Euro Truck Simulator 2 izdvojena tema

poruka: 21.087
|
čitano: 7.208.903
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
10 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

zadnja slika bijeli kamion ima Mad Max auspuhe hah a bgti

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

...vozim se po Engleskoj i naletim na dvije budale u roku minute koji pretiču ko mutavi..srećom izbjegao sam dva frontalna sudara

 

Moj PC  
7 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

jedan zanimljivi Volvo ako nije bio 

 

http://img-9gag-fun.9cache.com/photo/aXX8Qjg_460s.jpg

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Malo uživam  grafici, jer zadnji put kad sam igrao ets je bilo na tosteru 

It takes only a blink of an eye for the perfect ride to become undone. // When sex was safe and motor racing dangerous. // WRC is for boys, Group B was for men.
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
kruskar kaže...

Aaaaa....ajd mi nemojte pravit zazubice s MP-om :D

 

P.S
Ima tko ETS2 da bih mjenjao za koji steam/origin acc?

 

Evo pokoja moja slika.

 koliko sam skužio nemaš original, pa bar se može kupiti za 5-6 eura sa Going Eastom

World Of Trucks Profile: https://www.worldoftrucks.com/en/online_profile.php?id=507406
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
JuXo kaže...
kruskar kaže...

Aaaaa....ajd mi nemojte pravit zazubice s MP-om :D

 

P.S
Ima tko ETS2 da bih mjenjao za koji steam/origin acc?

 

Evo pokoja moja slika.

 koliko sam skužio nemaš original, pa bar se može kupiti za 5-6 eura sa Going Eastom

 Jedan je od problema što nisam u mogučnosti trenutno kupiti a imam 2 steama i 1 origin koje uopće ne koristim i ne znam što ću s njima a veće su vrijednosti od ETS-a 2 ali neigra mi ulogu.

Dont drink and drive...keep grass and fly !PEACE!
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

vidim da je pristigla nova nadogradnja, pa me zanima koja je to inačica (brojčana oznaka), te što ona točno donosi sa sobom?

Hvala

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

1.21 je odavno vani, a uskoro nam dolazi 1.22 koja je trenutno u beti na Steamu, i dolaze neke pizdarije vezane uz World of Trucks gdje možeš uzeti turu i odvesti preko te stranice, i dolaze prave firme kamionskih guma stila Michelin itd koje ćeš moći stavljati

i još su najavili da rade na tome da kupiš svoju prikolicu i onda sa njom prevoziš sve terete

World Of Trucks Profile: https://www.worldoftrucks.com/en/online_profile.php?id=507406
Moj PC  
5 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

ETS 2 Reality, moja zadnja 2 kamiona koja sam vozio, 32.361 masina, a ovaj drugi je TGX 18.440 EEV, govno, bar se meni ne sviđa !!

361 je 1984 godina i ima ZF minjac nesinhronizirani, dok je TGX 2010 godina i sve je automatski, sto je po meni za babe, a ne za vozace, ali svako ima svoje misljenje ;)

Moj PC  
15 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ovako želim se zahvaliti javno korisniku EmyR na svojoj velikodušnosti i dobroti,tražio sam cca 2mj ets2 i neki dan ovdje u temi pitam i kolega se javi na PM i kaže da će mi dati jedan ETS2 preko steama i tako je i bilo,jedino imam trade hold do sutra nekih 18h mi traje,od sutra ćemo MP moć nabaciti,taman u isto vrijeme će mi i Logitech Driving Force GT stići.

 

 

JOŠ JEDNOM EMIRE HVALA!

Dont drink and drive...keep grass and fly !PEACE!
Moj PC  
8 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Cao svima jel ima neko mod za  kocenje ? Trazim na forumu ali ne mogu da ga nadjem . Unapred hvala :) 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ekipa trebam pomoć,ovako instalirao org ets2 skinuo mp pokrenuo to sve i pošto nemam dovoljno novaca nemogu kupiti kamion pa moram naći brzi posao no na mp-u ne nalazim nigdje brzi posao,pa me zanima kako započet na mp?

Dont drink and drive...keep grass and fly !PEACE!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
kruskar kaže...

Ekipa trebam pomoć,ovako instalirao org ets2 skinuo mp pokrenuo to sve i pošto nemam dovoljno novaca nemogu kupiti kamion pa moram naći brzi posao no na mp-u ne nalazim nigdje brzi posao,pa me zanima kako započet na mp?

 počneš u SP, ali bez modova, i kad ti banka odobri kredit (nemoj švicarce ) kupi truck pa put MP..

napomena!!! bez modova!!

13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
bivsi branitelj kaže...
kruskar kaže...

Ekipa trebam pomoć,ovako instalirao org ets2 skinuo mp pokrenuo to sve i pošto nemam dovoljno novaca nemogu kupiti kamion pa moram naći brzi posao no na mp-u ne nalazim nigdje brzi posao,pa me zanima kako započet na mp?

 počneš u SP, ali bez modova, i kad ti banka odobri kredit (nemoj švicarce ) kupi truck pa put MP..

napomena!!! bez modova!!

 E to te ja pitam ZAHVALJUJEM!

 

 

EDIT
Evo odvezao turu na MP-u.

Dont drink and drive...keep grass and fly !PEACE!
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.12.2015 20:07 (kruskar).
8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Cao svima jel ima neko mod za fiziku kocenje ? Trazim na forumu ali ne mogu da ga nadjem . Unapred hvala :)

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Ne mogu da nadjem nigde ovo za jace kocenje ili kako se vec zove fizika za kocenje , pretrazio sam ceo forum ali nema nigde . Ako neko nadje ekstra mod neka izbaci ? Unapred hvala . :) :( 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Da si samo pogledao u postavkama igre nasao bi intenzitet kocenja i tu si postavis kako hoces

Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

Nisam gledao , ali svuda sam trazio i na google u svuda . :) Pogledacu ponovo . Ma imao sam to ali obrisao sam i nisam sacuvao . :) 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Pozz. Ako netko ima volan a prestao je / slabo igra / netreba mu, pa eto samo da je 900 iliti 720* (tipa driving force gt, driving force pro). Ako ima a netraba neka mi se javi na PP da se dogovorimo oko €... :)

Battleog - 191silvinjo
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.12.2015 18:45 (hahhaajaads).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

.

 
2 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
hahhaajaads kaže...

Pozz. Ako netko ima volan a prestao je / slabo igra / netreba mu, pa eto samo da je 900 iliti 720* (tipa driving force gt, driving force pro). Ako ima a netraba neka mi se javi na PP da se dogovorimo oko €... :)

 Imaš po njušci Driving Force GT ali su svi 700+kn ja sam uspio upiknuti za 600kn čovjek danas poslao poštom.

949kn je novi u protisu i linksu.

 

 

EDIT
Ekipa dali je tko za nabacit multiplayera?? 

 

Dont drink and drive...keep grass and fly !PEACE!
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.12.2015 21:39 (kruskar).
11 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
hahhaajaads kaže...

Pozz. Ako netko ima volan a prestao je / slabo igra / netreba mu, pa eto samo da je 900 iliti 720* (tipa driving force gt, driving force pro). Ako ima a netraba neka mi se javi na PP da se dogovorimo oko €... :)

 Prodaje frend Driving Force GT, malo korišten cijena 700kn. Ako si zainteresiran javi se u PP pa cu ti dat njegov broj da se dogovorite. I ja ga koristim u ETS2 i odlican je.

Bilo kuda Opel svuda! :)
15 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

....Mack...

Moj PC  
4 1 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Evo i moj stroj koji je nedavno napunio 200000km :)

Bilo kuda Opel svuda! :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Euro Truck Simulator 2

At last, we are ready to commit to an official release date of the first edition of American Truck Simulator; the game will hit digital and retail stores on February 3, 2016.

As the readers of our blog will no doubt know by now, this release will be just the first step on the road. A couple of trucks and the state of California that we are bringing you with the base game release is only a fraction of our grand vision - to cover all of North America eventually and to chase every relevant truck manufacturer for a license to allow us to include their trucks into the game.

 

 

Znači samo dio igrice izlazi 3.2.

Ajde makar ćemo vidjet neki napredak nadam se

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ekipa ima tko da je za multija večeras?
Tamo od oko 7-8 sati pa do jutarnjih sati,razgovor putem team speaka ili skypea(ako je skype evo mog nicka evilmage007)
ingame nick mi je MjauMjau

 

Možemo krenuti iz amsterdama,minhena ili nekog sasvim drugog grada meni svejedno,bitno da se igra.

Dont drink and drive...keep grass and fly !PEACE!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Rijetko tko ti tu igra MP.Ja ga nisam igrao ima vise od 6mj..

Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
Xperiax1 kaže...

Rijetko tko ti tu igra MP.Ja ga nisam igrao ima vise od 6mj..

 Pa dobro, na forumu mozda ih ne igra mnogo, ali kad imas clan, onda je druga prica... pitaj kruskara.

 

Ako trebas neki aktivan clan, javi mi se na PP. ;)

Battleog - 191silvinjo
11 godina
offline
Euro Truck Simulator 2

Ja MP samo i igram, ali odkad sam uzeo Skandi samo se po njoj vozim osim ako se vozi neki konvoj onda se spustim dolje

Bilo kuda Opel svuda! :)
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Euro Truck Simulator 2
macgyver 53 kaže...

Ja MP samo i igram, ali odkad sam uzeo Skandi samo se po njoj vozim osim ako se vozi neki konvoj onda se spustim dolje

 

Sad si me podsjetio na prošlu godinu ak se ne varam. Bilo nas je nekoliko tu sa bug foruma..ti, ja, zekat i još nekoliko njih smo vozili u konvoju Dečki su bili zakon, bilo mi je drago i ugodno voziti sa njima   Neznam tko još od te ekipe igra mp, vjerojatno nitko, sad samo svi po sp-u pičimo hehe

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: ETS2 multy nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice