Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

poruka: 6.268
|
čitano: 949.544
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
PLASMAorLCD kaže...

Ne. Negdje su zamrznuti kod Codemastersa ili pobrisani. Imaš EU izdanje vjerojatno, koje više ne vrijedi.

 

EDIT: Prilično sam siguran da je LOTRO prije otišao F2P. I to dosta prije.

I to puuuuno prije!

 

LOTRO je bio f2p vec 2010. godine dok sam i ja igrao no ja sam i dalje bio placao pretplatu jer nisam zelio ostati na tri lika i bez dodatnih torbi.

O tome znam jako dobro sta pricam jer znam da sam mogao birat hocu igrati VIP i imati bas sve pogodnosti u obliku dodatnih likova, turbine pointa za svaki mjesec placanja VIP-a, dodatnih vreca za iteme i sl.

Kako se nisam zelio odreci tih pogodnosti, tako sam od prvoga dana placao pretplatu s time da sam mjesec dana imao free igranja zato sto sam kupio box igru.

Svaki mjesec kako bi plcao VIP, tako bih na temelju toga dobivao i TP.

 

Jako dobro znam o cemu pricam posto nisam bas malo igrao LOTRO te sam dobro upucen u tu sta i kako je bilo oko tih stvari s f2p te znam kada je pocelo.

Kada je poceo f2p, tako je i nama na Eldar dosla hrpa novih igraca.

 

Nisam potrosio niti jedan TP posto nisam imao potrebe za to, imao sam ionako sve pogodnosti pa sam htio uzeti ekspanzije za TP posto sam imao debelo tih TP i mogao sam kupiti za njih sta hocu.

 

Ovo su sve 101% tocne informacije i ne, nisam imao dva accounta...cak ni pod razno nisam imao dva accounta no ako nisam napravio migraciju na koju onda foru na Turbine-u stoje moji podaci, a nema mi igre i ne prihvaca mi KUPLJENI serial za igru posto imam kupljenu box igru te nisam bas NIKADA koristio f2p stvari.

 

Inace, evo i moje igre da ne bi bilo da izmisljam (slikano brzinski s smecem od moba pa je losa kvaliteta):

 

https://dl.dropbox.com/u/25130479/2012-12-07%2023.09.32.jpg

 

https://dl.dropbox.com/u/25130479/2012-12-07%2023.09.49.jpg  (na ovoj se slici vidi da nisam ni iskoristio onih 7 dana free igranja za nekog frenda)

 

Tu bi sada isla jos jedna slika gdje sam slikao svoj serial od igre koji sam poslao Turbineu i na niti jedan ticket NE odgovaraju.

Toliko o supportu te se ovo doslovno moze smatrati kradom ako ne dobijem valjani odgovor gdje su moji svi likovi i gdje su svi oni moji TP-i te na kraju krajeva zasto si ne mogu registrirat svoju legalno kupljenu igru te imam i racun iz Algoritma za istu.

 

@ Dachande

 

Osobno nisam kao sto sam odmah rekao NIKADA igrao f2p, makar je bilo moguce no nisam nikada htio biti s nicime ogranicen pa i dok je bio moguc f2p ja sam i dalje sve uredno placao.

Ako mi se neka igra svida onda mi nije nesto problem platit i imati sve pogodnosti.

 

Napominjem da ako mi ne daju objasnjenje od kuda moji svi podaci kod njih (ime, prezime, mail i sve ostalo), a da nisam napravio migraciju i ako mi ne daju objasnjenje sta su shebali da ce ovo biti gadna pljuvacina jer je to onda najgori support ikada posto su me onda doslovno pokrali...ako za nista drugo onda za igru koja je legalno kupljena kod nas u Algoritmu (cak i ako zanemarimo TP za koje sam mogao kupiti sve ekspanzije).

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.12.2012 16:16 (win32).
13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Ma nije do toga (2 acca, F2P), jednostavno nisi prebacio, i sad je gotovo jbg. Da, ja sam počeo igrati LOTRO 1-2 mjeseca prije F2P jer sam tek tada načuo o njemu (što puno govori o marketingu), samo nisam bio siguran kada.

 

Kada si poslao ticket? Ja sam neki dan slao ticket da mi pobrišu sav creditcard info, tek nakon 6 dana su to učinili. Ja sam do sada 5-6 puta slao ticket, uvijek odgovore, samo što im dugo, dugo treba. I updateaj ticket, ali nećeš ništa postići. :(

 

EDIT: Nisu oni ništa mogli s*ebati ako si igrao na EU a nisi napravio sam migraciju...

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.12.2012 16:25 (PLASMAorLCD).
Moj PC  
1 0 hvala 2
16 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

@win3

Ne moraš se ljutit, nisam te napao.

Nisam ni sam siguran kad je bila migracija, a kad F2P. Znam da je i jedno i drugo bilo davno.

I znam da sam ja bio razočaran kako malo TP-a sam dobio prelaskom na F2P. A igrao sam igru fakat puno. Odgrindo sam valjda svaki ingame deed na Captainu.

 

Ali mi je ovo sve skupa nejasno, jer znam da sam ja dobivao pun kufer obavijesti, prebacite se, migrirajte se, imate još malo, ovo vam je zadnja šansa i tako.

Tak da ne znam kak si uspio zakasnit na to.

 

A da se box ne može regat je čudno, istina. Možda je razlika ako je to bio EU box, a ne US? Pojma nemam. Znam da i sada ima nekih boxova vani, iako su to možda samo sa bodovima i nekim konjima i tako. Tipa kaj steam nudi sad.

13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

EU box ne radi. Treba US. Napisao sam to prije.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Samo jedna stvar mi nije jasna, ako se nisam prebacio tj. ako nisam napravio migraciju, kako to da na Turbineu stoje bas svi moji podaci i kako to da mi uredno salju obavijesti na mail?

Znaci da sam ocito sve prebacio jer inace ne bi imali te informacije ili..?

Malo je ovo sve cudno.

 

Isto tako je glupo da svi mi koji smo uredno kupili igre, sada je ne mozemo registrirat.

 

Ova stvar mi je najjaca:

 

"Due to EU privacy laws we cannot force migrate player accounts."

 

Ok, ne mozete napraviti sami migraciju NO mogu nam uzeti sav novac (da, TO je nas novac koji smo dobili zahvaljujuci VIP clanstvu), mogu nam ponistiti seriale makar smo igre uredno kupili i jos bolje, ako nisam napravio migraciju po kojem zakonu mogu sami prebaciti SVE moje detaljne informacije kod njih te mi uredno slati mailove?

 

Malo je sve to cudno.

 

Ako mi to ne rijese i ako mi ne objasne od kuda im svi moji detaljni podaci, a igre i svega ostaloga nema, jednostavno prelazim tj cekam neki novi, slican MMO (WOW battle chest mi jos stoji kompletno zapakiran u ladici i nemam bas volje sada poceti s igranjem dok je sve vec to malo "isprano"...neka stoji u kolekciji).

 

Nista, cekati cu neki onda novi MMO koji ce biti neki fantasy RPG pa cu krenit od nule, a ovi iz Codemastersa i Turbinea ce dobiti veliki minus.

 

Samo me zanima njihov odgovor, a ujedno cu sve to i objavit na njihovom forumu i jos nekima jer ako nije napravljena migracija, od  kuda im svi moji podaci (i onda idu pricati o nekom zakonu! lol).

 

Sorry Dechande, nisam mislio "napadati" te...sve 5. {#}

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

tebi nije jasno da si zakasnio i da ti nikako nečeš moći biti u pravu?

 
1 0 hvala 2
16 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Meni je stvarno žao što ti se to dogodilo.

Evo i ja sam nedavno spušio 500TP.

Jer sam zbog buga u lotro storeu kupio četvrtu torbu a trebao sam 6. torbu i već imam pravo i na 4. i 5. torbu  i ne trebam ih kupovati.

Tražio sam refund TP ili barem da mi daju neki kod za popust na 6. torbu za navedeni iznos, ali već 3 tjedna nema odgovora.

 

 
1 0 hvala 2
12 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Dostupna je 6 torba za kupiti ili je još zbugana?

 
1 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Odavno dostupna 6.

 

Šteta što si spušio 500 na 4., vidio sam da je dosta ljudi, ja nisam kupovao jer sam vidio da piše četvrta, lol.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
1 0 hvala 2
16 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Na sta se uopce isplati trositi TP-e. Imam ih kao dreka.

Mogu kupiti ekspanzije, npr. Rohan?

Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
1 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Možeš većinu (ustvari sve, samo u dijelovima), ja ih sad trošim na ''gluposti'' jer imam sve ostalo pokupovano.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.12.2012 15:31 (PLASMAorLCD).
Moj PC  
1 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
PLASMAorLCD kaže...

Odavno dostupna 6.

 

Šteta što si spušio 500 na 4., vidio sam da je dosta ljudi, ja nisam kupovao jer sam vidio da piše četvrta, lol.

  nisam znao,pošto sam se vratio lotru prije nekih 2 tjedna

12 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

zna netko di je najbolje farmati materijale za prospectors od početka do kraja?može link ili napisati

hvala

{#}

 
1 0 hvala 2
11 godina
protjeran
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

koji server ima najveću populaciju?

 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

u PON 17.12.12 dolazi Update 9?

 
2 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Yep.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
0 0 hvala 3
14 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

kako ste vi poceli s lotrom ako bi me netko mogao uvesti bio bi mu jako zahvalan novi sam pa jos nist neznam :) unaprijed hvala !!!

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Pročitaj knjige i pogledaj filmove, haha :).

 

 

Je li već igraš ili?

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
0 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

ma igram da pogledo sva 3 dijela i obozavam te filmove gledo sam ih 100 put i opet ih obozavam sad cekam the hobbit ma znam to sve al da mi neko malo pokaze u igri đe vi budete u igri,pa da se skupimo {#} 

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
codec kaže...

ma igram da pogledo sva 3 dijela i obozavam te filmove gledo sam ih 100 put i opet ih obozavam sad cekam the hobbit ma znam to sve al da mi neko malo pokaze u igri đe vi budete u igri,pa da se skupimo {#} 

aj ako neko ima skype dodajte me petar.gavran4

13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Koji ti je nick? 

Koji si level?

Koji si server?

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

nick mi je blackhunted

server mislis (world) onaj prvi dwarwor elf

level 2 tek sam poceo

pa de jel imas skype {#}

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Pošto si tek počeo nije problem da se prebaciš na server (world) Eldar... Tu ti ima mnogo balkanaca, ima i hrv. kinship, pa ti mogu pomoći... Skype nemam :P, a i ne igram na tom serveru.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them. In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

ko je reko da je ikad bio problem eo dolazim na taj server :P

14 godina
neaktivan
offline
Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

e eo kod vjezbanja sam :P

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)
codec kaže...

e eo kod vjezbanja sam :P

  i s kojom klasom si počeo igrat?champ ili hunt  {#}

mislim da najviše njih počne s jednom od te dvije

14 godina
neaktivan
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

sa champ ajde neko u igru da se nademo da mi pojasnite :P

14 godina
neaktivan
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

Najveći balkanski kin na Eldaru ti je The Last Sons Of Gondolin http://lastsonsofgondolin.guildlaunch.com/

Nađi nekog od njih ingame,uđi u kin i sve će ti objasniti

14 godina
neaktivan
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

di da nađem hrvate

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Lord of The Rings OnLine (iliti LOTRO)

??? Pa napisao sam ti gore

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice