GTA San Andreas

poruka: 180
|
čitano: 61.119
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: GTA San Andreas
Iskljuci frame limiter.
Sposral bum ti se na gelender i vkral kobasice. Gotovo je konju zmuzgani.
13 godina
offline
GTA San Andreas

Bkte name sta nisam i nece!!!! A treba igra 1Ghz proc i 256Mb ram 64Mb grau..Apsurd

 

Strm
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas

Ljudi trebam pomoć; pogledajte slike, nekako grafika je jako čudna, tamna glupi neki efekti. Da li netko zna riješenje?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: GTA San Andreas
Oseka kaže...

Ljudi trebam pomoć; pogledajte slike, nekako grafika je jako čudna, tamna glupi neki efekti. Da li netko zna riješenje?

Ideš u Options, pa u Display setup, onda klikneš advanced pa mijenjaš Visual Fx Quality (Very high), Resolution (najveća), i Anti-aliasing (3). To bi ti trebalo popravit kvalitetu slike.

...The South Will Rise Again... White -h- boys
12 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas

Stavio sam ja sve na najjace ali nije problem u tome vec ove tamne sijene koje se mogu vidit na slikama su nekako neobicne cudne, na youtubeu i u prijatelja kad sam igra nije bilo tih stvari.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
GTA San Andreas

Ja sebi instalirao nowi win7 mjesto xP-a.I pogodite sto! Gta ide k'o po loju xD

Strm
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: GTA San Andreas
Oseka kaže...

Stavio sam ja sve na najjace ali nije problem u tome vec ove tamne sijene koje se mogu vidit na slikama su nekako neobicne cudne, na youtubeu i u prijatelja kad sam igra nije bilo tih stvari.

Probaj nezz ni ja sad jel mozes u options shadow iskljucit il stavit na medium il kako vec ak se moze :P

11 godina
offline
Re: GTA San Andreas
Oseka kaže...

Stavio sam ja sve na najjace ali nije problem u tome vec ove tamne sijene koje se mogu vidit na slikama su nekako neobicne cudne, na youtubeu i u prijatelja kad sam igra nije bilo tih stvari.

  Neznam dali je to to ali probaj.Kada sam si slozio komp i instalirao gta grafika je ocajna bila.Malo sam prcko po postavkama grafike i imas recimo 1280*1024 *16 i 32! Probaj stavit na 32 ako nisi pa javi.Dok to nisam namjestio voda mi je bila zelena a da o ostalim objektima ne pricam...

14 godina
neaktivan
offline
Re: GTA San Andreas

@Strm

Pa normalno da ide :) Ne mogu odoliti a da ne komentiram ovo tvoje napajanje i hlađenje. Hebote, što će ti tako jako napajanje i vodeno hlađenje za takav komp? :)

╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.4.2013 14:54 (Cevi).
11 godina
offline
GTA San Andreas

Jel igra iko na NooBot serveru?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: GTA San Andreas
Xperiax1 kaže...
Oseka kaže...

Stavio sam ja sve na najjace ali nije problem u tome vec ove tamne sijene koje se mogu vidit na slikama su nekako neobicne cudne, na youtubeu i u prijatelja kad sam igra nije bilo tih stvari.

  Neznam dali je to to ali probaj.Kada sam si slozio komp i instalirao gta grafika je ocajna bila.Malo sam prcko po postavkama grafike i imas recimo 1280*1024 *16 i 32! Probaj stavit na 32 ako nisi pa javi.Dok to nisam namjestio voda mi je bila zelena a da o ostalim objektima ne pricam...

 Uspio sam iskljucio anti alising i ponovo ukljucio i onda mi se pojavila mogucnost za full hd rezolucijom sa 32x i sad je supert tnk.

14 godina
neaktivan
offline
Re: GTA San Andreas
Oseka kaže...

Ljudi trebam pomoć; pogledajte slike, nekako grafika je jako čudna, tamna glupi neki efekti. Da li netko zna riješenje?

Probaj stavit na 32-bitnu rezoluciju. (npr 1920x1080x32)

Sposral bum ti se na gelender i vkral kobasice. Gotovo je konju zmuzgani.
12 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas

Uspio sam samo me sad neki drugi problem okupira. Pokrenem igru, izađem vani sidnem u auto krenem kad ono nestane zvuka, samo se čuje radio i zvuk oružja. ???

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: GTA San Andreas
Oseka kaže...

Uspio sam samo me sad neki drugi problem okupira. Pokrenem igru, izađem vani sidnem u auto krenem kad ono nestane zvuka, samo se čuje radio i zvuk oružja. ???

Probaj updateat na v1.1 ili v2.0, pogledaj jel rješava problem.

 

Ak to popravi problem a želiš modat, pogledaj na gtaforumsu, imaš guide kako modat v1.1 i v2.

Sposral bum ti se na gelender i vkral kobasice. Gotovo je konju zmuzgani.
12 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas

Skužio sam u ćem je stvar, moja zvučna nije kako treba. Provao sam spojit bluetooth sluše i radi odlično. A ovo sa zvučnom sam i kod drugi igara imao problem.

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.4.2013 15:14 (Oseka).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: GTA San Andreas

Zato što sam prije imao Intel core i7 3820,8GB RAM DDR4,Nvidiu GTX650 2GB-no maticna je pregorila kao i konponente-pa sam si ubacil privremeno P4 matičnu-napajanje je preživilo-AMEN

Strm
14 godina
neaktivan
offline
Re: GTA San Andreas

Joj oprosti, nisam znao da je tragedija  bila :( Znaći matična uspjela sve skuriti? uf...

╭∩╮(︶︿︶)╭∩╮
13 godina
offline
Re: GTA San Andreas

Ja bi radije da mi je napajanje izgorilo a proca ostao. Matićna nije neš valjala-a garu od 1mj. 

Strm
12 godina
neaktivan
offline
GTA San Andreas

Jeli iko ima problema sa plivanjem, da pokuša plivat a da se cj jedva miče s mista?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: GTA San Andreas
Oseka kaže...

Jeli iko ima problema sa plivanjem, da pokuša plivat a da se cj jedva miče s mista?

Ma to ti je jedan od POZNATIJIH bugova u igrici i netrebas  se brinuti. Ako bas oces plivati onda skini novu igru{#}

 

Strm
13 godina
offline
GTA San Andreas

Naci,meni je igrica vec bila dojadila a nemam nista drugo za igrat.PA sam smislio soluciju za maksimalan uzitak.Skinete par auta s neta koji imaju dobar interior i exterior.Instalirajte ih i skinite camhack.KAd ste u igri dok se vozite u autu fino upalite i namjestite camhack da bude u poziciji vozača i imate dojam kao da stvarno vozite.Jos pojacajte do daske i supp.Vidio sam i jedan CLEO mod koji omogucuje da se volan vrti kad skrecete ako zelite jos realizma.+Skinite novu mapu za igru i moci ce te uzivati u igri barem 1mj :D

Strm
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
GTA San Andreas

ma ja bi opet sve prolazio kao uvod u GTA 5, bez modova za auta ili bilo što drugo od vozila, mapa, zgrada. Samo me zanima koristite li vi neke modove za grafiku i koji su najbolji jer mi ovako izgleda preloše na full hd monitoru...

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: GTA San Andreas

ENB series mod-link na youtubeu-u description imas download linkove i upute za instalaciju

Strm
14 godina
neaktivan
offline
Re: GTA San Andreas
antimadridista kaže...

ma ja bi opet sve prolazio kao uvod u GTA 5, bez modova za auta ili bilo što drugo od vozila, mapa, zgrada. Samo me zanima koristite li vi neke modove za grafiku i koji su najbolji jer mi ovako izgleda preloše na full hd monitoru...

CLEO hack za više rezolucija + SRT3 + Oblivion mod + SAGfx.

Sposral bum ti se na gelender i vkral kobasice. Gotovo je konju zmuzgani.
12 godina
offline
GTA San Andreas

Ti ENB modovi bar kada sam ih ja probavao, nista ne poboljsavaju grafiku, vec samo vam ubaci kao neki fazon realistic ligthinga, i auta se odsjajaju od kuce itd i ako je mrak onda vam auto nece biti osvjetljeno, jer je mrak.

Darko
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: GTA San Andreas
DarkoKwon kaže...

Ti ENB modovi bar kada sam ih ja probavao, nista ne poboljsavaju grafiku, vec samo vam ubaci kao neki fazon realistic ligthinga, i auta se odsjajaju od kuce itd i ako je mrak onda vam auto nece biti osvjetljeno, jer je mrak.

DA ali bar malo pomogne.

Strm
12 godina
neaktivan
offline
Re: GTA San Andreas
Strm kaže...
Oseka kaže...

Jeli iko ima problema sa plivanjem, da pokuša plivat a da se cj jedva miče s mista?

Ma to ti je jedan od POZNATIJIH bugova u igrici i netrebas  se brinuti. Ako bas oces plivati onda skini novu igru{#}

 

 Ima jedan level di moram plivat zato mi je važno...

13 godina
offline
Re: GTA San Andreas


 Ima jedan level di moram plivat zato mi je važno...

Malo proguglaj pa ces naci u rar formatu svaki sejv za jednu misiju,to sam i ja imamo al brisao

Strm
14 godina
offline
GTA San Andreas

eto kako San Andreas može lijepo izgledati i čak za današnje standarde...

a sad se baciti na igru po tko zna koji put, za zagrijavanje pred GTA V {#}

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.5.2013 19:31 (antimadridista).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
GTA San Andreas

Pripreme za GTA V :) uskoro jos slika

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice