GTA 4 hamachi lan?

poruka: 38
|
čitano: 18.474
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
RE: GTA 4 hamachi lan?
marko009 kaže...

decki, ako se uspijete dogovorit i nac, ja cu sutra doc... mratav sam, 19 godina se samo jednom ima...

 

edit, ako ne znate, morate imat patch 1.0.3.0, bez njega ne moze, ali nemojte updateat na visi patch jer isto nece radit, i naravno tekno

 

Radi sa 1.0.4.0, ja sam igrao već sa tom verzijom na Hamachiju, dakle svima preporučam upravo 1.0.4.0

Nadalje ona mreža GTA4 - Mimoza je moja mreža i ispričavam se što nisam bio aktivan na toj mreži imao sam posla ovih dana ugl. ako ste za ja sam online.

3D Designer, www.mrcine.org, www.crotrailers.co.cc - Traileri,gameplay snimke i ostali klipovi za video igre
14 godina
neaktivan
offline
RE: GTA 4 hamachi lan?
gtaatg kaže...
gtaatg kaže...

Pomoc!!

Ovako,cim sam saznao da se na hamaciju moze igrati gta 4 online pohitao sam sve potrbno za igranje dignuti sa neta i sve sam podesio i uzeo sam server GTA IV-mimoza i kad sam usao u igricu kliknuo sam na mobitel mulitiplayer-itd...zatim sam kliknuo f5 za traženje servera i nista nije pronaslo niti jedan server za join probao sam sa gta iv zg i jos mnogo drugih servera i nista mi nije pronaslo u igrici.Pa se sada pitam sto sam krivo uradio.

moze li mi netko pomoci???

I ja imam isti problem, sve instalirano po uputama, gta iv sa patchem 1.0.4.0, hamachi 2.0.2.85 upisao u hamachi 2 servera na kojem vidim ljude online ali kad uđem u igru kliknem F5 trazi i nista ne pronađe...firewall ugašen u regedit sam postavio hamachi, dakle sve bi trebalo raditi no neradi pa molim dobru dusu za pomoc!!!

14 godina
neaktivan
offline
GTA 4 hamachi lan?

Ovako... da li ćemo frend i ja i dalje moći igrat gta 4 prek hamachija ako updateamo na 1.0.6.0. verziju?

I još jedno pitanje... ja napravim server, on se joina i sve super, ali ga stalno nakon par minuta izbaci iz igre (stišće ctrl + f12 kao u uputama), znali netko uzrok i možda ako rješiti taj problem...??

Cool

 

 

Steroidi me neće učiniti boljom osobom.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: GTA 4 hamachi lan?
samsvoj kaže...

I ja imam isti problem, sve instalirano po uputama, gta iv sa patchem 1.0.4.0, hamachi 2.0.2.85 upisao u hamachi 2 servera na kojem vidim ljude online ali kad uđem u igru kliknem F5 trazi i nista ne pronađe...firewall ugašen u regedit sam postavio hamachi, dakle sve bi trebalo raditi no neradi pa molim dobru dusu za pomoc!!!

 

Hamachi ima na žalost bug pa uredno pokazuje ljude online iako zapravo ti isti ljudi nisu online... tako da ništa čudno da si vidio nekoga online, a ovaj ti nije odgovarao niti si ga vidio u igri. Vjerovatno nitko nije niti bio online...

 

HeadHunter500 kaže...

Ovako... da li ćemo frend i ja i dalje moći igrat gta 4 prek hamachija ako updateamo na 1.0.6.0. verziju?

I još jedno pitanje... ja napravim server, on se joina i sve super, ali ga stalno nakon par minuta izbaci iz igre (stišće ctrl + f12 kao u uputama), znali netko uzrok i možda ako rješiti taj problem...??

Cool

 

 

 

Ne, za sada je 1.0.4.0 zadnja verzija koja se može preko Hama. Što se tiče Teknogods-a ako je sve dobro odrađeno kada pritisne F12 (sa zadnjom verzijom nije potrebno CTRL stiskat) trebao bi čuti zvuk "WORKING". Predlažem da skinete zadnju verziju Teknogods-a.

3D Designer, www.mrcine.org, www.crotrailers.co.cc - Traileri,gameplay snimke i ostali klipovi za video igre
13 godina
neaktivan
offline
RE: GTA 4 hamachi lan?
Minoza kaže...

 

Ne, za sada je 1.0.4.0 zadnja verzija koja se može preko Hama. Što se tiče Teknogods-a ako je sve dobro odrađeno kada pritisne F12 (sa zadnjom verzijom nije potrebno CTRL stiskat) trebao bi čuti zvuk "WORKING". Predlažem da skinete zadnju verziju Teknogods-a.

Jel to 100% tako jer dosada je update dosao do 1.0.7.0 a i proslo je vremena pa do sada bi moglo raditi na sedmom patchu

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.7.2010 16:55 (doctor-q).
13 godina
neaktivan
offline
GTA 4 hamachi lan?

Ima netko s 1.0.7.0 patchem?

PS3 ID- http://gamercards.exophase.com/111351.png
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
GTA 4 hamachi lan?

ja igram preko tunggle-a na patch-u 1.0.7.0

dancy_94@hotmail.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
GTA 4 hamachi lan?

haha gta4 se moze igrat preko hamatchija? ovo moram probat kad dodem u split,btw kako to izgleda,cijela gta4 mapa ili samo neki djelovi?

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice