Half Life 2: Episode 3

poruka: 324
|
čitano: 399.609
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
RE: Half life 2: episode 3
brhgzugfewu kaže...

majke mi vec mi je dosta ovog sra..a od Valva.Daj neka zavrse sa tim half life-om jer postaje malo dosadan onaj nas Gordon.Oce li taj vise da progovori?

  Nek završe priču sa Episode 3, fanovi će izrađivati MODove. Gordon nikada nije dosadan. Da bar Episode 3 traje min. 10 sati, ja bi bio oduševljen.
Najgore u životu jest biti prosječan
15 godina
neaktivan
offline
Half life 2: episode 3

Sigurno će je s tom epizodom završiti.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. ----------------------------- Intel E7200@3ghz,Gigabyte EP35-DS3,Gainward 8800GT OC,Segate Barracuda 500gb,2x 2 gb Kingmax MARS ram,Thermaltake Soprano, Corsair VX 450W
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Half life 2: episode 3
Horagio kaže...
brhgzugfewu kaže...

majke mi vec mi je dosta ovog sra..a od Valva.Daj neka zavrse sa tim half life-om jer postaje malo dosadan onaj nas Gordon.Oce li taj vise da progovori?

  Nek završe priču sa Episode 3, fanovi će izrađivati MODove. Gordon nikada nije dosadan. Da bar Episode 3 traje min. 10 sati, ja bi bio oduševljen.
 Ma kakvi modovi....HALF LIFE 3! Smijeh
15 godina
neaktivan
offline
Half life 2: episode 3

Epizode nemaju nikakve veze sa HL3, niti su zamjena za istu. HL3 ide nakon EP3!

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Half life 2: episode 3
vjeko kaže...

Epizode nemaju nikakve veze sa HL3, niti su zamjena za istu. HL3 ide nakon EP3!

 Dobro jutro!...nisam tako zaostao kako neki na forumu misle...pa me idu ispravljati a da ne znaju na što točno mislim.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Half life 2: episode 3
vjeko kaže...

Epizode nemaju nikakve veze sa HL3, niti su zamjena za istu. HL3 ide nakon EP3!

 
e bas imaju! HL3 (ako ga uopce bude) ce slijediti pricu nakon epizoda :P
Bessie Braddock: Winston, your drunk! Churchill: Bessie, your ugly, and tomorrow morning I shall be sober
16 godina
neaktivan
offline
Half life 2: episode 3

Evo baš sam malo kopao po IGN-u da vidim kad bi igra napokon mogla izaći http://pc.ign.com/objects/830/830474.html

 

Release date : December 31, 2009

 

Je li moguće da ćemo toliko morati čekati? Izludio sam više.....

When power leads men towards arrogance, poetry reminds him of his limitations...
Poruka je uređivana zadnji put uto 2.6.2009 18:10 (scorpion667).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Half life 2: episode 3
scorpion667 kaže...

Evo baš sam malo kopao po IGN-u da vidim kad bi igra napokon mogla izaći http://pc.ign.com/objects/830/830474.html

 

Release date : December 31, 2009

 

Je li moguće da ćemo toliko morati čekati? Izludio sam više.....

 Na Staru Godinu?
15 godina
online
Half Life 2: Episode 3

Jedva čekan jer je najača igra svih vremena.

 

 

Kako vidiš gori li svitlo u živideru ?
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Half life 2: episode 3
scorpion667 kaže...

Evo baš sam malo kopao po IGN-u da vidim kad bi igra napokon mogla izaći http://pc.ign.com/objects/830/830474.html

 

Release date : December 31, 2009

 

Je li moguće da ćemo toliko morati čekati? Izludio sam više.....

sada su natrag stavili TBA 2009. Koliko je to opet istinito, vidjet ćemo. Teško da ove godine izdaju jer sada rade na Left4Dead-u. Još ćemo se načekati...

15 godina
neaktivan
offline
RE: Half life 2: episode 3

S obzirom da rade manje modifikacije engeina, i da epizode stvarno kratko traju nije mi jasan toliki razmak medju istima. Obozavam HL serijal, prešo sam ga ni sam ne znam koliko puta pa me malo ovo cekanje izludjuje Osmijeh

16 godina
neaktivan
offline
RE: Half life 2: episode 3

kupil sam komp i sve oko njega radi tog seriala HL,imam sve orginale i nema jos slicne igre na vidiku.A jedva cekam epizodu 3 a navijam i za HL 3.pozdrav svim ljubiteljima Half Lifea!

sniper only
15 godina
neaktivan
offline
RE: Half life 2: episode 3
mislav_01 kaže...

S obzirom da rade manje modifikacije engeina, i da epizode stvarno kratko traju nije mi jasan toliki razmak medju istima. Obozavam HL serijal, prešo sam ga ni sam ne znam koliko puta pa me malo ovo cekanje izludjuje Osmijeh

 

Potpisujem. Početna ideja epizodnih igara (općenito) je bila da su one manje, jeftinije i češće izlaze. Dobar primjer jesu Sam & Max sa epizodama 1 i 2. No stvarno mi nije jasno zašto im treba toliko vremena, kao da rade novu igru ispočetka.

 

Yahtzee je dobro rekao: http://www.escapistmagazine.com/videos/view/zero-punctuation/10-The-Orange-Box (upozorenje: sadrži...ne baš fini rječnik, no većinom se može gledati) - odličan opis epizodnih igara na 0:55-1:00

I don't belong
16 godina
neaktivan
offline
Half Life 2: Episode 3

S obzirom na bojkot L4D2 i ogromno iščekivanje treće epizode, možda opet stave te dvije igre i još nešto u novi box. Dobar dio ljudi iz bojkota će se oduprijeti i Valve će opet izazvati senzaciju. Orange Box je najbolji deal u povijesti gaminga. Samo, hoće li novi box nadmašiti narančastu kutiju. L4D2 je kao multiplayer komponenta toga boxa slabija(ako izađe) od TF2-a(ako sudimo prema prvom L4D-u), HL2 i obje epizode su vani, treća epizoda će ih teško nadomjestiti. Epizode su jako kratke, tako da će singleplayer experience u ovom boxu biti smanjen(ovdje jedna je epizoda, tamo 2+ HL2). I nemojmo zaboraviti Portal. Možda stave HL1, Blue Shift i Opposing Force, možda CS:S, možda GMod, ali ako su se igrači otprije(komentari na internetu) zasitili drugog HL-a u boxu, jedinica će im još više smetati. Ja bi volio da stave HL2 Ep3, L4D2, CS:S, GMod i HL. Nažalost, u nekom intervjuu s Dougom Lombardijem sam pročitao da će L4D biti naslov koji će se sam prodavati. Jesu li s time mislili na cijeli serijal kojemu se mi jo nismo nadali, ne znam. Poslije izjednačavanja eura s dolarom, Valveu sam zamjerio to što stalno govori kako nema vremena za treću epizodu, a najavili su L4D2. Valve se približava EA-u, ako tako nastavi. Ali jedno im se mora priznati. Rade fantastične igre, svaka obilježi žanr ili stvori novi(Portal). Moramo im malo više vjerovati. Napravili su puno za gaming.

Ja sam najkulturnija osoba na svijetu, samo se tako ne ponašam.
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.8.2009 11:57 (Horagio).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Half Life 2: Episode 3

Ma ja imam sve Valveove naslove. Tako da im je bolje da dodje nešta novo u boxu ako ga bude Belji se

16 godina
neaktivan
offline
RE: Half Life 2: Episode 3
mislav_01 kaže...

Ma ja imam sve Valveove naslove. Tako da im je bolje da dodje nešta novo u boxu ako ga bude Belji se

To su samo maštanja. Ipak, Lombardi kaže: "Dajte nam malo povjerenja!" Možda nešto bude.

Ja sam najkulturnija osoba na svijetu, samo se tako ne ponašam.
16 godina
neaktivan
offline
Half Life 2: Episode 3

Povjerenje?! ja nemam vise povjerenja prema njemu.

nakon sto je za weekend deal L4D bio na popustu od 50% prodaja istog je porasla za nekoliko tisuca % (nisam siguran, ako netko tocno zna...) nakon cega je slijedila izjava Lombardija nesto kao "visoke cijene sputavaju prodaju igara" (trebam li napomenuti da je $ = € uveden prije ovoga?) i dok smo se svi onda ponadali da ce cijene natrag korigirati ipak je sve ostalo na toplom zraku.

ja spadam medju one koji su izjavili da vise nece kupovati igre dok se cijene ne korigiraju ALI ja ipak imam par iznimaka: za bozic nisam mogao odoliti onim popustima pa sam kupio quake collection i unreal deal pack. medjutim mislim kako ce zadnja igra biti koju cu kupiti (a da nije popust neki) je Ep3, tek tolko da imam cijeli serijal onda.

Every time two people have sex, an angel gets a boner
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Half Life 2: Episode 3
AA-d00d kaže...

Povjerenje?! ja nemam vise povjerenja prema njemu.

nakon sto je za weekend deal L4D bio na popustu od 50% prodaja istog je porasla za nekoliko tisuca % (nisam siguran, ako netko tocno zna...) nakon cega je slijedila izjava Lombardija nesto kao "visoke cijene sputavaju prodaju igara" (trebam li napomenuti da je $ = € uveden prije ovoga?) i dok smo se svi onda ponadali da ce cijene natrag korigirati ipak je sve ostalo na toplom zraku.

ja spadam medju one koji su izjavili da vise nece kupovati igre dok se cijene ne korigiraju ALI ja ipak imam par iznimaka: za bozic nisam mogao odoliti onim popustima pa sam kupio quake collection i unreal deal pack. medjutim mislim kako ce zadnja igra biti koju cu kupiti (a da nije popust neki) je Ep3, tek tolko da imam cijeli serijal onda.

A HL3?

Ja sam najkulturnija osoba na svijetu, samo se tako ne ponašam.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Half Life 2: Episode 3
M_dipl. kaže...
Horagio kaže...

A HL3?

 Pa dobro, to ionako nećemo vidjeti još barem tri godine, ne mora čovjek gledati baš toliko u budućnost :)

Istina. Smak svijeta je 2012., stoga vjerojatno nikada nećemo saznati završetak HL serijala.Belji se Mislim da će se radnja u Ep3 odvijati u Borealisu.

Ja sam najkulturnija osoba na svijetu, samo se tako ne ponašam.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Half Life 2: Episode 3

Samo malo, šta Gabe nije rekao da ove 3 epizode u stvari jesu ono šta je triba bit Half Life 2. Koliko ja znam pustolovine doktora Freemana završavaju sa trećom epizodom.

Ali ne zaboravimo Sheparad i opposing fronts.....garant će napravit barem još koji spin-off

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Half Life 2: Episode 3

Neznam odakle ti te informacije.

Evo quote sa wikipedije

 

Half-Life 2: Episode Three is the third and final installment in the series of episodic expansions. It is planned as the last episode in the story arc, although not necessarily the end of the Half-Life franchise

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.8.2009 18:17 (Prince-Artas).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Half Life 2: Episode 3

Ništa još nije previše službeno, ali teško da će se Half Life zaustaviti na kraju epizodnih nastavaka Half Lifea 2... i inače, teško da će izaći do kraja godine. Izgledanije je da će EP3 biti vani tek sredinom 2010. Ništa potvrđeno, samo špurijus kak bi se reklo ;)

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Half Life 2: Episode 3

Stavljajte izvore!

Ja sam najkulturnija osoba na svijetu, samo se tako ne ponašam.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Half Life 2: Episode 3

Half-Life 2: Episode 3 bio trebao biti definitivni kraj price o pustolovinama Gordon Freeman-a, bar kolko sam ja procitao negdje.

Gdje ste vi nasli da postoje bar naznake o HL3?

Every time two people have sex, an angel gets a boner
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Half Life 2: Episode 3

jedna od fusnota sa wikipedije vodi na ovu stranicu

http://pc.thegamereviews.com/story-1423-HalfLife-2-Episode-3-to-Debut-at-E3.html

gdje uostalom piše

 

Episode 3 concludes the trilogy that tells the story of the events which directly follow the destruction of a major Combine portal at the end of Half-Life 2. Valve has stated that the culmination of all three episodes effectively stand as Half-Life 3

 

Nigdje nema govora o zasebnom trećem dijelu

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Half Life 2: Episode 3

Sad se i ja prisjećam. Čitao sam recenzije epizoda(hrvatski časopis, PCPlay, Enter ili Bug, ne znam sad točno) i čini mi se da je pisalo kako bi te 3 epizode trebale zamjeniti treći nastavak. Opet, stavljam naglasak na čini mi se, ali evo, stavio je prije mene čovjek link. Potražit ću kada budem imao vremena.

 

EDIT: Evo, u PCPlay broju 87 ima recenzja Ep1 i piše da je Gabe izjavio da epizode obuhvaćaju zamišljenu radnju HL3.

Ja sam najkulturnija osoba na svijetu, samo se tako ne ponašam.
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.8.2009 12:49 (Horagio).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Half Life 2: Episode 3

Da su epizode HL3 onda se ne bi zvale Half Life 2: EP1, EP2...

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Half Life 2: Episode 3

Uz dužno poštovanje prema fanovima HL serijala, meni su sve igre bile bezveze... Pogotovo EP1. HL2 i valja necemu, al one epiozode su po meni pretjerivanje.

 
0 8 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Half Life 2: Episode 3
vjeko kaže...

Da su epizode HL3 onda se ne bi zvale Half Life 2: EP1, EP2...

A tko bi znao... Gabe, muljatoru!

Ja sam najkulturnija osoba na svijetu, samo se tako ne ponašam.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Half Life 2: Episode 3
fabijan654321 kaže...

Uz dužno poštovanje prema fanovima HL serijala, meni su sve igre bile bezveze... Pogotovo EP1. HL2 i valja necemu, al one epiozode su po meni pretjerivanje.

 

EP1 je i meni bio bezveze no ipak igriv ALI reci za ostatak da je bezveze to je bogohuljenjeSmijeh

Every time two people have sex, an angel gets a boner
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice