Diablo 4

poruka: 2.278
|
čitano: 634.392
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Diablo 4
TomoR kaže...
amd freak kaže...

Ekipa kaj preporucate za levelat tamo od nekih 60 do 100?

 

Najvise igram infernal helltideove tear 2 jer mi ce cini da najbrze ide xp?

 

 

 Ako možeš, onda Nightmare dungeon 40+ - tako dobijaš 925 opremu, i usput levelaš Glyphove na putu do 100.

 Igrao sam neki fire build i nisam mogao preko 35. Sad sam postavio s tier lightning build i ide to preko 40. Na 45 je već teže. Malo mi je bezveze što ne mogu birati tier nego ide random kad se kreira.

 

crozoki kaže...
amd freak kaže...

Ekipa kaj preporucate za levelat tamo od nekih 60 do 100?

 

Najvise igram infernal helltideove tear 2 jer mi ce cini da najbrze ide xp?

 

 

 uzmeš napitak koji daje 8 posto veći xp i probaj infernal hordes, mislim da tamo dosta dobro ide xp

 Da koristim te potione, infernal jedino ide tier 2 na tier 3 me baš ono ponekad one shootaju.

Ali vjerujem da ce to biti druga prica kada dođem do lvl100 i skupim gear za kompletni build.

 

Hvala dečki.

16 godina
offline
Re: Diablo 4
amd freak kaže...

Ekipa kaj preporucate za levelat tamo od nekih 60 do 100?

 

Najvise igram infernal helltideove tear 2 jer mi ce cini da najbrze ide xp?

 

 

t1 i t2 se prilagodavaju tvom lvl. t3 pocinje sa lvl 100 mobs. pise ti u tooltipu. prema tome, mozes lupat t2 tamo do lvl 90. helltide je najbolje uskocit na maiden, nju ubijes, to je 5 favors, ostalih 5 skupis i otvoris whispers chest.

 

i onda ajmo jovo nanovo.

It is not who you are, it is who you know.
15 godina
offline
Diablo 4

Novi trailer je toliko jeftin i glazba koja svira je van svake konekcije sa Diablom..  prosudite sami

 

Intel 80286
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Diablo 4
Horned Reaer kaže...

Novi trailer je toliko jeftin i glazba koja svira je van svake konekcije sa Diablom..  prosudite sami

 

Kolega, upravo si mi pokvario

maximum effort
16 godina
offline
Re: Diablo 4
Horned Reaer kaže...

Novi trailer je toliko jeftin i glazba koja svira je van svake konekcije sa Diablom..  prosudite sami

 

novi trailer je tezi trash po pitanju glazbe.

It is not who you are, it is who you know.
13 godina
offline
Diablo 4

kakav je D4 u usporedbi s D3?

 

frend i ja smo davno igrali d2 i sad bi opet nesto poceli zajedno. 

obojica imamo kupljen d3 ali ako je d4 bolji onda bi njega kupili. na nekoj akciji je sad 40%

 

imamo d3 kupljen ali ga niti on niti ja nismo previse igrali. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Diablo 4
zeryx kaže...

kakav je D4 u usporedbi s D3?

 

frend i ja smo davno igrali d2 i sad bi opet nesto poceli zajedno. 

obojica imamo kupljen d3 ali ako je d4 bolji onda bi njega kupili. na nekoj akciji je sad 40%

 

imamo d3 kupljen ali ga niti on niti ja nismo previse igrali. 

 Vise manje isti, pogotovo nakon sto ekspanzija dode, prepisali su 95% Diabla 3. Prica/ kampanja je doduse puno bolja, sve ovisi sta zelite i ocekujete od igre... Ali kao D2 fan budi spreman na razocaranje, mozda radije da odigrate D2: Resurrected :P

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
12 godina
offline
Re: Diablo 4
Minneyar kaže...
zeryx kaže...

kakav je D4 u usporedbi s D3?

 

frend i ja smo davno igrali d2 i sad bi opet nesto poceli zajedno. 

obojica imamo kupljen d3 ali ako je d4 bolji onda bi njega kupili. na nekoj akciji je sad 40%

 

imamo d3 kupljen ali ga niti on niti ja nismo previse igrali. 

 Vise manje isti, pogotovo nakon sto ekspanzija dode, prepisali su 95% Diabla 3. Prica/ kampanja je doduse puno bolja, sve ovisi sta zelite i ocekujete od igre... Ali kao D2 fan budi spreman na razocaranje, mozda radije da odigrate D2: Resurrected :P

Kakav nemilosrdni spojler. Ahahah

maximum effort
16 godina
offline
Re: Diablo 4
Aj nek mi neko objasni jer sam njub koja je svrha ovih sezona? Dođe sezona, napraviš lika na brzinu ga izlevelaš na helltidovima i sl. Dođeš na Lev 100 I onda lootaš bosseve za gear, završiš lika koliko možeš i dođe nova sezona i ajmo ponovo. Nema sadržaja novih. Sve se svodi da dođeš što prije na level 100 I da počneš ubijati Uber bossove (otvarati loot boxove), i to je jedina zabava. Ubiješ Uber Duriela I onda ono isčekivanje što će ti baciti i tako tisuću puta. Klasična kockarska igra bez sadržaja
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Diablo 4
crozoki kaže...
Aj nek mi neko objasni jer sam njub koja je svrha ovih sezona? Dođe sezona, napraviš lika na brzinu ga izlevelaš na helltidovima i sl. Dođeš na Lev 100 I onda lootaš bosseve za gear, završiš lika koliko možeš i dođe nova sezona i ajmo ponovo. Nema sadržaja novih. Sve se svodi da dođeš što prije na level 100 I da počneš ubijati Uber bossove (otvarati loot boxove), i to je jedina zabava. Ubiješ Uber Duriela I onda ono isčekivanje što će ti baciti i tako tisuću puta. Klasična kockarska igra bez sadržaja

 Tocno. Svaka sezona donese kao nesto novo, al to uglavnom budu minimalne iterativne promjene. Al da, izlevelas lika, rijesis season journey... i onda odlucis dal ces ici "dublje" tj na min maxanje opreme i pushanje Pita, ili si odma gotov sa sezonom. I u jednom i u drugom slucaju za par mjeseci sve pada u vodu...

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
14 godina
offline
Re: Diablo 4
Minneyar kaže...
zeryx kaže...

kakav je D4 u usporedbi s D3?

 

frend i ja smo davno igrali d2 i sad bi opet nesto poceli zajedno. 

obojica imamo kupljen d3 ali ako je d4 bolji onda bi njega kupili. na nekoj akciji je sad 40%

 

imamo d3 kupljen ali ga niti on niti ja nismo previse igrali. 

 Vise manje isti, pogotovo nakon sto ekspanzija dode, prepisali su 95% Diabla 3. Prica/ kampanja je doduse puno bolja, sve ovisi sta zelite i ocekujete od igre... Ali kao D2 fan budi spreman na razocaranje, mozda radije da odigrate D2: Resurrected :P

 Potpisujem u potpunosti, ja sam se vratio na Diablo 2: LoD na starom PC-u, igram single player i uzivam daleeeeeeeeko vise.

You better run, you better take cover!
15 godina
online
Diablo 4

Nakon što se podigne char na lvl 100, doslovno se više nema šta raditi u igri.

Ja sam ovu sezonu podigao minion Necra, Sorca i Rogue.

Sorcerer i Rogue su mi dovoljno jaki za solirati bosseve, a skupljanje matsa je pain in the ass i brzo dosadi.

Jednom kad prođeš story mode, nemaš više šta raditi u igri i to je najveći problem.

 

 

Tigar Krezumica
Moj PC  
0 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: Diablo 4
D2 ressurected je daleko najbolja i nadugotrajnija igra zbog odlicne itemizacije i osjecaja napretka kroz igru. Doci sa likom do level 100 je stvarno izazov da ne kazem kad dodjes na hell je patnja.
D4 i dalje pokusava biti nesto ali ta zabava traje par dana i gotovo, vrlo brzo se levela caracter i farmanje bossova postaje monotono jer se skroz vrte jedni te isti itemi.
Intel 80286
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo 4
Meni su ove sezone super stvar. Igram sezonu cca mjesec dana da isprobam ili novu klasu ili drugi build neke klase i to mi je čist dovoljno. End game me ne interesira osim što su neki buildovi zaključani iza Uber bosseva
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 4
Horned Reaer kaže...
D4 i dalje pokusava biti nesto ali ta zabava traje par dana i gotovo, vrlo brzo se levela caracter i farmanje bossova postaje monotono jer se skroz vrte jedni te isti itemi.

To je ujedno i najveci problem igre, narocito ako si blaster. Ma i da ides pomalo, opet ces sezonu zavrsit relativno brzo jer nema necega sto te gura naprijed. Mogu igrat drugog lika... mos mislit koliko mi je to napeto

 

sad, sezona 6 ima dva segmenta koja nismo vidjeli, al ono sto sam vidio u ptr je onako... jedini razlog zasto bi igrao duze je doci do 300 paragon points. i to je poprilicno zalosno.

It is not who you are, it is who you know.
9 godina
offline
Diablo 4

do 200 paragona ce se lako, al do 300 eh 30x+ vise exp :o nego do 200


Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Diablo 4

Vi koji ste prednarucili ekspanziju, jeste dobili kod za gamepass?

AMD Ryzen 7900X3D; Gigabyte Gaming X670 X AX; G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5-6000 C30 32 Gb; MSI 4090 24 Gb X Trio; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Diablo 4
Kant kaže...

Vi koji ste prednarucili ekspanziju, jeste dobili kod za gamepass?

Jok za pc verziju

Éire
16 godina
online
Diablo 4

Bit će Twitch drop-ova za VoH:

https://news.blizzard.com/en-us/diablo4/24140802/earn-vessel-of-hatred-launch-twitch-drops

 

Izgleda da sezona počinje malo prije (rano ujutro 8-og kod nas). Pre-download je navodno već počeo jučer:

https://news.blizzard.com/en-us/diablo4/24140359/what-you-need-to-know-for-vessel-of-hatred-s-launch

Moj PC  
0 0 hvala 2
9 godina
offline
Diablo 4

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Diablo 4
Što se događa s likom kad sezona završi? Jel se i dalje može farmat s istim likom ili više nema smisla?
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Diablo 4
Azmo kaže...
Što se događa s likom kad sezona završi? Jel se i dalje može farmat s istim likom ili više nema smisla?

 prebacuje se na eternal realm(standard) i mozes ga i dalje igrati ali nema previse smisla jer u novoj sezoni bude novi battle pass, vise ljudi, reset ekonomije, vise stvari na marketu.

15 godina
offline
Diablo 4

evo jos jedan trailer moderan prilagođen teenagerima i novoj generaciji.. 

 

moji standardi i dalje stoje i uvjerenja sam sve više da se počela praviti sprdnja od diablo serijala.. iako igra još kako tako drži , polako napreduje ali još je to daleko od onoga što se očekivalo.

vidjevši ovaj novi trailer i izbor glazbe zapitam se da li me stvarno pregazilo vrijeme 

 

 

Intel 80286
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 4

evo morao sam odmah uložiti 2 minute truda da napravim svoju verziju trailera

 

 

Intel 80286
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Diablo 4
Mr.Natural kaže...
Azmo kaže...
Što se događa s likom kad sezona završi? Jel se i dalje može farmat s istim likom ili više nema smisla?

 prebacuje se na eternal realm(standard) i mozes ga i dalje igrati ali nema previse smisla jer u novoj sezoni bude novi battle pass, vise ljudi, reset ekonomije, vise stvari na marketu.

 Htio bih dodati da sa slijedećim patchem, sva "stara/trenutna" oprema će postati slabija od nove; ali ako ništa drugo Paragon bodovi bi se trebali skupljati ako imamo više likova preko lvl 50 trenutno.

 

Promjena na itemizaciji:

Sacred Items will no longer drop. Any Sacred Items you have on your character will be marked as ‘Legacy.’ They can continue to be used but cannot be upgraded.

  • Non-Ancestral items are capped at Item Power 750. Legendary items dropped when you’re Level 60 will always be Item Power 750.
  • Item Power 750 items can now be Masterworked up to 4 times.
  • Because Character Levels are being re-adjusted in the new Realm-wide Paragon system, items with Item Power over 540 are being adjusted to 540. Affixes on these adjusted items will be rerolled at the highest values in their respective ranges.
    • Ancestral items always drop at Item Power 800, the highest possible.

 

To je iz: https://news.blizzard.com/en-us/diablo4/24130178/the-2-0-ptr-what-you-need-to-know

 

Ukratko, čak i postojeći Mythic itemi će praktički biti samo za Salvage nakon idućeg patch-a.

Ljudi se jako bune na forumima u vezi toga, možda promijene to djelomice.

 

Uglavnom, večeras je pre-launch Livestream od dev teama, pa možda dobijemo preciznije podatke o tome šta će biti sa "starom" opremom:

https://news.blizzard.com/en-us/diablo4/24135099/tune-in-to-the-pre-launch-livestream

15 godina
online
Re: Diablo 4
Horned Reaer kaže...

evo morao sam odmah uložiti 2 minute truda da napravim svoju verziju trailera

 

 

 Evo i ja sam si dao malo truda:

 

Tigar Krezumica
15 godina
offline
Diablo 4

igra se približava puno Diablo 3 stilu, što čak i nije loše jer sam u Diablo 3 utukao najviše vremena.

Intel 80286
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 4
TomoR kaže...

Ukratko, čak i postojeći Mythic itemi će praktički biti samo za Salvage nakon idućeg patch-a.

Ljudi se jako bune na forumima u vezi toga, možda promijene to djelomice.

I bas ove sezone kad sam pobrao sve Mythice koje Rogue moze dobiti, neke i par komada oni ce ih napraviti beskorisnim :)

A dobro, bar cu na Eternal realmu imati hrpu shardova :)

Demokracija je sistem u kojem dvije budale mogu preglasati jednog genija.
16 godina
offline
Re: Diablo 4

campfire chat je bio dobar, ako nista drugo moze se kazati da slusaju ptr feedback.

 

ono sto me je najvise interesiralo su dodatne informacije o dark citadel i koliko vidim to je nesto sto cu lagano ignorirati. prvo sto je coop, drugo sto je velika vecina stvari koje tamo mogu dobit cosmetics/elixir, dakle nebitno. ne znam odakle im ideja da guraju ovaj content iako su sami rekli da 85% igraca igra solo.

 

 

It is not who you are, it is who you know.
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.10.2024 10:16 (Obi Wan).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice