik - ne nuzno tim redoslijedom
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
DocMcGoo kaže...

Evo kupio danas online digital download za 9,99$ (posebna ponuda za beta testere). Nadam se da mi drustveni zivot nece trpjeti i da necu kasniti na posao (cesto).

 I ja sam bio beta tester ali mislim da si tako mogao kupiti samo u pocetku kada je tek izasla...
16 godina
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Luka kaže...

Mislim da trenutno nemaju zaliha, a isto vrijedi za dvd.co.uk...

 Ja sam se čuo jučer sa ovima iz Crovortexa i kaže žena da imaju više primjeraka. Btw, moj frend je prije nekih 3 tjedna kupio u Osijeku u Emezeti za 200 kn. Kaže zadnje mjesto gdje bi se nadao da će nać Lotro.

LOTRO - Skullcrusher - Dwarf Champion Lv 50
16 godina
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

E da, da li tko od vas igra igru na high, very high ili ultra postavkama? Pitam čisto zbog vizualnog izgleda Forochela. teksture snijega su predetaljne, stvarno izgleda super. pravi užitak za oči, totalno je oštra slika (u cijeloj igri je tako, ne samo u Forochelu, ali Forochel je jako bijel pa se još više ističe oštrina prikaza :)


LOTRO - Skullcrusher - Dwarf Champion Lv 50
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Bok. Evo registrirah se samo zbog ove igre. :)

Pitanje: Dali se i kako moze prebaciti sa US verzije na EU verziju?

Naime kad sam počinjo s igrom nisam se raspito po forumima ništa jer nisam baš forum tip pa sam eto završio na US verziji. Igram par dana 15. lev. hunter za sada. Naravno volio bi se družit s domaćom ekipom on line pa eto zato i dotično pitanje :).

16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Da! Igra izgleda poprilično brutalno na Ultra settinzima(čini mi se da je za ultra set potrebno skinuti cijeli paket posebno detaljnih tekstura). Ja koristim te postavke jedino i samo ako solo questam, jer čim se u priču uplete još par ljudi, framerate mi drastično pada(Athlon 3200+, 2GB DDR, 7800GT...).

 

Inače, framerate mi također jako padne u PvP-anju po Ettenmorsima...

 

Od lokacija koje trebate posjetiti na Ultra settinzima, izdvojio bih Evendim. Pecajte i gledajte refleksije.Iznenađen

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice