Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.145.000
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Evo ostvario mi se san, zaduzena Scania Streamline R580 V8

Život je jedan al Omega je 2.0
Moj PC  
23 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

a da cujemo zvuk jos :)

prije jedno 2mj prolazio jedan kraj kafica, brutalno se cuo, moguce da je bio isti model

4 godine
offline
Euro Truck Simulator 2

Nabavio sam volan i mijenjač G29, uđem u igru i ne mogu upaliti kamion. Kresne paljenje jedno za drugim, ali kamion neće upaliti. Kvačilo i gas sam namjestio na inverted, a mijenjač na H-shifter. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Provjeri akumulator.

4 godine
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
itomic009 kaže...

Provjeri akumulator.

 

To je to, pomoglo je! (To i unistaliranje i ponovno instaliranje.)

13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

 Neka neka, bitno da pali 

13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Prte kaže...
vrinho kaže...

Jednom tjedno odvozim turu dok nađem vremena, slabo u zadnje vrijeme. Inače naručio sam ovo čudo prije koji dan i jedva čekam da stigne pa da se još malo približim simulaciji 

 

Je li stiglo? ako nije, što čekaju? 

Evo, stiglo prije nekoliko dana ali zbog manjka vremena jedva da sam se stigao poigrati s tim.

Ukratko, predobra stvarčica, lako se sastavi ako se prate upute i funkcionira odlično. Mora se instalirati Simhub i još neke gluposti da bi radilo kako spada. Strojček ima 3 brzine za brisače, interval, normalno i brzo pa je moguć konflikt sa nekim modovima od kamiona koji imaju 4 brzine a to se lako sredi tako što se u interior fajlu od kamiona izbaci jedna brzina, naravno, ako je mod otključan a koliko pratim modere sve više vole zaključavati svoje modove. Imam za pedale i mjenjač postolja koja sam si sam izradio i pošto se volan izdužio za nekih 15 cm moram malo kemijati s tim kad nađem vremena. Da me pitaš da li se isplati ovo kupiti samo ti mogu reći, anytime.

Inače stiglo preko Nizozemske i do mene bez ikakvih dodatnih davanja.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.11.2021 20:54 (vrinho).
8 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

A čini mi se da onda nemam o čemu više razmišljati 

13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Kad sve smontiraš skini odavde file Autosync and test tools, unutra se sve nalazi što trebaš, prati upute prikazane na videu i uživaj

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.11.2021 21:46 (vrinho).
Moj PC  
1 0 hvala 1
2 godine
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.12.2021 13:48 (Hokejas).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Pozdrav ekipa.

Imam jedno pitanje za znalce koji su pravili ili dorađivali kontrolere. Planiram si napraviti shifter, lagano već dijelovi stižu sa allija ali muči me shifter knob. Razmišljao sam da kupim onaj SKRS ETSY ali iskreno ne daje mi se 100€ za njega radi realno 2 toogle switcha koji su a njemu.

Našao sam ovo na aliju LINK

i moje pitanje je da li bi se to moglo normalno povezati na onaj USB encoder jer pretpostavljam da su pinovi u ovom konektoru zapravo +/- od svakog ovog prekidača, ili je možda ovaj centalni prihvat "ground" a ostalo su neke funkcije, nije ni važno to bi našao unimerom, zanima me jel to netko možda radio, ima li iskustva i hoće li raditi. Da ne dajem 100+ kuna za ovo samo da bi probao. Hvala.

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.12.2021 8:52 (bestro350).
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Ma ja bi rekao da bi trebalo to raditi. E sad, ja nisam 100% stručan u tome pa me nemoj slijepo slušati.

Pretpostavljam da su ovi prekidači na mjenjaču isti kao i oni ON/OFF prekidači. Imam ih par na svom button boxu i u kombinaciji s usb encoderom rade točno onako kako treba.

 

Ja sam isto tako uvijek za DIY i volim nešto napraviti svojim rukama ali moram ti reći da mi nije žao tih 100€što sam dao za Almar SKRS 

2 godine
protjeran
offline
Euro Truck Simulator 2

Pozdrav,

nedavno sam kupio ETS2 pa sam prebacio svoj profil dok sam igrao krekiranu verziju.

Sve se uspješno prebacilo jedino što me mući su kontrole. One su i dalje ostale iste. Zanima me da li postoji način da ih prebacim?

Dugo nisam igrao ETS2 pa sam ih pozaboravljo.

 

Fajl s kontrolama prekopiram iz starog(lokalnog) profila u novi (steam) profil, no kad pokrenem igru i dalje budu default kontrole.

Zahvaljujem.

 

@EDIT: Trebao sam samo u kontrolama odabrati kontroler.

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.12.2021 21:33 (Dex.inc).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Sretan i Blagoslovljen Bozic svim ljudima dobre volje

Uspori malo! Već sutra budeš samo ime na spomeniku!
 
6 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Sta se desilo, ??? Ljudi gdje ste svi nestali

Uspori malo! Već sutra budeš samo ime na spomeniku!
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Evo ja u zadnje vrijeme ponovno aktivno vozim po europi 

Iako mislim da ću morati preći malo na ATS jer imam 2, ako ne i 3, DLCa po kojima još nisam vozio. Al dobro, ostaje mi još i većina Iberije za odvoziti pa će ATS malo pričekati 😊

8 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Malo off topic ali je li itko igrao The Bus?
Izgleda kao nasljednik OMSI-a ali je i dalje early access pa bih volio čuti iskustva ako je netko igrao kojim slučajem. 

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
gale007 kaže...

Sta se desilo, ??? Ljudi gdje ste svi nestali

 A jbg patimo se! Evo ja s 5-osovinkom po Skandinaviji muku mucim. Treba skuzit kak se to cudo mota, al evo svaki dan sve bolje!

10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

A jebemu...

Svaki tjedan radim 2000-3000km tako da nemam vremena za ETS2.

joTHEgreen
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Pa gdje ste ljudi? Nije vrag da nitko više ne vozi 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Krajem prošle god. sam ju zadnji put upalio. Izgubio motivaciju jednostavno, prije mi je znalo biti takvih perioda ali ovako dug nikad. 

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Prte kaže...

Pa gdje ste ljudi? Nije vrag da nitko više ne vozi 

 Ja vozim al ostali slabo doalze

Uspori malo! Već sutra budeš samo ime na spomeniku!
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

hallo narode imali koga

Uspori malo! Već sutra budeš samo ime na spomeniku!
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ma ništa 😟

Zadnjih 7 mjeseci sam odvozio možda 4-5 tura. Otkad je žena rodila slabo palim komp, a kamoli išta drugo na njemu. 

Bit će bolje kad mali naraste malo 😊

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Easter egg hunt na SCS stranicama, izgleda da Balkan konačno dolazi u ETS2

 

This year, for a limited time, we are egg-cited to announce our very own Easter Egg hunt, with a twist! Instead of a sweet treat as a reward, these eggs will contain some clues regarding future content coming to Euro Truck Simulator 2.

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Nekad sam bio poprilično aktivan, a sad povremeno upalim i odvozim turu - dvije. I kad imam vremena teško mi se nekad natjerat da zaigram, ali obzirom da je potvrđen Balkan moglo bi se promjeniti.

Čekam službene informacije o tome jer je zbog nastalih problema oko HoR ekspanzije bilo spomenuto da je sljedeći DLC već neko vrijeme u izradi, što znači da bi uskoro mogli početi dobivati prve slike i informacije. 

 

Pošto se radi o dosta malom prostoru, zanima me kako će riješit pitanje gradova i koliko će svaka država imati gradova.

 

Neka od mojih razmišljanja je da ćemo imati Zagreb kao glavni grad, Osijek u Slavoniji, Zadar kao luku i poveznicu sa Italijom, Pula u Istri i možda Dubrovnik kao poveznicu dalje na jug. Bilo bi zanimljivo kad bi se ubacio i Varaždin na sjeveru kao poveznica sa Slovenijom i Austrijom dalje i Rijeka kao još jedan lučki i industrijski grad. A1 i A3 sam gotovo 100% uvjeren da će biti u igri, ali volio bih i kad bi ubacili i magistrale, da nisu samo autoceste no obzirom na dimenzije i omjer mape, teško je da će to biti izvedivo. . (Ovo nisu nikakve službene niti neslužbene informacije, čisto moje neko razmišljanje i možda neke moje želje).

 

Ako ima tko kakvih želja, nagađanja, razmišljanja slobodno pišite, pa će biti zanimljivo vidjet u kojem smjeru će se to razvijati :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Na  ProMods koliko se sićam bilo je Split i okolica koja je super prikazana glavne ceste i veće firme

I <3
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Ako nekome treba prodajem svoj setup, uključujući i igru. 

Tempus fugit
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
krokodil kaže...

Na  ProMods koliko se sićam bilo je Split i okolica koja je super prikazana glavne ceste i veće firme

 

a postoji (ili je postojao) Balkan Project. Imao sam ga davno tako da se više ne sjećam kolika je bila razlika između balkana iz Promodsa i balkana iz Balkan Project. Ali koliko se sjećam mogao si imati i Promods i Balkan Project na istom profilu

10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Odnedavno smo dobili "pametne" kamione, ACC (adaptivni tempomat) i emergency braking, ACC je zasad trunku preblizu tj. ima vrijednosti od 1-10, 1 je big nono a 10ka je po mojem ukusu isto preblizu i trebalo bi jos jedno 5-10m razmaka

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.4.2022 12:44 (hahhaajaads).
Moj PC  
2 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice