DiRT 3

poruka: 1.178
|
čitano: 345.393
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Realniji Dirt 3
11 godina
offline
DiRT 3

Danas je Dirt 3 u kompletu presao na Steam :D Kljuc koji je bio aktivan za Live samo ga je bilo potrebno upisati i za Steam. Dirt 3 Complete Edition se dobije :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
DiRT 3

Jedan info za sve nas koji imamo Dirt 3 u steam library...naime dodana nam je pored Dirt 3 nova igra naziva Dirt 3 Complete Edition...sa tom novom igrom smo dobili sve dlc-ove sa GFWL besplatno i igra više ne koristi glupi GFWL...ako pokrenete igru koju imate otprije ona i dalje koristi GFWL...svi koji imate box verzije ili digitalne verzije igre za GFWL sada možete taj key aktivirat na steamu i dobit steam Complete Edition verziju...jedini problem koji je ovdje nastao je taj da save fileovi sa GFWL verzije ne funkcioniraju na novoj verziji...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
DiRT 3

ja aktivirao, skinut ću pa nek stoji, za tu i tamo odigrat malo zašto ne, a već sam imao key koji sam prije koristio na GFWL (koji nisam volio nikako jer save nije bio na cloudu)

sad barem znam da save ostaje prilikom reinstala winsa, pa bude lakše za ubuduće

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
DiRT 3

Koji Bog je ovo od igre kakvo je ovo usrano driftanje??!!??

Moj PC  
0 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
DiRT 3

Kakva je igrivost sa tipkovnicom??

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
DiRT 3

Igra je besplatna za preuzeti preko humble bundlea (permanentno).

 

https://www.humblebundle.com/store/dirt-3-complete-edition-free-game?hmb_campaign=dirt3_free_2016&hmb_source=bundle_page&hmb_medium=banner_cross

 

Imate još 1dan za redeemati 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.11.2016 14:32 (Baldurion).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
DiRT 3

pozdrav svima......Upravo sam skinuo preko steama DIRT 3 i htio sam probat multiplayer al mi izbaci nešto tipa "you lost your connection to the session" dali neko zna u čemu je problem

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
DiRT 3

Imam problem svaki put  kad ulazim u igricu krece sve iz pocetka ne mogu da snimi pomozitee

 

 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Realniji Dirt 3
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice