FIFA 18

poruka: 6.361
|
čitano: 938.482
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: FIFA 18
Lordi imas na ps store za 270 kuna
12 godina
offline
FIFA 18

Ulog u 3 FUTmas paketica od 25,000 coinsa i najjaci igrac je usrani Salah, ukupno sam dobio od tih paketica vrijednost 22,000,a potrosio 75,000... Klasika se nastavlja...

 

 

P.S. Spickao sam sve coinse i sastavio neke usrane Engleze za cca 30,000 i toeto, igrat cu samo s njima bez zivciranja i idem do divizije 1, jer do sada to nisam nista igrao. 

Liverpool is not just a football club,its way of a life.
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.12.2017 12:36 (Bash).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 18
Bash kaže...

Ulog u 3 FUTmas paketica od 25,000 coinsa i najjaci igrac je usrani Salah, ukupno sam dobio od tih paketica vrijednost 22,000,a potrosio 75,000... Klasika se nastavlja...

 

 

P.S. Spickao sam sve coinse i sastavio neke usrane Engleze za cca 30,000 i toeto, igrat cu samo s njima bez zivciranja i idem do divizije 1, jer do sada to nisam nista igrao. 

 Ja nisam potrosio ni coins na packove. Sve packove sto sam otvorio su iz drafta,sbc-a i nagrada. Nema smisla uopce trosit coinse na ciste packove.

12 godina
offline
FIFA 18

Mene je mamio neki dan 100k pack i to je dodatni razlog zašto sam Herreru jučer išao raditi.

Sad imam 50k coinsa i mogu mi ga popušit - neću ga uzet :P

 

Ove sezone sam samo jedanput kupio pack i to neki promo za 35k coinsa - dobio kitu unutra.

One bronze packove od 400 coinsa što sam kupovao zbog tobožeg gliča ne računam jer sam tamo sve skupa uložio možda 2000 coinsa.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 18

ne vidim da na ps store ima za PC?

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.12.2017 14:29 (lordi).
8 godina
offline
FIFA 18

Daleko najgora fifa do sad sto se tice pretrage protivnika u sezoni, ja se ne secam da je ikad ovako lose bilo, trazi 5 minuta i na kraju 5 puta me spoji sa 1-2 crvene latency crtice. Uzas zivi, izgubim volju i da igram... 

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 18

Eto uspio sam sakupit coinse i uzet Herreru. Pao sam na 5k coinsa i sad cekam marque matchups i WL nagrade da vidim hoce li me posrat sreca da si zaradim nesto i da si poboljsam tim.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 18

Dobio 1600 pointsa jer sam produzio PS pretplatu, otvorio Jedan onaj za 1100 pointsa, electrum x2, i jos all players 3 rare jedno 2-3 komada jer mi je ostalo pointsa. Dobio frisku kitu :D Sreca je na nekoj drugoj strani :D 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 18

 

evo jedan kvalitetan klip :D 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 18

Prodao Bergkampa te PTG Varanea i Sanea i sastavio ovu momčad. Mislim još piknut De Geu ili neku ikonu umjesto Martiala.

Flower Boy
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.12.2017 17:59 (Toxic1337).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
FIFA 18

Svrbi me van dijk. Ne znam bih li ga slagao ili ne bi. Pitanje je sad...

 

edit:  evo sve posložio. Došao bi me 64k coinsa. U dilemi sam stisnuti ok ili ne?

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.12.2017 20:58 (movie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...

Svrbi me van dijk. Ne znam bih li ga slagao ili ne bi. Pitanje je sad...

 

edit:  evo sve posložio. Došao bi me 64k coinsa. U dilemi sam stisnuti ok ili ne?

 Zar nije trebao henderson biti umjesto njega?

12 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...

Svrbi me van dijk. Ne znam bih li ga slagao ili ne bi. Pitanje je sad...

 

edit:  evo sve posložio. Došao bi me 64k coinsa. U dilemi sam stisnuti ok ili ne?

jesi ga uzeo?

i mene isto vuče :)

16 godina
offline
Re: FIFA 18
C3c1l kaže...

jesi ga uzeo?

i mene isto vuče :)

Sve složio i samo trebam stisnuti. Razmišljam. Čekam neku recenziju na jubitou pa da vidim kaj ljudi kažu. Nije mi o glavu ali mi se dopada. NIF kartica je bila jako dobra. Sada su mi stoperski par sif mustafi i bailly. Uklopio bih ga sa sif mustafiem. Ne bi trebalo biti loše.

12 godina
offline
Re: FIFA 18
movie kaže...
C3c1l kaže...

jesi ga uzeo?

i mene isto vuče :)

Sve složio i samo trebam stisnuti. Razmišljam. Čekam neku recenziju na jubitou pa da vidim kaj ljudi kažu. Nije mi o glavu ali mi se dopada. NIF kartica je bila jako dobra. Sada su mi stoperski par sif mustafi i bailly. Uklopio bih ga sa sif mustafiem. Ne bi trebalo biti loše.

 Uzeo sam ga ja, 2 tekme, mogu ti reci bolji je od baillya, sa lakocom lovi brzance tipa Jesus.

16 godina
offline
Re: FIFA 18
C3c1l kaže...

 Uzeo sam ga ja, 2 tekme, mogu ti reci bolji je od baillya, sa lakocom lovi brzance tipa Jesus.

 Evo uzeo i ja a baillya stavio na market. Stavio mu shadow che karticu. Malo sporije starta pa da to neutraliziramo..

10 godina
offline
FIFA 18

Javite kakav je i ja ga isto mislim uzet

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: FIFA 18
The_K kaže...

Javite kakav je i ja ga isto mislim uzet

U ovih par tekmi nema greške. Jak ko bik, dobro se postavlja, odlično presijeca dodavanja. Čak ne osjetim da malo sporije starta kako kažu na netu jer mu to uzimaju za minus. Stavio sam mu shadow che karticu i fakat imam osjećaj da je brži od baillya iako po statsima ne bi trebao biti. Osobno mislim ako se može složiti do nekih 70k coinsa da se isplati. Mene je došao nešto manje i nije mi žao.

 

Danas se nadam paulinhu. Ako ga ne budebu totw znači da će navečer biti u futmasu. Vidim brazilcima lagano raste cijena. Fabinho bi trebao biti u totw i još paulinho neka bude bar u futmasu da ojačam sredinu terena s brazilcima i meni dosta. Interesantan bi bio i raffael 86, ako izađe svakako ću ga probati.

12 godina
offline
FIFA 18

Sasvim pristojan paketic za SBC Barca - Real. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.12.2017 13:01 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...

Sasvim pristojan paketic za SBC Barca - Real. 

Pa super da, ja sam opet dobio Lovrena kao najjacu karticu.

 

12 godina
offline
FIFA 18

Ja sam vec drugi dan za redom dobio 1600 Fifa pointsa... jel ste i vi ?

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...

Ja sam vec drugi dan za redom dobio 1600 Fifa pointsa... jel ste i vi ?

Ne znam zakaj bi mi netko poklonio toliko pointsa?

12 godina
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...

Ja sam vec drugi dan za redom dobio 1600 Fifa pointsa... jel ste i vi ?

 Provjeri si ti bankovnu karticu druže.

16 godina
offline
FIFA 18

Ništa od williana u totw, odigra tekmu sezone u krivo vrijeme. No zato je tu mooy. kartica mi izgleda jako dobro a mislim da neće biti preskupa. Imao sam IF mooya i prodao ga prije par dana, kao da sam znao. Kartica mi je bila jako dobra tako da ova SIF kartica nema razloga da ne bude i bolja.. Nema u totw paulinha pa to možda  znači da bi mogao večeras biti u futmasu. Nadam se...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
C3c1l kaže...
SimeKZ kaže...

Ja sam vec drugi dan za redom dobio 1600 Fifa pointsa... jel ste i vi ?

 Provjeri si ti bankovnu karticu druže.

 Ma ne moze mi se nitko spojit na PS account bez mog mobitela. Doslovno mi pise, Thank you for playing Fifa Ultimate team, here is a gift 1600 Fifa points. Tako mi je bilo jucer i danas. I to mi se izbaci pod notifikacije od Playstationa, ne od FIFAe.

 

EDIT: Sjecam se da je pisalo da kad produzim PS+ pretplatu na godinu dana ( a to jesam ) dobijem 1600 Fifa pointsa. To mi prvi puta nije bilo cudno, ali dva dana za redom :D 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.12.2017 18:03 (SimeKZ).
6 godina
neaktivan
offline
FIFA 18

Znači danas kad sam došao s posla odlučim igrat Fifu nakon 10 dana neigranja, i uđem iz 2. pokušaja u finale kval za vikend ligu i baca mi error evo već 3 sata kad hoću pomrenut utakmicu, 3 jebena sata, luddddd 

 

Nabijem ih !

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.12.2017 18:52 (Iniesta21).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 18

Ovaj lingard mi se previse svida a nemam para za njega :D 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
FIFA 18

Složio paulinha. Previše me došao jer su zahtjevi nenormalni za ovrl 84 karticu. No statsi su mu odlični. Na basic je na CM 89. Sve zajedno me došao oko 95k coinsa.

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.12.2017 20:00 (movie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 18
SimeKZ kaže...

Ovaj lingard mi se previse svida a nemam para za njega :D 

Ja ga složio i u prvoj utakmici 6 komada :)

Driven ubada bez problema, lijevom jedan gol i jedan finess - kako god sam opalio s njim je ušlo + jedna asistencija.

Doduše, igrao sam SB na professional, ali to što je Lingard radio od 84 Sigurdsona nikad nisam vidio.

Kad imam loptu u svojoj polovici on se nudi i dolazi po loptu, a kad idem u napad on je prvi, prešiša Ibru i traži loptu :)

A kad je s loptom, k'o zmija, brz i okretan.

Trebam ga još isprobati online, ali ovo što je napravio u jednoj utakmici nije niti jedan od igrača koje sam do sada imao.

6 komada s jednim igračem mislim da nikad nisam niti zabio do sada u FIFI.

[19xx] 4ntraks
16 godina
offline
FIFA 18

Offline i još na prof nije nikakvo mjerilo vrijednosti igrača. Posve drugo je kada online naletiš na lika koji ti puše za vrat i igrača te visine i snage nosi na kari. Odigram s raffaelom 86 offline na legendary i zabijem 4 komada i prebacim se na online i ne mogu prdnuti s njim. Fizički slab i ne mogu niti jedan duel s njim  dobiti. Ubrzanje ok ali na duže staze svatko ga stiže i nosi na onoj stvari. Udarac ima strašan i sve pet ali premalo je vremena da bih se namjestio i odigrao kao što odigram offline, bar ja. Fifa Offline i online su dvije posve različite igre.

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice