Heroes of the Storm

poruka: 621
|
čitano: 94.566
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Heroes of the Storm
Dachande kaže...

Ne mogu se uopce ulogirat. Onaj gumb koji bi trebao bit za play, na istom mjestu gdje je za HS, SC, D3, WOW, je zasivljen i ne mogu. Kaze mi not eligible, ili tak nesto.

Baci pogled na ovaj link s foruma:

 

ili copy/paste članka

We're seeing some contacts in regards to not having an available license for Heroes of the Storm. This issue comes in two flavors: logging into the incorrect region, or the Battle.net Application not recognizing the game has been added to your account yet. Please try the following steps to resolve these issues:

 

To check that you are logging into the correct region: Open Battle.net Account Management Click on Heroes of the Storm To the right of the box art, find Region. This should display the region you should select to log into.

 

To address the issue within the Battle.net Application: Exit the Battle.net Application. Perform a Password Reset (you can change it right back if you'd like!) Launch the Battle.net Application again.

 

Eto, probaj ovo pa javi i sretno.

 

Edit, koliko vidim opcija 2 pomaže, resetiraj password - netko je imao isti problem - link na forum

Ash nazg durbatuluk, Ash nazg gimbatul, Ash nazg thrakatuluk agh burzum-ishi krimpatul.
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.11.2014 14:07 (amanar).
16 godina
offline
Re: Heroes of the Storm

Hvala.

 

Prva opcija ne radi. Nemam opce dodijeljenu regiju. A za drugo cu vidjet kad dodjem doma. Javim!

14 godina
neaktivan
offline
Re: Heroes of the Storm
Dachande kaže...

Ne mogu se uopce ulogirat. Onaj gumb koji bi trebao bit za play, na istom mjestu gdje je za HS, SC, D3, WOW, je zasivljen i ne mogu. Kaze mi not eligible, ili tak nesto.

Ako nisi dobio invite za alfu, ne možeš igrati. 

Imam na acc na kojem imam igru, i kad se spojim na svoj isto mi piše da imam HOTS ali ne mogu igrati isto kao i ti.  

11 godina
neaktivan
offline
Heroes of the Storm

Ako netko želi igrati alfa heroes of the storm ja je imam u zamjenu da privremeno igram wow novu expanziju ako ko ima na svom accountu. Da si izmjenimo battlenet račune na kratak period.

youtube.com/summercroatia
 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Heroes of the Storm

Evo, uspio sam rijesiti.

Trebalo je izaci iz battle.net aplikacije i "resetirati" acc. Znaci, promijeniti pass. Ja sam ga za svaki slucaj promijenio dva puta :)

 

Uglavnom, nakon toga se pokrene battle.net aplikacija i sve radi!

Samo kaj jos nisam stigao probati igru.

13 godina
offline
Re: Heroes of the Storm

eh da sam ovo prije vidio .... inače meni je igra super ... 

16 godina
offline
Heroes of the Storm

Od danas doslovno možete kupiti betu:

 

https://eu.battle.net/shop/en/product/heroes-of-the-storm-founders-pack

 

 

Jako nisko od strane blizzarda....

 

Najbolji komentar na ovo :

 

"I guess there will be no invites next few days... "  :D

 

Slažem se i s ovim:

 

"Selling a free-to-play game access at its beta stage is terrible imo. I play the game. I like the game. I support the fact it has a shop already. But selling beta.. beta is supposed to be testing not pre-release marketing phase.. Too bad. That's the worst thing Blizzard has done."

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Heroes of the Storm

Pa uopce mi ne izgleda ko neki problem jel skinovi/mountovi u igri kostaju 8-20eura, a tu dobis 3skina i mounta kolko sam vidio.

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ][EUW:exzzy]
16 godina
offline
Heroes of the Storm

Gle da je stvar samo u mountovima onda bi betu pustili za sve....

 

To je očigledna pohlepa...plati pa češ dobiti i pristup beti...jadno

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Heroes of the Storm

To je isti model kao H1Z1 - ne kupujes igru vec ako zelis mjesto u beti moras opkazat da si fan  fransize i da ces trosit novac u igri, a za pocetak da ces kupiti nesto sitno itema.

Ove igre ne rade se od donacija niti ih rade volonteri, zakaj bi pustali u igru u ovoj fazi igrace koji ne planiraju ni lipe potrosit prije ljudi koji planiraju? Imat cete jednoga dana free igru, a ko zeli igrat ranije i podupirat projekt, neka ga podupre i sa nesto € prije izlaska.

Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Heroes of the Storm

Pa za dobit pristup imas jako jednostavnu formulu ak bas oces(al igra je losa po mom osobnom misljenju), budes aktivan u communityu i dobis. Ja nemam nista kupljeno od blizza, jedino sta sam HS znao igrat 12h dnevno, ali sam zato prijavio hrpu bugova po forumima i dobio sam pristup cim su dali alphu za europu.

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ][EUW:exzzy]
12 godina
offline
Re: Heroes of the Storm
12 godina
offline
Heroes of the Storm

Meni je ovo katastrofa potez. Pratim igru od samih pocetaka i zelim betu (i aktivno igram i WoW, i D3, i HS), imam jedno 6 prijatelja koji vec imaju (a svi igraju manje Blizzard igri od mene), a od toga su samo 2 ikad usla u igru i igrala. 4 ih eto, imaju account s betom, ali "ih ne zanima" i onda igra lijepo trune. A ja cu dobiti ko zna kad. I onda jos ovo sranje naprave. Jos ajde da je za neku normalnu cijenu, ali 35 eura za nesto sto je hrpi ljudi free? Skinove nitko normalan nece kupovati za prave pare, a tih 20k golda sta dobis u vrijednosti likova se nafarma u 2 dana. Da kosta 20 eura, jos bih nekako uzeo, ne bih bio sretan oko toga, al uzeo bi. Ovako ipak nema sanse kolko god da zelim igru, jer je jednostavno nevjerojatan bezobrazluk s njihove strane.

 

Al definitivno znaju milkati svaku kravu do zadnje kapi, to im se mora priznat.

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Heroes of the Storm

Nego kak ce kupit skinove? Nemozes ih goldom kupit, samo pravim novcima.

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ][EUW:exzzy]
15 godina
offline
Heroes of the Storm

Mislim ja i dalje ovo ne razumijem. Hearthstone se moze igrat u potpunosti besplatno, ali ideja Blizzardu nije da ljudi igraju besplatno vec da placaju.

Ima ljudi koji zele davat novac, ne razumijem kako je vama to tesko shvatit. Pa da imate svoju firmu i radite ovako nesto, jel bi prednost davali onima koji placaju ili onima koji dolaze i ocekuju od vas uslugu besplatno?

 

Svuda je tako, ja ih za to uopce ne krivim. Ima dovoljno giveawaya i svi koji su se prijavili i dalje imaju priliku osvojit betu besplatno, a tko bas zeli prioritet moze platit. Nije HotS ni prva ni zadnja takva igra.

 

Sto se tice Blizz igara sve ih imam i sve sam igrao, od D1, D2, D3, warcraft 1, 2, 3 + expanzija, Wow do warlords of dreanor, oba starcrafta i od nedavno relativno aktivno igram Hearthstone, prijavio sam se ovdje za betu prvi dan valjda kak je doso link za prijavu i jos uvijek nisam dobio. Dal bih htio? Apsolutno da! Da li placem sto nemam? Ponekad, ali ne krivim Blizz sto traze novac za prioritet.

Moj PC  
4 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Heroes of the Storm

ovo je closed beta, šalje se na random ljude, mozes imati sve igre, ali ti to nista ne garantira. Kao da se ljutis na nekog sto je osvojio jackpot, a ti igras vec 20 godina i kupio si 20 srecki. Jeziga, sreca je tako odlucila. I ja sam isto cekao od kad se moglo prijavit, pa sam sinoc vidio mi je dosla. 

 

 

 

 

Inace salju oko 8-9 navecer po nasem vremenu, prvo se u nattle.net aplikaciji pojavi igra, ali ne mozete igrat dok ne stigne mail i kaze da je aktiviran. To zna potrajat dan, dva ili vise nekad, ovisi o blizzovim serverima.

 

edit: isto tako moze se dogoditi da nestane kao da nikad nije bila :(

He who dares, wins
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.1.2015 12:50 (CptJackDaniels).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Heroes of the Storm

Bio je update Battle.net clienta i sad svi imaju HotS u clientu. To ne znaci da si upao u betu, i meni je tako bilo i ponadao se ko budala, a kad ono nista :)

Moj PC  
2 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Heroes of the Storm
Minneyar kaže...

Bio je update Battle.net clienta i sad svi imaju HotS u clientu. To ne znaci da si upao u betu, i meni je tako bilo i ponadao se ko budala, a kad ono nista :)

 imas pravo, sad se moze kupit founders pack. po blizzovim forumima sam vidjao postove s ovim gore slucajem, pa sam se poveselio. A bar sad imamo nacin uci u betu, igra je prakticki gotova, ali pitanje kad ce open beta.

He who dares, wins
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.1.2015 14:10 (CptJackDaniels).
12 godina
offline
Heroes of the Storm

Ali problem je sto nemam novaca za to, stvarno je preskupo. Skinove inace nikad ne bih kupio, a za mounta mi je tak svejedno. Ne placa mi se 35 eura za 3 lika koja mogu nagrindat u par dana + beta access koji milijuni dobe besplatno. Argh. >.<

 

Iako da imam para pljunuo bi ih i psovao blizzardu sve na svijetu :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Heroes of the Storm

A velim vam igra je losa, igro sam smite, dotu, lol, ic i sve je bolje od ovog.

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ][EUW:exzzy]
11 godina
neaktivan
offline
Re: Heroes of the Storm
R4zOR229 kaže...

A velim vam igra je losa, igro sam smite, dotu, lol, ic i sve je bolje od ovog.

 a gle, ako ti je loša, nemoj ju igrat, nitko te ne tjera. Meni je osobno bolja od lola jer nema zezancije s itemima, manji learning curve i puno veći fokus na akciju + više mapa s objectivima. Nema fokusa na last hitting, nema flameanja jer netko feeda (toliko puno). S talentima možeš istog heroja igrat na par različitih načina, samo u lolu to rade itemi i distribucija poena, ali opet imaš sve maxano na zadnjem levelu pa ti je isto. Vjerujem da je dota puno kompliciranija i strateški izazovnija, ali to je kao vožnja pravih utrka i gokart. Svaka od ovih igara cilja na svoju publiku i takvi će je voljeti. 

He who dares, wins
15 godina
offline
Heroes of the Storm

Na stranu LoL koji mi nije nikad sjeo, ali MOBA igre imaju iteme i levele sa razlogom - svaki heroj se sa itemima i izborom skilova po levelu prilagodjava stilu igre i situaciji "na terenu", HotS toga nema - po meni je zato to puno jednostavnija igra, ne nuzno bolja. To je ko tutorial za MOBU, a kad ti sjedne i prodjes ga, naucis osnove i slicno, onda mozes igrat prave igre poput DotA 2 i slicno.

 

Ne kazem da je igra nuzno losa, ali ni do koljena ostalima - nema tolike kazne za bilo sto, mos slackat cijeli game i svejedno ce te tvoj team izlevelat, vjerojatno cete izgubit, ali nitko nece moc uprst prstom u tebe da si low level, to je sigurno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Heroes of the Storm
Rhodin kaže...

Na stranu LoL koji mi nije nikad sjeo, ali MOBA igre imaju iteme i levele sa razlogom - svaki heroj se sa itemima i izborom skilova po levelu prilagodjava stilu igre i situaciji "na terenu", HotS toga nema - po meni je zato to puno jednostavnija igra, ne nuzno bolja. To je ko tutorial za MOBU, a kad ti sjedne i prodjes ga, naucis osnove i slicno, onda mozes igrat prave igre poput DotA 2 i slicno.

 

Ne kazem da je igra nuzno losa, ali ni do koljena ostalima - nema tolike kazne za bilo sto, mos slackat cijeli game i svejedno ce te tvoj team izlevelat, vjerojatno cete izgubit, ali nitko nece moc uprst prstom u tebe da si low level, to je sigurno.

 pa ima prilogađavanja i u hotsu, primjerice malfurion može biti čisti healer ako odabereš prvi ultimate i par skillova koji poboljšavaju healove. isto tako može se fokusirat na CC više s rootevima. U lolu i DOti ima puno itema, ali koliko itema ima smisla koristiti po heroju, tj. koji mu odgovaraju. Neće AP lik koristiti AD iteme i sl. Partije u Hotsu su neizvjesnije, znali smo biti 3 levela iza, ali ako naprave kardinalnu grešku i osvojimo par objectiva, opet smo izjednačeni. Dok u lolu je dovoljno da jedan lik odluči ukebat cijeli tim, može  ostatak tima biti super, ali njima jedan carry može uništiti ostatak tima kao papirnatu vrećicu i u chatu "bg surr @20". Dota2 da ne spominjem "O fullao sam jedan skill, to je to, dobra partija, izgubili smo".   Nema toliko živciranja u hotsu, bar se meni čini toliko, možda je tek malo Poljaka u beti :)  Zapravo se ni ne može previše uspoređivat sve navedene igre, razlika je kao da se govori malom ili velikom nogometu, crnkama ili plavušama, karlovačko -  ožujsko, manchester united ili ostalim klubovima :)

He who dares, wins
11 godina
neaktivan
offline
Heroes of the Storm

Evo jedna partija s Stičzom, ova jedna smrt je bila kad sam baš naletio na cijeli tim :) Inače, super mi je u quick matchu kako te spaja automatski s ostalim klasama, tako da je otprilike uvijek balans 2 assasina, 2 fightera i 1 support ili 1 figghter i 2 supporta. Inače i volim igrat Warrior/Support klase, nadam se da će biti više takvih heroja.  

He who dares, wins
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Heroes of the Storm

Karlovačko...

 
3 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Heroes of the Storm

Pozz svima, evo da se i ja priključim sa malim zahtjevom.

Naime, igrao sam kod lege Heroes of the Storm i igra mi je odmah postala super. Nema ksova, last hittanja i ostalih gluposti. Cisti PvP i teamfighti. Ali, pošto vi to već svi znate, da pitam. Ima li tko beta ključ, da mi pošalje, zato što je i dalje igra u beti, i ne mogu je skinuti.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Heroes of the Storm
Svenos kaže...

Pozz svima, evo da se i ja priključim sa malim zahtjevom.

Naime, igrao sam kod lege Heroes of the Storm i igra mi je odmah postala super. Nema ksova, last hittanja i ostalih gluposti. Cisti PvP i teamfighti. Ali, pošto vi to već svi znate, da pitam. Ima li tko beta ključ, da mi pošalje, zato što je i dalje igra u beti, i ne mogu je skinuti.

 ima ti blizzard beta ključ, samo košta 35 eura. nemaju nikakvi giveaway, ne dobije se Xxxx-xxxx-xxxx-l33t game key koji ukucaš u account niti nemojte vjerovati stranicama koji to nude. Blizzard jednostavno u svojoj bazi da pristup ili ne, to je loto 1/500000000.

He who dares, wins
11 godina
neaktivan
offline
Re: Heroes of the Storm
CptJackDaniels kaže...

 ima ti blizzard beta ključ, samo košta 35 eura. nemaju nikakvi giveaway, ne dobije se Xxxx-xxxx-xxxx-l33t game key koji ukucaš u account niti nemojte vjerovati stranicama koji to nude. Blizzard jednostavno u svojoj bazi da pristup ili ne, to je loto 1/500000000.

 Sjećam se da je pcgamer dijelio beta ključeve, ili tako nesto slicno...

Ali da, na kraju dana, blizzard je blizzard, i nazalost, on je odvratno gladan za profitom...

Jebale ih pare...

15 godina
offline
Heroes of the Storm

Zakaj je kod nas problem u svakome ko zeli pare? Pa ne rade ljudi ovo iz hobija, nisu volonteri, imaju doma zenu i djecu koju treba hranit. Blizzard ima masineriju od nekoliko stotina, da ne kazem tisuca ljudi koji ovise o njima i koje treba hranit.

To je ko onaj vic kad frizer sisa dzabe, kad je osiso pekara za dzabe sutradan ga je pred vratima docekala kosara pekarskih proizvoda, mesara - paket mesa, bosanca - jos 10 bosanaca. Isto i sa hrvatima, samo da je dzabe.

Igra ce biti besplatna, mozete dobit key, mozete trazit key od nekoga tko je dobio, mozete cak i probat kupit key od nekoga tko je dobio, ali ako blizz koji igru radi i ulaze u nju kaze "mos dobit ako das pare, zajedno sa skinovima, herojima i mountom koje i kasnije planiramo prodavat, sto nam je osnovni business model" - onda hebo Blizzard. Sto da su ko vecina igara rekli "daj 30€ za igru, pa onda dodatno kroz ingame shop kupuj gluposti?"

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Heroes of the Storm
Rhodin kaže...

Zakaj je kod nas problem u svakome ko zeli pare? Pa ne rade ljudi ovo iz hobija, nisu volonteri, imaju doma zenu i djecu koju treba hranit. Blizzard ima masineriju od nekoliko stotina, da ne kazem tisuca ljudi koji ovise o njima i koje treba hranit.

To je ko onaj vic kad frizer sisa dzabe, kad je osiso pekara za dzabe sutradan ga je pred vratima docekala kosara pekarskih proizvoda, mesara - paket mesa, bosanca - jos 10 bosanaca. Isto i sa hrvatima, samo da je dzabe.

Igra ce biti besplatna, mozete dobit key, mozete trazit key od nekoga tko je dobio, mozete cak i probat kupit key od nekoga tko je dobio, ali ako blizz koji igru radi i ulaze u nju kaze "mos dobit ako das pare, zajedno sa skinovima, herojima i mountom koje i kasnije planiramo prodavat, sto nam je osnovni business model" - onda hebo Blizzard. Sto da su ko vecina igara rekli "daj 30€ za igru, pa onda dodatno kroz ingame shop kupuj gluposti?"

 samo bi trebalo da imamo BF4 model DLC-a. npr. "E ability dobijete u novom DLCU od 14,99 USD"

He who dares, wins
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice