Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.081
|
čitano: 7.143.469
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

jel netko uspio pokrenuti preko quest 2 igru, pratio neke tutorial al uopce ne prati glavu i nisam u "kabini" nego i dalje gledam virtualni ekran?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Evo napokon i Hrvatska došla na red za službeni DLC za ETS 2

404 Greške a nema ih nigdje
Moj PC  
10 0 hvala 3
8 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Napokon smo i to dočekali! 
Onda bi uskoro mogao i obrisat prašinu s volana pa da dočekam novi DLC spreman 

 
1 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Nadam se da neće bit dva grada i selce po državi.
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
silvio3105 kaže...
Nadam se da neće bit dva grada i selce po državi.

 To bi im samo iz rukava islo. Ako se dobro potrude, ovo bude mozda najprodavaniji DLC za ETS2 ikad, tak da im se nebi isplatilo stavit par gradova i sela unutar svake drzave.

23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Ma nekako sam razočaran u mape. Previše auto puta, premalo zahtjevnijih cesta. Većina vremena put mi se svede na autoput i tempomat.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Realno igra je smeće, pogotovo kada se uzme u obzir koliko dugo postoji, ali nema konkurencije pa se uz minimalan trud održala na tržištu. Skoro nikakva ulaganja u grafički engine, slaba različitost i zahtjevnost cesta, mali broj kamiona, fizika same vožnje i interakcija sa okolišem i okolnim svijetom loša, samo napredovanje i vođenje  firme katastrofa dosadno i jednolično, čak ne možeš ni svoje vozače sresti na cesti kao i još puno sitnica.

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.6.2022 17:56 (scipion).
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Imaš pivo od mene. Tulim to odavno. Više je od deset godina tu, a nisu u stanju dodati fukin snijeg, makar onaj koji se topi u dodiru s nečim.
AIa izvan auto puta gotovo i da nema (po defaultu) već se mora u postavkama povećati broj što rezultira puno auto na ac.
8 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Grafički engine je dobar. Može biti bolji sigurno ali onda je isto tako i za očekivati da player base padne sa, karikiram, 100 000 igrača na 70 000 igrača. Dosta ljudi i dalje ima kante i jedva pokreću igru ovakvu kakva je. da je ne mogu pokrenit ne bi je ni igrali i samim time ne bi kupovali nove DLCe
Kamiona ima koliko ima, eventualno možda još Ford D-max. Ne znam što ti više treba + imaš modove za što god hoćeš

Fizika vožnje bi bila idealna da je kao u OMSI2 ali i ovako je prihvatljiva
Interakcija s okolišem i okolnim svijetom ne znam što bi trebala biti

Ne razumijem opsjednutost time da se vide vlastiti vozači na cesti. Čemu to doprinosi? Moji svi imaju imaju bijeli kamion pa, eto, mogu se praviti da srećem svoje vozače kad god vidim bijeli kamion 

Ne znam, ja od ove igre očekujem vožnju kamionom i to dobijem. No more no less. Puno ljudi očekuje previše i onda budu razočarani

13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ja se i dalje nadam ETS2 na PS5 to bi zaista bio vrhunac

 
1 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Moja prošla kanta mix dijelova iz 2008., 2011. i 2013. Vrti BF3 i BF4 bez problema. Grafika između ETSa i navedenih igara je nebo i zemlja.
Engine je jednostavno outdated. Mapa je okej, ima previše auto puta i to je to.
Loše rade mape(glede cesta), a to se najbolje vidi na tome da sam u ATSu(oke, nije ista igra ali je developer) zapeo između dvije zatvorene ceste i da je to bio death end za mene. Tamo gdje sam se trebao okrenuti za je bio kraj mape i druga blokada.
5 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
scipion kaže...

Realno igra je smeće, pogotovo kada se uzme u obzir koliko dugo postoji, ali nema konkurencije pa se uz minimalan trud održala na tržištu. Skoro nikakva ulaganja u grafički engine, slaba različitost i zahtjevnost cesta, mali broj kamiona, fizika same vožnje i interakcija sa okolišem i okolnim svijetom loša, samo napredovanje i vođenje  firme katastrofa dosadno i jednolično, čak ne možeš ni svoje vozače sresti na cesti kao i još puno sitnica.

 Ovo.

 

Znaci ETS 2 koristi prastari engine koji upotrebljava samo jednu fizicku jezgru procesora. U 2022.-oj. Jednu jezgru. Mozes kupit najjacu grafu danas i dalje ce ti padati fps u gradovima iz ovog razloga. Dok ne naprave novi engine nista od napretka igre. Samo se mape stancaju i muze se lova, a core gameplay stoji u mjestu ili se pomice puzevim korakom. Jbt 8 godina im je trebalo da omoguce otvaranje prozora na kamionima.

 

Da se razumijemo nije ETS 2 toliko los, ali toliko malo napreduje u bitnim segmentima da je bolno za pratit. Havalabogu da postoje modovi.

 

Sto se mene tice 3 stvari trebaju barem najaviti da rade:

 

1. Upgrade ili potpuno novi graficki engine - bolji FPS, gladak gameplay bez stuttera i realniji okolis (a ne nesto sto jos uvijek izgleda kao iz 2010.)

2. Ceste koje slice pravim cestama a ne savrsene staklene povrsine kao u ETS 2 (simulacija pravog sjedala postoji, ali treba ju naglasiti modliranjem realnih cesata, znaci rupe, neravne ceste na dijelovima, uleknuca, nagibi sto bi sjedalo u igri "ljuljalo". Sve sto imamo u stvarnosti, a cnilo bi voznju dinamicnom i ne-monotonom). Pa sjecam se iz svojih soferskih dana, i na autoputu bi ponegdje sjedalo itekako poskakivalo (ROex ima sekcije cesata slicne ovome, al jos uvijek premalo).

3. Barem dio lokalnih cesata da ima realnu sirinu, a ne da su trake na svim cestama sirine autoputa.

 

Tako da ono, yay super Hrvatska (iako sam je vec vozio u Promodsu), al daj nek krenu radit na tom enginu vise (i realnim cestama )!

11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Znaci, nije mu placeno i samo ga parkirao i otisao, a oni koji dodju mogu se samo slikati .

Ova zadnja je za akcijase posto je popust.....

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Pozdrav ljudi, imam pitanje. Igram igru godinama bez problema na high i nekim ultra postavkama tamo u graphic settings. Jutros palim igru inace treba minuta dvije dok udje, medjutim jutros je trebalo preko 20 minuta da pokrene igru i kada sam napokon usao imam sta vidjeti... sve mi postavke na low u graphic settings...

Zasto se to desilo ?
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Pelam tamo negdje po periferiji Pariza, a kad ono pretiče me Pevecom kamion (slika 1)

Inače prva domaća kompanija koju sam vidio na europskim cestama u tjedan gejmanja, dodatak se zove 'Painted truck traffic pack'

Paralelno igram i American Truck Simulator, tako da su me te igre obuzele da sam ostale stavio na hold.

Nekoliko fotki jer volim photo mod u svakoj igri. Slika 2 je onaj prijelaz Grossglockner, valjda najljepše mjesto u ETS2

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.9.2022 18:21 (Dupein).
Moj PC  
4 0 hvala 0
8 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Vratio se Amstudio! 

 

 

 

sad kad vidim ovo bude mi žao što si nisam sam napravio i prošao jedno 7-8 puta jeftinije 

 
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

https://blog.scssoft.com/2022/10/euro-truck-simulator-2s-10th-anniversary.html

 

Jebote, već 10 godina prođe i još igra aktualna i ima redovite updatove.

Moj PC  
0 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Ogromna je razlika između količine DLCova i game fičera. Ništ posebno iskreno.
8 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
silvio3105 kaže...
Ogromna je razlika između količine DLCova i game fičera. Ništ posebno iskreno.

 kme kme 

13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Gale92 kaže...

Ja se i dalje nadam ETS2 na PS5 to bi zaista bio vrhunac

 Da sam sebe citiram.. izgleda kako se ipa u planu "prebacivanje" na PlayStation
Potvrdili ovi (odnosno dali male naznake) iz ETS-a

13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
vrinho kaže...
Prte kaže...
vrinho kaže...

Jednom tjedno odvozim turu dok nađem vremena, slabo u zadnje vrijeme. Inače naručio sam ovo čudo prije koji dan i jedva čekam da stigne pa da se još malo približim simulaciji 

 

Je li stiglo? ako nije, što čekaju? 

Evo, stiglo prije nekoliko dana ali zbog manjka vremena jedva da sam se stigao poigrati s tim.

Ukratko, predobra stvarčica, lako se sastavi ako se prate upute i funkcionira odlično. Mora se instalirati Simhub i još neke gluposti da bi radilo kako spada. Strojček ima 3 brzine za brisače, interval, normalno i brzo pa je moguć konflikt sa nekim modovima od kamiona koji imaju 4 brzine a to se lako sredi tako što se u interior fajlu od kamiona izbaci jedna brzina, naravno, ako je mod otključan a koliko pratim modere sve više vole zaključavati svoje modove. Imam za pedale i mjenjač postolja koja sam si sam izradio i pošto se volan izdužio za nekih 15 cm moram malo kemijati s tim kad nađem vremena. Da me pitaš da li se isplati ovo kupiti samo ti mogu reći, anytime.

Inače stiglo preko Nizozemske i do mene bez ikakvih dodatnih davanja.

 Ne igram više praktički a ovo čudo skuplja prašinu a šteta jer je ko stvoreno za ovu igru. Korišteno nekoliko sati. Ako ima ko s T300 a zainteresiran je za kupnju nek se javi na PP.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.10.2022 21:33 (vrinho).
8 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Nije mi drago to čuti.

Inače, kupio bih to od tebe odmah ali što ću kad znam da će i kod mene, kao i kod tebe, skupljati prašinu 

Cijeli setup mi stoji u kutu sobe, a komp palim možda jednom tjedno

13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ma došlo do zasićenja i to je to.  Nisam ju upalio od kraja prošle godine, imam ju još instaliranu valjda iz nostalgije makar sumnjam da ću opet početi igrati 

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.10.2022 9:04 (vrinho).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ma ja ću svakako početi opet ali jednostavno nemam vremena. Uz posao, ženu, dijete i neke druge "zdravije" hobije gejmanje je moralo pasti u drugi plan.
Ajde, sad ćemo sredinom 12. mjeseca na kolektivni godišnji pa će biti nešto vremena za vozanje 
Nego, bi li pasala ta tvoja naprava i na G29? ili mora biti baš trustmaster?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Paše samo na Thrustmaster, za G29 je drukčiji priključak

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Euro Truck Simulator 2

Mene zanima T300 više od ovog nepoznatog hardwarea vozačima BMW-a :D

13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Nemoj tako, bar brisače znaju upaliti 

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Pozdrav, nisam dugo gejmao jer nisam imao komp a imam već i koju godinu (45).

 

Pred desetak godina sam igrao ovu igru, pa me zanima je li i danas aktuelna jer je blagdanski popust pa bih ju kupio osim ako uskoro ne izlazi ETS 3?  Molim vas za savjet. Hvala.

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.12.2022 10:48 (Božoo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
I dalje aktuelna tako da samo naprijed. 👍🏻 Uskoro treba izići i ekspanzija koja pokriva naše područje (tzv. West Balkans).
Know your world.
 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Hvala ti puno na info!

Reci mi samo koliko je to grafički zahtjevna igrica? Nemam baš neku extra konfu..

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice