Guild Wars 2

poruka: 8.363
|
čitano: 1.160.133
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
protjeran
offline
Guild Wars 2!

Nema vise wowa.Idemo da i ovo probamo nadam se da ce ispuniti moja ocekivanja puno bolje nego world of pokemoncraft

Horda i dalje smrdi! alliance 4 life
Moj PC  
3 6 hvala 0
16 godina
offline
Re: Guild Wars 2!

Necromancer gameplay traje 37 min

BF3:crna_bandera
13 godina
offline
Re: Guild Wars 2!
prokletakuya kaže...

Nema vise wowa.Idemo da i ovo probamo nadam se da ce ispuniti moja ocekivanja puno bolje nego world of pokemoncraft

trolololoololo

16 godina
neaktivan
offline
Re: Guild Wars 2!
prokletakuya kaže...

Nema vise wowa.Idemo da i ovo probamo nadam se da ce ispuniti moja ocekivanja puno bolje nego world of pokemoncraft

 

Guild Warsi imaju pokemone već odavno: http://wiki.guildwars.com/wiki/Polymock :p

15 godina
offline
Guild Wars 2!

Valjda ce do kraja godine objavit koja ce biti posljednja profesija.

Sve su pokrili tako da nemam blage veze sta bi to trebalo biti.

 

Na nekog assasina mi vuce (ali vec imamo thief-a koji je neka vrsta assasina)

 

League Of Legends IGN: slinA ...ONE SHOT, ONE KILL, NO LUCK JUST SKILL!
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.11.2011 17:01 (AmonZero).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Guild Wars 2!

 cant wait gw2 :)

Opusti se sve je samo igra
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Guild Wars 2!
dekstroza kaže...
prokletakuya kaže...

Nema vise wowa.Idemo da i ovo probamo nadam se da ce ispuniti moja ocekivanja puno bolje nego world of pokemoncraft

 

Guild Warsi imaju pokemone već odavno: http://wiki.guildwars.com/wiki/Polymock :p

 

To je ionako uvedeno zbog velikog broja WoW igrača koji su prešli na GW. Da se lakše aklimatiziraju.

I left my wallet in El Segundo.
14 godina
offline
Guild Wars 2!

Nema hilera=mnogo pocrkanih u grupi XD

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Guild Wars 2!
Sideswipe kaže...

Nema hilera=mnogo pocrkanih u grupi XD

Da si daš truda pa se malo bolje informiraš shvatio bi da neće ni trebat hileri... ako krepaš krepo si svojom krivnjom, isto tako neće ni taunta bit, pa će sve funkcionirat kak spada...

Imo hebena stvar, nema više prokletih LFH, ili LFT, samo se skupi ekipa i peglaj dungeone, nema gubljenja vremena općenito u LFG kanalima...

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.11.2011 12:13 (Zoki B).
12 godina
protjeran
offline
Guild Wars 2!

Taunta nema niti sada u jedinici, osim u obliku /taunt emotea. I dobro je što ga nema jer bi tank-n-spank bio još lakši nego što jest.

 

 

Bilo kako bilo - i dalje mi se ne sviđa izostavljanje monka. Uvijek sam se bio veselio mogućnosti da igram Charr Shamana s Heal Area i Bane Sigom. XD

I left my wallet in El Segundo.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Guild Wars 2!
Sideswipe kaže...

Nema hilera=mnogo pocrkanih u grupi XD

LOL, jedna od zesce izvaljenih gluposti u zadnje vrijeme. Nadam se da je to bio sarkazam, ako je bio, ne citaj dalje, ako nije bio, obavezno procitaj dalje. Ja vas ne kuzim, uopce se ne informirate i donosite neke glupe zakljucke osnovane na..., pa bolje receno neosnovane. Na nicemu. Ajd ajd, imas vidim pristup internetu pa se malo informiraj, pogledaj par sati gameplaya (po youtubeu imas vec gro filmica, neki traju i po 45 min, pogledaj par takvih i onda tek mozemo raspravljati), procitaj teme, wiki pa onda idemo raspravljati.

 

Tek sad, tek u ovoj igri ce biti pravi team play. Ekipa vise ne ovisi o jednom tanku i jednom healeru (bilo koji od to dvoje umre, to je instantni wipe) vec svaki clan ovisi o svakom clanu. Nema vise zajeban*cije lupanja po jednom abilityu i spamanja istog, sad ce se igrat. Ako aktivno ne sudjelujes i ne igras, wipe. Konacno ce biti pravih strategija i improvizacija u hodu, a ne spam spam spam, pomakni se tu, spam spam spam, pomakni se tamo i tak u nedogled rotacija...

C provides a programmer with more than enough rope to hang himself. C++ provides a firing squad, blindfold and last cigarette.
12 godina
protjeran
offline
Re: Guild Wars 2!
1domagoj1 kaže...
 

 

Tek sad, tek u ovoj igri ce biti pravi team play. Ekipa vise ne ovisi o jednom tanku i jednom healeru (bilo koji od to dvoje umre, to je instantni wipe) vec svaki clan ovisi o svakom clanu. Nema vise zajeban*cije lupanja po jednom abilityu i spamanja istog, sad ce se igrat. Ako aktivno ne sudjelujes i ne igras, wipe. Konacno ce biti pravih strategija i improvizacija u hodu, a ne spam spam spam, pomakni se tu, spam spam spam, pomakni se tamo i tak u nedogled rotacija...

 

Žuto: Pretjeruješ. Wipe ili ne najviše ovisi o timu i njegovoj reakciji na kriznu situaciju. U slučaju smrti tanka - najbitniji faktor je kvaliteta monka, nakon toga reakcija tima u kojemu netko privremeno mora preuzeti ulogu tanka dok jedan od midlinera ne digne pravoga iz mrtvih. U slučaju smrti monka - ili je riječ o idiotu koji je navukao aggro kojega tank ne kontrolira ili je aggro pukao zbog midlinera i rejpao ih. Tu najviše igra tank koji će znati dići suigrače i zadržati aggro na sebi.

 

Zeleno: Ova stavka je daleko bitnija u holy trinity timovima nego u fleksibilnim timovima kakvi se najavljuju za GW2. Možeš ti biti najbolji tank na svijetu, ali ako te monk ne prota jer hrani mačku ili baca zmiju u nesvijest - gg.

I left my wallet in El Segundo.
13 godina
offline
Guild Wars 2!

Igram WoW već godinama ali jedva čekam ovu igru, sve mi izgleda super - i grafika i gameplay.

Paragon
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Guild Wars 2!
Langsdorff kaže...

 

slafko kaj ces i tu trollat odsad? {#}

 

ja se vise uopce ne "informiram" o GW2, idem po principu nek me iznenade. pozitivno ili negativno, to be decided..

12 godina
protjeran
offline
Guild Wars 2!

Znao sam da ću se izdat s Charr Shamanom. {#}

 

I afkors da ne trolam. Jako sam fin i pristojan, ipak je ovdje sasvim druga publika nego tamo.

Nego... Koji si ti? {#}

I left my wallet in El Segundo.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Guild Wars 2!
Langsdorff kaže...

Žuto: Pretjeruješ. Wipe ili ne najviše ovisi o timu i njegovoj reakciji na kriznu situaciju. U slučaju smrti tanka - najbitniji faktor je kvaliteta monka, nakon toga reakcija tima u kojemu netko privremeno mora preuzeti ulogu tanka dok jedan od midlinera ne digne pravoga iz mrtvih. U slučaju smrti monka - ili je riječ o idiotu koji je navukao aggro kojega tank ne kontrolira ili je aggro pukao zbog midlinera i rejpao ih. Tu najviše igra tank koji će znati dići suigrače i zadržati aggro na sebi.

 

Zeleno: Ova stavka je daleko bitnija u holy trinity timovima nego u fleksibilnim timovima kakvi se najavljuju za GW2. Možeš ti biti najbolji tank na svijetu, ali ako te monk ne prota jer hrani mačku ili baca zmiju u nesvijest - gg.

Nisam mislio na GW, vec na jedan drugi MMO s kojim obicno vole usporedivati sve ostale, aka WoW {#}. Orginalni GW nisam pretjerano igrao, samo malo tu i tamo, ex-wowas reporting in. Zato i jesam odusevljen GW2-kom ;)

C provides a programmer with more than enough rope to hang himself. C++ provides a firing squad, blindfold and last cigarette.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Guild Wars 2!
Langsdorff kaže...

Znao sam da ću se izdat s Charr Shamanom. {#}

 

I afkors da ne trolam. Jako sam fin i pristojan, ipak je ovdje sasvim druga publika nego tamo.

Nego... Koji si ti? {#}

 L0L Slafko dosao na bug.hr

I felt a great disturbance... as if a hundred evil bastards on an oil derrick suddenly cried out in terror and were suddenly silenced. Strange
14 godina
offline
Guild Wars 2!

Ajme koliko vas ima....

 

 

pozz Shokre

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Guild Wars 2!

WTF svi me znaju. {#}

I left my wallet in El Segundo.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Guild Wars 2!

lol, Witch... pozdrav, jos ce mi se tu skupit sva ekipa iz gw , jos ce sad i Marabus banut iza ćoška...

I felt a great disturbance... as if a hundred evil bastards on an oil derrick suddenly cried out in terror and were suddenly silenced. Strange
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.11.2011 8:33 (Shokre).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Guild Wars 2!
Langsdorff kaže...

WTF svi me znaju. {#}

 

Nomen est omen. {#}

12 godina
protjeran
offline
Re: Guild Wars 2!
Shokre kaže...

 jos ce sad i Marabus banut iza ćoška...

 

LOL, di si se njega sjetio... XD

Nisam ga vidio online mali miljon godina. Zapravo, jako malo domaćih srećem u igri. Bezveze mi je to. {#}

I left my wallet in El Segundo.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Guild Wars 2!

CM je treunto u CREW alianci,ima dost ekipe, mada je CM pao na 4 /5 aktivnih clanova....a Marabus nam je jos na roosteru, mada nije bi online preko godinu dana ( a i onda se ulogirao i izlogirao). CREW ima dosta ekipe alianca ,sve exyu ekipa, i ca ktu i tamo zaigramo hallse. Tebe vidim skoro rpa redovio online, btw jesi naletio na vs dragons shield? {#} ja lagano pvp igram ( pve neam kaj vise,neda mi se) i zujim do gw2... btw, odlucio sma maxat zaishen. jos samo 19 400 kljuceva, pa primam donacije u ectima/zkeyevima :)

Primam donacije u ectima i zkeyevima...
13 godina
offline
Guild Wars 2!

Hoćete radit neki naš guild kad igra izađe, vidim dosta vas ima iz starog GW-a?

Paragon
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Guild Wars 2!

CM se ponovno okuplja u GW2, puno ljudi je najavilo dolazak nazad u guild u dvojci,sa tiem da cemo primat i njube nove ( inace, u CM njub nije uvreda, mi smo svi njubi!) 

Primam donacije u ectima i zkeyevima...
12 godina
protjeran
offline
Re: Guild Wars 2!
Shokre kaže...

CM je treunto u CREW alianci,ima dost ekipe, mada je CM pao na 4 /5 aktivnih clanova....a Marabus nam je jos na roosteru, mada nije bi online preko godinu dana ( a i onda se ulogirao i izlogirao). CREW ima dosta ekipe alianca ,sve exyu ekipa, i ca ktu i tamo zaigramo hallse. Tebe vidim skoro rpa redovio online, btw jesi naletio na vs dragons shield? {#} ja lagano pvp igram ( pve neam kaj vise,neda mi se) i zujim do gw2... btw, odlucio sma maxat zaishen. jos samo 19 400 kljuceva, pa primam donacije u ectima/zkeyevima :)

 

Ima li alianca mjesta za još jedan guild? Kod mene također ima nekih 5 aktivnih igrača.

 

Mene ima online kada bude nekakav lagani zmission ili zbounty. Došao sam na ideju da si skupim novčiće za Envoy Scythe. Iako će mi trebati dosta vremena. XD

Na +vs dragons shield nisam naletio, ali ako mi dropa - javim ti.

 

 

Putn1k kaže...

Hoćete radit neki naš guild kad igra izađe, vidim dosta vas ima iz starog GW-a?

 

Naravno. Čim se dokopam GW2 kreiram Bring Back The [Monk] guild. {#}

I left my wallet in El Segundo.
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.11.2011 13:21 (Langsdorff).
16 godina
offline
Guild Wars 2!

Eto cisto da napisem kako cu i ja kupit GW2, posto imam sve iz GW1 serijala.

Nas je nekoliko dugogodisnjih MMORPG igraca iz ekipe i svi cekaju GW2 {#}

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.11.2011 15:47 (Virty).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Guild Wars 2!
Virty kaže...

, posto imam sve iz GW1 serijala.

 {#}

Pošto imas sve dijelove,pretpostavljam da si i igrao, pukni IGN na pm, mozda se i znamo :)

Primam donacije u ectima i zkeyevima...
15 godina
offline
Guild Wars 2!
League Of Legends IGN: slinA ...ONE SHOT, ONE KILL, NO LUCK JUST SKILL!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Guild Wars 2!

hoce li za ovu igricu biti potrebno plačati mjesečnu pretplatu ili če biti f2p uz mikrotransakcije

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice