FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 692.304
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
PeroMilic03 kaže...

Poz,sta da mijenjam prvo ?Imam 14 k.

 Kolasinca

3 godine
offline
Re: FIFA 21
mirkossam kaže...
PeroMilic03 kaže...

Poz,sta da mijenjam prvo ?Imam 14 k.

 Kolasinca

 spor.

13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
PeroMilic03 kaže...

Poz,sta da mijenjam prvo ?Imam 14 k.

 lb telles, rb wan bisaka ili semedo.

3 godine
offline
Re: FIFA 21
ZeNGe_CRO-mt kaže...
PeroMilic03 kaže...

Poz,sta da mijenjam prvo ?Imam 14 k.

 lb telles, rb wan bisaka ili semedo.

 Ok,koga na CAM?

9 godina
offline
FIFA 21

bok..ima neko želju složit solidnu momčad za početak za 300k. 4-2-3-1 taktika

tko zna zna tko ne zna ima ko zna
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Ja koje sam srecu u icon pack ce me strefiti golaman neki 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
PeroMilic03 kaže...
ZeNGe_CRO-mt kaže...
PeroMilic03 kaže...

Poz,sta da mijenjam prvo ?Imam 14 k.

 lb telles, rb wan bisaka ili semedo.

 Ok,koga na CAM?

 ovisi koliko imaš para, možeš jesusa pošto si ograničen

3 godine
offline
Re: FIFA 21
ZeNGe_CRO-mt kaže...
PeroMilic03 kaže...
ZeNGe_CRO-mt kaže...
PeroMilic03 kaže...

Poz,sta da mijenjam prvo ?Imam 14 k.

 lb telles, rb wan bisaka ili semedo.

 Ok,koga na CAM?

 ovisi koliko imaš para, možeš jesusa pošto si ograničen

 Koja je  bolja opcija Havertz ili Jesus ?

13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
PeroMilic03 kaže...
ZeNGe_CRO-mt kaže...
PeroMilic03 kaže...
ZeNGe_CRO-mt kaže...
PeroMilic03 kaže...

Poz,sta da mijenjam prvo ?Imam 14 k.

 lb telles, rb wan bisaka ili semedo.

 Ok,koga na CAM?

 ovisi koliko imaš para, možeš jesusa pošto si ograničen

 Koja je  bolja opcija Havertz ili Jesus ?

 ne znam ali jesus ti je dosta agilniji 

3 godine
offline
Re: FIFA 21
ZeNGe_CRO-mt kaže...
PeroMilic03 kaže...
ZeNGe_CRO-mt kaže...
PeroMilic03 kaže...
ZeNGe_CRO-mt kaže...
PeroMilic03 kaže...

Poz,sta da mijenjam prvo ?Imam 14 k.

 lb telles, rb wan bisaka ili semedo.

 Ok,koga na CAM?

 ovisi koliko imaš para, možeš jesusa pošto si ograničen

 Koja je  bolja opcija Havertz ili Jesus ?

 ne znam ali jesus ti je dosta agilniji 

 Hvala,uzecu Jesusa,svakako imam puno brazilaca u drugom timu pa ce mi se kombinovati sa

Taliskom ,Paulinhom i Teiteirom . :)

10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Slobodan vikend i grinde icon swapsa se isplatio, prvo sam planirao Šukera otključati sa 25x83 paketom i 2x Ultimatea, ali Šuker bi mi već sada teško ušao u momčad, kamoli za mjesec dana, a kako ne otvaram nagrade jer ih čuvam za TOTY, rekao da okusim sreću u base iconu(one prije nisam htio slagati jer nisu isplativi, pokušavam rješavati što manje SBC-a ove godine)
 
3 0 hvala 0
16 godina
online
FIFA 21

Kakva firma, kakav kaos. Prošli tjedan nisam dobio preorder packove pa sam se bunio. Onda sam u petak dobio ta dva preorder packa i jedan pack s otw karticom. Danas sam dobio 6 preorder packova. Dakle 6 rare packova i najbolja kartica rating 83. Potom otvorim i dva rare mega packa od SB i najbolja kartica rating 84. Znači oni meni da daju ne znam koliko packova ja jednostavno ne mogu ništa u njima dobiti. Brijem da bih i u garantiranom icon packu dobio rare karticu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
FIFA 21

Koji sam idiot, 2x kupim Tellasa konta lige . :)

Malo sam upgrade tim ,bice za 7-8 div. dovoljno,nadam se.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.12.2020 13:34 (PeroMilic03).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Base icon pa nije lose ☹️

Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 21
mirkossam kaže...

Base icon pa nije lose ☹️

 Kako da ne, jedan od najboljih CB u igri.. 

11 godina
offline
Re: FIFA 21
Mic_zap kaže...
Slobodan vikend i grinde icon swapsa se isplatio, prvo sam planirao Šukera otključati sa 25x83 paketom i 2x Ultimatea, ali Šuker bi mi već sada teško ušao u momčad, kamoli za mjesec dana, a kako ne otvaram nagrade jer ih čuvam za TOTY, rekao da okusim sreću u base iconu(one prije nisam htio slagati jer nisu isplativi, pokušavam rješavati što manje SBC-a ove godine)

 I ja sam dobio Cruyffa još u prvom onome base Icon pack, kartica je čudo.. 

10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Slažem se, jako mi je sličan POTM Felixu, samo naravno, par razina iznad, 2 utakmice u DR,7 golova i asistencija, normalno sve guram na njega, ali budimo realni, tko ne bih 😂
13 godina
offline
Re: FIFA 21

Kakav pack. 

15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Kaku su ovi kanađani prozirni jao :D znaci nikad u zivotu nisam taknuo sb i ovu novu sad frendly glupost i idem sad da rijesim 3 tokena jer igrom slucaja imam te igrace u klubu. 4 tekme rijesim na golden goal do 15 min, u par tekmi je bilo nadobudnih da nisu htjeli prekinuti al neka veze do poluvremena sam i njih uvjerio da prekinu. Onda krenem s la ligom. Stavim benza i jovica u napad i mislim si pa zasto se ja patim s salahom i wernerom kad ovi lome. I dobro je 4 tekme u 5 min, cak jednu benzema hat trick do 9. Min lupio. Opet sam sebe psujem sto sam radio potm lewa a imao sam if benza. Al jbg matematika valjda nije ista preko bare pa 90 pace je manje o 86, al neka i to sam prebolio. :D i onda 5 tekma la lige i imam 4 sanse 1v1 i sve ili pope skine u maniri tigra ili pak se napuca u njega ili sto me najvise iznenadilo pucam po podu da ovaj pokaze kako zna i nogama braniti. Nit sam ja pucao po podu nit ikad pucam jer je to veca lutrija od lota i sam sebi rusis sanse s tom opcijom suta. Sve samo da mi kanadani nabiju sate provedene u igri. Al neka jako je dobro sto se comunity odlucio na taj golden goal i metnuo eau samo tako. :D

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Ispricavam se ako vam je preko glave ovakvih pitanja ali kako da imam normalnu konekciju? Igram na ps4, sve ostale igre normalno rade a ova fifa ili stalno ima lag ili se dogodi da nemam kontrolu nad igracem i on sam trci pa se kontrola vrati pa ju opet izgubim... Imam tp link extender za Internet al ne pomaze, jel ima neka metoda? Svaka pomoc bi dobrodosla! 

Leo
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21

To je do EA pise ping 30 a u stvari je 600 ☹️

12 godina
offline
Re: FIFA 21
Dzem1234 kaže...

Ispricavam se ako vam je preko glave ovakvih pitanja ali kako da imam normalnu konekciju? Igram na ps4, sve ostale igre normalno rade a ova fifa ili stalno ima lag ili se dogodi da nemam kontrolu nad igracem i on sam trci pa se kontrola vrati pa ju opet izgubim... Imam tp link extender za Internet al ne pomaze, jel ima neka metoda? Svaka pomoc bi dobrodosla! 

 Kaj da ti covjek kaze. Situacija je takva da u 99% slucajeva nije do nas. Spoji se kablom direktno iz routera pa vidi kak ti onda bude. 

 

 

 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Aha a jel igraju ikakvu ulogu oni brojevi u primary DNS sertings, secondary..? 

Leo
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Dzem1234 kaže...

Ispricavam se ako vam je preko glave ovakvih pitanja ali kako da imam normalnu konekciju? Igram na ps4, sve ostale igre normalno rade a ova fifa ili stalno ima lag ili se dogodi da nemam kontrolu nad igracem i on sam trci pa se kontrola vrati pa ju opet izgubim... Imam tp link extender za Internet al ne pomaze, jel ima neka metoda? Svaka pomoc bi dobrodosla! 

 Vrlo vjerovatno nije do tebe vec do sugavih servera, ja bolji net ne mogu imat od trenutnog. Nemam probelma s nicim al eto samo na fifi steka bar 5 puta tokom 90min.

Gori se pokaze crveni karton ili sta vec al ping je uredno zakucan na 36 

5 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Ruter ne mogu pomaknuti, povezan je sa svim i svacim. Bili pomoglo da jednostavno kupim novi modem i spojim ga kabelom na ps i ako da koji model? 

Leo
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.12.2020 22:21 (Dzem1234).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Sta igrac treba da ima od atributa da recimo kada igram sa igracem 1:1 gradi loptu i vodi je u stranu jel tu stamina u pitanju ili crossing?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
mirkossam kaže...

Sta igrac treba da ima od atributa da recimo kada igram sa igracem 1:1 gradi loptu i vodi je u stranu jel tu stamina u pitanju ili crossing?

 Kam ju vodi u stranu? Za gradenje je L2... a ball roll je drzanje desne gljive u odredenom smjeru. Ne znam tocno na kaj ciljas.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
3 godine
offline
FIFA 21

Tim iz 7 div. 

4 odigrao sve izgubio,sad cu u 8.

Kad ja napadam svi njegovi su na njegovoj polovini. Nema sanse da prodjem. Cim uzme loptu eto ga u 2 poteza pred mojim golom.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.12.2020 23:10 (PeroMilic03).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
mirkossam kaže...

Sta igrac treba da ima od atributa da recimo kada igram sa igracem 1:1 gradi loptu i vodi je u stranu jel tu stamina u pitanju ili crossing?

 Kam ju vodi u stranu? Za gradenje je L2... a ball roll je drzanje desne gljive u odredenom smjeru. Ne znam tocno na kaj ciljas.

 Recimo igrac Wegrhost iz Bundes lige kad je 1:1 sa igracem i ti drzis L2 tesko moze da ti uzme loptu jako se dobro gradi a recimo onaj Hwang korejanac dzaba se gradis odma mu uzmu loptu!Nadam se da kontas

13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
PeroMilic03 kaže...

Tim iz 7 div. 

4 odigrao sve izgubio,sad cu u 8.

Kad ja napadam svi njegovi su na njegovoj polovini. Nema sanse da prodjem. Cim uzme loptu eto ga u 2 poteza pred mojim golom.

 

Protivnik ti je digao njegovu odbranu na 7-8 crtica u tom slucaju jedino da igras long bal sa tim da tvoje ST ostavljas na get in behind i stay forward nema druge u ovoj fifi ☹️

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice