Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

poruka: 6.268
|
čitano: 942.398
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

eto ga sve rijeseno

igra se tko sta oce i kako hoce no presing uzivancija i zezancija

ajde da se drzuimo he he bez nekih gay shema ;) molim ljepo

 

server eldar

KS simply walking into mordor (swim)

Char

ceoli lvl 50 mns

bzlas lvl 31

gardinius lvl 17

 

zato se javite i vidimo se in MF lotro-u

 

do skorog susreta see ya

 

24/7 lotro

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Shocker kaže...

 

 

Ja ni u nijednoj stavci ne vidim tu problem...  Bitno je da nema neke zurbe... jer ti oces sto brze dignut lika na 50 dok mi zelimo uzivat u igri i tek kad je upoznamo onda kako ko po mogucnostima se ozbiljnije posvetiti istoj.

 
 
Jasno da ne vidis problem, kad ne vidis podjelu gejmera na one koji imaju vremena i one koji bas i nemaju vremena, a imaju pravo na dobru zabavu koju su sami izabrali. LOTRO okuplja dosta razumnije ljude od wowa, raznih starosnih dobi, ali svejedno je tu ta podjela.

Netko je dijete i studira lezerno, zivi kod staraca koji misle na egzistenciju i normalno je da uziva s 4 lika u LOTRO svijetu. Ja sam i otac i dijete istovremeno. Taj je otac u jednome danu potreban i firmi 8-10 sati, i pravom djetetu i zeni, pa i susjedima, frendovima, automehanicaru, itd.

A kad ja kao dijete pozelim nuzno vrijeme zabave za sebe, onda tu nema tate i mame koji ce preuzeti brigu za RL oko mene, moram balansirati s vrlo malo slobodnog vremena. Tada mi je jedan lik u LOTRO i vise nego dovoljan za dobru zabavu. A to nije samo moja spika, raspitaj se.

Anyway, dosta mjaukanja, idemo u SWIM, pa  kako bude... showtime! Smijeh Jos je dosta "posla" do Rohana, a kamoli do Mordora Belji se

 

Postoje samo dva pravila za uspjeh: (1) Nikad nemoj reći sve što znaš, (2) ...
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.4.2008 15:37 (Faerdhur).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Faerdhur kaže...
Jasno da ne vidis problem, kad ne vidis podjelu gejmera na one koji imaju vremena i one koji bas i nemaju vremena, a imaju pravo na dobru zabavu koju su sami izabrali. LOTRO okuplja dosta razumnije ljude od wowa, raznih starosnih dobi, ali svejedno je tu ta podjela.

Anyway, dosta mjaukanja, idemo u SWIM, pa  kako bude... showtime! Smijeh Jos je dosta "posla" do Rohana, a kamoli do Mordora 



Kao prvo prokleti quote me zeza ne znam ga namjestiti :P

Meni je taj problem itekako jasan jer i ja sam zaposleni otac  i suprug kao i jos jako puno gamera koje sam upoznao proteklih godina.
Upravo zato sam i napisao da ne valja kad  ulazis u nesto preko volje tj nemas dovoljno vremena za oba lika kao sto sam kazes pa onda bolje ni ne pokusavati.
Sto se mene osobno tice posto je moje vrijeme igranja navecer poslije 22 30 h( osim u rijetkim prilikama kao sada) meni i pase vise still igranja opusteniji znaci prvo q sam ili jos bolje sa ekipom  i kasnije kad nas bude dosta dogovorimo se navecer za neku 6 man instancu. Isto vrijedi i za pvp navecer. A sto se tice raidova to vec unaprojed znam da ce biti gotovo neizvedivo jer jednostavno ne mogu nista planirati niti reci da cu sutra od 19- 22h biti tu za igrat a pored mene ce zena i dijete sjedit?! ;P
Lijepo druzenje, kvestanje , male instance  i pvp je super ,a za ostalo nema vremena.  Naravno da nece svi  ili cak vecina djeliti moje mišljenje i ocekivanja od igre i guilda, ali ja tu ne mogu nista. Kad tad ce se u guildu  ako postane veci dogoditi da ce bit onih koji ce htjeti svaki dan raidat i onih koji to nece htjeti/moci e tu ce se onda vidjeti kako stvari stoje.
pozdrav


 

 
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.4.2008 1:24 (Miro).
16 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

ste culi neke codemaster problem... www.lotro-europe.com

Ja imam payment method game card to utjece???????????

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

To se odnosilo na onaj prvi stupac izbora placanja di si imao ponudjene mastercard, visa, visa electron i sl. tj direktno placanje. Ne znam sto je ono dole click and buy jer su isto ponudjene  te kartice ali vjerojatno putem nekog posrednika il slicno. Ja placam preko paypala sa americanom a tako mogu i ostali jer paypal naplati sa bilo koje kartice koliko je meni poznato...visa, mastercard , american.

 

 

16 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

ja imam narihtano game card to onda na to ne utjece jel?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Ej ljudi kako stvari stoje ovaj četvrtak nam dolazi book 13.

Jedva čekam. :-)

16 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

ja si već razmišljam kakve će mi boje bit zimska obleka :)


LOTRO - Skullcrusher - Dwarf Champion Lv 50
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Ettenmoors su najbolji primjer dobro iskorištenog prostora za fantasy pvp (pvmp), za klasu bolje od battlegrounds (većina zna što mislim).

 

Ali imam dva pitanja:

 

1) kad sam naokolo išao loviti solo creeps, dečki koji glume wargove u pravilu bježe kao zečevi od fajta jer ne mogu podnijeti champa s 4000 morala i 400 might, ili rade neke stealth taktike, navlače čopor npc wargova, itd. Međutim, problem je kad takav pozove još dva-tri igrača warga koji jako eksploatiraju stealth. Nije li nepravda da je u igri elfovima uskraćena prirodna Tolkienovska "vidovitost", a wargovima dano da stealthaju maksimalno (vidi se da sam suxao kad su me zaskočila tri warga, srušila sa konja i opalila cripple :)) ? Jel ste se udruživali u grupe i lovili takve podmukle tipove :) ?

 

2) kako solo freeps uspijevaju dobivati renown pointe i rating u raidu? svi smo u grupi i patimo se pod nekim lošim zapovjednikom da skršimo orkove, za malo renowna, a neki se furaju okolo solo i dobivaju renown

 

Dakle?

 

 

p.s. ili još gore u vezi prikraćene elfovske vidovitosti - koliko vam se puta dogodilo da ste pred ulazom u Tol Ascarnen, lomite otpor creepova, kad njihova druga polovica flanka ili dolazi preko mosta, s leđa, a ni jedan elf među vama nije mogao vidjeti ni ono malo s mosta dolje kako prelaze rijeku i obilaze vas? Koristio sam /look sa mosta, ali ništa se ne događa, ne vidi se, a kao prema Tolkienu Legolas je kilometrima vidio u daljinu (i u filmu gleda nadaleko kako uruci bježe s hobitima)

 

Inače, što se tiče pvp u LOTRO, mislim da ostvarenje Osgiliatha bude *ebeno dobro, kad su samo kroz Ettenmoors uspjeli dočarati malo atmosferu sukoba u Middle-Earth. Samo treba dočekati Osgiliath... A prije toga Rohan, navodno, donosi mountanu borbu...  :)

Postoje samo dva pravila za uspjeh: (1) Nikad nemoj reći sve što znaš, (2) ...
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.4.2008 9:06 (Faerdhur).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Bzsuspect kaže...

 server eldar

KS simply walking into mordor (swim)

Char

ceoli lvl 50 mns

bzlas lvl 31

 
Ceoli, pitanje: vidim da ti je Bzlas u SWIMu, tamo sam otvorio alt (Chedo, burg), ali je jučer moj main (Thinna, ch) primljen u Retribution, a vidim da ti je Ceoli tamo - možeš li mi detaljnije pojasniti "droll" sustav koji koristi Retribution ovdje u LOTROu, kako bih izračunao koliko mi otprilike raidova treba da sakupim Rift opremu? To  me zanima da se znam organizirati, svoje večeri i vikende. Nešto mi je u chatu sinoć nabacio o tome Arkine, ali smo bili u gužvi u moorsima, pa sam zaboravio.

Postoje samo dva pravila za uspjeh: (1) Nikad nemoj reći sve što znaš, (2) ...
16 godina
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Brajki kaže...

Ej ljudi kako stvari stoje ovaj četvrtak nam dolazi book 13.

Jedva čekam. :-)

 mislim da se to neće dogoditi. inače bi Codemastersi već stavili torrent na stranicu.

LOTRO - Skullcrusher - Dwarf Champion Lv 50
16 godina
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Ja iskreno razmisljam kupiti US verziju. 20dolara je i 10 je postarina.

 

Jer ovo sto sad rade je katastrofa.

US je vec danas dobio novu ekspanziju, a mi necemo jos 2 tjedna. Tek krajem drugog tjedna ce dobiti release candidate na testiranje...

 

A danas bi trebala biti obljetnica izlaska.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Dachande kaže...

....a mi necemo jos 2 tjedna. Tek krajem drugog tjedna ce dobiti release candidate na testiranje...

 


Ovo je negdje pismeno potvrđeno?
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Ja sam očekivao da će danas book 13 ali nije.

 

Nisam našao ni za US verziju da je updatana. To jednostavno nebi bilo fer da ameri dobiju book 13 prije nas.

 

Probat ću otkriti kada će update pa javim.

16 godina
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Sluzbeno je.

Ameri su vec dobili.

 

A Satine (Codemastersova glavna zena na forumima) je rekla da jos nisu dobili ni release candidate, a kamoli da su krenuli u lokalizaciju.

16 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Ovo je zadnji post spomenute Satine(prije cca 5 min):

 

Hi everyone,

If I had more news to give, I would. Right now I'm waiting for production to tell me when they think we will be able to go live with Book 13. When I get that date, I will post it immediately.

For now, the same details stand: we want to bring it to you as soon as possible, however until it has passed the final "green light", then we won't know for sure when that will be...

We're very sorry for any confusion caused by the splash screen which has now been removed. Originally it was the intention to have the patch this month, and we will still try our hardest to get it to you in April, however right now, achieving that is looking quite unlikely due to these last minute, unforeseen obstacles that have cropped up.

 

 

Dakle, da je bezobrazno - bezobrazno je. Izlanuo seViče

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Faerdhur kaže...

Ettenmoors su najbolji primjer dobro iskorištenog prostora za fantasy pvp (pvmp), za klasu bolje od battlegrounds (većina zna što mislim).

 

Ali imam dva pitanja:

 

1) kad sam naokolo išao loviti solo creeps, dečki koji glume wargove u pravilu bježe kao zečevi od fajta jer ne mogu podnijeti champa s 4000 morala i 400 might, ili rade neke stealth taktike, navlače čopor npc wargova, itd. Međutim, problem je kad takav pozove još dva-tri igrača warga koji jako eksploatiraju stealth. Nije li nepravda da je u igri elfovima uskraćena prirodna Tolkienovska "vidovitost", a wargovima dano da stealthaju maksimalno (vidi se da sam suxao kad su me zaskočila tri warga, srušila sa konja i opalila cripple :)) ? Jel ste se udruživali u grupe i lovili takve podmukle tipove :) ?

 

2) kako solo freeps uspijevaju dobivati renown pointe i rating u raidu? svi smo u grupi i patimo se pod nekim lošim zapovjednikom da skršimo orkove, za malo renowna, a neki se furaju okolo solo i dobivaju renown

 

Dakle?

 

 

p.s. ili još gore u vezi prikraćene elfovske vidovitosti - koliko vam se puta dogodilo da ste pred ulazom u Tol Ascarnen, lomite otpor creepova, kad njihova druga polovica flanka ili dolazi preko mosta, s leđa, a ni jedan elf među vama nije mogao vidjeti ni ono malo s mosta dolje kako prelaze rijeku i obilaze vas? Koristio sam /look sa mosta, ali ništa se ne događa, ne vidi se, a kao prema Tolkienu Legolas je kilometrima vidio u daljinu (i u filmu gleda nadaleko kako uruci bježe s hobitima)

 

Inače, što se tiče pvp u LOTRO, mislim da ostvarenje Osgiliatha bude *ebeno dobro, kad su samo kroz Ettenmoors uspjeli dočarati malo atmosferu sukoba u Middle-Earth. Samo treba dočekati Osgiliath... A prije toga Rohan, navodno, donosi mountanu borbu...  :)

 

Pozdrav svima, evo da se predstavim prvim, Berta Elf champ lvl50 rank6 Eldar server
Igram lotro otprilke pola godine imam samo jednog chara

E sad bih htio odgovoriti na ovo pitanje
1) kao solo freep mozes bez problema unisti 3-4 low rank creepa ( champ, hunter, lm ).
Wargove otkrivas pomocu nekog AOE skillom bez ikakvih problema i to sto rade da tako u grupi idu ih potuno razumijem jer on kao low rank solo creep ce jako tesko dobiti nekog freepa.
Sto se tice stealtha elf-ovi imaju bezvezni stealth koji nekoristi nicem pogotovo u etenu, bolej ti je da se sakriejs iza nekog drveta nego u stealth

2) Kako mislis kako mogu solo ici? kad ides solo moras paziti na kretnje creepova ides na ona mjesta di oni obavljaju questove recimo kod hobita ili pak kod leacha-eva i tamo ces ih pretezito naci, kad ubijas solo dobivas od 50-150 poinotva po killu i puno brze ti se raiting puni nego u raidu, sto se tice raidova kad nadjes neki dobar raid sa dobrim leader-om ( btw na eldaru ih ima jako malo, imo sam srece pa sam dvojicu nasao ) dobivas i po 4000 pointova i 2 zvjezde u 3h igranja sto je jako pohvalno, a ako upadnes u neki raid di leader puca na kampiranje nevoli flankat nevoli zasjede nevoli se kretati po etenu onda ces dobivati jako malo pointova i bolej odmah izaci iz toga i ici solo

3) sto se tice gledanja creepova s mosta ukljuci draw distance na ultra high jedino ti to mozda moze pomoci jer nepostoji nikakav skill kao u wow-u recimo da gledas sta je u daljini ( shaman mislim da to ima )


Eto mislim da sam sve napisao sto sam planirao dok sam citao post, valjd nsiam nist zaboravio, uzivajte i vidimo se u medjuzemlju :)
16 godina
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Dachande kaže...

Ja iskreno razmisljam kupiti US verziju. 20dolara je i 10 je postarina.

 

Jer ovo sto sad rade je katastrofa.

US je vec danas dobio novu ekspanziju, a mi necemo jos 2 tjedna. Tek krajem drugog tjedna ce dobiti release candidate na testiranje...

 

A danas bi trebala biti obljetnica izlaska.

 Ameri su uvijek dobivali novi book prije Europe tako da ne znam zašto bi situacija sa Book 13 bila drugačija. al nije da nemam sad šta radit u LOTRO-u tak da mi nije problem strpit se.

LOTRO - Skullcrusher - Dwarf Champion Lv 50
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Istina da se ima hrpa posla za raditi. Ja sam tek jučer nagurao lvl 32 i stvarno posla iiiimaaaaaaaaa preko glave. Ali veselilo bi me da sam dobio pecanje. Meni se peca za pošizit. Osim toga volio bih što prije imati dodatne LFF opcije koje bi mi olakšale traženje felowshipa.

16 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

evo ekipa i ja počistili Helegrod (do Thoroga, zadnjeg bossa) - 24 man raid. odlično bilo :)


LOTRO - Skullcrusher - Dwarf Champion Lv 50
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Book 13

Dostupan je patch 1.07, odnosno Book 13!!!

 

Više detalja saznajte OVDJE

 

Pripremite se na download 711,8 MB (fakat nisu normalni :)!

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.4.2008 13:01 (Miro).
16 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Skida se. Evo download link (full legalan naravno): http://files.filefront.com/The+Lord+of+the+Rings+Online+Book+13+Patch+US/;10073642;/fileinfo.html


LOTRO - Skullcrusher - Dwarf Champion Lv 50
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Sims kaže...
 To je za US verziju! Ja sam potrosio cijeli promet za ovaj mjesec pa cu ga iduci skinuti, jer ionako nece skoro biti potreban book 13.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Jupiii book 13 stiže i nama :-)

Pecanje pecanje pecanjeeeeee :-)

16 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Samo jedan mali disklejmer:

 

Ovo je Book 13 patchfile i trebao bi se moći normalno instalirati, ali neće biti aktiviran(pretpostavlja se) do četvrtka.

 

Ali ga svakako nije loše skinuti što prije. :-)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Ghostara kaže...

Samo jedan mali disklejmer:

 

Ovo je Book 13 patchfile i trebao bi se moći normalno instalirati, ali neće biti aktiviran(pretpostavlja se) do četvrtka.

 

Ali ga svakako nije loše skinuti što prije. :-)

Da, uredno se instalira bez problema.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

I dodatak, Sims nije pojasnio :)  ovaj patch je client-side. To znači da se uredno instalira na vaš hard, imate UI izmjene, novi LFF, hrpu toga ispod haube, itd. ali se server-side dodaje vjerojatno u četvrtak ili kad već bude maintenance (a možda i kasnije :)), a onda ćete još 15-ak minuta skidati mape, itd. Pogledajte, ne možete u Forochel pokrajinu sad sa 1.07 patchem dok ne postave server-side toga patcha.

 

Dobro je što to rasterećuje download na dan postavljanja serverskog dijela. Samo instalirajte, sve je OK. Mislim da je na Gamershellu prvi izašao za EU i dosta brzo ide dload.

 

 

Svaka čast Turbineu za pumpanje sadržaja i slušanje gejmera! Ovog ljeta izlazi book 14, pa na jesen ekspanzija...

A skeptic is a person who would ask God for his ID card.
Poruka je uređivana zadnji put uto 29.4.2008 14:53 (Zeljko B).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Sims kaže...

evo ekipa i ja počistili Helegrod (do Thoroga, zadnjeg bossa) - 24 man raid. odlično bilo :)


Hvalisavac :D

Istina je. Igra dobiva novu dimenziju kad s izvrsnom ekipom radiš high-end dio igre, i to ne samo Hele i Rift, Uru, itd. Pogledaj malo Annuminas instance, ludilo  :D

A skeptic is a person who would ask God for his ID card.
16 godina
moderator
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
Zeljko B kaže...

I dodatak, Sims nije pojasnio :)  ovaj patch je client-side. To znači da se uredno instalira na vaš hard, imate UI izmjene, novi LFF, hrpu toga ispod haube, itd. ali se server-side dodaje vjerojatno u četvrtak ili kad već bude maintenance (a možda i kasnije :)), a onda ćete još 15-ak minuta skidati mape, itd. Pogledajte, ne možete u Forochel pokrajinu sad sa 1.07 patchem dok ne postave server-side toga patcha.

 

 Kave su izmjene u UI? Nisam ništa novo primjetio (istina, ja sam početnik, pa još učim i osnovne stvari)...
16 godina
offline
RE: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Patch jos nije live, zato nisi vidio promjene.

Vidjet ces jako velike promjene u LFF sistemu.

 

Znaci, moze se skinuti i instalirati, ali jos nije live.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice