Guild Wars 2

poruka: 8.363
|
čitano: 1.159.870
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: Guild Wars 2!

najavili su 11 mjesec, za betu su rekli da je nece ni biti prvotno, onda da ce biti samo closed beta. Tak oda zadnje kaj stoji sa njihove strane je bilo da očekuju u 11. mejsecu izlazak igre

I felt a great disturbance... as if a hundred evil bastards on an oil derrick suddenly cried out in terror and were suddenly silenced. Strange
16 godina
neaktivan
offline
Re: Guild Wars 2!
Shokre kaže...

najavili su 11 mjesec

 

Nisu.

 

Pa ti nađi taj famozni link "koji ti se neda sad tražit" ako možeš...

13 godina
offline
Guild Wars 2!

Nekužim kak možete tvrditi takve stvari bez ikakvog dokaza... nigdje nisu objavili da ce izaci u 11. mjesecu, niti ove godine.

Sry ali neprodajemo religiju ovdje{#}

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Guild Wars 2!
dekstroza kaže...
Shokre kaže...

najavili su 11 mjesec

 

Nisu.

 

Pa ti nađi taj famozni link "koji ti se neda sad tražit" ako možeš...

 http://www.bug.hr/master/najave/  {#}    gore desni čošak...rubrika datum izlaska... gle kao fan GW se lovim za svaku moguću informaciju

I felt a great disturbance... as if a hundred evil bastards on an oil derrick suddenly cried out in terror and were suddenly silenced. Strange
16 godina
neaktivan
offline
Guild Wars 2!

haha dobra.. a taj što piše najave za Bug također radi na GW2 pa ima takve tajne informacije {#}

 

ako te zanimaju informacije o GW2 onda čitaj GW2guru vodeći GW2 fansite, pogotovo forum na kojem se pojavljuju i predstavnici Arenanet-a

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Guild Wars 2!

Danas u 16:30 GW2 demo streaming na http://www.ustream.tv/channel/ncsoft-gamescom

 

Sutra u 12:40 GW2 PVP streaming na http://tv.esl.eu/de/

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.8.2011 14:33 (dretva).
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Guild Wars 2!

Ima li mozda negdje snimke streama?? Nisam bio u mogucnosti gledat pa zato...

Nick: Roby_HR
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Guild Wars 2!

mali zmaj :)

pvp bez tona

pvp s tonom - zanimljivija bitka (hm, zanimljiv glas "pripovjedača"...)

komentar developera o svemu što se predstavlja na gamescomu -40 min. (dosta toga već poznato...)

Don't, Don't Believe What You See Don't, Don't Believe What You Read
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.8.2011 0:26 (Gaus).
Moj PC  
1 0 hvala 2
16 godina
neaktivan
offline
Guild Wars 2!

PVP mecevi od jucer, Boon Control guild vs. Anet developeri

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Guild Wars 2!

Auuu, čudim se kak nitko tu na forumu ne govori o GW2, kad ono, tema mi nestala iz Teme u kojima sudjelujem, bolje da stavim srčeko kraj nje za ubuduće.

 

Uf, hype oko GW2 je na maksimumu, sve što su do sad objavili izgleda odlično, uopće ne sumnjam da će igra pwnati!

 

Kak vam se čini WvWvW?

 

Odluka da se ne koristi više energy za skillove već samo cooldownovi mi je fakat sjela, energy će se koristiti samo za dodging s tim da će agilnije profesije imati i neke bonuse i bržu regeneraciju energije.

 

Gledam screenshotove, kombinacija concept art-a i klasične grafike izgleda prekrasno (slika, obratite pozornost na krošnje).

 

Pogledao sam većinu videa, panela, streamova (ekipa iz guildwars2live-a se fakat potrudila, svaka im čast ;)), redovito pratim Twitter, ANet stvarno odrađuje vrhunski PR, ali ono, vrhunski. Ljudi su ih na gamescomu i PAX-u mogli uloviti, bilo što pitati, a oni strpljivo bi odgovarali i pojašnjavali stvari, onda ti paneli, na PAX-u su čak mali GW2 kamiončić imali koji se vozio po gradu i puštao Soule-ovu glazbu iz GW-a, onda ona natjecanja u kostimiranju u omiljenog lika iz GW-a, "swagovi" tj. "plijen" koji su dijelili - one plišane igračkice, marame, majice, vidio sam na Flickru neko je čak za developere ispekao kolačiće, 5 vrsta kolačića za 5 rasa u igri, onda potpisivanje fanova onih "bandana" tj. marama za glavu i majica developerima, pa na kraju onaj tulum kod njih u sjedištu... Samo čitajući i prateći sve to osjećam se kao da poznam developere i da sam dio svega toga, stvarno, ali stvarno vrhunski PR.

 

Jedino mogu prigovoriti to što nije bilo live streamanja PvP mečeva preko vikenda iako je rečeno da će biti, ali pored svega, mislim da se to može zanemariti. Sve u svemu, jedva čekam da izađe igra.

Some people say that if you play a Windows install CD backwards you will hear demon voices commanding you to worship Satan. But that's nothing. If you play it forward it will install Windows.
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.8.2011 21:27 (1domagoj1).
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Guild Wars 2!

Malo su me zabrinuli oni filmići kad se demonstriraju skillovi pa lik ima neku forsanu "i'm badass" animaciju, ali srećom to više nisam vidio..

 

Asura mi imaju prelude animacije kretanja..

 

Jedino što me stvarno brine je "tenkanje"

Zasad sam samo vidio hrpu likova koji padaju mrtvi i budu rezani tijekom encountera..

 

Inače podržavam odmak od standardnih rola 10000000%

 

Čini se da treba pričekati da neka sposobna ekipa zaigra jer neki filmići su tako retardirani igrači da nemogu smisliti blažu riječ za to opisati..

 

16 godina
offline
Re: Guild Wars 2!
NightShadow kaže...

Malo su me zabrinuli oni filmići kad se demonstriraju skillovi pa lik ima neku forsanu "i'm badass" animaciju, ali srećom to više nisam vidio..

 

Asura mi imaju prelude animacije kretanja..

 

Jedino što me stvarno brine je "tenkanje"

Zasad sam samo vidio hrpu likova koji padaju mrtvi i budu rezani tijekom encountera..

 

Inače podržavam odmak od standardnih rola 10000000%

 

Čini se da treba pričekati da neka sposobna ekipa zaigra jer neki filmići su tako retardirani igrači da nemogu smisliti blažu riječ za to opisati..

Ne kužim, na koju to animaciju misliš? Ono dok se prikazuju skillovi, pa na kraju kažu nešto tipa: "And stay down!" ? To je samo za showoff, nema tak nečega u samoj igri.

 

Uuuu, da Asure. Svi su mislili da će biti bezvezni, sad su svima super i simpa D:, još na kraju razmišljam dali bi Asuru mogao zarollati. Stvarno su animacije kretanja brutalne.

 

Čuj, tenkanje nije tenkanje u standardnom smislu. U standardnom smislu tenka, toj ulozi najbolje odgovaraju warrior (koji će navodno biti više noob friendly) i guardian (za kojeg će trebati malo više skilla da se potpuno ovlada profesijom), ali mi nekak izgleda da bi više-manje svaka profesija mogla preuzeti ulogu tenka, makar nakratko. Kolko sam vidio, healing spell je na CD-u od 14 sekundi, ako te dobrano mobovi namlate, healaš se, ali sljedećih 14 sek si sje*ban jer ak ti ponovno počnu drastično skidati HP, manje-više to ti je kraj. Zato mi se čini da će tu trebati biti ipak malo više aktivniji, kad vidiš da ti je tenk u takvom položaju, povući aggro na sebe, pa pustiti drugog člana da ga on povuće na sebe i tak se "loptati" s mobovima. To je jedna od stvari koja mi pada na pamet, gledajući ovak videe. Kak god okrenem, stvari će biti dinamičnije, u WoW-u sam 90% vremena u raidovima spammal Frostbolt i već vidim dok se ljudi ne priviknu da će to bit opći wipefest {#}.

 

Ovo za igrače je istina, da. Najbolje mi je kad gledam snimku demoa, a ono frajer (ili frajerica) malo potrčkaraju, pa stanu pa kad se odluče za skill, mišem ga kliknu... -.- Bio je jedan komentar na yt-u glede takve igre: "It's like I am watching a retard with one hand playing the game", nije ni najmanje lijep komentar, ali tak je izgledalo. Al dobro, može se razumijeti, prvi put se igra demo, uzbuđenje ovo ono, sve je novo, sve te zanima, ograničen si s 40 minuta, ne znam ni ja kak bi se snašao u toj situaciji...

Some people say that if you play a Windows install CD backwards you will hear demon voices commanding you to worship Satan. But that's nothing. If you play it forward it will install Windows.
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.8.2011 23:07 (1domagoj1).
16 godina
neaktivan
offline
Guild Wars 2!

Vidim da pricate o skilovima i raznim stvarima vezanim uz igru imam samo jedno offtopic pitanje dali itko zna dali je ima di za preorderat proso sam pol interneta ali jos nisam naso.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Guild Wars 2!
buky kaže...

Vidim da pricate o skilovima i raznim stvarima vezanim uz igru imam samo jedno offtopic pitanje dali itko zna dali je ima di za preorderat proso sam pol interneta ali jos nisam naso.

Ima na Amazonu, ja sam jedino to našao. Za digitalno izdanje mislim da nema još nigdje.

 

Jedino ne znam što bi mi bilo bolje, uzeti digitalnu verziju ili box verziju, digitalnu mogu odmah igrati, box moram čekati dok dođe, s digitalnom dobim samo key i igru, s box verzijom dobim kutiju i sve one lijepe stvari unutra i manual i CD (mene to veseli, jbg). Eh...

Some people say that if you play a Windows install CD backwards you will hear demon voices commanding you to worship Satan. But that's nothing. If you play it forward it will install Windows.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Guild Wars 2!
buky kaže...

dali itko zna dali je ima di za preorderat proso sam pol interneta ali jos nisam naso.

 

Igra ti još nije blizu izlaska tako da rijetki nude preorder.

Ima na game.co.uk, no site im je nakon nedavnog redizajna trenutno praktički nefunkcionalan...

16 godina
neaktivan
offline
Guild Wars 2!

hmm doro hvala na odgovorima ma ja cu uzet digital izdanje tako mi se vise isplati a kutija ce tak i tak samo skupljat prasinu na polici ko i sve ostale kolektorske kutije prijasnjeg gw-a.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Guild Wars 2!

Do sad još nisam vidio intro drugih rasa osim ljudi i charrova. Sad sam naletio na intro nornova. Ovo se može opisati samo jednom riječi: EPICNESS!

 

 

Samo se nadam da je ovaj voice acting placeholder, jer je budimo iskreni, loš. Ne možda tolko loš kolko fali entuzijazma i junaštva i one "epičnosti", ipak treba portretirati nornove, jednu herojsku rasu koja bi sve dala za borbu o kojoj će se pjevati i pričati još generacijama. Epska glazba, epska priča, epska umjetnost, jedino još fali epski voice acting i to je to, jednostavno je to to.

Some people say that if you play a Windows install CD backwards you will hear demon voices commanding you to worship Satan. But that's nothing. If you play it forward it will install Windows.
 
3 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Guild Wars 2!
1domagoj1 kaže...

Do sad još nisam vidio intro drugih rasa osim ljudi i charrova. Sad sam naletio na intro nornova. Ovo se može opisati samo jednom riječi: EPICNESS!

 

 

Samo se nadam da je ovaj voice acting placeholder, jer je budimo iskreni, loš. Ne možda tolko loš kolko fali entuzijazma i junaštva i one "epičnosti", ipak treba portretirati nornove, jednu herojsku rasu koja bi sve dala za borbu o kojoj će se pjevati i pričati još generacijama. Epska glazba, epska priča, epska umjetnost, jedino još fali epski voice acting i to je to, jednostavno je to to.

ajde svrši vec jedanput lol

16 godina
offline
Re: Guild Wars 2!
alscaul kaže...

ajde svrši vec jedanput lol

Tek kad poprave voice acting {#}

Some people say that if you play a Windows install CD backwards you will hear demon voices commanding you to worship Satan. But that's nothing. If you play it forward it will install Windows.
16 godina
offline
Guild Wars 2!

Sljedeći tjedan počinje Asura tjedan!

http://www.arena.net/blog/prepare-your-minds-for-asura-week

Some people say that if you play a Windows install CD backwards you will hear demon voices commanding you to worship Satan. But that's nothing. If you play it forward it will install Windows.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Guild Wars 2!
Gentoo... it's like wiping your ass with silk. Or sandpaper.
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.9.2011 1:08 (1domagoj1).
 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Guild Wars 2!
Gentoo... it's like wiping your ass with silk. Or sandpaper.
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Guild Wars 2!

Malo kasnim s trecim danom, ne zamjerite.

http://www.arena.net/blog/angel-mccoy-on-writing-asura

Gentoo... it's like wiping your ass with silk. Or sandpaper.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Guild Wars 2!

Pozdrav!

 

Malo sam tražio al nisam uspio nać forum o GUILD WARS 1 pa ako mi netko može link dat...

 

Inače kakva je situacija sad s GW1? Jel ima igrača? Gdje su naši? Jel se isplati sad ulazit u igru?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Guild Wars 2!
LOTROwannabe kaže...

Pozdrav!

 

Malo sam tražio al nisam uspio nać forum o GUILD WARS 1 pa ako mi netko može link dat...

 

Inače kakva je situacija sad s GW1? Jel ima igrača? Gdje su naši? Jel se isplati sad ulazit u igru?

Kak nisi uspio naci GW1 forum? Evo ti ga.

http://www.guildwarsguru.com/forum/

Gentoo... it's like wiping your ass with silk. Or sandpaper.
16 godina
offline
Guild Wars 2!

Cetvrti dan Asura tjedna.

 

Heron Prior o animiranju Asura

http://www.arena.net/blog/heron-prior-on-animating-the-asura

 

Novi video i nova prica na stranici Asura.

http://www.guildwars2.com/en/the-game/races/asura/

Gentoo... it's like wiping your ass with silk. Or sandpaper.
 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Guild Wars 2!

Fala ti care ali mislio sam na BUG FORUM o Guild Wars 1. :-)

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Guild Wars 2!
LOTROwannabe kaže...

Fala ti care ali mislio sam na BUG FORUM o Guild Wars 1. :-)

A tu. Bila je tema ak se ne varam, ali vec dugo nitko nije nista raspravljao u njoj.

Gentoo... it's like wiping your ass with silk. Or sandpaper.
15 godina
neaktivan
offline
Guild Wars 2!

Odlicni videi sa PAXa https://www.youtube.com/user/ImperfectBlock nikako da odlucim hocu li igrat warriora ili Guardiana

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Guild Wars 2!
zjaka kaže...

Odlicni videi sa PAXa https://www.youtube.com/user/ImperfectBlock nikako da odlucim hocu li igrat warriora ili Guardiana

Igraj oba :D ;)

Gentoo... it's like wiping your ass with silk. Or sandpaper.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice