FIFA 17

poruka: 8.373
|
čitano: 569.675
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
FIFA 17

Nije mi jasno koliki moras biti specijalac da potrosis takve novce na pointse i opcenito na igru koja je leglo chitera i govana.

[19xx]C3c1l
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.9.2016 9:30 (C3c1l).
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 17

Evo moje dvije ekipice. Danas ću još vjerojatno zamjenit Pjacu za El shaarawyja, Vitola sa Velom, i cijeli vezni red Španjolaca sa Ardom, Andre Gomesom i Iborrom.

Do coinsa sam došao isključivo trejdom squad fitnessa i jučer sam odigrao 4-5 utakmica.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: FIFA 17
C3c1l kaže...

Nije mi jasno koliki moras biti specijalac da potrosis takve novce na pointse i opcenito na igru koja je leglo chitera i govana.

Ja osobno ne trošim na PC verziju igre već na PS4 jer tamo igram bez problema koji su prisutni na PC verziji igre. Potrošio na cugu, kladaru ili fifu dođe ti na isto. Ako ti je gušt OK, ako nije onda trošiš bezveze.. Moj frend ostavlja 200 eura tjedno u kladari a ne sjećam se da je dobio neki značajniji dobitak, ja potrošim 200 eura godišnje i dobro se zabavim. Neki puta poslije tekme ostavim 500 kn za cugu i klopu s društvom. Svatko zovne rundu i ode... što je onda nasprem svega toga 200 eura godišnje?

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
C3c1l kaže...

Nije mi jasno koliki moras biti specijalac da potrosis takve novce na pointse i opcenito na igru koja je leglo chitera i govana.

 Moviu kazes ili meni ? :)

Necu nista da radim,necu ni da pokusavam ako me budu terali ja cu da zabusavam.
12 godina
offline
FIFA 17

Kazem opcenito. 

 

[19xx]C3c1l
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
C3c1l kaže...

Kazem opcenito. 

 

 pa sad i nisu neke pare ....

 

Necu nista da radim,necu ni da pokusavam ako me budu terali ja cu da zabusavam.
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.9.2016 10:40 (goust78).
12 godina
offline
FIFA 17

kupio fifu prije 2h...59.99€

idem sad bas probat (demo nisma ni igrao)...skida odmah neki patch od 669mb

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 17
Vi to rokate preko VPN-a?
[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 17

Sutra dolazi u trgovine ili? 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
Mortiis kaže...

kupio fifu prije 2h...59.99€

idem sad bas probat (demo nisma ni igrao)...skida odmah neki patch od 669mb

 Obicna verzija ?! I sad neko kaze da je skupa super deluxe 80 e ?Imam 40 jumbo paketica od 300 pointsa !To kad se preracuna kosta oko 90 e !Jer je na Originu 2200 pointsa cca 18 e !

Necu nista da radim,necu ni da pokusavam ako me budu terali ja cu da zabusavam.
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.9.2016 11:16 (goust78).
12 godina
offline
FIFA 17

da obicna verzija...

 

i da sutra dolazi u trgovine...tj vec danas je u njima

samo vamo je takva pomama da sve trgovine odmah prvi dan sve rasprodaju,pa onda davaju ljudima ''ispod pulta'' da nebi osli u drugu trgovinu pa tamo kupili...

sjecam se prosle godine dosao sam sat vremena nakon sto se otvorila trgovina...i od 500 komada ostalo im 3...

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
Mortiis kaže...

da obicna verzija...

 

i da sutra dolazi u trgovine...tj vec danas je u njima

samo vamo je takva pomama da sve trgovine odmah prvi dan sve rasprodaju,pa onda davaju ljudima ''ispod pulta'' da nebi osli u drugu trgovinu pa tamo kupili...

sjecam se prosle godine dosao sam sat vremena nakon sto se otvorila trgovina...i od 500 komada ostalo im 3...

 Igra narod fifu kao lud ! hahahahah

Necu nista da radim,necu ni da pokusavam ako me budu terali ja cu da zabusavam.
12 godina
offline
FIFA 17

odigrao prve 2 tekme ..e sad

dok se igra instalirala,odmah kad ulazi u fifu upali se finale fa kupa..chelsea i manchester united...bio sma chelsea i dobio 2-1...prvo poluvrijeme 2-0 za mene,udarci 4-3...u drugom poluvremenu manchester bome krenio ultraofenzivno i jako me stisnio da su na kraju udarci bili 5-12 cini mi se ,i zabili mi gol..

ono sto sam tu osjetio je da je igra kud i kamo sporija od fifa16,bas sam uzivao cak u onome sto vidim...i onda se igra instalira..idem prvu tekmu...uzmem vfb stuttgart protiv dresdena,i igra brza pun kurac...isto brza kao fifa16...

pa kako je sad to moguce???

 

(inace utakmica zavrsila 1-1...oni poveli iz nepostojeceg penala,igrac stojao ispred crte ali s vanjske strane...ja ga pokupio po nogama i ovaj svira penal...cudno,osim ako su uveli i sudacke greske)

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 17

Movie, ti si stavio SS koje sve ekipe likovi vec imaju.. U 9toj diviziji do sada nisam sreo niti jednu ekipu a da likovi nemaju bar po 3-4 igraca tipa Ibra, znaci od +200K coinsa igraci..

A ja jadan, najskuplji igrac mi je Musa i sve na knap prolazim, dam gol jedva i onda bunker i sa dvije noge uletavam do kraja tekme :D

[19xx]C3c1l
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
C3c1l kaže...

Movie, ti si stavio SS koje sve ekipe likovi vec imaju.. U 9toj diviziji do sada nisam sreo niti jednu ekipu a da likovi nemaju bar po 3-4 igraca tipa Ibra, znaci od +200K coinsa igraci..

A ja jadan, najskuplji igrac mi je Musa i sve na knap prolazim, dam gol jedva i onda bunker i sa dvije noge uletavam do kraja tekme :D

 Nasao si koga da pitas, pa Movie brani stanoviste  da nije bitna ekipa vec ko drzi gamepad ! :)

Tesko je krenuti bas od 0 ,da nema ugovora i fitnesa pa hajde !

Necu nista da radim,necu ni da pokusavam ako me budu terali ja cu da zabusavam.
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.9.2016 12:03 (goust78).
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17

Ima razlike od demoa i full verzije? PS4 verzija. Ako da, koje i dal ima kakvih drasticnih?

Origin ID: ReaLazio
8 godina
offline
Re: FIFA 17
Ja uvek krenem od nule i zavrsim u prvoj diviziji, pa gust je u tome, sad da mi daju sve one plave kartice i ronalda, mesija, ne vidim svrhu futa, ovako mali budzet i polako sklapas ekipu, ugovore kupujes itd, ja licno ni kad ne bih dao ni dinara na koinse.
Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
ruya kaže...
Ja uvek krenem od nule i zavrsim u prvoj diviziji, pa gust je u tome, sad da mi daju sve one plave kartice i ronalda, mesija, ne vidim svrhu futa, ovako mali budzet i polako sklapas ekipu, ugovore kupujes itd, ja licno ni kad ne bih dao ni dinara na koinse.

 Jedva igram i sa gold ekipom !

Necu nista da radim,necu ni da pokusavam ako me budu terali ja cu da zabusavam.
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17

Kod mene bude bilo kao i svake godine, od onih pocetnih paketa sklepat cu najbolje sta znam i idem rokat singleplayer division + coin boostovi, i vrlo lako u kratkom vremenu skupim manje vise ekipu koju zelim, uz par iznimka nekih igraca koji su stvarno skupljih, z anjih naknadno skupim i tako svake godine, iakos kupljam brazilce koji nisu pretjerano skupi, al silva i ovi neki ipak dodju malo vise :)

Origin ID: ReaLazio
16 godina
offline
Re: FIFA 17
Mortiis kaže...

da obicna verzija...

 

i da sutra dolazi u trgovine...tj vec danas je u njima

samo vamo je takva pomama da sve trgovine odmah prvi dan sve rasprodaju,pa onda davaju ljudima ''ispod pulta'' da nebi osli u drugu trgovinu pa tamo kupili...

sjecam se prosle godine dosao sam sat vremena nakon sto se otvorila trgovina...i od 500 komada ostalo im 3...

 To o PES-u pričaš?

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
TheDarkSide kaže...

Kod mene bude bilo kao i svake godine, od onih pocetnih paketa sklepat cu najbolje sta znam i idem rokat singleplayer division + coin boostovi, i vrlo lako u kratkom vremenu skupim manje vise ekipu koju zelim, uz par iznimka nekih igraca koji su stvarno skupljih, z anjih naknadno skupim i tako svake godine, iakos kupljam brazilce koji nisu pretjerano skupi, al silva i ovi neki ipak dodju malo vise :)

 Nesto mi se povraca od igre protiv kompa.

 Kauc varijanta je dobra stvar ! :)

 Pogotovo kad dobijas redovno .

 

 A tih 100 e sto sam dao za igru i pointse  sam vec prebolio i zaboravio !

 Sad cekam ona 2 jumbo packa sedmicno !Neizvjesnost ,nada i sl.

Necu nista da radim,necu ni da pokusavam ako me budu terali ja cu da zabusavam.
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.9.2016 13:14 (goust78).
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
goust78 kaže...
TheDarkSide kaže...

Kod mene bude bilo kao i svake godine, od onih pocetnih paketa sklepat cu najbolje sta znam i idem rokat singleplayer division + coin boostovi, i vrlo lako u kratkom vremenu skupim manje vise ekipu koju zelim, uz par iznimka nekih igraca koji su stvarno skupljih, z anjih naknadno skupim i tako svake godine, iakos kupljam brazilce koji nisu pretjerano skupi, al silva i ovi neki ipak dodju malo vise :)

 Nesto mi se povraca od igre protiv kompa.

 Kauc varijanta je dobra stvar ! :)

 Pogotovo kad dobijas redovno .

 

 A tih 100 e sto sam dao za igru i pointse  sam vec prebolio i zaboravio !

 Sad cekam ona 2 jumbo packa sedmicno !Neizvjesnost ,nada i sl.

 Zaboravio sam napomenut, to samo igram upocetku dok ne skupim koliko toliko ekipu koju zelim, vecinom to bude do 7-8 divizije(dan dva max) ovisno koliko igram dnevno u singleplayer divisionu, onda se prebacim na online divisu i krenem put prema jedinici :)

Origin ID: ReaLazio
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
TheDarkSide kaže...

 Zaboravio sam napomenut, to samo igram upocetku dok ne skupim koliko toliko ekipu koju zelim, vecinom to bude do 7-8 divizije(dan dva max) ovisno koliko igram dnevno u singleplayer divisionu, onda se prebacim na online divisu i krenem put prema jedinici :)

 Ja nikad necu doci u div. 1. a ne igram toliko lose izvora mi . :)

 Mislim necu legalnim putem....

Necu nista da radim,necu ni da pokusavam ako me budu terali ja cu da zabusavam.
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.9.2016 13:21 (goust78).
12 godina
offline
Re: FIFA 17
movie kaže...
Mortiis kaže...

da obicna verzija...

 

i da sutra dolazi u trgovine...tj vec danas je u njima

samo vamo je takva pomama da sve trgovine odmah prvi dan sve rasprodaju,pa onda davaju ljudima ''ispod pulta'' da nebi osli u drugu trgovinu pa tamo kupili...

sjecam se prosle godine dosao sam sat vremena nakon sto se otvorila trgovina...i od 500 komada ostalo im 3...

 To o PES-u pričaš?

 kakvom pesu?

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17

Ma u pocetku je SP najsigurnije i najbrze pare + coin bosotovi, i onda poslje samo se dere online division :D

Origin ID: ReaLazio
10 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 17
Jel se može kupiti sutrq Fifa 17 u dućanu ili to suzra dolazi na playstore?
This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 17

pa ja kupio danas...

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
FIFA 17

na koji vpn pribacit da se može igrat danas

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 17

Korea,  Singapur,  US.. 

Jesu vam stigli keyevi

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 17

Je li rizik igrati sa VPNom samo offline ?

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.9.2016 14:49 (soul_eclipse).
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice