Heroes of the Storm

poruka: 621
|
čitano: 94.183
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Heroes of the Storm

Idem sad instalirati Black Ops 3 reko treba mi jos 10 GB...da vidim sta bi mogao uninstalirati.... lagano scrollanje.. HOTS ZAUZIMA 48 GB! GOD DAMN!

 

(Ma moram se GTA V rijesti, davno sam ga prestao igrati...)

 

Odem na D disk, kliknem properties, 25 GB kome da ja sad vjerujem????

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.1.2018 11:01 (Mirogamemasta).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Heroes of the Storm
Mirogamemasta kaže...

Idem sad instalirati Black Ops 3 reko treba mi jos 10 GB...da vidim sta bi mogao uninstalirati.... lagano scrollanje.. HOTS ZAUZIMA 48 GB! GOD DAMN!

 

(Ma moram se GTA V rijesti, davno sam ga prestao igrati...)

 

Odem na D disk, kliknem properties, 25 GB kome da ja sad vjerujem????

 to ti nesto krivo pokazuje, obrisi i ponovo ih instaliraj

 

9 godina
neaktivan
offline
Heroes of the Storm

Da hvala! Evo bas naisao na isti problem na redditu

https://www.reddit.com/r/heroesofthestorm/comments/66pzy9/hots_installation_size_on_disk_increasing/?st=jcem8ur5&sh=61b25d9a

 

Vidi da cu i AVG morati reinstalirati.

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.1.2018 11:14 (Mirogamemasta).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Heroes of the Storm

ako ima jos tko da igra nek me doda MazikeeN#21318, iakoa i ja razmisljam da obrisem dok ne nabavim novo racunalo jer mi zauzima preko 40 gb 

15 godina
odjavljen
offline
Heroes of the Storm

Nevjerojatno je smeće PUG matcher za heroe league... stalno matcha s ljudima koji su relativno loši, a istovremeno nevjerojatno bahati i zbog te bahatosti još veću štetu čine... užas.

Nope.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Heroes of the Storm
Tonči kaže...

Nevjerojatno je smeće PUG matcher za heroe league... stalno matcha s ljudima koji su relativno loši, a istovremeno nevjerojatno bahati i zbog te bahatosti još veću štetu čine... užas.

 Ja sam ti u herojima od alfe i puno sam pratio i istrazivao, zapravo sam ulozio blesavo puno vremena da prokuzim sve skupa...

 

Najveci problem je nacin na koji se novi profili pod koje spadaju i smurfovi ubacuju u HL, a ljudi s naucili kako "izigrati" taj sistem. Za pocetak treba napomenuti da svaki mod ima svoj zasebni MMR (matchmaking rating), kod HL je stvar takva da "prenosis" MMR iz QM ili UR ovosno o tome koji od ta dva moda si vise igrao, znaci ako si uspio QM nafilati na recimo 2500 MMR to bi znacilo da ce te odmah u HL poceti uparivati sa diamond igracima. Sad ce netko reci "Pa dobro, prvo treba ostvariti taj relativno visoki MMR u QM." Fora je u tome sto je jos prije dvije god (mozda i vise) Blizzard uveo pravilo za QM gdje se prvih cca 50 igara u QM-u medusobno uparuju samo novi igraci. Strategija je ta da ljudi koji su recimo Gold level naprave novi acc i iako nisu ne znam kakvi igraci ipak ce vecinom pobjedivati protiv pocetnika, nekad si ekipa da vise truda pa njih par naprave smurfove i onda jos lakse postignu veci MMR igrajuci zajedno.

 

Nakon sto nafilaju MMR krenu igrati HL, kao sto sam rekao vec prvi game ih stavi sa dobrim igracima i cak ako zavrse svoje placemente sa losim skorom, iz razloga sto su krenli sa visokim MMR-om oni zavrse plasirani u nekim visokim ligama. 

 

Naravno kad dobijes jednog takvog u tim da je frustrirajuce jer on zapravo nikad ne bi trebao biti u tom gejmu. Cijela prica ipak ima i dobru stranu. Pretpostavljam da vec znas kako sve igre ovog tipa koriste ELO sistem prema kojem se igraci medusobno uparuju, svatko ima svoj skriveni "ranking" tj MMR prema kojem se uparuje sa drugim igracima, sudeci prema hotslogs.com (koja se pokazala izrazito tocna i koju je sam Blizzard pohvalio) u HOTS-u najbolji igraci imaju MMR oko 4000, a onaj inicijalni sa kojim se pocinje (npr u QM) je 1700. Postoji jos jedan jako vazan faktor a to je "confidence level" (zvat cu ga skraceno CL), kad netko tek krene igrati njegov CL je jako nizak tj sistem ne zna koliko je taj igrac zapravo dobar, tako da su prvih ajmo rec 20 gejmova fluktuacijeu MMR-u jako velike, igraci dobivaju/gube oko 150-200 bodova poslje gejma. Na taj nacin ih sistem u pocetku baca u razlicite skill levele da vidi koliko je netko dobar, sto vise igras to je sistem sigurniji u tvoj skill i CL polako raste, kada dostigne vrhunac fluktuacije su +/- 10 MMR bodova, u tom trenutku bi igrac trebao biti tamo gdje pripada i posto ce biti uparen sa igracima koji imaju slican MMR njegov win rate ce biti oko 50%.

 

E sad vratimo se na ovog sto je nafilao MMR u QM i prebacio ga u HL, iako on u pocetku ima visok MMR posto ce biti uparen sa igracima puno veceg skilla gubit ce vise nego sto pobjeduje i sa onim velikim fluktuacijama u MMR-u koje sam vec spomenuo brzo ce potonuti tamo gdje pripada.

 

Sve skupa je pomalo frustrirajuce, ali statistika tu odradi svoje pa na kraju u svom timu i u protivnickom dobijes podjednak broj tih "prevaranata" i na kraju price sve se izjednaci. Poanta je da samo treba igrati, igrati, igrati... i na kraju svatko zavrsi tamo gdje pripada.

 

Ove sezone Blizzard je staona kraj tome na nacin da je maksimalni inicijalni rank od kojeg se krece u HL Platinum 3, sto bi bilo oko 2100-2200 MMR. Znaci netko moze nafilati QM MMR na 3500, ali ce HL krenuti maksimalno od ovih 2100-2200.

9 godina
offline
Re: Heroes of the Storm
Tonči kaže...

Nevjerojatno je smeće PUG matcher za heroe league... stalno matcha s ljudima koji su relativno loši, a istovremeno nevjerojatno bahati i zbog te bahatosti još veću štetu čine... užas.

 

ne znam kako mogu napraviti radar za bahatost i spriječiti takve probleme

 

ali se slažem da ima svega, ja nisam neki sad fanatik ali mislim da igram pristojno i vrlo sam timski raspoložen i podredim se do kraja ekipi, ali nikako ne mogu napredovati više od silvera 4 jer me stalno baca u kombinaciju sa svakakvim ljudima, ne mogu vjerovati koliko ljudi u ranked matchevima toliko lako i brzo odustane i stvara toksičnu atmosferu, ono nakon prvog izgubljenog objectivea odma pišu let them win i namjerno se zalijeću u njih i ginu. to bi trebalo napraviti psihološke profile prosječnog igrača za neki znanstveni rad. ja osobno nisam dovoljno dobar da mogu sam nositi ekipu, ne znam ni tko bi to mogao kad ti neke budale namjerno ne sudjeluju. u svakom slučaju svi smo na istom levelu, tako da je puno teže carriat nego što je to npr u doti

 

za razliku od hero league, u team league sam još u onih prvih deset mečeva kad ti određuje rank i tamo imam 7 pobjeda od 8 mečeva, a to igram sa bratom i jednim njegovim kolegom

15 godina
odjavljen
offline
Heroes of the Storm

Meni je HL problem jer me stavlja s timovima koji iako jesu ok ranga (ja sam na QM oko 605+, također od alfe, ali s većom pauzom), igraju očajno. Timska igra nula, izvode neke solo gluposti, stalno seru u chatu, baš užas. Na QM nemam tih problema jer jednostavno ekipa češće igra timski, nema toksičnog ponašanja toliko. A u HL jedna veća greška i to je gotova partija jer se pojedinci izbezume, zainate i štogod... 6 partija od 10 kvalifikacijskih sam izgubio jer dobijem kretene.

Nope.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Heroes of the Storm
Tonči kaže...

Nevjerojatno je smeće PUG matcher za heroe league... stalno matcha s ljudima koji su relativno loši, a istovremeno nevjerojatno bahati i zbog te bahatosti još veću štetu čine... užas.

 

Welcome to every MOBA ever.

12 godina
protjeran
offline
Re: Heroes of the Storm
Tonči kaže...

Meni je HL problem jer me stavlja s timovima koji iako jesu ok ranga (ja sam na QM oko 605+, također od alfe, ali s većom pauzom), igraju očajno. Timska igra nula, izvode neke solo gluposti, stalno seru u chatu, baš užas. Na QM nemam tih problema jer jednostavno ekipa češće igra timski, nema toksičnog ponašanja toliko. A u HL jedna veća greška i to je gotova partija jer se pojedinci izbezume, zainate i štogod... 6 partija od 10 kvalifikacijskih sam izgubio jer dobijem kretene.

 To vjerovatno mislis na level, on ti nema nikakve veze sa MMR-om, to ej zapravo samo zbroj svih levela heroja koje imas. Znaci netko moze igrati samo ai i nafilat levele herojima, a da nema pojma zapravo.

 

U rankedu je ekipa nabrijana, a u nizim ligama je cesta pojava da su svi "najpametniji", a zapravo nemaju pojma.

 

Ako ne zelis random kompozicije kao u QM igraj UR, draft ipak daje stratesku komponentu i kompozicije ispadnu puno bolje nego u QM, a nije sve tako nabrijano kao u rankedu.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Heroes of the Storm

Pa ta nabrijana ekipa baš nema pojma. Najgori su whineri, ima ih k'o blata.

Nope.
15 godina
odjavljen
offline
Heroes of the Storm
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Heroes of the Storm

Ako netko želi da igramo ovo sranje skupa neka me doda 

BATMANNN#2356 da si kidamo živce zajedno .
Im BATMAN !!!
Moj PC  
0 1 hvala 0
6 godina
offline
Re: Heroes of the Storm

DODALA SVE ZIVE ODAVDE

 

MazikeeN#21318

 

 

OSREDNJA IGRACICA,PIZDIM KAD ME UBIJEU ALI DA NE IGRAM SAMA,ETO....CYA

16 godina
offline
Heroes of the Storm

bestija#21721

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Heroes of the Storm

Nakon diabla zakucali izgleda i ovome posljednji ekser u sanduk. Sto Activision napravi od Blizzarda

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Heroes of the Storm
SamoPitam3 kaže...

Nakon diabla zakucali izgleda i ovome posljednji ekser u sanduk. Sto Activision napravi od Blizzarda

 

a kažu da im je hots uvjerljivo najslabiji naslov, financijski naravno, tako da ima neke logike da miču ljude sa toga.

 

nije da sam zbog toga sretan, ja sam inače single player igrač uz tu i tamo koju iznimku, a jedna velika iznimka je hots, jedina online multiplayer igra koju redovito znam igrati, ali šta da mu radiš, ako se ne isplati jebiga

15 godina
neaktivan
offline
Re: Heroes of the Storm
Kakva je situacija danas s hotsom?igro sam ga davno pa bi se možda vratio..ima kakvih promjena u igri,loot sistemu..
6 godina
offline
Re: Heroes of the Storm

igra i dalje ide...heroji izlaze,nez zas bi to radili ako ce propasti... 

9 godina
offline
Heroes of the Storm

ja  i dalje igram i uživam, volim ovu igru, mislim da su zadnje promjene za storm ligu skroz dobre

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Heroes of the Storm

pao sam sa platinuma 4 na gold 3 u roku od 4 dana. igram s prijateljem i užas je kakve glupane dobivamo u timu. Ne kažem da ne pogriješimo i mi, ali ovo šta rade ljudi koje dobijemo je živa komedija, ovo što ljudi govore da je storm league postao novi quick match je baš istina, ako gledamo mentalitet i ponašanje ljudi u gejmu

 

dakle, tražimo nekoga tko bi htio igrati sa nama, ali imamo nekoliko zamolbi

 

* ne morate biti grandmaster, nismo ni mi, normalni igači sa logičkim razmišljanjem su i više nego dovoljni

* ne želimo toksične osobe nikako

* želimo osobe koje su izrazito timski raspoložene

* osobe koje se znaju normalno postaviti u team fightu (dakle da ne bude chromie prva linija i takve nebuloze)

* osobe koje se neće same zaletiti među 5 protivnika, tu uključujem i ono kad su nam u timu 2 mrtva a njih svih 5 na objectivu i onda se naša 3 zalete na njih i izginu ko pilići

* osobe koje znaju što je double soak i split push

* osobe kojima je shvatljivo da ako pobijemo svih 5 protivnika na 18-19-20 lvlu da onda napadamo core i završavamo, a ne onda trčat uzimat merc camp

* poželjno je, ali ne presudno da se ima headset, odnosno mikrofon i sluške

* nema nikakve diskriminacije, želimo i žene i muške, također cijeli balkan odnosno blisko govorno područje je dobrodošlo

 

ovo nisu nikakvi zahtjevi već zamolbe, bilo bi nam drago kad bi bilo tko odavde igrao s nama, ja ću pododavati ove neke ljude koji su stavili svoje nickove u temu, pa ako hoćete prihvatite me za frenda, nick mi je SuperNinja, al ne znam sad napamet onaj broj, ali u svakom slučaju tko je baš zainteresiran nek se javi ili u temu ili u privatne poruke

 

i još jedna stvar, igramo po 3-4-5-6 gejmova u poslijepodnevnim i večernjim satima, ovisno o danu, nije sad da smo hardcore od jutra do mraka

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice