Homeworld 3

poruka: 18
|
čitano: 7.797
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Homeworld 3

http://www.gaming.hr/vijesti/1453-Relic-ipak-radi-na-RTS-nastavku-Homeworld-3.html

 

 

joj, mislim da me trnci prolaze

 

 

iako je bilo govorkanja da relic neće radit HW3 jer je njihov prvi i dugogodišnji ceo, tvorac prvog i drugog nastavka HW-a, napustio relic i thq, a i sierra i vivendi neće samo tako dat prava na HW, thq zna namirisat gdje je lova i na našu veliku radost pokrenuo stvari...

 

šta se još zna? ništa, osim toga da se nešto radi Cool

 

 

 

uglavnom, lijepo su mi uljepšali ovo jutro

ideš...
Moj PC  
4 0 hvala 2
16 godina
offline
Homeworld 3

O, dobre vijesti... Vec je vrijeme da se malo opet zaigra Homeworld. Dvojka je bila groundbreaking kako bi rekli na reklami, bas me zanima kako ce novi nastavak izgledati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Homeworld 3

Ja sam još sinoć mislio otvoriti ovu temu ali sam totalno smetnuo sa uma. Da vidiš tek mog iznenađenja kad sam čuo ovu vijest. Skakao kao luđak po sobi od srećeSmijeh

When power leads men towards arrogance, poetry reminds him of his limitations...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Homeworld 3

ona vijest je iz 11. mj 2008-e! Jel ima kakvih novijih vijesti.

 

Dvojku nisam uspio preći do kraja, jer je umobolno teška, a igrao sam sa šiframa čak. I da štekala je ko luda kada ima puno brodova bez obzira na nisku rezoluciju i grafičke postavke sad dali je to zbog radeonke HD4870 (lošije performanse u open gl-u) ili zato što nije orginal?

 

Oni brodovi mi se baš i ne sviđaju, sviđa mi se mod za igricu "fleet commander battlestar galactica" koji donosi bolju grafiku i ofc cylonske brodove i kolonijske brodove.

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Homeworld 3

ja nisam igrao ni hom 1 ni 2 lol shame on me a imam tu igra na cd-u ;D

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Homeworld 3

Vijest Relic teases Homeworld 3 development odnekud...

 

 

"This time last year, THQ snapped up the trademark for Relic's space-faring RTS, Homeworld. Now Eurogamer reports that, during a visit to Relic's offices, the dev was (quite badly) attempting to tease that Homeworld 3 is in development without actually saying, "It's in development."

When asked about the possibility of a new Homeworld, Dawn of War II design lead Jonny Ebbert told the site that, "We're really happy the IP has made its way home, and yeah, we're definitely looking at it." Ebbert continued, saying there's "always a chance" that the game is in development at the studio, adding that he is "very, very, very" excited about the idea of revealing it to the world. And ... it's just being looked into? Nice try, guys."

 

 

Me a skeptic? I hope you have a proof!
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Homeworld 3
Hyperion kaže...

ona vijest je iz 11. mj 2008-e! Jel ima kakvih novijih vijesti.

 

Dvojku nisam uspio preći do kraja, jer je umobolno teška, a igrao sam sa šiframa čak. I da štekala je ko luda kada ima puno brodova bez obzira na nisku rezoluciju i grafičke postavke sad dali je to zbog radeonke HD4870 (lošije performanse u open gl-u) ili zato što nije orginal?

 

Oni brodovi mi se baš i ne sviđaju, sviđa mi se mod za igricu "fleet commander battlestar galactica" koji donosi bolju grafiku i ofc cylonske brodove i kolonijske brodove.

pa si probao na directx? meni glatko išla s velikim flotama, a igrao na radeon9250 Belji se

i da, igrao sam s nekim patchem...

 

 

ps. jedinica je puno teža Izlanuo se

"Stay a while and listen..."
15 godina
neaktivan
offline
RE: Homeworld 3

Prosle dijelove sam odigrao sa gustom tako da je ovo dobra vijest za mene.Jedva cekam-

15 godina
neaktivan
offline
RE: Homeworld 3
pad0branac kaže...
Hyperion kaže...

ona vijest je iz 11. mj 2008-e! Jel ima kakvih novijih vijesti.

 

Dvojku nisam uspio preći do kraja, jer je umobolno teška, a igrao sam sa šiframa čak. I da štekala je ko luda kada ima puno brodova bez obzira na nisku rezoluciju i grafičke postavke sad dali je to zbog radeonke HD4870 (lošije performanse u open gl-u) ili zato što nije orginal?

 

Oni brodovi mi se baš i ne sviđaju, sviđa mi se mod za igricu "fleet commander battlestar galactica" koji donosi bolju grafiku i ofc cylonske brodove i kolonijske brodove.

pa si probao na directx? meni glatko išla s velikim flotama, a igrao na radeon9250 Belji se

i da, igrao sam s nekim patchem...

 

 

ps. jedinica je puno teža Izlanuo se

Dvojka nije preteška (slažem se da je jedinica teža), iako ima misija na kojima se dobro oznojiš. Pred oko pola godine sam ju ponovo prešao (na normal težini) - sa tada zadnjim patchom (vjerujem da nema novijih od tada), na Radeonu X1650 je radila bez problema sa svim detaljima na max.

The laws of nature are constructed in such a way as to make the universe as interesting as possible. - Freeman Dyson, Imagined Worlds
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.9.2009 15:25 (hrx).
14 godina
protjeran
offline
RE: Homeworld 3
hrx kaže...
pad0branac kaže...

pa si probao na directx? meni glatko išla s velikim flotama, a igrao na radeon9250 Belji se

i da, igrao sam s nekim patchem...

 

 

ps. jedinica je puno teža Izlanuo se

Dvojka nije preteška (slažem se da je jedinica teža), iako ima misija na kojima se dobro oznojiš. Pred oko pola godine sam ju ponovo prešao (na normal težini) - sa tada zadnjim patchom (vjerujem da nema novijih od tada), na Radeonu X1650 je radila bez problema sa svim detaljima na max.

da, u jedinici ima manje resursa po misiji, treba ih pametno koristiti, večinom raditi korvete, a njihove fregate krasti... najgore od svega kad završiš misiju s prepolovljenom flotom koju si do tada teško gradio... bolje nit ne ić u sljedeću misiju

"Stay a while and listen..."
3 godine
offline
Homeworld 3

Jest staro ali brutalno, steta kaj nije u barem 4k, nalozit na najjače!

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.1.2022 18:52 (Boris grozni).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Homeworld 3

Ajmo, dizanje iz mrtvih, nema spavanja! Ustani bane, uskrni Lazare, đe ste ostali zombiji!?
Što mislite, hoće li se ostvarit najave i nagađanja za prvu polovicu 2023?

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Homeworld 3
Krx kaže...

Ajmo, dizanje iz mrtvih, nema spavanja! Ustani bane, uskrni Lazare, đe ste ostali zombiji!?
Što mislite, hoće li se ostvarit najave i nagađanja za prvu polovicu 2023?

 a koje su zadnje informacije?

 

11 mjeseci
neaktivan
offline
 
1 0 hvala 1
3 godine
offline
Moj PC  
2 0 hvala 1
3 mjeseca
protjeran
offline
Re: Homeworld 3

Opaa, skida se odmah. Baš po n-ti put odigrao sva 3 dijela, šteta što Catacylsm nije remasteriziran, on mi je isto odličan.

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.2.2024 21:39 (Kuun-Lan).
3 mjeseca
protjeran
offline
Homeworld 3

Malo sam igrao, cca 2h, stavio sam classic kameru, nisam probao ovu novu. Odigrao dvije COOP misije, Homeworld štih je definitivno tu. U obje misije su bile one gigantske strukture sa prolazima i tunelima, prvo ostaci nekog velikog broda a onda nekakav komet/planetoid. Nemogu reć da to nije osvježenje ali ne bih volio da svaka misija ima takvo što, dajte mi što više praznine svemira kakvog smo viđali u prijašnjim djelovima.

 
1 0 hvala 0
3 godine
offline
Homeworld 3

Igra zgleda bolesnooooooooooooooooo pravi stari homeworld

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice