FIFA 17

poruka: 8.373
|
čitano: 577.887
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
FIFA 17

Kako da sredim ovo? 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: FIFA 17
goust78 kaže...

 Mislio sam da nema dodatka kad osvojis div. ,ispadnes i sl . :)

 

 To ti je kompenzirano duplo većim coinsima nakon tekme.

10 godina
offline
FIFA 17

I sto bi ja sada trebao radit nakon ovoga cestitat frajeru na pobijedi jer mu je moj igrac poklonio gol a ne da je on svojom vjestinom ga zabio da izbacim Godina iz momcadi kao sto sam Pepe-a? Jednostavno ne mogu shvatit da igrac Atletico Madrida,igrac koji je medju najboljim obranbenim igracima svijeta nije uspio stopat loptu stvarno ne znam.Koji k da ja sad radim koga da ja uzmem umjesto njega kad nema boljeg u la ligi od njega sa tim work rateom,da molim boga svaki put kad moj igrac primi loptu da ce je posteno stopat.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 17
The_K kaže...

I sto bi ja sada trebao radit nakon ovoga cestitat frajeru na pobijedi jer mu je moj igrac poklonio gol a ne da je on svojom vjestinom ga zabio da izbacim Godina iz momcadi kao sto sam Pepe-a? Jednostavno ne mogu shvatit da igrac Atletico Madrida,igrac koji je medju najboljim obranbenim igracima svijeta nije uspio stopat loptu stvarno ne znam.Koji k da ja sad radim koga da ja uzmem umjesto njega kad nema boljeg u la ligi od njega sa tim work rateom,da molim boga svaki put kad moj igrac primi loptu da ce je posteno stopat.

Uzmeš nekog jeftinijeg igrača pa te boli kurac ako pogriješi, ali takvi manje griješe od ovih skupih.

Ja sam se patio sa Llorisom na golu dosta dugo.

Taj bi svaku 5 utakmicu napravio neki kiks.

Ili mu lopta ispadne, ili mu prođe, a on ju gleda itd.

Fino s njim na bubanj i na gol stavio najobičnijeg Costila 82.

Ne znam točno koliko utakmica sam s njim odigrao... cca 50, možda i više... niti jednu grešku tipa Lloris nije napravio - niti jedanput.

Sa Llorisom me bilo strah igrat... svaki put kad mu lopta ide, ja paničarim kako će reagirat.

Sa Costilom sam siguran da neće zajebat, a iskreno, niti ne brani loše.

Po meni je bolje višak love uložit u napad nego u skupe golmane i obrambene igrače.

[19xx] 4ntraks
16 godina
neaktivan
offline
FIFA 17

igram vec par mjeseci, trenutno sam u petoj diviziji i tu se nekak krecem, peta-sesta-peta i nikako ne mogu proc u fut champions kroz onaj nokaut turnir, nema sanse. dobim jednu tekmu i odma posukljam sljedecu. kad ste vi poceli igrat fut champ i isplati li se skupljat pare za fut draft?

www.vodopija.net
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 17
nick kaže...

igram vec par mjeseci, trenutno sam u petoj diviziji i tu se nekak krecem, peta-sesta-peta i nikako ne mogu proc u fut champions kroz onaj nokaut turnir, nema sanse. dobim jednu tekmu i odma posukljam sljedecu. kad ste vi poceli igrat fut champ i isplati li se skupljat pare za fut draft?

 Ja sam bio u fut champu otkad je izasao ali to je zato jer ja igram fifu jos od fife 14 tako da jedini nacin da upadnes tamo je da se poboljsas pogledaj one pro igrace na yt kako igraju daju ti savjete sto kada u kojim ttrenuntcima treba radi  i daju ti taktike koje oni koriste.A draft ti se jedino isplati ako mozez doci barem do treceg kruga jer ces dobit packove koji vrijede vise od 15k premda ti ni tada nije sigurno hoce li ti se isplatit jer otvaranje packova je cista sreca tako da je na tebi da procijenis jeli ti se isplati ili ne.

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
nick kaže...

igram vec par mjeseci, trenutno sam u petoj diviziji i tu se nekak krecem, peta-sesta-peta i nikako ne mogu proc u fut champions kroz onaj nokaut turnir, nema sanse. dobim jednu tekmu i odma posukljam sljedecu. kad ste vi poceli igrat fut champ i isplati li se skupljat pare za fut draft?

 Ako ne mozes iz 5. div znaci da nemas talenta ma sta ovi drugi mislili ! hahahah

 I sam sam ti takav....

 Morace sve da ti se se slozi i pass igra i solo prodori i dobra odbrana pa tek onda kad sve svaris mozes da napredujes ! :)

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
16 godina
offline
Re: FIFA 17
goust78 kaže...

 Ako ne mozes iz 5. div znaci da nemas talenta ma sta ovi drugi mislili ! hahahah

 I sam sam ti takav....

 Morace sve da ti se se slozi i pass igra i solo prodori i dobra odbrana pa tek onda kad sve svaris mozes da napredujes ! :)

 Kako će napredovati ako nema talenta? U jednom trenutku mu kažeš da nema talenta a u drugom da mora vježbati? Što je onda na kraju bitno? Vježba ili talent? I dalje se baviš glupostima i prodaješ maglu. Samo igranje igrača čini boljim ali ne na način kako ti igraš. Dođeš do pete divizije pa otvaraš novi acc. Igraš dok ne savladaš petu diviziju, pa se onda boriš u četvrtoj i tako polako ili brze napreduješ. Ovisi o vještini i tvojoj sposobnosti. Ponavljanje i samo ponavljanje i to ako je moguće s boljim od sebe.

 

Od goreg nećeš ništa naučiti. Igranje s jednim acc dalo bi ti veću količinu coinsa što znači da bi mogao složiti i bolju momčad i tako napredovati. Evo, maverick je samo igranjem do sada zaradio 1.5 milijuna coinsa. Koliko bi zaradio i kakvu bi momčad imao da je igrao na šest acc i u kojoj diviziji bi bio?

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
movie kaže...
goust78 kaže...

 Ako ne mozes iz 5. div znaci da nemas talenta ma sta ovi drugi mislili ! hahahah

 I sam sam ti takav....

 Morace sve da ti se se slozi i pass igra i solo prodori i dobra odbrana pa tek onda kad sve svaris mozes da napredujes ! :)

 Kako će napredovati ako nema talenta? U jednom trenutku mu kažeš da nema talenta a u drugom da mora vježbati? Što je onda na kraju bitno? Vježba ili talent? I dalje se baviš glupostima i prodaješ maglu. Samo igranje igrača čini boljim ali ne na način kako ti igraš. Dođeš do pete divizije pa otvaraš novi acc. Igraš dok ne savladaš petu diviziju, pa se onda boriš u četvrtoj i tako polako ili brze napreduješ. Ovisi o vještini i tvojoj sposobnosti. Ponavljanje i samo ponavljanje i to ako je moguće s boljim od sebe.

 

Od goreg nećeš ništa naučiti. Igranje s jednim acc dalo bi ti veću količinu coinsa što znači da bi mogao složiti i bolju momčad i tako napredovati. Evo, maverick je samo igranjem do sada zaradio 1.5 milijuna coinsa. Koliko bi zaradio i kakvu bi momčad imao da je igrao na šest acc i u kojoj diviziji bi bio?

 Ne volim da gubim i zato nikad necu biti bolji...

 u fifi 15,16 i 17 sam dosao do 5.div . znaci da mi je to limit.

 Sad igram mnogo offline i pomalo prijateljske online ,stedim zivce ...

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
16 godina
offline
Re: FIFA 17
goust78 kaže...

 Sad igram mnogo offline i pomalo prijateljske online ,stedim zivce ...

 Zato nikad nećeš niti biti bolji igrač. Igraj samo online prijateljske ako ništa drugo. Tu ćeš sresti boljih i lošijih igrača, svega. Dobro će ti doći. Offline u futu je gubljenje vremena. Ništa ne dobijaš, samo postaješ gluplji igrač. Mene jebe srce pa onda znam baciti koju offline jer me tada adrenalin uopće ne pere. No to je silovanje i sranje od nogometa. Ležim na krevetu, opušten u polu snu i preko one stvari odigram. Čisto silovanje. Jedva čekam operaciju pa da za sljedeću fifu budem spreman ako preživim...

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
movie kaže...
goust78 kaže...

 Sad igram mnogo offline i pomalo prijateljske online ,stedim zivce ...

 Zato nikad nećeš niti biti bolji igrač. Igraj samo online prijateljske ako ništa drugo. Tu ćeš sresti boljih i lošijih igrača, svega. Dobro će ti doći. Offline u futu je gubljenje vremena. Ništa ne dobijaš, samo postaješ gluplji igrač. Mene jebe srce pa onda znam baciti koju offline jer me tada adrenalin uopće ne pere. No to je silovanje i sranje od nogometa. Ležim na krevetu, opušten u polu snu i preko one stvari odigram. Čisto silovanje. Jedva čekam operaciju pa da za sljedeću fifu budem spreman ako preživim...

 Zar ti je fifa preca od zivota ?

 Onaj ko moze da osvoji 1 div . offline  ne moze biti los igrac i sa malim prilagodjavanjem ,online mora da dere !

 Ne moze me niko ubijediti da prosjecan igrac fife igra bolje nego komp. na world class i leg.

 Ljudi igraju drugacije to stoji ali to ne znaci da igraju bolje od kompa na najjacem  !

 

 Igram prijateljske ,par kom. dnevno ali tu ljudi obicno ne zapinju kao u div. i u vikend lizi

pa se cesto sprdamo i protivnik i ja ! :)

 

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.6.2017 23:30 (goust78).
16 godina
offline
Re: FIFA 17
goust78 kaže...

 Zar ti je fifa preca od zivota ?

 Onaj ko moze da osvoji 1 div . offline  ne moze biti los igrac i sa malim prilagodjavanjem ,online mora da dere !

 Ne moze me niko ubijediti da prosjecan igrac fife igra bolje nego komp. na world class i leg.

 Ljudi igraju drugacije to stoji ali to ne znaci da igraju bolje od kompa na najjacem  !

 

 Igram prijateljske ,par kom. dnevno ali tu ljudi obicno ne zapinju kao u div. i u vikend lizi

pa se cesto sprdamo i protivnik i ja ! :)

 

 Sada uglavnom kada igram online, igram prijateljske tekme. Još nisam sreo nekoga tko se sprda. Svi žele pobijediti a mogu reći da sam odigrao par stotina prijateljskih tekmi tako da ne znam o čemu pričaš. U tim tekmama sam upoznao neke igrače koji su me dodali na frend listu ili ja njih upravo zbog toga jer smo igrali dobar nogomet. Što se offlinea tiče, ja osvojim div1 na najtežem. Nikakav problem. No to je jebena teretana. Igrao protiv barce, reala, psg ili juvea, svi igraju isto. Jednostavno predosadno. Tekma nije niti počela a znam kako će se odvijati i kako završiti. Igrao prvu ili desetu diviziju protivnik ima preko 90% točnih dodavanja i svi igraju isto. Ako mi zabiju gol, to je iz obično savršeno izrađene akcije. No uvijek im zabijem bar dva. Što se onlinea tiče, došao sam u treću diviziju i tu stao.

 

Nisam više igrao zbog zdravlja. Prijateljske su mi manje stresne nego divizije pa sada igram samo njih. Inače, treća, četvrta ili peta divizija, meni je to isto. U svakoj sam vidio dobrih i loših igrača. U prijateljskim tekmama uredno pobijedim likove iz prve ili druge divizije kao što znam uredno izgubiti od nekoga tko je peta ili šesta divizija. Recimo, obožavam igrati protiv mavericka i ovisno o danu pobijeđuje jedan ili drugi. Puno puta su tekme završavale bez golova. On igra prvu diviziju i svaku vikend ligu a ja prvu diviziju još nisam vidio. Volim igrače koji igraju a ne siluju, naletio sam na još par takvih igrača na netu i stvarno mi žao što ove godine nismo više igrali. Nadam se da ću se uskoro riješiti zdravstvenih problema te da ću sljedeću fifu moći više igrati. Ove godine odigrao sam najmanje tekmi u futu otkako ga igram a to je tamo negdje od fife12.

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.6.2017 9:43 (movie).
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
movie kaže...

 Sada uglavnom kada igram online, igram prijateljske tekme. Još nisam sreo nekoga tko se sprda. Svi žele pobijediti a mogu reći da sam odigrao par stotina prijateljskih tekmi tako da ne znam o čemu pričaš. U tim tekmama sam upoznao neke igrače koji su me dodali na frend listu ili ja njih upravo zbog toga jer smo igrali dobar nogomet. Što se offlinea tiče, ja osvojim div1 na najtežem. Nikakav problem. No to je jebena teretana. Igrao protiv barce, reala, psg ili juvea, svi igraju isto. Jednostavno predosadno. Tekma nije niti počela a znam kako će se odvijati i kako završiti. Igrao prvu ili desetu diviziju protivnik ima preko 90% točnih dodavanja i svi igraju isto. Ako mi zabiju gol, to je iz obično savršeno izrađene akcije. No uvijek im zabijem bar dva. Što se onlinea tiče, došao sam u treću diviziju i tu stao.

 

Nisam više igrao zbog zdravlja. Prijateljske su mi manje stresne nego divizije pa sada igram samo njih. Inače, treća, četvrta ili peta divizija, meni je to isto. U svakoj sam vidio dobrih i loših igrača. U prijateljskim tekmama uredno pobijedim likove iz prve ili druge divizije kao što znam uredno izgubiti od nekoga tko je peta ili šesta divizija. Recimo, obožavam igrati protiv mavericka i ovisno o danu pobijeđuje jedan ili drugi. Puno puta su tekme završavale bez golova. On igra prvu diviziju i svaku vikend ligu a ja prvu diviziju još nisam vidio. Volim igrače koji igraju a ne siluju, naletio sam na još par takvih igrača na netu i stvarno mi žao što ove godine nismo više igrali. Nadam se da ću se uskoro riješiti zdravstvenih problema te da ću sljedeću fifu moći više igrati. Ove godine odigrao sam najmanje tekmi u futu otkako ga igram a to je tamo negdje od fife12.

 Kazes osvojis 1. div offline ?! Zato i jesi u 3 . online. Ja sam u 2. offline pa sam zato u 5 .online ! Logicno . :)

 Posto kantas komp na najjacem logicno je da kantas i prosjecne online igrace !

 Inace igram offline zato sto se ne nerviram !!!

 

 

 

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.6.2017 11:49 (goust78).
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17

Sad sam izgubio od ovog tima 6:2!

 

Kako se najbolje vodi lopta ono cika-caka ?

Najlosiji segment igre mi je vodjenje lopte ,solo prodor ?

Da li se samo LS pomjera ili ima jos neka tipka ?

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.6.2017 10:01 (goust78).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
FIFA 17

Odigrao 90% utakmica WL , svaka utakmica je bila 4/5 crtica i nijedna utakmica nije bar pristojno radila.Ispod svake jebene moguće razine.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: FIFA 17
ved23 kaže...

Odigrao 90% utakmica WL , svaka utakmica je bila 4/5 crtica i nijedna utakmica nije bar pristojno radila.Ispod svake jebene moguće razine.

 

 Na čemu igraš? 

8 godina
offline
FIFA 17

PC nažalost , otkad sam opet počeo igrao one divizije , i dalje fino radi a u WL ubi bože

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: FIFA 17
ved23 kaže...

PC nažalost , otkad sam opet počeo igrao one divizije , i dalje fino radi a u WL ubi bože

I ja isto igram na PC-u i imam isti problem. Divizije idu peer to peer, a ne preko njihovih servera. Ukoliko ti i protivnik imate fin internet i ako niste predaleko igra će bit fluidna i dosta dobra. WL i DKT idu preko njihovih servera i praktički kad god sam igro veća je šansa da imam dosta veliko kašnjenje kontrola. Može ono pokazat 3 ili 4 crtice, ali laže 100%. Imam takav osjećaj da na PC-u imaju još slabije servere nego na konzolama ili određeni regioni nemaju uopšte svojih servera pa se vežu na neke koji su baš udaljeni. Odavno ne igram vikend ligu. Budem kvalifikovan, uđem, odigram par mečeva, vidim da se ništa nije poboljšalo i odustanem. Ne odigram ni 10 mečeva u takvim slučajevima. Jednostavno čak i 3 puta bolje nagrade da budu u vikend ligi ne mogu da nadoknade nerviranje zbog preloših servera.

 

 

7 godina
neaktivan
offline
FIFA 17

Meni su uvik 4 crtice na PC-u ali to sigurno nema veze.  Zna li neko jesu li na PS-u puno bolji serveri ili isto sranje?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 17

Ja laga u WL nemam jedino sto mi se desava su disconnecti a dok u divisionu mi se zna desit da imam lag i stalno me spaja sa protivnicima sa kojim imam dvije crvene crte tek nakon 3,4 puta mi stavi nekoga sa kime imam zeleno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: FIFA 17
IDMM kaže...

Meni su uvik 4 crtice na PC-u ali to sigurno nema veze.  Zna li neko jesu li na PS-u puno bolji serveri ili isto sranje?

 Ja do sada na PS4 nisam imao s tim problema. Igrao divizije, WL ili prijateljske, igra uvijek ide fluidno. Nakon zadnjeg patcha prilikom spajanja zna pokazati dvije crvene linije. Jedno vrijeme sam izbjegavao spajanje. Sada stisnem i igram bez problema bez obzira kaj je pokazalo dvije crvene linije. Već sam rekao da je igra izgubila svaki smisao na računalima. FIFA 17 je zadnja koju sam igrao na PC, definitivno. Nisu u pitanju samo servrri već i sama igrivost igre uz naravno količinu igrača, veličinu marketa, cijene... Jednostavno konzola je bolji izbor neovisno što uzeli, PS ili xbox.

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
Prodaje lik ovaj tim za cca 500 $! Da li da pazarim?
Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 17
goust78 kaže...
Prodaje lik ovaj tim za cca 500 $! Da li da pazarim?

 500 dolara?!

 

Pa dobro dal su tebi sve koze na broju?

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
C3c1l kaže...
goust78 kaže...
Prodaje lik ovaj tim za cca 500 $! Da li da pazarim?

 500 dolara?!

 

Pa dobro dal su tebi sve koze na broju?

 Sto ?Nije skupo ! :)

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
12 godina
offline
Re: FIFA 17
goust78 kaže...
Prodaje lik ovaj tim za cca 500 $! Da li da pazarim?

Kupi!

S tom ekipom ulaziš u 4. diviziju iz prve.

[19xx] 4ntraks
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
Skilledžija kaže...
goust78 kaže...
Prodaje lik ovaj tim za cca 500 $! Da li da pazarim?

Kupi!

S tom ekipom ulaziš u 4. diviziju iz prve.

 Pa to mi i jeste cilj .hahahahah ,igram ja dobro ali nemam ekipu ! hahahahahah

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
12 godina
offline
Re: FIFA 17
goust78 kaže...

 Pa to mi i jeste cilj .hahahahah ,igram ja dobro ali nemam ekipu ! hahahahahah

Ekipa uopće nije bitna ako znaš igrat.

Ako si podjednak s protivnikom, onda ekipa ponekad može utjecat na rezultat.

[19xx] 4ntraks
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
Ili ovaj timcic 320 $! Mozda mi je to bolje?! Malo je jeftinije!
Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 17

Ne znam sto cekas, pa uzmi oba racuna, ionako ces igrati jos 15 dana.

Jako dobra prilika i super ponuda 

Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
Skilledžija kaže...
goust78 kaže...

 Pa to mi i jeste cilj .hahahahah ,igram ja dobro ali nemam ekipu ! hahahahahah

Ekipa uopće nije bitna ako znaš igrat.

Ako si podjednak s protivnikom, onda ekipa ponekad može utjecat na rezultat.

 Kolega neki dan napisa da je iz 5 div. dosao u 1. div sa novim timom ,sve IF igraci ?!

 Na YT Ovvy i ostali koji igraju proff. wl koriste samo op timove ,Rolando,Messi,Bale i tako !

 Niko od njih ne igra wl  sa Englezima od 100 k !

Nikad se ne raspravljaj sa budalom neko sa strane nece primjetiti razliku!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice