FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.082.623
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: FIFA 20
Pinkyz kaže...

jel zna netko zasto oni nisu u volti napravili multiplayer ko u pro clubs? jedino sam se volti veselio 

 Ili zašto nisu stavili da si sami možemo naštimat duljinu trajanja utakmice u Volti, konkretno mislim na Futsal mod. Dva poluvremena s po 3 minute mi je zbilja malo.

14 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
playjob kaže...
Pinkyz kaže...

jel zna netko zasto oni nisu u volti napravili multiplayer ko u pro clubs? jedino sam se volti veselio 

 Ili zašto nisu stavili da si sami možemo naštimat duljinu trajanja utakmice u Volti, konkretno mislim na Futsal mod. Dva poluvremena s po 3 minute mi je zbilja malo.

 aaa nisam to ni provjeravo igro onih 10h preko ea acessa pa reko to je do tog kad izajde puna dat ce nam da biramo minute..ovo je gore od goreg...jedinu novost koju su dodaili uspjeli su zajebat na najjace. bravo EA klosari

9 godina
offline
FIFA 20

Ovaj EA Access Premium uopće nije loš, mogao bih ja ostat na ovome, 100 kuna mjesečno je bagatela, a sve igre mogu igrat. Jedna kava za cijenu Access Premiera, perfekcija.

Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
playjob kaže...

Ovaj EA Access Premium uopće nije loš, mogao bih ja ostat na ovome, 100 kuna mjesečno je bagatela, a sve igre mogu igrat. Jedna kava za cijenu Access Premiera, perfekcija.

 možeš uzeti na godinu dana i dođe nekih 700kn, a ako ovako mjesečno uzimaš onda ti je 1200kn

6 godina
offline
Re: FIFA 20
playjob kaže...

Ovaj EA Access Premium uopće nije loš, mogao bih ja ostat na ovome, 100 kuna mjesečno je bagatela, a sve igre mogu igrat. Jedna kava za cijenu Access Premiera, perfekcija.

 Ono sto se meni ne svida oko toga je to sto one igre koje imas su ili upitne kvalitete ili na popustima svako malo, na kraju godine te izade 1200kn, a za sto? Anthem koji je ispao sranje onaj tren kada su Irvina stavili na projekt, SWBF2 koji je bio na popustu prije par mjeseci za PC i imao problema sa P2W, NHL/NBA/Madden koji zahtjevaju vremena kao i FIFA ako igras UT, Battlefieldi koji su na zalost izgleda sve gori i gori... :/ Svako svome na kraju ali ako prestanes placati, ponovno gubis sve igre :/

16 godina
offline
FIFA 20

Dobio obavijest da mi je fifa 2020 poslana tj. da je pripremljena za dostavu. (informark)

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.9.2019 12:51 (toxic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
FIFA 20

Ja sam nasao GLS dostavljaca u gradu kad sam doktorici isao i dao mi fifu covjek, svaka cast i GLS-u i sancta domenici, pripremili su vec ranije i stvarno bi mi do 12:00 stiglo vec doma, al igram vec od 10:00 haha 

Ako netko zeli, moze me dodati na PS4, nick je: Krutkobain

Kovačić
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: FIFA 20
acmilan2 kaže...

Ja sam nasao GLS dostavljaca u gradu kad sam doktorici isao i dao mi fifu covjek, svaka cast i GLS-u i sancta domenici, pripremili su vec ranije i stvarno bi mi do 12:00 stiglo vec doma, al igram vec od 10:00 haha 

Ako netko zeli, moze me dodati na PS4, nick je: Krutkobain

 You mother trucker :) Fakat si sreckovic..

dodam te ja mozda danas a mozda kad Fifa dode

9 godina
offline
FIFA 20

Prvo što mi je zapelo za oko i o čemu sam razmišljao još za vrijeme FIFA-e 19 jest Arthurovo lice. Razumio bih da isti igrač igra za neku žnj ekipu u žlj ligi, ali to je ipak Barcelona. 
U godinu dana mu nisu mogli složit lice.

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.9.2019 14:09 (playjob).
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: FIFA 20
playjob kaže...

Prvo što mi je zapelo za oko i o čemu sam razmišljao još za vrijeme FIFA-e 20 jest Arthurovo lice. Razumio bih da isti igrač igra za neku žnj ekipu u žlj ligi, ali to je ipak Barcelona. 
U godinu dana mu nisu mogli složit lice.

 Dobro da imaju i ovo što imaju jer PES ima neki ugovor s njima. Fifa nema ni Camp Nou.

Koristite blage riječi i jake argumente
14 godina
offline
FIFA 20

Evo nakon 8 sati triala da i ja nesto napisem ali ukratko.

Prvo sa dobrim stvarima

 

Sporiji gameplay je svakako plus i meni osobno odlican

 

Statistike napokon imaju ucinka barem za sada pogotovo Pace se jako osjeti

 

Novi modovi od Volte pa do zabavnih prijateljskih modova moj osobni favorit magic ball bas za zabavu i opustiti zivce

 

Nema ninja kick super udaraca iz okreta i za dobar dribling treba imati igraca sa dobrim statistikama sto znaci manje ljudi za sada to koristi.

 

Morate igrati obranu automatika je smanjena sto ie meni osobno odlicno.

 

Negativno

 

Dosta bugova i dalje lopta se cudno nekad odbije i najcesce zavrsi golom

 

Kick off glitch i dalje tu

 

Skripta i dalje tu ali manje nego prosle godine barem za sada.

 

Zakljucak slicno fifi 19 a opet drugacije taktike koje su tamo prolazile tu za sada neprolaze i fliper nogomet kakav je bio u fifi 19. jos nisam siguran dali da kupim igru ili ne odnosno dali da odmah uzmem ili za mjesec dva kada cijena padne poznavajuci ea ubrzati ce igru i sve smrdat samo da ugode nekim fanovima koji placu jel nemogu zabiti finesu sa 25m sa ikonom.

 

I ako trazite napocetku jeftine igrace koji imaju odlican Pace ili ostale statse pogledajte lige koje nitko negleda osobno sam nasao u CSLu Carasco lw pace 93 i probija za sada problema losije obrane a kosta malih 2000coinsa ili jos bolje isto CSL Boateng st ovr 77 Pace 91 na njega sam naljepio deadeye kemiju nema tekme gdje gol ne zabije a kosta 700coinsa. Hamsik igra u istom klubu kao ostala dvojica a kosta 5000coinsa pa mozete i kemiju sloziti. Sa polovnim teamom razbijem i jace ekipe problem mi prave samo loan ikone koje zabijaju sve ali imam loseg golmana jos to moram promjeniti.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Jel mi moze netko objasniti posto ovi indijci su svi zauzeti, a bome ne mislim sad uzimati ea acces. Kako je meni do danas pisalo fifa release date 24., u ponoc i 12min sam dobio mail da je igra koju sam preloadao dostupna i da ne gubim ni trenutak na citanje ovog maila nego da odem igrat bla bla... i sad mi odjednom pise da prije 27. nista.

 
0 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: FIFA 20
U postavkama nema opcije da se uključi DX 12. Hoće li doći s vremenom? U 19-ici je postojala ta mogućnost.
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.9.2019 16:53 (playjob).
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...

Jel mi moze netko objasniti posto ovi indijci su svi zauzeti, a bome ne mislim sad uzimati ea acces. Kako je meni do danas pisalo fifa release date 24., u ponoc i 12min sam dobio mail da je igra koju sam preloadao dostupna i da ne gubim ni trenutak na citanje ovog maila nego da odem igrat bla bla... i sad mi odjednom pise da prije 27. nista.

 Ako imas ultimate ili uefa edition igras od danas... standard edition igra od 27og. Tako pise od kad je igre. Release date je 24 i dobio si mail jer ocito svi dobiju isti mail koji su uzeli preko PS Store igru. Standard edition 27og.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
9 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Pozdrav svima. Ako je netko zainteresiran za odigrati Fifu, nick je iDeleteKRC. Kupio sam PC verziju, samo sto se jos skida, pa cu sutra probati online. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...
cicek kaže...

Jel mi moze netko objasniti posto ovi indijci su svi zauzeti, a bome ne mislim sad uzimati ea acces. Kako je meni do danas pisalo fifa release date 24., u ponoc i 12min sam dobio mail da je igra koju sam preloadao dostupna i da ne gubim ni trenutak na citanje ovog maila nego da odem igrat bla bla... i sad mi odjednom pise da prije 27. nista.

 Ako imas ultimate ili uefa edition igras od danas... standard edition igra od 27og. Tako pise od kad je igre. Release date je 24 i dobio si mail jer ocito svi dobiju isti mail koji su uzeli preko PS Store igru. Standard edition 27og.

 Znaci refound sam opicio za standard verziju i premiere acc slozio. 

Odigrano nekih 7 tekmi. 3 prve pobjede i onda krenulo nizbrdo 3 ili 4 poraza. Stoga da je pocelo s direct x chrasom na 4 kvalifikacijskoj tekmi. Kao nek updejtam drivere. Al ja imam najnovije drivere vec instalirane. Znaci optimizacija 0. 

Dalje, neznam dal je dda ili koji vrag al kad moras izgubiti nema ti spasa uopce. U prosloj fifi si bar primio gol s centra s tornadom, na ovoj su mi dva likova doslovno ravno trcala i s flipera dode u gol sansu. Suci sude na random. Doslovno je isto ko da se baca novcic svakih 15 min pa da vidimo ko ce dobit faul. 

 

Svida mi se sporiji gameplay, ali fali mi nekako fluidnosti. Nekako mi pokreti nisu sporiji nego usporeni. Sutevi izgledaju kaj da ih neko s prackom odapinje, prvo usporeno zateze i onda bam, ko katapult. Al na ti sve se da naviknuti ako nece biti dda u glavnoj ulozi.

 

I najvise mi se svida obrana i pass, ako zajebem on ima sansu i tocka, nema nikvih moonwalkova i ostalih svinjarija. Pokrivanje prostora ili tackle nema drugog, to je ok. Kod pasa mi je ok sto ga je moguce i promasit, pogotovo s okreta. 

 

Konacnu ocjenu jos necu donosit da se malo priviknem na ove sve novosti.

12 godina
offline
FIFA 20

Strasno koliko ljudi seru protiv obrane. Strah me da ne nerfaju to radi debila koji ne znaju niti nisu u stanju koristit jockey tipku i citat igru. Prestrasno je kaj se cota po onoj FIFA Balkan grupi od odredenih ljudi. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Strasno koliko ljudi seru protiv obrane. Strah me da ne nerfaju to radi debila koji ne znaju niti nisu u stanju koristit jockey tipku i citat igru. Prestrasno je kaj se cota po onoj FIFA Balkan grupi od odredenih ljudi. 

 To je ono kaj sam govorio da sad kad dode fifa 20 i maknu AI blokove da ce bit placa. I etoga, samo neka je ne diraju, na ostalo se bi jos dalo naviknuti. 

10 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Strasno koliko ljudi seru protiv obrane. Strah me da ne nerfaju to radi debila koji ne znaju niti nisu u stanju koristit jockey tipku i citat igru. Prestrasno je kaj se cota po onoj FIFA Balkan grupi od odredenih ljudi. 

U ovih tjedan dana sam vidio toliko napucanih momcadi sto znaci da su ljudi odmah u startu kupovali FP u ogromnim kolicinama i zasto bi onda EA nesto dobro napravio za igricu kad budale sve spiskaju prije nego igra izadje a prosle godine je igra bila da se ubijes. Ljudi ne znaju srati protiv kick off glitcha koji se proteze vec sestu godinu za redom i ostalih gluposti koje smo spominjali. 

10 godina
offline
FIFA 20

Eto da se i ja jednom pohvalim u vezi otvaranja paketica. Prvi put da me posralo na pocetku igre dobio sam Eriksena koji vrijedi 170k nezz samo da cekam 27.9 ili da ga odmah prodam?

E da dobio sam ga iz nation sbc-a onaj paket sto se  dobije nakon sto se sve kompletira

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.9.2019 22:11 (The_K).
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 20
The_K kaže...

Eto da se i ja jednom pohvalim u vezi otvaranja paketica. Prvi put da me posralo na pocetku igre dobio sam Eriksena koji vrijedi 170k nezz samo da cekam 27.9 ili da ga odmah prodam?

E da dobio sam ga iz nation sbc-a onaj paket sto se  dobije nakon sto se sve kompletira

 Ja u tome dobio smrdljivog Ruffiera... 3x hura za hybrid nation sto sam ulozio vise nego cu dobiti... hip hip...

Kovačić
16 godina
offline
FIFA 20

Dobro, ne znam jesam li ja debil pa se ne snalazim u ovim novim izbornicima ali meni je sve ovo bezveze. Gledam kao tele i ja ne vidim squad managment? Kako da promijenim momčad pošto sam si složio dvije? Iz igre nisam uspio. Otišao na web app i to sam napravio.

Drugo, kako da promijenim ime klubu? Do sada smo to radili iz kataloga kupujući tu mogućnost. Sada ja to u katalogu ne vidim kao niti u igri.

 

Cijeli dan sam igrao i što više igram to više vidim fifu 19 samo u drukčijim bojama. Vodim u 90 minuti 1-0. Lik izjednači. Ja krenem s centra i povedem 2-1. Lik krene s centra i izjednači. Ja opet krenem s centra i povedem 3-2. Lik krene s centra i kraj. Ovo da nisam vidio ne bih vjerovao da je moguće. Znači 89 minuta jedan gol a onda u 3 minute 4 gola kao na traci. Rekli su da su smanjili postotak obrana golmana u mat situacijama a meni to sada izgleda duplo gore nego prošle godine. To kaj danas cijeli dan golmani brane, to nije normalno. To postaje frustrirajuće. I protivnički i moj su gotovo nesavladivi jedan na jedan a onda kakva pljuganja imaju nakon centaršuta i loše izbijene lopte to je strašno.

 

Izgleda da njih balans jebe godinama. Jednostavno uvijek odu u jednu krajnost. Igra mi se sviđa. Pogotovo obrana kada moraš malo razmišljati i ne se zaletavati. Tko dobro igru čita taj je na konju. No ova druga sranja jednostavno ubijaju draž igre. Kartoni se dijele za dobar dana a onda brutalni startevi prolaze pod normalno. Sve kontra logike.

Svake godine je sve lošije prebacivanje s igrača na igrača. Dodavanja su kako se igri digne. Gledam poslije tekme i uključim strelicu, ona ide lijevo a lopta desno. Zašto to rade? Igram logično i guram igrača u zicer a igra doda sasvim desetom igraču koji nije niti u poziciji da primi loptu a kamoli nešto više. Tako malo treba da ova igra dobije smisao ali bojim se ništa od toga.

Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Movie, squad managemant nemas vec trebas ici da ces odigrati tekmu pa prije pocetka timizleti izbornik na kojem mozes uzeti drugu momcad. ja sam isto drugu napravio na aplikaciji pa kad spilam tako mjenjam.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20

Kada udješ u squad imaš na lijevoj strani squad actions piše... L1 ili l2 i ima custom tactics, squad selector, apply item...

13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Zna li neko kada ce na ps4 poceti preload za standard verziju?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...

 

Rekli su da su smanjili postotak obrana golmana u mat situacijama a meni to sada izgleda duplo gore nego prošle godine. To kaj danas cijeli dan golmani brane, to nije normalno. To postaje frustrirajuće. I protivnički i moj su gotovo nesavladivi jedan na jedan a onda kakva pljuganja imaju nakon centaršuta i loše izbijene lopte to je strašno.

Mislim da je to bilo jučer, bio je nekakav update... tko zna što su čačkali jer igra je sve sličnija FIFI 19.

 

Prva dva-tri dana sam u 1 na 1 situacijama zabijao 80% šansi.

Ne bih zabio samo ako sam ja pogriješio i prejako opalio ili s krivom nogom.

Ali ne bi EA bio EA da nešto u mraku ne čačka, golmani poludiše.... šta mi je Kepa branio... s 5m dvaput mi lik obrani šut, k'o mačka se bacao.

Ja odem na market da ga kupim, a vidim brzinu ima manju od silver golmana - pa tko je tu lud?

[19xx] 4ntraks
16 godina
offline
Re: FIFA 20

Nisam još igrao ni PES 20 ni FIFA-u 20, ali smeta mi da toliko godina prolazi s mizernim promjenama i onda nisu u stanju lice igrača dovesti do savršenstva. Daj barem to odradite za 20 najboljih klubova svijeta, ako ne već za sve. Samo štancaiju igru jednom godišnje, a na kraju mizerne promjene. PES barem ima one data packove pa tokom sezone i frizure mijenja igračima i neke promjene pa ti izgleda je sve up to date, a FIFA ni to. Nadam se da će se to jednom promjeniti pa da nova verzija stvarno bude kao nova igra, a ne samo s drugim UI-om i novim brojem pored imena...

Every man dies, not every man really lives. William Wallace (1272 - 1305)
6 godina
offline
Re: FIFA 20
cicek kaže...
SimeKZ kaže...
cicek kaže...

Jel mi moze netko objasniti posto ovi indijci su svi zauzeti, a bome ne mislim sad uzimati ea acces. Kako je meni do danas pisalo fifa release date 24., u ponoc i 12min sam dobio mail da je igra koju sam preloadao dostupna i da ne gubim ni trenutak na citanje ovog maila nego da odem igrat bla bla... i sad mi odjednom pise da prije 27. nista.

 Ako imas ultimate ili uefa edition igras od danas... standard edition igra od 27og. Tako pise od kad je igre. Release date je 24 i dobio si mail jer ocito svi dobiju isti mail koji su uzeli preko PS Store igru. Standard edition 27og.

 Znaci refound sam opicio za standard verziju i premiere acc slozio. 

Odigrano nekih 7 tekmi. 3 prve pobjede i onda krenulo nizbrdo 3 ili 4 poraza. Stoga da je pocelo s direct x chrasom na 4 kvalifikacijskoj tekmi. Kao nek updejtam drivere. Al ja imam najnovije drivere vec instalirane. Znaci optimizacija 0. 

Dalje, neznam dal je dda ili koji vrag al kad moras izgubiti nema ti spasa uopce. U prosloj fifi si bar primio gol s centra s tornadom, na ovoj su mi dva likova doslovno ravno trcala i s flipera dode u gol sansu. Suci sude na random. Doslovno je isto ko da se baca novcic svakih 15 min pa da vidimo ko ce dobit faul. 

 

Svida mi se sporiji gameplay, ali fali mi nekako fluidnosti. Nekako mi pokreti nisu sporiji nego usporeni. Sutevi izgledaju kaj da ih neko s prackom odapinje, prvo usporeno zateze i onda bam, ko katapult. Al na ti sve se da naviknuti ako nece biti dda u glavnoj ulozi.

 

I najvise mi se svida obrana i pass, ako zajebem on ima sansu i tocka, nema nikvih moonwalkova i ostalih svinjarija. Pokrivanje prostora ili tackle nema drugog, to je ok. Kod pasa mi je ok sto ga je moguce i promasit, pogotovo s okreta. 

 

Konacnu ocjenu jos necu donosit da se malo priviknem na ove sve novosti.

 Ono sto ti iz mojih 10h Accessa mogu reci je da u obrani igras pazljivije. Nema potrebe da izletavas u presjecanja lopte sa CBovima ako nije KRITICNO da o napravis, dakle 2v1, dodavanje/ubacivanje u 5-10m od gola itd. CM/CDM je tu da oduzme loptu kroz presjecanje dodavanja, CBove koristi da bi uzeo loptu direktno iz nogu igraca. Pokusaj procitati igru, ako je u sprintu, tajmiraj svoj pokrent naprijed sa iducim njegovim doticajem lopte itd. Za sada je FIFA20 dovoljno spora da ti spam duplih dodavanja ne bi trebao biti problem ako ne izletavas jer pratiti igraca koji dobiva loptu nije pretjerano tesko, naravno, ako se ne radi o Iconama i slicnoj kvaliteti kartica.

Konzervativno u obrani i ne hrliti u napade kao SAD kada namirisi naftu.

12 godina
offline
Re: FIFA 20
ParaNO1d kaže...

Nisam još igrao ni PES 20 ni FIFA-u 20, ali smeta mi da toliko godina prolazi s mizernim promjenama i onda nisu u stanju lice igrača dovesti do savršenstva. Daj barem to odradite za 20 najboljih klubova svijeta, ako ne već za sve. Samo štancaiju igru jednom godišnje, a na kraju mizerne promjene. PES barem ima one data packove pa tokom sezone i frizure mijenja igračima i neke promjene pa ti izgleda je sve up to date, a FIFA ni to. Nadam se da će se to jednom promjeniti pa da nova verzija stvarno bude kao nova igra, a ne samo s drugim UI-om i novim brojem pored imena...

 Puno nas boli kuki za to jel se frajeru vidi madez na desnom, guzu ili ne. Jebo me svako ako ste cisti kad vas to smeta... A gameplay kakav je da je... Samo neka je zuza u špic i madez na guzu. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
6 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...
movie kaže...

 

Rekli su da su smanjili postotak obrana golmana u mat situacijama a meni to sada izgleda duplo gore nego prošle godine. To kaj danas cijeli dan golmani brane, to nije normalno. To postaje frustrirajuće. I protivnički i moj su gotovo nesavladivi jedan na jedan a onda kakva pljuganja imaju nakon centaršuta i loše izbijene lopte to je strašno.

Mislim da je to bilo jučer, bio je nekakav update... tko zna što su čačkali jer igra je sve sličnija FIFI 19.

 

Prva dva-tri dana sam u 1 na 1 situacijama zabijao 80% šansi.

Ne bih zabio samo ako sam ja pogriješio i prejako opalio ili s krivom nogom.

Ali ne bi EA bio EA da nešto u mraku ne čačka, golmani poludiše.... šta mi je Kepa branio... s 5m dvaput mi lik obrani šut, k'o mačka se bacao.

Ja odem na market da ga kupim, a vidim brzinu ima manju od silver golmana - pa tko je tu lud?

 Ne znam za vas ali sam primjetio da je ove godine bitno koliko je prostora golman zatvorio, sto za razliku od prosle godine je bilo potpuno nebitno.

Takoder, low driveni su mi do sada bili generalno beskorisni dok je placed prolazio. Takoder, imate pola sekunde kada god ste u sansi za sut, pogotovo ako je 1v1 ili ako imate sansu naletiti sa krila, lob je fenomenalan ove godine, pogotovo protiv debosa koji krenu stiskati trokut/Y cim vide da cete doci u sansu.

Cini mi se da su golmani ove godine napravljeni da se priblize igracu cim vise i bacaju se pucali vi ili ne, dok su proslih godina srljali u igraca dok god napadac nije dao input za sut, kada bi se napokon pokusali baciti i obraniti.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice