GTA IV na sedmici?

poruka: 67
|
čitano: 12.767
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
GTA IV na sedmici?

e, ovako....instalirao sam win 7 i probao instalirat GTA IV, e sad....naravno, prije instalacije mi javlja da igra nije kompatibilna sa OS-om....dali postoji nekakva zakrpa ili ce GTA IV propast, jer jos malo i puno korisnika ce prec na win 7 (jer je zakon) a nece moc igrat GTA IV....dal ce rockstar games izzbaciti do tada vec i GTA V..ili ?? hvala!

01010100 01001001 01001111
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.8.2009 11:33 (Tionio).
 
1 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
GTA IV na sedmici?

Ja isto imam Win 7 i igram gta iv normalno, cak ga i igram na netu. Koji build imaš? Ja još imam build 7100, pa ako imaš neki noviji ti to radi problem.

They call me a killer, a monster, a terrorist. Im all of these things.
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: GTA IV na sedmici?
kaiserus kaže...

Ja isto imam Win 7 i igram gta iv normalno, cak ga i igram na netu. Koji build imaš? Ja još imam build 7100, pa ako imaš neki noviji ti to radi problem.

imao sam 7100 i nije mi radilo, sad sam na RTM verziji....i isto mi ne radi!

01010100 01001001 01001111
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.8.2009 11:39 (Tionio).
14 godina
protjeran
offline
GTA IV na sedmici?

4 tema o GTA4 danas, isuse kriste koliko ce ih jos biti.

Probaj compability mod, stavi zadnji patch.

trezan a za sebe neznam
 
3 0 hvala 2
14 godina
offline
RE: GTA IV na sedmici?
fabijan654321 kaže...

4 tema o GTA4 danas, isuse kriste koliko ce ih jos biti.

Probaj compability mod, stavi zadnji patch.

he, da da stavim patch, a nisam ni igricu instalirao!

EDIT: al ovo prvo je uspijelo....tnx!

01010100 01001001 01001111
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.8.2009 11:48 (Tionio).
15 godina
neaktivan
offline
GTA IV na sedmici?

Pa da malo koristis bug pretrazivac nasao bis ovo http://www.bug.hr/forum/topic/pc-igre/gta-iv-instalacija/22302.aspx

 

A tu je naravno i http://www.google.hr/ na kojemu mozes naci sve i svasta!

Moj PC  
0 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
GTA IV na sedmici?

Pa zato postoji forum da covijek moze pitati ljude za pomoc, a istina je da na googlu moze naci sve i svasta ali kad bi svi samo trazili pomoc po googlu nebi trebalo ni biti foruma. Zato smo ovdje svi da izmjenjujemo iskustva i da pomazemo jedni drugima.

 
8 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
GTA IV na sedmici?

stavi kompatibiliti mod na setup.exe  na xp ili 2000 i radit če

 
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: GTA IV na sedmici?
RPG vs TENK kaže...

stavi kompatibiliti mod na setup.exe  na xp ili 2000 i radit če

Neće; probano!

14 godina
neaktivan
offline
GTA IV na sedmici?

Imam problem sa postavkama u gta 4.Bilo da postavim sve na high i visoku rezoluciju ili na low i malu rezoluciju,šteka u oba dva slučaja.To je nemoguće..driveri su svježi.U čemu bi mogao biti problem ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: GTA IV na sedmici?
Hanter kaže...

Imam problem sa postavkama u gta 4.Bilo da postavim sve na high i visoku rezoluciju ili na low i malu rezoluciju,šteka u oba dva slučaja.To je nemoguće..driveri su svježi.U čemu bi mogao biti problem ?

hmmm,driveri mi prvi padaju napamet. A koliko vidim imas poprilicno jaku konfiguraciju pa nebi trebalo biti problema. Pogledaj temparature komponenti... mozda se neka komponenta pregrijava pa to pravi probleme.

Moj blog: http://www.xzero-hack.bloger.hr Moj forum: http://www.hacking.smfnew.com
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA IV na sedmici?

Temperature su uredu..

15 godina
neaktivan
offline
RE: GTA IV na sedmici?
koja ti je konfa
tateK
15 godina
offline
GTA IV na sedmici?

Imam problem sa GTA 4...Imam win 7 x64 i kad pikušavam pokrenut javlja error...Jel ima kakve šanse da proradi...Probo sam Compatibilityje sve i 1.4 patch neče...

http://it.forumi.hr/ Moj forum.Registrirajte se.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: GTA IV na sedmici?
kaiserus kaže...

Ja isto imam Win 7 i igram gta iv normalno, cak ga i igram na netu. Koji build imaš? Ja još imam build 7100, pa ako imaš neki noviji ti to radi problem.

 

Ja imam Windows 7 x86 cijeli, GTA IV radi bez ikakvih problema... 

 

P.S. imas original pa igras na netu il?

Xfire:bmw144 ...Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
Poruka je uređivana zadnji put uto 6.10.2009 16:41 (Independent).
14 godina
offline
RE: GTA IV na sedmici?
kaiserus kaže...

Ja isto imam Win 7 i igram gta iv normalno, cak ga i igram na netu. Koji build imaš? Ja još imam build 7100, pa ako imaš neki noviji ti to radi problem.

također imam windows 7 x64 i normalno sve igram čak na full detaljima ali prije toga sam instalirao patch-eve ima ih 4 potraži na netu

14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA IV na sedmici?

dali bi mi neko mogao reci

dali mogu igrati gta4 na ovaj komp:

procesor:AMD SEMPRON 2.4 GHZ 2800+

grafika:NVIDIA GE FORCE 6100 512MB

ram:1.5 GB

hd:80 gb

 

 

 

 

 

UNAPRIJED HVALA!!!

iskooo
16 godina
offline
RE: GTA IV na sedmici?
ISKOOO kaže...

dali bi mi neko mogao reci

dali mogu igrati gta4 na ovaj komp:

procesor:AMD SEMPRON 2.4 GHZ 2800+

grafika:NVIDIA GE FORCE 6100 512MB

ram:1.5 GB

hd:80 gb

 

 

 

 

 

UNAPRIJED HVALA!!!

Ne, nažalost.

92% tinejđera sluša turbo folk, pop, rap ili tehno. Ako si među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu rock i metal glazbu kopiraj si ovo u potpis.
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA IV na sedmici?
ISKOOO kaže...

dali bi mi neko mogao reci

dali mogu igrati gta4 na ovaj komp:

procesor:AMD SEMPRON 2.4 GHZ 2800+

grafika:NVIDIA GE FORCE 6100 512MB

ram:1.5 GB

hd:80 gb

 

 

 

 

 

UNAPRIJED HVALA!!!

 

iskooo
14 godina
offline
RE: GTA IV na sedmici?
X-Men123 kaže...
kaiserus kaže...

Ja isto imam Win 7 i igram gta iv normalno, cak ga i igram na netu. Koji build imaš? Ja još imam build 7100, pa ako imaš neki noviji ti to radi problem.

također imam windows 7 x64 i normalno sve igram čak na full detaljima ali prije toga sam instalirao patch-eve ima ih 4 potraži na netu

Daj nebacaj nam krafne da ti sa HD3*** serijom igras na full detaljima,i to jos sa DUALOM..pazi ovaj vic.

Allah U Akbar, everybody just be calm That's the word passed down from the Emonh It came from the Qu'ran, it can't be wrong It's only measure, the time, the God's eons So I suggest you follow Allah wa
16 godina
neaktivan
offline
GTA IV na sedmici?

Nije vic...:S...ja sa HD3850 512MB i Pentiumom E6300 OC na 3.8GHz igram na 1680x1050 i sve na high(ukljucujuci teksture)...i neke gluposti na very high...

view distance na 25 ostalo na 50...

sve to oko 30fps-a..

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
RE: GTA IV na sedmici?
Penryn kaže...

Nije vic...:S...ja sa HD3850 512MB i Pentiumom E6300 OC na 3.8GHz igram na 1680x1050 i sve na high(ukljucujuci teksture)...i neke gluposti na very high...

view distance na 25 ostalo na 50...

sve to oko 30fps-a..

Ti onda fakat imas srece..Jbg ja nemrem igrat ko ti.Ja na 1240x1024 (tak nes) i sve meidum i par tog high..Shadow Low i ostale gluposti na 10-15..I solidnih 30 fpsa. :(

 

Ocito si sretnik.

Allah U Akbar, everybody just be calm That's the word passed down from the Emonh It came from the Qu'ran, it can't be wrong It's only measure, the time, the God's eons So I suggest you follow Allah wa
14 godina
offline
RE: GTA IV na sedmici?
Penryn kaže...

Nije vic...:S...ja sa HD3850 512MB i Pentiumom E6300 OC na 3.8GHz igram na 1680x1050 i sve na high(ukljucujuci teksture)...i neke gluposti na very high...

view distance na 25 ostalo na 50...

sve to oko 30fps-a..

e vidiš  da se more igrat pri toj konf. taj ko je to rekal da se nemore hm...nema pojma

16 godina
neaktivan
offline
GTA IV na sedmici?

Kakvi error javalja ?

Ne znam kaj da napišem !
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
GTA IV na sedmici?

Oho! Prosvjetili ste me.Ja sa HD4670 i sa 4000+ x2 clockan na 2.8 ide sve na high osim vode i shadowsa koji su na low ili off i sve na 30-50 i solidnih 20 fpsa Cool

Allah U Akbar, everybody just be calm That's the word passed down from the Emonh It came from the Qu'ran, it can't be wrong It's only measure, the time, the God's eons So I suggest you follow Allah wa
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: GTA IV na sedmici?
Fake_Alert kaže...

Oho! Prosvjetili ste me.Ja sa HD4670 i sa 4000+ x2 clockan na 2.8 ide sve na high osim vode i shadowsa koji su na low ili off i sve na 30-50 i solidnih 20 fpsa Cool

tko ti kriv što ne vjeruješ... i ja nisam mogal igrat u opce gta4 kad je izašla ali nakon nekoliko patcheva leti kao luda...he

14 godina
offline
RE: GTA IV na sedmici?
X-Men123 kaže...
Fake_Alert kaže...

Oho! Prosvjetili ste me.Ja sa HD4670 i sa 4000+ x2 clockan na 2.8 ide sve na high osim vode i shadowsa koji su na low ili off i sve na 30-50 i solidnih 20 fpsa Cool

tko ti kriv što ne vjeruješ... i ja nisam mogal igrat u opce gta4 kad je izašla ali nakon nekoliko patcheva leti kao luda...he

Al na full sigurno nemres igrat.LazoveNamigiva

Allah U Akbar, everybody just be calm That's the word passed down from the Emonh It came from the Qu'ran, it can't be wrong It's only measure, the time, the God's eons So I suggest you follow Allah wa
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA IV na sedmici?

Ako tko moze pomoci da GTA 4 pokrenem na win 7 bit cu jako zahvalan sve sam probao..

14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA IV na sedmici?
Tionio kaže...

e, ovako....instalirao sam win 7 i probao instalirat GTA IV, e sad....naravno, prije instalacije mi javlja da igra nije kompatibilna sa OS-om....dali postoji nekakva zakrpa ili ce GTA IV propast, jer jos malo i puno korisnika ce prec na win 7 (jer je zakon) a nece moc igrat GTA IV....dal ce rockstar games izzbaciti do tada vec i GTA V..ili ?? hvala!

Isti slucaj Kao kod mene :(((

16 godina
neaktivan
offline
RE: GTA IV na sedmici?

bojim se da seres,jer mislim da ti treba graf s min 768 ,jer ja imam 3870 512mgb,ista reza i texure nemrem imat na high,nerme nitko

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice