FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.079.220
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
FIFA 20

Probao baciti partiju poslije ručka, ali nisam jer prilikom ulaska u meč mi je ping skakao sa 44 na 180.

Reko, bolje da SB bacim jer moram odraditi Cordobu na miru.

I onda mi šupačka igra ne prizna 2 low drivena, a 3 gola sam zabio tako.

Mislim da na kraju neću ni riješiti tog Cordobu jer mi se ne da maltretirat sa SB-om za nikakvu karticu.

 

Nego, gledam koji chem da stavim na Neymara i nikako da se odlučim.

Ovako na prvi pogled svi statsi su mu OK, čak oni statsi što mu basic chem diže mi se čine u redu.

Što savjetujete da puknem na njega?

 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

I ja sam mozgao šta bi kad sam ga kupio, i puko sam mu hawka Popravilo mu malo brzinu i šut i to je to. Dribling ima ionako dobar, pas isto tak da mu generalno i ne treba neki chem, al et, imam ih 150 u klubu, pa sam uspoređivao na futbinu kak mu koji pristaje i stavio hawka da probam, i tak ostalo eto već par mjeseci.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
suspendiran
offline
FIFA 20

Teski TB. Bogovske kartice.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Koliko vidim po redditu, opako su dirali u staminu i vise nema jurcanja po terenu inace dobrano fasuje stamina. Treba testirati to sad. Nadam se da se stalo na kraju drkanju i jurcanju.

 Sad me lik davio presingom 90 minuta. Moji svi crkli njegovi jure ko navijeni. Ja ga primio u zrendu, napravio trokut i samo se dodajem. On leti od igrača do igrača kao što su to radili i do sada i ne posustaje a kamo li da sam vidio umor na igračima koji zuje po terenu. Ja nisam ništa primjetio da je sada bolje.

4 godine
protjeran
offline
FIFA 20

Dečko je izašao na 5-2. Vodio je 2:0 u 30. minuti, a onda je Armin uključio 2-1-7 taktiku.

 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
suspendiran
offline
Re: FIFA 20
Arminho kaže...

Dečko je izašao na 5-2. Vodio je 2:0 u 30. minuti, a onda je Armin uključio 2-1-7 taktiku.

 

 

 https://www.futwiz.com/en/fut-champions/user/IvicaOlic1995/342566

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
16 godina
offline
FIFA 20
Odradio ove sbc i standardno dobio kitu. Veća šansa je da u svojoj sobi popijem koronu nego dobijem karticu ratinga 85
Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
offline
FIFA 20

Pa u ovom updateu konstantni presing ili high pressure je jači nego do ovog patcha tj. vraćen je na starije postavke kad je trošio manje stamine. Overload ball side je stavljen da troši više stamine, ali postoje neki gličevi gdje su ljudi znali koristit overload sa depthom ili drop backom gdje se stamina dosta dobro drži. A i šta je sa onim koji čekaju da dođeš u njihovu trećinu terena i tek tad pale overload ball side kad im se fino tim vrati i postavi u blokove sa depthom i widthom 1. Pa ga opet gasi i pali svaki tvoj napad. Stamina nije rješenje. Ako je mehanika same opcije broken. Mora se mehanika presinga sredit, ali EA to ne zanima jer je lakše ovako stavit da troši "više" stamine, a zapravo ni blizu stvarnog potrebnog i najboljeg rješenja.

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.4.2020 20:10 (Black and white).
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
Arminho kaže...

Dečko je izašao na 5-2. Vodio je 2:0 u 30. minuti, a onda je Armin uključio 2-1-7 taktiku.

 

 

 https://www.futwiz.com/en/fut-champions/user/IvicaOlic1995/342566

 Je to taj ili je ovaj opet deluzional? 

4 godine
protjeran
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...
SimeKZ kaže...
Arminho kaže...

Dečko je izašao na 5-2. Vodio je 2:0 u 30. minuti, a onda je Armin uključio 2-1-7 taktiku.

 

 

 https://www.futwiz.com/en/fut-champions/user/IvicaOlic1995/342566

 Je to taj ili je ovaj opet deluzional? 

Jest, vidiš po imenu ekipe.

 

Malo se iživcirao meni se čini. Puno je primiti pet komada, puno da je i od Tekkza.

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.4.2020 20:53 (Arminho).
12 godina
offline
FIFA 20

Serveri su im opet u kurcu ili matchmaking jer sam od 6-7 partija dvije igrao koliko-toliko normalno.

Ove ostale takav lag da se jednostavno ne može igrati.

 

Šteta jer sam složio Gervinha i čini mi se da je mali zvjerka samo takva.

Podsjeća me po driblingu na Griezmana, k'o kroz putar prolazi kroz obranu, al jbga od laga ne može pokazati svu svoju raskoš.

Zato, ako igrate s Talijanima, složite ga jer takav igrač kod njih baš nedostaje.

Nisam nikad probao onog futmas Costu - možda je on jedino sličan njemu?

 

BTW

Povremeno pogledam Inceptiona ako me zanima neka kartica koju je recenzirao i primjetio sam nešto zanimljivo.

Ne znam da li je to do kontinenta s kojeg dolaze igrači protiv koji igra ili zbog konzole, ali ja takve protivnike koje on dobiva rijetko susrećem.

Znači, on kad recenzira nekog napadača, on se šeće oko šesnaesterca i unutar s njim bez problema, dribla, izvodi kerefeke, eventualno ga napada jedan igrač.

Ja kad uđem u pesnaesterac na mom igraču je njih najmanje 5, a ako prođem jednog-dvojicu, odmah se ostali nagruvaju na mjesto lopte i nema jebene šanse da išta napravim u malom prostoru.

 

Pitanje: vi koji igrate na konzolama, da li kod vas gotovo svi igraju presing i drop back ili je to slučaj samo kod panjeva na PC-u?

Jer ako na konzoli mogu češće doći do zraka, onda se neću previše dvoumit kad izađe PS5.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
suspendiran
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...

Serveri su im opet u kurcu ili matchmaking jer sam od 6-7 partija dvije igrao koliko-toliko normalno.

Ove ostale takav lag da se jednostavno ne može igrati.

 

Šteta jer sam složio Gervinha i čini mi se da je mali zvjerka samo takva.

Podsjeća me po driblingu na Griezmana, k'o kroz putar prolazi kroz obranu, al jbga od laga ne može pokazati svu svoju raskoš.

Zato, ako igrate s Talijanima, složite ga jer takav igrač kod njih baš nedostaje.

Nisam nikad probao onog futmas Costu - možda je on jedino sličan njemu?

 

BTW

Povremeno pogledam Inceptiona ako me zanima neka kartica koju je recenzirao i primjetio sam nešto zanimljivo.

Ne znam da li je to do kontinenta s kojeg dolaze igrači protiv koji igra ili zbog konzole, ali ja takve protivnike koje on dobiva rijetko susrećem.

Znači, on kad recenzira nekog napadača, on se šeće oko šesnaesterca i unutar s njim bez problema, dribla, izvodi kerefeke, eventualno ga napada jedan igrač.

Ja kad uđem u pesnaesterac na mom igraču je njih najmanje 5, a ako prođem jednog-dvojicu, odmah se ostali nagruvaju na mjesto lopte i nema jebene šanse da išta napravim u malom prostoru.

 

Pitanje: vi koji igrate na konzolama, da li kod vas gotovo svi igraju presing i drop back ili je to slučaj samo kod panjeva na PC-u?

Jer ako na konzoli mogu češće doći do zraka, onda se neću previše dvoumit kad izađe PS5.

 Puno losiji igraci su u USA/Mexico regiji nego u Europi. Kaj je i logicno. Nisu nogometna nacija i gotovo. Zato kod njih svaki YT koji provede dovoljno vremena na igri, gura top 100 ili 30-0. Doslovno svaki. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

 Puno losiji igraci su u USA/Mexico regiji nego u Europi. Kaj je i logicno. Nisu nogometna nacija i gotovo. Zato kod njih svaki YT koji provede dovoljno vremena na igri, gura top 100 ili 30-0. Doslovno svaki. 

Onda treba preko VPN-a igrat protiv Amera :)

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
FIFA 20

 

Zaslužio ga je, krvavo i pošteno, 100-ti gol mog najnaj igrača fife 20. Supersub supersubova.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
suspendiran
offline
FIFA 20

Nakon odigranih 10tak tekmi u D1. Mogu napisat neki recap. 

 

Igraci, najtoksicniji do sada. Daleko najtoksicniji. Tu je doslovno svaki gol shush i dab. Nema dalje. Gubio protivnik ili ne. Dobijes porciju svega po malo. 

 

Kakvi su po skillu. Mogu rec' da sam naletio na jednog kvalitetnog protivnika. Sve ostalo je teski prosjek i tipicni ''Run and gun''. 

Ono kaj sam zapisao:

 

- Svaki puta kad sam vodio 2-0 ili 3-0 do 45min, dobio sam gol u 45+2 ili 3. To je bilo pod normalno. Dakle, moje vodstvo je smanjeno krajem i pocetkom poluvremena. 

- Kad god je bio clutch trenutak. 90+3, protivnik udara loptu sa 20-25m, lopta ulazi bez problema u gol. 

- Drop back, counter je normalna pojava + masovno koristenje L1 driblinga. Forsiranje tog driblinga je dovelo do toga da pocnes ludit od ne mogucnosti oduzimanja lopte. Ja u tackle, lopta kroz noge. Ja u tackle, on kroz mene ko torpedo. No dobro. Takva je igra. 

- Da li se isplati farmat D1 zbog ultimate packa? Rank II maksimalno. Sve iznad toga je kaos. 

- Radit objective u ovome. Nema potrebe. Odradit do Ranka II, pokupit coinse ili Ultimate pack i to je to. 

 

 

 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Nakon odigranih 10tak tekmi u D1. Mogu napisat neki recap. 

 

Igraci, najtoksicniji do sada. Daleko najtoksicniji. Tu je doslovno svaki gol shush i dab. Nema dalje. Gubio protivnik ili ne. Dobijes porciju svega po malo. 

 

Kakvi su po skillu. Mogu rec' da sam naletio na jednog kvalitetnog protivnika. Sve ostalo je teski prosjek i tipicni ''Run and gun''. 

Ono kaj sam zapisao:

 

- Svaki puta kad sam vodio 2-0 ili 3-0 do 45min, dobio sam gol u 45+2 ili 3. To je bilo pod normalno. Dakle, moje vodstvo je smanjeno krajem i pocetkom poluvremena. 

- Kad god je bio clutch trenutak. 90+3, protivnik udara loptu sa 20-25m, lopta ulazi bez problema u gol. 

- Drop back, counter je normalna pojava + masovno koristenje L1 driblinga. Forsiranje tog driblinga je dovelo do toga da pocnes ludit od ne mogucnosti oduzimanja lopte. Ja u tackle, lopta kroz noge. Ja u tackle, on kroz mene ko torpedo. No dobro. Takva je igra. 

- Da li se isplati farmat D1 zbog ultimate packa? Rank II maksimalno. Sve iznad toga je kaos. 

- Radit objective u ovome. Nema potrebe. Odradit do Ranka II, pokupit coinse ili Ultimate pack i to je to. 

 

 

 

 Zamisli kakva je bolest meni na 2100 bodova. Danas sam igrao s jednim od najjačih Turčina, vodio 3:0 nakon 20 minuta i na kraju sam spašavao pobjedu. Prije toga utakmica protiv pro igrača iz Češke, izgubio 4-3, bolesnik je svaki gol slavio trkom do centra. 

 

Ali sam svaki put Rank I, s 23 pobjede u WL i 5-6 u Rivalsima budeš Rank I

12 godina
suspendiran
offline
Re: FIFA 20
Arminho kaže...
SimeKZ kaže...

Nakon odigranih 10tak tekmi u D1. Mogu napisat neki recap. 

 

Igraci, najtoksicniji do sada. Daleko najtoksicniji. Tu je doslovno svaki gol shush i dab. Nema dalje. Gubio protivnik ili ne. Dobijes porciju svega po malo. 

 

Kakvi su po skillu. Mogu rec' da sam naletio na jednog kvalitetnog protivnika. Sve ostalo je teski prosjek i tipicni ''Run and gun''. 

Ono kaj sam zapisao:

 

- Svaki puta kad sam vodio 2-0 ili 3-0 do 45min, dobio sam gol u 45+2 ili 3. To je bilo pod normalno. Dakle, moje vodstvo je smanjeno krajem i pocetkom poluvremena. 

- Kad god je bio clutch trenutak. 90+3, protivnik udara loptu sa 20-25m, lopta ulazi bez problema u gol. 

- Drop back, counter je normalna pojava + masovno koristenje L1 driblinga. Forsiranje tog driblinga je dovelo do toga da pocnes ludit od ne mogucnosti oduzimanja lopte. Ja u tackle, lopta kroz noge. Ja u tackle, on kroz mene ko torpedo. No dobro. Takva je igra. 

- Da li se isplati farmat D1 zbog ultimate packa? Rank II maksimalno. Sve iznad toga je kaos. 

- Radit objective u ovome. Nema potrebe. Odradit do Ranka II, pokupit coinse ili Ultimate pack i to je to. 

 

 

 

 Zamisli kakva je bolest meni na 2100 bodova. Danas sam igrao s jednim od najjačih Turčina, vodio 3:0 nakon 20 minuta i na kraju sam spašavao pobjedu. Prije toga utakmica protiv pro igrača iz Češke, izgubio 4-3, bolesnik je svaki gol slavio trkom do centra. 

 

Ali sam svaki put Rank I, s 23 pobjede u WL i 5-6 u Rivalsima budeš Rank I

 Na PSNu? Nema sanse. Sad sam odigrao par tekmi i sa 16k bodova sam Rank II. Pogledat cu predvecer jesam i dalje u Rank II, ako budem na granici. Odigram jos par tekmi i dobro je. Mislim da sam sad na 1940+.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

odlučim napraviti bag i još žrtvujem flashback costu, scream milnera i scocca unt i posere me s dropom 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Jebo im pas mrtvu mmmmmmmmmmm više.

Ovaj patch od danas od 750mb je opet razjebo cjelu usranu igru.

Obrana je gora nego ikad do sad, igrači su usporeniji za 150%, ko da trčim sa slonovima. Popušio sam tri utakmice od kretena sa accountima starim mjesec dana za redom. Jebenica. Do danas od nedjelje +400 skill, danas 3 utakmice, -100 bez jebemti. Jebo im pas m više i njima i drka..u po igri.

 

A kad ne igram protiv kretena sa friškim accountom i cheatom ili nevjerovatnim guranjem igre na njihov mlin, onda mi je svaki jebeni protivnik, neovisno o diviziji, od osme do pete, ovakav - padnem sad u nižu diviziju, i prvi tim je ruski kreten s ovakvim timom i drop back taktikom.

Tak da vi koji igrate prvu, drugu i wajnate, radite to bezveze, jer nevjerovatnih timova ima u svakoj diviziji, a isto tako i još nevjerovatnijih kretena.

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.4.2020 16:26 (jopis).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: FIFA 20
jopis kaže...

Jebo im pas mrtvu mmmmmmmmmmm više.

Ovaj patch od danas od 750mb je opet razjebo cjelu usranu igru.

Obrana je gora nego ikad do sad, igrači su usporeniji za 150%, ko da trčim sa slonovima. Popušio sam tri utakmice od kretena sa accountima starim mjesec dana za redom. Jebenica. Do danas od nedjelje +400 skill, danas 3 utakmice, -100 bez jebemti. Jebo im pas m više i njima i drka..u po igri.

 

A kad ne igram protiv kretena sa friškim accountom i cheatom ili nevjerovatnim guranjem igre na njihov mlin, onda mi je svaki jebeni protivnik, neovisno o diviziji, od osme do pete, ovakav - padnem sad u nižu diviziju, i prvi tim je ruski kreten s ovakvim timom i drop back taktikom.

Tak da vi koji igrate prvu, drugu i wajnate, radite to bezveze, jer nevjerovatnih timova ima u svakoj diviziji, a isto tako i još nevjerovatnijih kretena.

ja ne znam kaj se to danas događa ali recimo Drogba mi je neupotrebljiv. Slon je za njega elegantni gimnastičar. Spor, sporo se okreće, samo pada, ne može se zadržati na nogoma. Ne kužim? Došlo mi da ga prodam. Inače sam prezadovoljan s njim. No danas je neprepoznatljiv. I ostatak momčadi štuca, baš se osjeti. je li do veze ili ne, ne znam. No sve mi nekako sporo a na Drogbi to najbolje osjetim.

7 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
jopis kaže...

Jebo im pas mrtvu mmmmmmmmmmm više.

Ovaj patch od danas od 750mb je opet razjebo cjelu usranu igru.

Obrana je gora nego ikad do sad, igrači su usporeniji za 150%, ko da trčim sa slonovima. Popušio sam tri utakmice od kretena sa accountima starim mjesec dana za redom. Jebenica. Do danas od nedjelje +400 skill, danas 3 utakmice, -100 bez jebemti. Jebo im pas m više i njima i drka..u po igri.

 

A kad ne igram protiv kretena sa friškim accountom i cheatom ili nevjerovatnim guranjem igre na njihov mlin, onda mi je svaki jebeni protivnik, neovisno o diviziji, od osme do pete, ovakav - padnem sad u nižu diviziju, i prvi tim je ruski kreten s ovakvim timom i drop back taktikom.

Tak da vi koji igrate prvu, drugu i wajnate, radite to bezveze, jer nevjerovatnih timova ima u svakoj diviziji, a isto tako i još nevjerovatnijih kretena.

ja ne znam kaj se to danas događa ali recimo Drogba mi je neupotrebljiv. Slon je za njega elegantni gimnastičar. Spor, sporo se okreće, samo pada, ne može se zadržati na nogoma. Ne kužim? Došlo mi da ga prodam. Inače sam prezadovoljan s njim. No danas je neprepoznatljiv. I ostatak momčadi štuca, baš se osjeti. je li do veze ili ne, ne znam. No sve mi nekako sporo a na Drogbi to najbolje osjetim.

 Serveri. Najsporija animacija pri normalnim uslovima je pri lošim uslovima najbrža. Na igračima koji su tromiji i sporiji pri normalnijim uslovima ćeš najviše osjetit. Postaju apsolutno neupotrebljivi dok neki top igrači zbog visoke agilnosti, pacea i ostalih dribling statsa su tromi, al se i nekako može igrat sa njima. Ne možeš ništa po tom pitanju napravit. Pri takvim uvjetima skill je najmanje bitan.

15 godina
offline
Re: FIFA 20
Black and white kaže...
movie kaže...
jopis kaže...

Jebo im pas mrtvu mmmmmmmmmmm više.

Ovaj patch od danas od 750mb je opet razjebo cjelu usranu igru.

Obrana je gora nego ikad do sad, igrači su usporeniji za 150%, ko da trčim sa slonovima. Popušio sam tri utakmice od kretena sa accountima starim mjesec dana za redom. Jebenica. Do danas od nedjelje +400 skill, danas 3 utakmice, -100 bez jebemti. Jebo im pas m više i njima i drka..u po igri.

 

A kad ne igram protiv kretena sa friškim accountom i cheatom ili nevjerovatnim guranjem igre na njihov mlin, onda mi je svaki jebeni protivnik, neovisno o diviziji, od osme do pete, ovakav - padnem sad u nižu diviziju, i prvi tim je ruski kreten s ovakvim timom i drop back taktikom.

Tak da vi koji igrate prvu, drugu i wajnate, radite to bezveze, jer nevjerovatnih timova ima u svakoj diviziji, a isto tako i još nevjerovatnijih kretena.

ja ne znam kaj se to danas događa ali recimo Drogba mi je neupotrebljiv. Slon je za njega elegantni gimnastičar. Spor, sporo se okreće, samo pada, ne može se zadržati na nogoma. Ne kužim? Došlo mi da ga prodam. Inače sam prezadovoljan s njim. No danas je neprepoznatljiv. I ostatak momčadi štuca, baš se osjeti. je li do veze ili ne, ne znam. No sve mi nekako sporo a na Drogbi to najbolje osjetim.

 Serveri. Najsporija animacija pri normalnim uslovima je pri lošim uslovima najbrža. Na igračima koji su tromiji i sporiji pri normalnijim uslovima ćeš najviše osjetit. Postaju apsolutno neupotrebljivi dok neki top igrači zbog visoke agilnosti, pacea i ostalih dribling statsa su tromi, al se i nekako može igrat sa njima. Ne možeš ništa po tom pitanju napravit. Pri takvim uvjetima skill je najmanje bitan.

 Nema ovo veze sa serverima, šta briješ ti. Igra je sjebana od patcha. Ako James, Yedder, Neymar, Mertens, itd itd nisu upotrebljivi i igrivi, onda to nema veze sa ikakvim serverima. Ovo je smeće smeća nad smećima od patcha današnjeg. Dabog da im krepalo sve i nikad više igre ne napravili. I u kojem to svemiru paralelnom opet cb sa 65 pace može stić mbappea? Što se opet nenormalno danas događa. A ja sa desaillyem sa shadowom ima pace 90+ ne mogu stić jebenog lasagnu. Ma daj me nemoj jebat i ti i teorije zavjere o jebenim serverima. Igra je S.M.E.Ć.E.

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.4.2020 17:02 (jopis).
16 godina
offline
Re: FIFA 20
Black and white kaže...

 Serveri. Najsporija animacija pri normalnim uslovima je pri lošim uslovima najbrža. Na igračima koji su tromiji i sporiji pri normalnijim uslovima ćeš najviše osjetit. Postaju apsolutno neupotrebljivi dok neki top igrači zbog visoke agilnosti, pacea i ostalih dribling statsa su tromi, al se i nekako može igrat sa njima. Ne možeš ništa po tom pitanju napravit. Pri takvim uvjetima skill je najmanje bitan.

 Znači, ball roll napraviti je bila naučna fantastika. Lopta samo poskoči a od finte ništa. Došlo mi da mijenjam gamepad a opet si mislim, svi su tromi, finte se teško izvode pa vjerojatno nije greška kod mene. Baš je bilo teško za igrati a igrao sam da odradim Bakayokoa. Sinoć sam malo igrao divizije i skužim da sam skoro sve odradio iako nisam imao namjeru jer mi ne treba. No kad je bio nadohvat ruke zašto ga ne bih uzeo a može koristiti pa sam ga danas brzo odradio ali nije bilo ugodno za igrati.

 

Pobrao jučer Freda. Jučer malo s njim igrao i mogu reći upotrebljiva kartica.

 

Edit: prodam jučer Lewa jer mu porasla cijena i računam da ga neće staviti u totw jer bi mu to bila kartica 96 i naravno danas Lew u totw. Preko vikenda sam prodao sona jer sam na njega sumnjao, i on je danas u totw. Na Sonu sam zaradio 120k coinsa, koliko je pao a na Lewu sam toliko izgubio jer sam ga danas mogao prodati za 120k coinsa više. Jučer prodam Lewa jer je Pogba pao na 2.6 milje i dok sam prodao kartice ode i Pogba više i još ga nisam kupio tako da nisam ništa profitirao. Nemam Pogbu a nemam niti Lewa. Sutra mi zadnja šansa da kupim Pogbu i da mu se cijena vrati na 2.6 milje jer više od toga ne dam za njega.

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.4.2020 17:32 (movie).
11 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
Black and white kaže...

 Serveri. Najsporija animacija pri normalnim uslovima je pri lošim uslovima najbrža. Na igračima koji su tromiji i sporiji pri normalnijim uslovima ćeš najviše osjetit. Postaju apsolutno neupotrebljivi dok neki top igrači zbog visoke agilnosti, pacea i ostalih dribling statsa su tromi, al se i nekako može igrat sa njima. Ne možeš ništa po tom pitanju napravit. Pri takvim uvjetima skill je najmanje bitan.

 Znači, ball roll napraviti je bila naučna fantastika. Lopta samo poskoči a od finte ništa. Došlo mi da mijenjam gamepad a opet si mislim, svi su tromi, finte se teško izvode pa vjerojatno nije greška kod mene. Baš je bilo teško za igrati a igrao sam da odradim Bakayokoa. Sinoć sam malo igrao divizije i skužim da sam skoro sve odradio iako nisam imao namjeru jer mi ne treba. No kad je bio nadohvat ruke zašto ga ne bih uzeo a može koristiti pa sam ga danas brzo odradio ali nije bilo ugodno za igrati.

 

Pobrao jučer Freda. Jučer malo s njim igrao i mogu reći upotrebljiva kartica.

 

Edit: prodam jučer Lewa jer mu porasla cijena i računam da ga neće staviti u totw jer bi mu to bila kartica 96 i naravno danas Lew u totw. Preko vikenda sam prodao sona jer sam na njega sumnjao, i on je danas u totw. Na Sonu sam zaradio 120k coinsa, koliko je pao a na Lewu sam toliko izgubio jer sam ga danas mogao prodati za 120k coinsa više. Jučer prodam Lewa jer je Pogba pao na 2.6 milje i dok sam prodao kartice ode i Pogba više i još ga nisam kupio tako da nisam ništa profitirao. Nemam Pogbu a nemam niti Lewa. Sutra mi zadnja šansa da kupim Pogbu i da mu se cijena vrati na 2.6 milje jer više od toga ne dam za njega.

 Dns ce izaci(ili sutra) Totw guaranteed SBC tako da ce cijene IF kartica jos pasti.

12 godina
offline
FIFA 20

Danas je neigrivo, ali baš katastrofalni uvijeti.

Nije da sjecka igru i trza povremeno nego konstantno kad da igrači trče pod teretom od 50kg.

Griezman k'o tenk, jučer hvalio Gervinha kako dobro dribla, danas se jedva vuče po terenu - užas.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...

Danas je neigrivo, ali baš katastrofalni uvijeti.

Nije da sjecka igru i trza povremeno nego konstantno kad da igrači trče pod teretom od 50kg.

Griezman k'o tenk, jučer hvalio Gervinha kako dobro dribla, danas se jedva vuče po terenu - užas.

 Zato jer pustaju update van bez testiranja i cekaju fedback. Kompanija je katastrofa. Ne znam kako je to uopce legalno.

16 godina
offline
FIFA 20
Nemam više živaca. Ovako izgleda moj 100k pack. Otvorio sam večeras 10 packova i arthur mi je najbolje kaj sam dobio u tim packovima. Ja stvarno ne znam je li to meni netko radi namjerno ali slučajno sigurno nije.
Što se igre tiče i tu sam lud. Dajte pogledajte koliko obrana ima liku Ter Stegen ( zadnja fotka). Je li to normlano? Drugog lika strgam a on vodi. Doslovce je tri puta prešao centar i zabio mi tri gola. Lik samo ide okomito i tako pokušava proći. ja mu svaki put uzmem loptu, no tri puta se lopta odbije i vrati se sljedećem njegovom u idealan for i tri puta ide sam na mog golmana? Sedam puta idem na Ter Stegena i sedam puta mi brani. Pucam po travi, pucam poluvisoko, nabijem jako, finesse... sve sam probao i nema šanse da zabijem gol. Meni to nije normalno. Nakon svega lik pukne a moj golman se sagne da bi lopta ušla u gol? Znači s jedne strane golman sve brani a s druge strane pušta loptu namjerno u gol? nabijem njih, njihovu igru, packove i sve vezano uz to na onu stvar.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
suspendiran
offline
FIFA 20

FIFA community. Kakvo smece moras bit. Povede lik 2-0. Ja zabijem za 2-1 i nakon toga lik krene cuvat loptu. Prije toga. Promasim boga oca. Kako sam se ispromasivao. Prestrasno. Na kraju ga mrknem 7-2 jer lik je bjednik. Nista drugo. Trazi 2 gola... A znam za kaj mu treba i da mu treba win. Al on uporno laze i laze... Ma mrs. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

FIFA community. Kakvo smece moras bit. Povede lik 2-0. Ja zabijem za 2-1 i nakon toga lik krene cuvat loptu. Prije toga. Promasim boga oca. Kako sam se ispromasivao. Prestrasno. Na kraju ga mrknem 7-2 jer lik je bjednik. Nista drugo. Trazi 2 gola... A znam za kaj mu treba i da mu treba win. Al on uporno laze i laze... Ma mrs. 

 Meni je drago sto toga na originu nema. Kao prvo ne mozes poslati poruku ako niste prijatelji i recimo da stave da mozes poslati poruku opet je ne bi mogao poslati jer bi ti igra racunala alt+tab da ides pisati poruku

16 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

FIFA community. Kakvo smece moras bit. Povede lik 2-0. Ja zabijem za 2-1 i nakon toga lik krene cuvat loptu. Prije toga. Promasim boga oca. Kako sam se ispromasivao. Prestrasno. Na kraju ga mrknem 7-2 jer lik je bjednik. Nista drugo. Trazi 2 gola... A znam za kaj mu treba i da mu treba win. Al on uporno laze i laze... Ma mrs. 

Neki dan me lik žica da mu pustim da zabije iz centaršuta a meni pobjeda. Tak mi svejedno, pustio bih mu i pobjedu kada lijepo zamoli. Uglavnom, pustim mu da zabije iz centaršuta. Nakon toga mu zabijem pet komada. Nisam ziher da je previše puštao ali ok, zabio sam. Pošto imam feler u glavi, mislim si pustit ću mu još dva gola da dobije više bodova. I pustim. 5-3 za mene. Ionda kako to u fifi biva nekako mi zabije četvrti gol u 90 minuti. Krenem s centra i hoću dodati skroz desno gdje mi stoji sam igrač a igra doda prema naprijed ravno njemu u noge. I kako to opet u fifi biva pederčina se sjuri i zabije za 5-5. Pitam ga nakon tekme koja mu je to fora. Imali smo dogovor i sada zbog pederluka kažem mu neću više nikome pustiti zbog ljudi kao što je on. On samo kaže, sorry, haahhaa.... I to je to. Kad vidim one jadnike sa s UCL karticama da ganjaju 5 pobjeda a imaju kartice max ratinga 79 ja im pustim. Zabijem si gol i izađem iz tekme. Sada više ocu bogu ne puštam zbog idiota poput ovog iz moje priče. Eto. Inače osobno nisam nikada nikog žicao ništa. Dnevno bar dvojca pitaju da im pustim ovo ili ono. Ovo je prvi koji nije ispoštovao dogovor. Kažem, tak mi svejedno ali boli kada neki imbecil napravi od tebe budalu a htio si mu samo pomoći.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice