FIFA 12

poruka: 6.257
|
čitano: 1.940.502
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: FIFA 12 nickovi - da se ekipa lakše skupi
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

nabijen te opet {#}

...Svakin novim danom..pred kockastim ekranom...
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

Ljudi jel igrate vi ovaj turnir novi? Ja sam dosao do finala drugi put i kad god se spojim s nekim izbaci me konekcija i dadu mi samo 380 coinsa i nemogu ni contracte uzet ni nista, kako mi to ide na zivce. Fale mi 3 contracta imam 380 coinsa bas super.... {#} {#} {#}

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

Šta ako se kupi original igra u njoj ima i kod za online igru? Ili treba nešto dodatno kupovati?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 12
Mago kaže...

Šta ako se kupi original igra u njoj ima i kod za online igru? Ili treba nešto dodatno kupovati?

Ništa dodatno. Ak kupiš original igru imaš pristup online modovima.

12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
Mago kaže...

Šta ako se kupi original igra u njoj ima i kod za online igru? Ili treba nešto dodatno kupovati?

Naravno da ima, samo sto dodje skoro duplo skuplje od samo kljuca.

12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
Rayz00 kaže...

Ljudi jel igrate vi ovaj turnir novi? Ja sam dosao do finala drugi put i kad god se spojim s nekim izbaci me konekcija i dadu mi samo 380 coinsa i nemogu ni contracte uzet ni nista, kako mi to ide na zivce. Fale mi 3 contracta imam 380 coinsa bas super.... {#} {#} {#}

ne izbaci te nikakva konekcija ili ista slicno, cheateri su ti to, dobiju nagradu turnira za to "izlazenje" prije samog pocetka utakmice, pisao sam prije koji badgevi su sigurno cheateri, ali mi se cini da ih je sve vise i da nemozes racunat ni na to vise. znaci nikako ne igrat u finalu protiv porta, malage, benfice(nisam siguran) i genoe. 

11 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

Pozz svima!!

dugogodišnji sam igrač PESa,i nedavno sam si instalirao FIFU 2012,i odma velik problem...naime imam problem sa joysticom!?!?

imam problem kod dodavanja lopti,kad dodam svom igraču loptu on ju nikad ne primi normalno već si ju u nekom polušprintu pukne prema nazad,i tako uvijek...i nikak mi ne uspijeva...jedino mi normalno primi loptu kada stisnem dodavanje i dok lopta ide prem mom igraču da bi ju mirno primio moram držati r2 ili l 2 više neznam i ništa drugo,ako bi što drugo stisnuo opet bi si ju puknuo u for prema nazad,al tak i je nemoguče igrat jer mi je onda igra prespora,ne stignem regirat na vrijeme,nemogu igraču poslat loptu u for nit išta!!

probao sam na tipkovnici i tamo mi normalno doda i primi igrač loptu!

mislio sam da sam ja nešto krivo namjestio kontrole,al sam onda otvorio novi profil na igrici di nisam ništa diro postavke već sam ih ostavio kakve jesu i opet isto!!

neznam,dal ko zna o čem se radi,ilii je imao sličan problem!

hvala

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 12
dajko99 kaže...

Pozz svima!!

dugogodišnji sam igrač PESa,i nedavno sam si instalirao FIFU 2012,i odma velik problem...naime imam problem sa joysticom!?!?

imam problem kod dodavanja lopti,kad dodam svom igraču loptu on ju nikad ne primi normalno već si ju u nekom polušprintu pukne prema nazad,i tako uvijek...i nikak mi ne uspijeva...jedino mi normalno primi loptu kada stisnem dodavanje i dok lopta ide prem mom igraču da bi ju mirno primio moram držati r2 ili l 2 više neznam i ništa drugo,ako bi što drugo stisnuo opet bi si ju puknuo u for prema nazad,al tak i je nemoguče igrat jer mi je onda igra prespora,ne stignem regirat na vrijeme,nemogu igraču poslat loptu u for nit išta!!

probao sam na tipkovnici i tamo mi normalno doda i primi igrač loptu!

mislio sam da sam ja nešto krivo namjestio kontrole,al sam onda otvorio novi profil na igrici di nisam ništa diro postavke već sam ih ostavio kakve jesu i opet isto!!

neznam,dal ko zna o čem se radi,ilii je imao sličan problem!

hvala

To ti je do gamepada, probaj nabaviti drugi gamepad;) 

Anonymous is coming!
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12

pa da,možda i je to...inače imam od play station 2 joystic sa usb dodatkom za računalo...do sad sa na kompu uvijek normalno igro pes 2012,al sa fifom mi nekaj šteka...i odlučio sam nabavit novi gamepad...našao sam logitech f310...još ga nisam nabavio al bi trebo ovih dana,pa se nadam da če sa njim bit ok,ak ne...onda stvarno neznam o čem se radi!!

13 godina
offline
Re: FIFA 12
dajko99 kaže...

pa da,možda i je to...inače imam od play station 2 joystic sa usb dodatkom za računalo...do sad sa na kompu uvijek normalno igro pes 2012,al sa fifom mi nekaj šteka...i odlučio sam nabavit novi gamepad...našao sam logitech f310...još ga nisam nabavio al bi trebo ovih dana,pa se nadam da če sa njim bit ok,ak ne...onda stvarno neznam o čem se radi!!

Bolje dodaj još 50 kuna i uzmi xbox-ov gamepad za PC. Nema bolje od tog.

12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
Hexfire kaže...
dajko99 kaže...

pa da,možda i je to...inače imam od play station 2 joystic sa usb dodatkom za računalo...do sad sa na kompu uvijek normalno igro pes 2012,al sa fifom mi nekaj šteka...i odlučio sam nabavit novi gamepad...našao sam logitech f310...još ga nisam nabavio al bi trebo ovih dana,pa se nadam da če sa njim bit ok,ak ne...onda stvarno neznam o čem se radi!!

Bolje dodaj još 50 kuna i uzmi xbox-ov gamepad za PC. Nema bolje od tog.

Ja sam naso xboxov USB za 230 kn, original...crko mi je StrikePad...pa ce ovaj bit dobra zamjena i dobbro ce doc za dvanesku i trinesku..

13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
Kawabunga kaže...
dajko99 kaže...

Pozz svima!!

dugogodišnji sam igrač PESa,i nedavno sam si instalirao FIFU 2012,i odma velik problem...naime imam problem sa joysticom!?!?

imam problem kod dodavanja lopti,kad dodam svom igraču loptu on ju nikad ne primi normalno već si ju u nekom polušprintu pukne prema nazad,i tako uvijek...i nikak mi ne uspijeva...jedino mi normalno primi loptu kada stisnem dodavanje i dok lopta ide prem mom igraču da bi ju mirno primio moram držati r2 ili l 2 više neznam i ništa drugo,ako bi što drugo stisnuo opet bi si ju puknuo u for prema nazad,al tak i je nemoguče igrat jer mi je onda igra prespora,ne stignem regirat na vrijeme,nemogu igraču poslat loptu u for nit išta!!

probao sam na tipkovnici i tamo mi normalno doda i primi igrač loptu!

mislio sam da sam ja nešto krivo namjestio kontrole,al sam onda otvorio novi profil na igrici di nisam ništa diro postavke već sam ih ostavio kakve jesu i opet isto!!

neznam,dal ko zna o čem se radi,ilii je imao sličan problem!

hvala

To ti je do gamepada, probaj nabaviti drugi gamepad;) 

ma i ti se varaš, kakvu izliku imaš na to da gamepad u fifi ne radi dobro u svim ostalim igricama perfektno? fifa 12 je do sada igra s najvise bugova za mene, ali sve u svemu ok.

Omsi bus simulator: http://omsibussimulator.net/forum
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12

neznam stvarno o čem se radi!?

totalno zbunjen...ne mogu igrat na tipkovnici jer od uvijek igram na joysticu ili gamepadu,kak god hočete...al me ovdje stvarno hebe...znači gamepad radi normalno...al mi igrač ne može normalno primit loptu...ostale tipke rade

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.8.2012 11:35 (dajko99).
14 godina
neaktivan
offline
FIFA 12
Jel zna netko stranicu di mogu vidjeti sve igrace futa u fifi
lnova65
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
Jel zna netko stranicu di mogu vidjeti sve igrace futa u fifi

http://www.futhead.com/

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.8.2012 13:35 (Logigamer).
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

Jel zna neko neki dobar link gdije skinuti fifu 12? A da radi sve ok

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
Mago kaže...

Jel zna neko neki dobar link gdije skinuti fifu 12? A da radi sve ok

http://store.origin.com/store/eaemea/en_IE/pd/productID.224887200

11 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

Hvala ali stvarno ako ima netko dobar link koji sadrži sve šta treba za instalaciju i igranje igre neka mi pošalje na pm. Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

Nije problem u controleru.. imam i ja joystick od PS2 i od prvog dana igram fifu s njime i sve reagira kako treba.. trebaš kopirati jedan file iz fife11 iz my documentsa u file od fife 12 a on se zove button data setup koji ima sve komande za joystick :))))

 

proguglaj malo po netu i naći ćeš taj file ima par kb..

 

 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
Mago kaže...

Hvala ali stvarno ako ima netko dobar link koji sadrži sve šta treba za instalaciju i igranje igre neka mi pošalje na pm. Hvala

Sve što ti treba je Origin i key kojeg u unosiš u Origin, on sam započne skidanje igre i instalaciju.

11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
skala kaže...

Nije problem u controleru.. imam i ja joystick od PS2 i od prvog dana igram fifu s njime i sve reagira kako treba.. trebaš kopirati jedan file iz fife11 iz my documentsa u file od fife 12 a on se zove button data setup koji ima sve komande za joystick :))))

 

proguglaj malo po netu i naći ćeš taj file ima par kb..

 

 

 

da...al ja nemam instaliranu fifu 2011...nit sam ju imao...samo PES

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.8.2012 17:42 (dajko99).
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

Blockan mi je account od FUTa, jel zna netko kako da sredim to? Otišo sam na EA Live support i on mi kaže da ovo napišem:

"• Utimate team Name:
• EstablishedDate:
• Players:
• Rare Players:
• Staff:
• Stadia:
• Trophies:
• Kits:
• Badges:
• Balls:"

mislim kako bi ja to j*beno trebao znat, nisam igrao mjesec dana.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

Sad sam tek vidio da je tu par ljudi imalo sličan problem kao i ja, pa ako ste ga uspijeli nekako riješit i skužit u čemu je caka,dajte molim vas javite!!

Hvala

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12

a di sa nađem key ili koliko košta?

12 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 12
Jabulani kaže...

Blockan mi je account od FUTa, jel zna netko kako da sredim to? Otišo sam na EA Live support i on mi kaže da ovo napišem: 

"• Utimate team Name:
• EstablishedDate:
• Players:
• Rare Players:
• Staff:
• Stadia:
• Trophies:
• Kits:
• Badges:
• Balls:"

mislim kako bi ja to j*beno trebao znat, nisam igrao mjesec dana.

Tako je i meni bilo i dao sam im podatke, samo mi nisu trazili kits,established date i balls, ali moras im to dat da ti vrate, bar napisi cega se sjecas....

 

13 godina
offline
Re: FIFA 12
Mago kaže...

a di sa nađem key ili koliko košta?

Ak oš proći jeftinije odaberi jedan indijski proxy i dođi na Origin Store i tu kupiš za 499.50 rupija iliti 55 kuna!

11 godina
neaktivan
offline
FIFA 12

I šta s tom listom?

Kako da ga odaberem i kupim?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 12

Pa rekao je netko da to više ne funkcionira.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 12
Hexfire kaže...

Pa rekao je netko da to više ne funkcionira.

Da, ne funkcionira za FIFU 13, za FIFU 12 i još neke novije igre je sad akcija sa 50% popusta!

13 godina
offline
Re: FIFA 12
David87 kaže...
Hexfire kaže...

Pa rekao je netko da to više ne funkcionira.

Da, ne funkcionira za FIFU 13, za FIFU 12 i još neke novije igre je sad akcija sa 50% popusta!

Aha, nisam skužio da je FIFA 12 tema {#}.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: FIFA 12 nickovi - da se ekipa lakše skupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice