FIFA 12

poruka: 6.257
|
čitano: 1.940.387
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: FIFA 12 nickovi - da se ekipa lakše skupi
12 godina
offline
FIFA 12

jel mi moze neko rec dali u karijeri kad vodis 1 klub ima europska liga i liga prvaka jel ja igram i cijelo vrijeme igram sam ligu i dosao sam pred kraj pa me sad zanima ocu li u 2 sezoni bar malo igrat protiv drugih klubova ili nis od toga..??

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

Prvu sezonu moraš izborit LP/EL, kasnije ju igraš.

http://www.youtube.com/watch?v=43oFiKvAQe0&feature=fvwrel
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 12

Jedno pitanje,citao sam po forumima da je igrica lose optimizirana za ati kartice.Uglavnom ja imam g530 celeron i hd5670 i igrica mi ljepo vrti na high postavkama,ali tu i tamo zatrza,sto malo nervira.Postoji li kakav patch ili rjesenje da se to rjesi.Isto tako sam smanjio na low i isto je bilo.Ono sto je zanimljivo da kad ukopcam na telku,na HD,uopce ne steka.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

 Meni na mojoj HD6670 (C2D E3300@OC 3GHz, 3GB DDR2@667MHz) uredno radi i na 1366x768 i na 1680x1050, ultra detalji, Anti-Alisaing na X8, i dobijam lockanih 60fps-a.

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=43oFiKvAQe0&feature=fvwrel
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

Pozz, imam problem....
Kada udjem u fifu i poslije hospitality settings mi se pojavi "...server settings and in-game settings do not match..." i pise da odaberem "Yes"-> da koristim server settings ili "No"-> da koristim in-game settings. Kada izaberem (ili yes li no, ishod je isti) mi dodju ona dva loadinga i zamrzne se crna slika. E sad, ja sam razgovarao sa nekim likom iz EA support i on mi kaze da reinstalliram igru, sad posto tu ima dosta posla jer je igra sa Origina, zamolio bih ako netko ima rijesenje kako to rijesit a da ne reinstalliram igru jer mi se stvarno neda, mislim, ako bas moram hocu....

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

Kako mogu da sa nekim igram online exbition meč.....

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12

Jeli ti analog ispravan?

12 godina
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 12

isti inform po drugi put...

Som la gent blaugrana
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12

Jbt. Kako si uspio dobit sve te igrace tako povoljno {#}

12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
Rayz00 kaže...

Jbt. Kako si uspio dobit sve te igrace tako povoljno {#}

znanje,strpljene i da SRECA xd,jbg kad nisi bogatas ko antiljano moras imat srece ko ja {#}

13 godina
offline
FIFA 12

Pa to je momčad od samo nekih 100-200k, ili se varam?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
Hexfire kaže...

Pa to je momčad od samo nekih 100-200k, ili se varam?

48700 {#}

13 godina
offline
Re: FIFA 12
Logigamer kaže...
Hexfire kaže...

Pa to je momčad od samo nekih 100-200k, ili se varam?

48700 {#}

O jbt šta su cijene pale :D. U FIFI 13 krećem s FUT-om tek u 8 kolovozu :).

12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
Hexfire kaže...
Logigamer kaže...
Hexfire kaže...

Pa to je momčad od samo nekih 100-200k, ili se varam?

48700 {#}

O jbt šta su cijene pale :D. U FIFI 13 krećem s FUT-om tek u 8 kolovozu :).

naravno da su pale,al recimo ja san nabavio fabregasa sa 1k a inace je 30-ak k,villu 16k,a inace je 30k,puyola 10k,inace je 15-20k,alexisa 5k inace je 8k,higuaina 1k,inace je 6k....

12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
Logigamer kaže...
Rayz00 kaže...

Jbt. Kako si uspio dobit sve te igrace tako povoljno {#}

znanje,strpljene i da SRECA xd,jbg kad nisi bogatas ko antiljano moras imat srece ko ja {#}

Eto, zato šta imam više sreće nego pameti, ima li itko da još igra UT i da su mu potrebni ugovori ili neki igraci (u normalnim okvirima) ili išta slično i to se odnosi na one kojima do sada nisam pomagao i kojima stvarno treba nešto, tako i tako je UT 12 pri kraju pa da se ekipa malo zabavlja. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
antiljano27 kaže...
Logigamer kaže...
Rayz00 kaže...

Jbt. Kako si uspio dobit sve te igrace tako povoljno {#}

znanje,strpljene i da SRECA xd,jbg kad nisi bogatas ko antiljano moras imat srece ko ja {#}

Eto, zato šta imam više sreće nego pameti, ima li itko da još igra UT i da su mu potrebni ugovori ili neki igraci (u normalnim okvirima) ili išta slično i to se odnosi na one kojima do sada nisam pomagao i kojima stvarno treba nešto, tako i tako je UT 12 pri kraju pa da se ekipa malo zabavlja. 

daj meni xavia ;P

13 godina
offline
FIFA 12

Zanima me el postoji cheat-eri u ovoj FIFI 12?? Evo sad igram H2H i ne vjerujem, sudac sve protiv mene sudi, čak i faule koji su za mene??! {#}

Odma je bilo tipka windows i close!

Preloše...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

Kako je ovaj impact engine retardiran, nadam se da su popravili u FIFI 13, kakvi glupi penali se sude zbog njega.

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
antiljano27 kaže...
Logigamer kaže...
Rayz00 kaže...

Jbt. Kako si uspio dobit sve te igrace tako povoljno {#}

znanje,strpljene i da SRECA xd,jbg kad nisi bogatas ko antiljano moras imat srece ko ja {#}

Eto, zato šta imam više sreće nego pameti, ima li itko da još igra UT i da su mu potrebni ugovori ili neki igraci (u normalnim okvirima) ili išta slično i to se odnosi na one kojima do sada nisam pomagao i kojima stvarno treba nešto, tako i tako je UT 12 pri kraju pa da se ekipa malo zabavlja. 

imas li kojeg bundesliga inform napadaca, samo da nije huntelaar?

12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
httpsmaniac kaže...
antiljano27 kaže...
Logigamer kaže...
Rayz00 kaže...

Jbt. Kako si uspio dobit sve te igrace tako povoljno {#}

znanje,strpljene i da SRECA xd,jbg kad nisi bogatas ko antiljano moras imat srece ko ja {#}

Eto, zato šta imam više sreće nego pameti, ima li itko da još igra UT i da su mu potrebni ugovori ili neki igraci (u normalnim okvirima) ili išta slično i to se odnosi na one kojima do sada nisam pomagao i kojima stvarno treba nešto, tako i tako je UT 12 pri kraju pa da se ekipa malo zabavlja. 

imas li kojeg bundesliga inform napadaca, samo da nije huntelaar?

mislim da su svi ovdje malo se prenaglili kad su rekli da sam bogat. nemam niti jednog gold informa, igram sa normalnim igracima. imam nesto coinsa, i visak contracta, i normalne igrace, a si mislio za prodat  ili dat? 

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

ma levati pun je ko brod

Omsi bus simulator: http://omsibussimulator.net/forum
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

@antiljano27 

 

Imam ja dovoljno obicnih gold playera, takvi mi ne trebaju. Zato sam te pitao za inform igraca. Ali ok ako nemas. poz

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 12

Smeće igrač je smeće bez obzira da li bio inform ili ne. Huntelar je smeće. Inform Huntelar je Inform smeće i bezvezan trošak. IF ima smisla samo ako je na igraču koji je već sam po sebi vrhunski.

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
Hexfire kaže...

Smeće igrač je smeće bez obzira da li bio inform ili ne. Huntelar je smeće. Inform Huntelar je Inform smeće i bezvezan trošak. IF ima smisla samo ako je na igraču koji je već sam po sebi vrhunski.

Iz tog razloga i nemam informova. nit bi htio, zato sve šta dobim prodam i napravim 3 solidne gold momčadi. takve gold igrace i dijelim, ali kad nemam informove za dijelit nitko nebi nista :D 

12 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

evo krenio i ja na Full Manual,dodavanja su super sad,ubacaji skoro pa savrseni,a dodavanje u for je super,no sut mi je uzas,kad idem 1 vs 1 nikako da zabijem osim uz pomoc srece,a recimo kad opalim neki krumpir iz kosa ude xd,pa ima tko kakav savjet za 1 vs1 ?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
Nema ti tu savjeta, vjezbaj u areni dok se ne naviknes na to da sam moras usmjeravat sut.
http://www.youtube.com/watch?v=43oFiKvAQe0&feature=fvwrel
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
Logigamer kaže...

evo krenio i ja na Full Manual,dodavanja su super sad,ubacaji skoro pa savrseni,a dodavanje u for je super,no sut mi je uzas,kad idem 1 vs 1 nikako da zabijem osim uz pomoc srece,a recimo kad opalim neki krumpir iz kosa ude xd,pa ima tko kakav savjet za 1 vs1 ?

Probaj uvijek biti pod nekim kutem prema golu, lakše je..

 

Jako je teško zabiti 1vs1 ako ideš direktno na gol, ja u takvim situacijama prelazim golmana gotovo uvijek.

12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
DadoZG kaže...
Logigamer kaže...

evo krenio i ja na Full Manual,dodavanja su super sad,ubacaji skoro pa savrseni,a dodavanje u for je super,no sut mi je uzas,kad idem 1 vs 1 nikako da zabijem osim uz pomoc srece,a recimo kad opalim neki krumpir iz kosa ude xd,pa ima tko kakav savjet za 1 vs1 ?

Probaj uvijek biti pod nekim kutem prema golu, lakše je..

 

Jako je teško zabiti 1vs1 ako ideš direktno na gol, ja u takvim situacijama prelazim golmana gotovo uvijek.

da,nebi bog da 1vs1 direktno,a najgore je kad imam prazan gol pa falim xd

11 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

 pozdrav svima. instaliro sam fifu 12, igra uredno radi, al tamo gdje se namjesta grafika fifa setup- i trebam otvorit aplikaciju fifa config da uŠtimam grafiku ali nemogu nikako, ovo mi izbaci THE APPLICATION FAILED TO INITIALIZE PRPOPERLY (0xc0000135). CLICK OK TO TERMINATE THE APPLICATIN. I STISNEM OK I NISTA PROGRAM SE SAMO UGASI.

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.9.2012 20:49 (aaaapato).
 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: FIFA 12 nickovi - da se ekipa lakše skupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice