FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 682.879
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
Diplo kaže...

 

Nisam se dobro izrazia spora u smislu responsive i delaya, nemoj slusat te game changere kojima je ea dao odobrenje da puste kontent za fifu 21. Normalno da ce nahvalit igru inace ce bit skinuti sa popisa.

 

Sto se tice ostalih stvari, nabacaji i igrai glavom je vracena nije vise useless kao u 20, close dribling je previse op i iskreno ne izgleda mi lipo. Ne izgleda prirodno vise kao robotski i lopta je zaljepljena za nogu. Odogra sam samo 2 sata bete tako da ne znam da li su mjenjali nesto u zadnjih 5 dana

Dobro, opet nisi rekao koji si mod igrao? Ne slušam ja nikoga i jebe mi se što oni pričaju. Ja vidim da u FUT-u igrači lete terenom. Imam osjećaj da su 20% brži nego u fifi 20. Gledao sam nekoliko različitih klipova od različitih igrača koji su upali u betu i svima igrači trče kao da su na steroidima. Igrači bolje kontroliraju loptu i ona im se više lijepi za nogu nego do sada. Okreću se munjevito i baš su fluidni. No prema svemu što sam vidio posve sam ravnodušan jer vidim da su neke debilane i dalje prisutne u igri. Znači ako ne sve ali većina već poznatih stvari nas opet čeka uz pokoju novinu i nove OP situacije. Znači standardna fifa.

 

Fut, njega jedino i igram. Ovo je max sta oni mogu izvuc iz frostbite enginea tako da ja iskreno nisam nista ni ocekiva nakon uzasnih 19 i 20. Nadam se da prelaze sljedece godine na novi engine zbog pesa i da cemo konacno uzivat u fifi nakon 3-4g.

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
movie kaže...

Ovo je solidan video klip pa se može vidjeti gameplay. Meni je ovo jako loše. Igra je prebrza. Izgleda mi brže od fife 20. To kako se lopte odbijaju napadačima u 16m u for je degutantno gledati. Znači hebanje u mozak na višem nivou nego do sada. Obrana tj stoperi stoje katastrofalno. Rupa po sredini terena je velika ko tunel učka. Ne znam jesu li igrači toliko mutavi ili je igra takva no izgleda bezveze i frustrirajuće. I dalje je op pucanje skroz iskosa od kuda je teško zabiti gol osim u ovoj igri. To me frustrira cijelo vrijeme a vidim da će i dalje. Lika odguram prema korner liniji a on onda opizdi po golu i golmaman se doslovce izmakne kako bi lopta ušla u gol. Sve u svemu nikakav pomak da bih rekao, vauu. Jedino što sam primjetio a što mi je pozitivno jesu finiji pokreti igrača kod primanja lopte i okreti. Doduše nisam pogledao cijeli klip jer traje par sati već napreskokce no ne izgleda mi dobro, za sada.

 

 Jedino kaj vrijedi je preskocit ovogodisnju fifu. Nema napretka, nema novosti, dobivamo jos veci priljev stvari za koristenje FPa. Napravili su iz FUTa mod ko nekadasnji WoW. Ako ne igras svakodnevno po nekoliko sati, zaostajes sa ostalima i taj se zaostatak samo eksponencijalno povecava. Ako se ne misli provodit sate i sate uz FUT, ovo nema smisla kupovat. Karijera i ostali gamemodovi su toliko u rasulu da ne vrijede te pare.

Ne znawm jeste vidjeli, ali u UFC igri je EA uveo live reklame izmedu rundi. Uopce ne sumnjam da ce tak nest uletit u FUT. 

 

 

Iskreno samo budale bacaju pare na fp kad mozes uz minimalan napor trejdanjem imat sta hoces u igri.

12 godina
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...
SimeKZ kaže...
movie kaže...

Ovo je solidan video klip pa se može vidjeti gameplay. Meni je ovo jako loše. Igra je prebrza. Izgleda mi brže od fife 20. To kako se lopte odbijaju napadačima u 16m u for je degutantno gledati. Znači hebanje u mozak na višem nivou nego do sada. Obrana tj stoperi stoje katastrofalno. Rupa po sredini terena je velika ko tunel učka. Ne znam jesu li igrači toliko mutavi ili je igra takva no izgleda bezveze i frustrirajuće. I dalje je op pucanje skroz iskosa od kuda je teško zabiti gol osim u ovoj igri. To me frustrira cijelo vrijeme a vidim da će i dalje. Lika odguram prema korner liniji a on onda opizdi po golu i golmaman se doslovce izmakne kako bi lopta ušla u gol. Sve u svemu nikakav pomak da bih rekao, vauu. Jedino što sam primjetio a što mi je pozitivno jesu finiji pokreti igrača kod primanja lopte i okreti. Doduše nisam pogledao cijeli klip jer traje par sati već napreskokce no ne izgleda mi dobro, za sada.

 

 Jedino kaj vrijedi je preskocit ovogodisnju fifu. Nema napretka, nema novosti, dobivamo jos veci priljev stvari za koristenje FPa. Napravili su iz FUTa mod ko nekadasnji WoW. Ako ne igras svakodnevno po nekoliko sati, zaostajes sa ostalima i taj se zaostatak samo eksponencijalno povecava. Ako se ne misli provodit sate i sate uz FUT, ovo nema smisla kupovat. Karijera i ostali gamemodovi su toliko u rasulu da ne vrijede te pare.

Ne znawm jeste vidjeli, ali u UFC igri je EA uveo live reklame izmedu rundi. Uopce ne sumnjam da ce tak nest uletit u FUT. 

 

 

Iskreno samo budale bacaju pare na fp kad mozes uz minimalan napor trejdanjem imat sta hoces u igri.

 Ovisi kaj smatras minimalni napor. Blejanje u market po par sati dnevno uz samo igranje. Nema sanse. I to da je to minimalni napor mozes okacit macku o rep. Za igru koja ima lifespan od 9mj... Ulupat jos ogromnu kolicinu sati u trejd je apsurdno. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
online
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

 Jedino kaj vrijedi je preskocit ovogodisnju fifu. Nema napretka, nema novosti, dobivamo jos veci priljev stvari za koristenje FPa. Napravili su iz FUTa mod ko nekadasnji WoW. Ako ne igras svakodnevno po nekoliko sati, zaostajes sa ostalima i taj se zaostatak samo eksponencijalno povecava. Ako se ne misli provodit sate i sate uz FUT, ovo nema smisla kupovat. Karijera i ostali gamemodovi su toliko u rasulu da ne vrijede te pare.

Ne znam jeste vidjeli, ali u UFC igri je EA uveo live reklame izmedu rundi. Uopce ne sumnjam da ce tak nest uletit u FUT. 

 

Aj molim te daj si truda pa pogledaj ovo do kraja. Pa ovo je za umobolnicu. Kakve ovo veze ima s nogometom?

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.9.2020 23:17 (movie).
15 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
SimeKZ kaže...

 Jedino kaj vrijedi je preskocit ovogodisnju fifu. Nema napretka, nema novosti, dobivamo jos veci priljev stvari za koristenje FPa. Napravili su iz FUTa mod ko nekadasnji WoW. Ako ne igras svakodnevno po nekoliko sati, zaostajes sa ostalima i taj se zaostatak samo eksponencijalno povecava. Ako se ne misli provodit sate i sate uz FUT, ovo nema smisla kupovat. Karijera i ostali gamemodovi su toliko u rasulu da ne vrijede te pare.

Ne znam jeste vidjeli, ali u UFC igri je EA uveo live reklame izmedu rundi. Uopce ne sumnjam da ce tak nest uletit u FUT. 

 

Aj molim te daj si truda pa pogledaj ovo do kraja. Pa ovo je za umobolnicu. Kakve ovo veze ima s nogometom?

 

 Hvala ti ono, skroz!!

Ne treba uvijek sudit po beta gameplayevima, ali ovo mi je bilo sasvim dovoljno da odustanem od sulude ideje nabavke ps5 isključivo zbog fife. Malo me vukla želja za povratkom na konzole, s kojih sam se skinuo prodajom ps2 davnih dana, od tad gejmam isključivo na pcu, a do tad sam pičio na 2 kolosijeka još od doba atarija pa amige, ali sad mi je buba nove fife samo za konzole pokrenula ideju u glavi o kupnji ps5 i fife21. Ovaj video mi je sasvim dovoljan, da sam instatno odustao od te blentave ideje, jer mi je pc i sve blagodati istog sasvim dovoljan i dalje i vidim da mi je sasvim bespotrebno ulupat pare u plejku i živcirat se pustim rabonama i odbijancima, kad to isto mogu proživljavat i na pcu na 'starom' engineu. Hvala!

15 godina
neaktivan
offline
Re: Fifa 21
movie kaže...

Brz si Šime, čestitke.

 

Već kada pričamo o novoj fifi evo nekoliko činjenica koje su poznate u ovom trenutku.

 

 

 

  • Naprednu fiziku igrača i lopte koja će biti samo za next-gen verzije
  • Gotova instantna učitavanja zahvaljujući SSD-u u konzolama
  • Poseban osjećaj igranja na PS5 zahvaljujući Dual Sensu i haptic feedbacku
  • Potpuno novo next-gen osvjetljenje koje će donijeti puno realniji izgleda stadiona, samih terena, te igrača
  • Poseban 3D audio zvuk stadiona
  • Realistično vrijeme
  • Potpuno drugačiju fiziku i oblik tijela

 

Nadogradnja fife 21s PS4 na PS5 bit će besplatna do izlaska fife 22.

 

Najbolje za kraj, PC igrači će dobiti fifu za staru generaciju konzola. Dakle, next gen fifa samo za next gen konzole. 

 Srce me boli kad se o SSD-u prica ko o novoj tehnologiji u 2020. :D sve jasno "po prvi puta u konzoli.... bla bla.." nije ga bilo jer nije bilo potrebe za tim. Sad ce 80% ljudi mislit da ce fifa bolje radit, tjt serveri. Al neka šišaju ja nemam nist protiv, novci su tu da kolaju. :D

movie kaže...

Koliko ima istine u ovome?

 Predpostavljam da pitas za fp cap. Da dosao je novi zakon o tim,bonovima, kuponima i ostalim pizdarijama... radio sam na slicnom projektu... mi smo izjebali to u 8 radnih sati i sve je opet po starom... ovi iz ea ce to rjesit za 30min brainstorminga ako ne i prije. :D

12 godina
offline
Re: FIFA 21
Očekujem igru na razini Maddena 21:


Na 1:03 je najzanimlji Detalj.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
Diplo kaže...
SimeKZ kaže...
movie kaže...

Ovo je solidan video klip pa se može vidjeti gameplay. Meni je ovo jako loše. Igra je prebrza. Izgleda mi brže od fife 20. To kako se lopte odbijaju napadačima u 16m u for je degutantno gledati. Znači hebanje u mozak na višem nivou nego do sada. Obrana tj stoperi stoje katastrofalno. Rupa po sredini terena je velika ko tunel učka. Ne znam jesu li igrači toliko mutavi ili je igra takva no izgleda bezveze i frustrirajuće. I dalje je op pucanje skroz iskosa od kuda je teško zabiti gol osim u ovoj igri. To me frustrira cijelo vrijeme a vidim da će i dalje. Lika odguram prema korner liniji a on onda opizdi po golu i golmaman se doslovce izmakne kako bi lopta ušla u gol. Sve u svemu nikakav pomak da bih rekao, vauu. Jedino što sam primjetio a što mi je pozitivno jesu finiji pokreti igrača kod primanja lopte i okreti. Doduše nisam pogledao cijeli klip jer traje par sati već napreskokce no ne izgleda mi dobro, za sada.

 

 Jedino kaj vrijedi je preskocit ovogodisnju fifu. Nema napretka, nema novosti, dobivamo jos veci priljev stvari za koristenje FPa. Napravili su iz FUTa mod ko nekadasnji WoW. Ako ne igras svakodnevno po nekoliko sati, zaostajes sa ostalima i taj se zaostatak samo eksponencijalno povecava. Ako se ne misli provodit sate i sate uz FUT, ovo nema smisla kupovat. Karijera i ostali gamemodovi su toliko u rasulu da ne vrijede te pare.

Ne znawm jeste vidjeli, ali u UFC igri je EA uveo live reklame izmedu rundi. Uopce ne sumnjam da ce tak nest uletit u FUT. 

 

 

Iskreno samo budale bacaju pare na fp kad mozes uz minimalan napor trejdanjem imat sta hoces u igri.

 Ovisi kaj smatras minimalni napor. Blejanje u market po par sati dnevno uz samo igranje. Nema sanse. I to da je to minimalni napor mozes okacit macku o rep. Za igru koja ima lifespan od 9mj... Ulupat jos ogromnu kolicinu sati u trejd je apsurdno. 

 

Na pocetku fife prva dva mjeseca da, treba ti po par sati dnevno da okrenes dobre coinse..nakon toga prelako, pola sata dnevno do sat max.. 97M transfer profita ove godine.

Nekome je apsurdno ulozit do sat vremena dnevno na trejdanje, meni je npr apsurdno igranje par sati dnevno squad battllesa i rivalda za nagrade koje su smece.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Fifa 21
cicek kaže...
movie kaže...

Brz si Šime, čestitke.

 

Već kada pričamo o novoj fifi evo nekoliko činjenica koje su poznate u ovom trenutku.

 

 

 

  • Naprednu fiziku igrača i lopte koja će biti samo za next-gen verzije
  • Gotova instantna učitavanja zahvaljujući SSD-u u konzolama
  • Poseban osjećaj igranja na PS5 zahvaljujući Dual Sensu i haptic feedbacku
  • Potpuno novo next-gen osvjetljenje koje će donijeti puno realniji izgleda stadiona, samih terena, te igrača
  • Poseban 3D audio zvuk stadiona
  • Realistično vrijeme
  • Potpuno drugačiju fiziku i oblik tijela

 

Nadogradnja fife 21s PS4 na PS5 bit će besplatna do izlaska fife 22.

 

Najbolje za kraj, PC igrači će dobiti fifu za staru generaciju konzola. Dakle, next gen fifa samo za next gen konzole. 

 Srce me boli kad se o SSD-u prica ko o novoj tehnologiji u 2020. :D sve jasno "po prvi puta u konzoli.... bla bla.." nije ga bilo jer nije bilo potrebe za tim. Sad ce 80% ljudi mislit da ce fifa bolje radit, tjt serveri. Al neka šišaju ja nemam nist protiv, novci su tu da kolaju. :D

movie kaže...

Koliko ima istine u ovome?

 Predpostavljam da pitas za fp cap. Da dosao je novi zakon o tim,bonovima, kuponima i ostalim pizdarijama... radio sam na slicnom projektu... mi smo izjebali to u 8 radnih sati i sve je opet po starom... ovi iz ea ce to rjesit za 30min brainstorminga ako ne i prije. :D

 

Sa ssd jedino menu/market moze bit bolji i brzican, gameplay ce i dalje bit smece zbog servera i enginea.

14 godina
offline
FIFA 21

Nakon 7 godina vraćam se blagom PC gamingu..

 

Inače nisam neki gejmer, ali ono sto obozavam su sportske igre, dakle Fifa, NBA prije svih, ali uz to volim zaigrati i Madden, tenis vidim da sad postoji, pa F1(ako ga mozemo ubrojit u sportske :D) itd

 

Ono sto me zanima, naletio sam sad na Ea Play Pro i vidim da za 100 eura godisnje dobijem masu odlicnih igara, medju kojima su recimo Madden 20 i Fifa 20,  je li to znaci da ce i Madden 21 i Fifa 21 isto biti ukljuceni, jer ako hoce, meni se vec tu isplati platiti tih 100 eura, a da ne pricam o masi drugih igara koje bih mogao isprobati..

Razumije li se netko u to?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 21
Pezer kaže...

Nakon 7 godina vraćam se blagom PC gamingu..

 

Inače nisam neki gejmer, ali ono sto obozavam su sportske igre, dakle Fifa, NBA prije svih, ali uz to volim zaigrati i Madden, tenis vidim da sad postoji, pa F1(ako ga mozemo ubrojit u sportske :D) itd

 

Ono sto me zanima, naletio sam sad na Ea Play Pro i vidim da za 100 eura godisnje dobijem masu odlicnih igara, medju kojima su recimo Madden 20 i Fifa 20,  je li to znaci da ce i Madden 21 i Fifa 21 isto biti ukljuceni, jer ako hoce, meni se vec tu isplati platiti tih 100 eura, a da ne pricam o masi drugih igara koje bih mogao isprobati..

Razumije li se netko u to?

 Sudeći prema njihovoj stranici tako i je. To se prije zvalo EA Access Premier. Dobiješ sve njihove igre u full verzijama (Deluxe edition ili kako god da se zove) odmah čim su dostupne dok god si pretplatnik. 

 

Isplativost je dosta varljiva stvar. Pogotovo kod takvih igara koje su praktički copy paste prošlogodišnjih. Ali tko ionako kupuje svake godine recimo FIFU odmah po izlasku nije loš deal.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Re: FIFA 21
Da, to stoji, iako sam ipak odustao, uzeo sam na cdkeys F1,Nba i Fifu za 840 kuna, to mi je okej ponuda i pokrio sam si sve, jos cu uzeti FM i RDR2 moram preci, ali to cu malo sacekati haha
15 godina
online
FIFA 21

Navodno  EA danas objavljuje ratinge igrača za fifu 21

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 21

Jel tko kupovao ista sa stranica cdkeys ili g2play? FIFA 21 za PC je tamo izgleda puno jeftinija, samo da ne bi bio neki scam.

 

Radi se o ova 2 linka: prvi gdje je 39,89€ (znaci ispod 300kn!) i drugi gdje je 327kn pa trazim samo neki savjet jel je to sve okej i legit. Hvala!

Postat cu na jos jednoj temi isto.

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 21
Ja kupio na cdkeys prije par dana fifu,nba i f1 i imao sam problem, ali ne bih rekao scam, nego bas suprotno..

Meni su poslali mail potvrde gdje mi je cd key bio na holdu i onda nakon sat vremena mi poslali mail da ce mi napravit refund..

Ocito im je nesto bilo sumnjivo ili velika cifra odjednom ili ne znam sta, ali ono iako me to malo nazivciralo, pokazali su da i da nisu bas scam stranica, jedini veliki minus od mene imaju jer mi se nisu udostojili odgovoriti na mail zasto mi je novac vracen iako to nisam trazio, a kod nisam dobio..

Ako se odlucis kupiti preko cdkeys, volio bih da javis jel uredno proslo sve..
Meni sutra stize laptop, dotad jos razmisljam dal opet pokusati preko cdkeys ili ici na neku skuplju opciju
9 godina
offline
FIFA 21

Messi 93, Ronaldo 92 overall.

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.9.2020 17:15 (playjob).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
playjob kaže...

Messi 93, Ronaldo 92 overall.

 Paketi prodaju igru. Zato su ova dva prvi. Makar nisu zasluzili. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
online
FIFA 21

Kompletna lista 100 najbolje ocjenjenih igrača

 

https://www.ea.com/games/fifa/fifa-21/ratings/ratings-database

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
playjob kaže...

Messi 93, Ronaldo 92 overall.

 Paketi prodaju igru. Zato su ova dva prvi. Makar nisu zasluzili. 

 A tko je bolji nogometaš? Ok, Lewandowski je imao čudesnu godinu ali ne možeš sad na temelju jedne sezone njemu dati veću ocjenu nego Messiju ili Ronaldu. Ako igra izlazi svake godine onda je logično da se vide neke manje promjene u ocjenama, ali ne drastično. Ali sad da ćeš zbog jedne godine staviti Lewandowskom 94 a ovima dvojici smanjiti, to nema logike. Da ne govorim da su obojica opet imali jako dobre sezone individualno. Samo su žrtve vlastitih rekorda i kontinuiteta pa se od njih očekuje duplo više od drugih.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
online
FIFA 21

Kao i svake godine bit će primjedbi na ocjene jer uvijek netko misli da je netko trebao dobiti veću ili manju ocjenu. No ja ne mogu shvatiti da jedan walker dobije 85. Znači dignu mu ocjenu za jedan a lik je imao užasnu sezonu. Bio je krivac za većinu poraza MC ove sezone. U svakom smiješnom golu imao je svoje prste. U svim predviđanjima najveća ocjena koju je dobio bila je 83, što mislim da je isto previsoko za ono što je pokazao. 85? Daj nemojte me jebat.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
FIFA 21

Tek sam sad vidio. Gnabry pace -8 a Sancho -5. Dok Immobileu pace raste za +4. Sada je Immobile brži igrač od Gnabrya i Sanchoa? Što reći nego smiješno. Gundogan je imao pristojnu sezonu i dobio je manju ocjenu za jedan, dok ona sprdnja Walker dobija ocjenu za jedan veću a odigrao je užasnu sezonu. S druge strane EA proglasi De Bruynea igračem godine u engleskoj ligi i ocjena mu ostane ista? Zar najbolji igrač sezone nije zaslužio bolju ocjenu nego godinu dana ranije? Vjerojatno ima još takvih nelogičnosti. Bilo ih je svake godine do sada ali nije mi jasno kako igraču od 20 godina srušiš pace za 5 a veteranu od 30 godina koji sve ove godine slovi za sporog napadače pace se diže za 4?

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.9.2020 10:03 (movie).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...

Tek sam sad vidio. Gnabry pace -8 a Sancho -5. Dok Immobileu pace raste za +4. Sada je Immobile brži igrač od Gnabrya i Sanchoa? Što reći nego smiješno. Gundogan je imao pristojnu sezonu i dobio je manju ocjenu za jedan, dok ona sprdnja Walker dobija ocjenu za jedan veću a odigrao je užasnu sezonu. S druge strane EA proglasi De Bruynea igračem godine u engleskoj ligi i ocjena mu ostane ista? Zar najbolji igrač sezone nije zaslužio bolju ocjenu nego godinu dana ranije? Vjerojatno ima još takvih nelogičnosti. Bilo ih je svake godine do sada ali nije mi jasno kako igraču od 20 godina srušiš pace za 5 a veteranu od 30 godina koji sve ove godine slovi za sporog napadače pace se diže za 4?

 Zato jer kanadjani ne prate nogomet, uvijek su davali nelogicne ocjene i to se nazalost nikad nece promijeniti. Prvu put nakon 7 godina ja nemam nikakve zelje da igram fifu 21 i sto posto je preskacem jer znam da nema promjena na bolje da ce igra biti kopija od prosle godine a stvarno nemam vise volje igrati poluzavrseni proizvod sa uzasnim serverima gdje svi igraju na slomljenu mehaniku a ne nogomet. Otkad sam si skinuo modove gameplay mi je solidan i igram carrer mode i to mi je puno zabavnije od onlinea zbog toga sto svaki klub igra drugacije dok online 9 od 10 igraca igra isto bez obzira na diviziju. Ove godine sam se kretao od 4 do 7 divizije i svi su igrali jebeno isto to nikad prije nije bio slucaj. Prije si tocno znao kako ljudi igraju, u diviziji 1 i 2 svi su igrali na slomljene mehanike dok su se ovi u diviziji 3 trudili biti kao oni. I onda od divizije 4 pa nadalje bila je normalna ekipa i svatko je igrao na svoj nacin. Mozda mozemo ocekivati neke promjene tek u fifi22 jer tada pes dolazi sa unreal enginom i bit ce zanimljivo ispratiti situaciju tada. Iskreno drzim fige da pes uspije sa unreal enginom jer stvarno zelim igrati bolju simulaciju nogometa jer ovo sto trenutno imamo je srednja zalost.

10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
antimadridista kaže...
SimeKZ kaže...
playjob kaže...

Messi 93, Ronaldo 92 overall.

 Paketi prodaju igru. Zato su ova dva prvi. Makar nisu zasluzili. 

 A tko je bolji nogometaš? Ok, Lewandowski je imao čudesnu godinu ali ne možeš sad na temelju jedne sezone njemu dati veću ocjenu nego Messiju ili Ronaldu. Ako igra izlazi svake godine onda je logično da se vide neke manje promjene u ocjenama, ali ne drastično. Ali sad da ćeš zbog jedne godine staviti Lewandowskom 94 a ovima dvojici smanjiti, to nema logike. Da ne govorim da su obojica opet imali jako dobre sezone individualno. Samo su žrtve vlastitih rekorda i kontinuiteta pa se od njih očekuje duplo više od drugih.

 Ne sramoti se

15 godina
online
FIFA 21

Krenulo je.

 

Kakvo je ovo sranje? Ja mislim da FIFA nama nogometašima daje takve ocjene samo da bismo komentirali na društvenim mrežama i dizali publicitet igri. Ja jako dobro znam koliko vrijedim", napisao je Lukaku na Twitteru.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 21

Nema vise catalogue-a...

 

https://www.hcl.hr/vijest/fifa-21-nece-imati-otkljucavanje-lopti-dresova-kupovanje-dodatnih-utakmica-160907/?fbclid=IwAR1wd0QGaMz3rUQqiNnsTyK9Yqjo_VpYGYRQhjYnG-dWaJ0hv9qny-pXWDs

 

Meni se dopadalo na starim fifama od 2005 nadalje nadograđivanje stadiona, pomocnika raznoraznih, trenera i sl., da je bilo nesto da nadogradis da ti klub budw bolji...

Kovačić
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 21
To mi je bilo dobro kad si uzmem da dobivam 1000 coinsa po utakmici vise
http://trakt.tv/user/MjezZza
14 godina
offline
Re: FIFA 21
maxy0 kaže...
To mi je bilo dobro kad si uzmem da dobivam 1000 coinsa po utakmici vise

 Klasik. I quick sell lopte i dresove 

12 godina
offline
Re: FIFA 21
antimadridista kaže...
SimeKZ kaže...
playjob kaže...

Messi 93, Ronaldo 92 overall.

 Paketi prodaju igru. Zato su ova dva prvi. Makar nisu zasluzili. 

 A tko je bolji nogometaš? Ok, Lewandowski je imao čudesnu godinu ali ne možeš sad na temelju jedne sezone njemu dati veću ocjenu nego Messiju ili Ronaldu. Ako igra izlazi svake godine onda je logično da se vide neke manje promjene u ocjenama, ali ne drastično. Ali sad da ćeš zbog jedne godine staviti Lewandowskom 94 a ovima dvojici smanjiti, to nema logike. Da ne govorim da su obojica opet imali jako dobre sezone individualno. Samo su žrtve vlastitih rekorda i kontinuiteta pa se od njih očekuje duplo više od drugih.

 Fifa je jednogodisnja biljka. Tako da bi ocjene trebale bit u skladu sa sezonom koja je zavrsila. Po tome su Baleu mogli ostavit 90 rating... A ne ga rusit.

 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
online
Re: FIFA 21
acmilan2 kaže...

Nema vise catalogue-a...

 

https://www.hcl.hr/vijest/fifa-21-nece-imati-otkljucavanje-lopti-dresova-kupovanje-dodatnih-utakmica-160907/?fbclid=IwAR1wd0QGaMz3rUQqiNnsTyK9Yqjo_VpYGYRQhjYnG-dWaJ0hv9qny-pXWDs

 

Meni se dopadalo na starim fifama od 2005 nadalje nadograđivanje stadiona, pomocnika raznoraznih, trenera i sl., da je bilo nesto da nadogradis da ti klub budw bolji...

Sve će to biti i dalje prisutno unutar moda a ne kroz katalog.

11 godina
offline
Re: FIFA 21

Al nema nekih opcija dalje svakako... Jbg, ne ostavljaju sve u modu...

Kovačić
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice