FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.048.515
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
FIFA 20

Militao je opcenito OP kartica, tak da tu nema cudenja. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

11 paketa... od toga 9 gdje su cisti igraci. RTTF Neres, Kroos i to je to. 

 

Red pickovi - Thauwin i Orsic. 

 

G1 nagrade i D3 R3

 

Puj jebem vam majku usranu.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.11.2019 20:36 (SimeKZ).
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

11 paketa... od toga 9 gdje su cisti igraci. RTTF Neres, Kroos i to je to. 

 

Red pickovi - Thauwin i Orsic. 

 

G1 nagrade i D3 R3

 

Puj jebem vam majku usranu.

 Thauwin? Telles?

12 godina
offline
FIFA 20

Ma jebeni Payet... pakiral sam 4 putaz a redom thauvina pa mi ostalo u glavi.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 20

Ljudi nisu normalni prodao sam 79 if orsica za 49k ocito neko se zaje i mislio kupuje novog hahah. Kupio ga za 9k i nesto na bidu kad je izasao. Ljudi kupuju masovno sad vidim ide za 20 i nesto bez frke. Ovaj novi mi je preskup iako su dobri statsi mozda padne cijena u pon. Za super sub mi je puno dati 70k imam 400k coinsa ali svejedno.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 20
CroVandal kaže...

Ljudi nisu normalni prodao sam 79 if orsica za 49k ocito neko se zaje i mislio kupuje novog hahah. Kupio ga za 9k i nesto na bidu kad je izasao. Ljudi kupuju masovno sad vidim ide za 20 i nesto bez frke. Ovaj novi mi je preskup iako su dobri statsi mozda padne cijena u pon. Za super sub mi je puno dati 70k imam 400k coinsa ali svejedno.

 Ma cim padne hype ici ce mu cijena oko 30k sumnjam da ce se zadrzati na 70k

15 godina
offline
FIFA 20

Pet packova iz marquee sbc i najbolja kartica Perišić. Ok, moglo je i gore...

 

Kupio si SIF Lewa i Reusa pa ću malo unaprijediti fitness momčad. Baš mi simpa nijemci ove godine pa par dana da igram s njima i nazad na market. Razmišljam da prodam kompletne engleze. Budem vidio sljedeći tjedan kako će se market kretati ali svakako ću ih prodati prije crnog petka.

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.11.2019 22:18 (movie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

meni padne Cavani i Foster TOTW plus kaj sam uzeo Oršića predvečer za 95k i malo se zajebo jer pada cijena ali kartica je TOP. sjedi na klupi i ne vrijedi te pare ,sad nemam prebite lipe, a brijo sam šparat za Griezmana.

ili ću jednostavno kak sam rekao kad me majstor nabio ko budalu sa igračima team chemistry valjda 72 ,prodat sve i kupit sranja od igrača jer tak i tak me pretrčava pac 35 ,def 13 dobiva dvoboje, sho 28 puca bolje od mojeg Firmina itd...

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.11.2019 23:36 (ZeNGe_CRO-mt).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20

...

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.11.2019 23:43 (ZeNGe_CRO-mt).
10 godina
offline
FIFA 20

Vrlo zanimljiva diskusija za pogledati 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Zenga, na CAM uzmi Erikssena a ne Firmina, on nije za CAM, vise neka lazna 9-ka..
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 20
Gerro kaže...
Zenga, na CAM uzmi Erikssena a ne Firmina, on nije za CAM, vise neka lazna 9-ka..

 Ja bi rekao da je Firmino ove godine dosta bolji od Eriksena, ako samo ocjene gledas. Brzi, bolji kao ST ili netko tko uletava u prostor, bolji dribling, snazniji i agresivniji. Eriksen ima bolji Weak Foot sto je lijepa stvar za imati i bolji passing sto je cesce nego ne, potpuno bezvrijedan stat jednom kada predes 80.

Dodaj tome i da ima hrpa jebenih brazilaca dok je Eriksen daleko najbolji danac u igri. A i u klubu, Eriksen ima Son-a i eventualno Scream Allia, Frimino ima Mane, Salah, Storyline Oxlade Chamberline, Wijnaldum, Robertson, Van Dijk, Fabinho.

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.11.2019 9:10 (sexytoiletpaper).
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Mislim da je on piso o CAM-u, ja sam ih probo obojicu i vise mi je Erikssen paso zbog pasa, suta i driblinga ako mu stavis "mozak" chemy.. ali kao ST je bolji Boby
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Ja koristim Firmina kao CM i iskreno sve mi je bolji i bolji,mozda mi je trebalo malo se naviknut ali dok sam skuzio da ima odlican i šut i finese plus dost je brz i jak s obzirom na rodrija koji mi je bio dobar ali malo trom.

neznam ak skupim sad pare mislim da je sljedeca kupnja Griezman ili Eriksen čisto da ga isprobam.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 20

Rodri ti je pravi CDM za CM nije bas. Meni onaj sissoko recimo nikako nelezi niti na jednoj poziciji iako svi igraju sa njime ja nemogu. Eriksson je odlican jedino je De Bruyne bolji pogotovo sut 🇧🇪 ga raspali kroz mrezu. Kako bi ovog Scream Aguera u team stavio ali mi fali jos 900k.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Kupit igraca cisto da ga probas i onda ga prodati je gubitak coinsa. Grizi je sigurno dobar, tako da se tu nema sta probati :D
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

A gle stalno nekaj isprobavam s tim igračima ,je da koštaju ali isto tak se brzo zarade ti coinsi plus kaj imam

hrpetinu igrača koji nešto vrijede ,a nisu mi ni blizu klupe.

čak sam i odlučio od sada sve jebene nagrade koje dobijem na kraju tjedna uzimam coinse nikakve jebene packove jer ništa pod milim bogom nisam dobio u zadnja dva tri tjedan iz rivalsa packovi sranje,čak sam i jednom uzeo untradeable čisto da vidim kaj cu u duplo više packova dobit,i zaista dobio sam....duplu kurchinu. Čak i kupim ova nova tri packa po 700 fifa pointsa i ne dobijem ništa vrijedno spomena, ok ak je pepe portugalski uopće vrijedan spomena.

i onda jučer npr obavim onaj marquise matchup i tam dobijem sasvim ok dropove puno bolje nego ovo kaj sam zaista platio.

ovak fino uzmem cca 52.000coinsa od rivala pa jos toliko od sb, pa fut chamiponsa i eto ti skoro 200k i biraš sam igrača na marketu.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Pošto ganjam R. Carlosa sa objectivima u SBu. Primjetio sam neke slicnosti iz WL kad te igra ''jebe''. 

 

Refresham stalno, pa igram stalno protiv ekipa koja su ruglo od bronze sastavljenih ekipa. Primjetio sam da ti igraci, imaju pokrete kakve imaju nasi igraci u trenutku kad vidis da te igra ''jebe''. Gube lopte u najobicnijem duelu, kad idu presjecat lopte ona im prode kroz noge, golmani se bace na loptu no ruke su im skupljene, skacu na korneru ali koda i ne skoce... itd.. itd.. 

I sad to usproedite sa DDR ili kak se vec zove. Tokom tekme se ocjene nasih igraca spustaju ( gledajuci kakav je parametar prekoracen ) i sve vise nalikuju na bronze igrace. 

 

Kak igram SB, sve vise to vidim i nazalsot sve se vise moze vidjeti slicnosti sa igranjem DR ili WL. 

 

Probajte igrat, pa javite jel vidite slicne stvari.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

 

 

Probajte igrat, pa javite jel vidite slicne stvari.

Nisam išao za tim u SB-u, ali ću obratit pažnju ubuduće.

Ja sam primjetio da se slične bronze ekipe ponašaju drugačije, a mislim da je to zbog toga što je igrač namjestio postavke i da oni sa agresivnijim postavkama igraju jače.

Npr. ako bronze tim nije agresivan ja ga napunim 5 komada prije kraja prvog poluvremena, a ako su agresivni onda se mučim i tek pred kraj ih uspijem slomiti kad su u kurcu sa staminom.

Čak ako i zlatni tim, osim lošeg chema koji po meni itekako utječe na njihov performans, nije naštelan na agresivu, mogu se i s njima nositi i pobijediti.

[19xx] 4ntraks
6 godina
offline
Re: FIFA 20

Tocno tako. Ja igram najvise SB jer mi tu klinci nisu od pomoci jer mi nemogu dostici elite 1. Tocno se osjete ti momenti kad krene prcanje i shemu sam prepoznao i u online modovima. Najkriticnija je 40a minuta, tu su mi smjestili 50 posto golova. 

15 godina
offline
FIFA 20

Odigram ovaj UCL rare SBC i dobijem neko govno iz belgijske lige ratinga 75? Potom odigram TOTW SBC i dobijem neko govno ratinga 81. Odigram i treći SBC i dobijem opet ništa. Ostao mi još ovaj SBC s RTTF karticom. Nije jeftin pa razmišljam da li potrošiti 33 kartice za četvrto govno u nizu...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Da li slagati Angelinja ili ne pitanje je sad :)

Fino sjeda na Piquea, prvi upgrade mu je 100% siguran, a za očekivati je još barem 1 ili 2 upgradea, a onda bi to mogla biti sasvim solinda kartica.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...

Da li slagati Angelinja ili ne pitanje je sad :)

Fino sjeda na Piquea, prvi upgrade mu je 100% siguran, a za očekivati je još barem 1 ili 2 upgradea, a onda bi to mogla biti sasvim solinda kartica.

 Koji angelino? Kod mene je novi sbc papu gomez? Gdje je taj sbc o kojem govoriš? Ne vidim ga.

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.11.2019 19:47 (movie).
15 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...

Odigram ovaj UCL rare SBC i dobijem neko govno iz belgijske lige ratinga 75? Potom odigram TOTW SBC i dobijem neko govno ratinga 81. Odigram i treći SBC i dobijem opet ništa. Ostao mi još ovaj SBC s RTTF karticom. Nije jeftin pa razmišljam da li potrošiti 33 kartice za četvrto govno u nizu...

 Šta se žališ, kao da si jedini -.-

15 godina
offline
Re: FIFA 20
jopis kaže...
movie kaže...

Odigram ovaj UCL rare SBC i dobijem neko govno iz belgijske lige ratinga 75? Potom odigram TOTW SBC i dobijem neko govno ratinga 81. Odigram i treći SBC i dobijem opet ništa. Ostao mi još ovaj SBC s RTTF karticom. Nije jeftin pa razmišljam da li potrošiti 33 kartice za četvrto govno u nizu...

 Šta se žališ, kao da si jedini -.-

Kako nas u pakšu....

14 godina
offline
Re: FIFA 20

Pa sam si napisao sa rttf karticom to mozes birati izmedu 2 i to je to. Ja slozio 2 totw na untr. Iz kluba i naravno nista 1 sam diskrado duplikat.

Taj totw upgrade je prevara zesca ja mislio dolaze samo kartice iz ovog tjedana kad sad napravio i dode mi Alonso IF njega imam vec crvenog od prije. Sad necu vise slagat nije me do sada nista kostalo za dalje bi morao trositi coinse. A imam preko 8 IF untr. Kartica sad i sigurno ce me duplici ici stalno.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.11.2019 20:39 (CroVandal).
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

ma i ja sam samo smeća dobio ,totw Cresswell ,ovaj ucl pack bolje niti ne spominjat.

po meni to je bolje ništa ne slagat jer previše košta za ništa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 20

Prosle godine su bar stavili totw untradable i tradable upgrade pa si mogao ove untradable utrpat i dobiti bar 10k nazad. Nebitno ove untradable if kartice isto dobro dodu kad tad ce trebat.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Evo ja sam malo odigrao wl. 4 od 4 sam imao i igram 5. I u 92' min ea server connection lost. 5:3 sam vodio njihovu musteriju koja kupuje pakete jer igrom to sto je on imao ne moze ostvariti. Pljujem na kanadu. E sad ako radi onaj no loss glitch da se kabel od neta izsteka idem po top 100 jebe mi se. Nek me probaju banat pisem mail na trgovacki sud istog momenta pa ce se opet blamirat po saslusanjima. Jebeni surprise mechanicks.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 20

Znaci prvo mi sve zasteka i nista se ne mice nekih 20sec i onda odjednom sve ubrzano se krene desavati i ja sam u tih 30 sec popusio gol. Nakon toga sve usporeno bude messi se krece koda su mu oba dvije noge polomljeno toliko je tromo izgledalo. Uspijem nekako sloziti akciju i pospremim po praznom golu sa Suarezom onda stvorim jos dvije sanse sa praznim golom ali moji gadjaju stative, promasim jos jednom 1na1 i onda u 85min uspijem sa Messiem na rubu 16m se namjestiti na lijevu nogu i finese pogodim raslje. Jedina stvar sto je konstantna u ovoj igrici je Messi finnese sa 16m raslje i onda normalno dodje 90min ja pratim njegovog griezmana sa Van Dijkom i moj Pique drzi stav dolazi Dembele pored njega i moj Pique umjesto da ostane cuvati Dembelea on samo skrene u lijevo bez ikakvog razloga ja nisam uopce upravljao njime niti dirao R1 da ga povucem prema lopti znaci nista on samo ode ulijevo i ostavi Dembelea SAMOGA na 30m i ovaj normalno doda odmah njemu i zabije gol odmah on normalno ne promasuje 1na1. Dodju produzeci uvedem onog loan Balea sto su mi dali u objektivima frajer je bio najsporiji igrac na terenu svi su ga preticali a ona njegova bangava lijeva noga isto niskorist frajer je promasio prazan gol i pogodio stativu i promasi 1na1. Sva sreca pa sam uspio nekako lika pobjediti na penale.

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice