Diablo 4

poruka: 2.106
|
čitano: 565.994
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Diablo 4
Eld kaže...

Jutros mi ovo dropalo kod Andariela. Vele jedan od rjedih itema u igri. Za koji bi build bio najbolji?

 a jebote led dobio si uber item sa 3 greater affixa

Intel 80286
14 godina
offline
Re: Diablo 4
Eld kaže...

Jutros mi ovo dropalo kod Andariela. Vele jedan od rjedih itema u igri. Za koji bi build bio najbolji?

 U prosloj sezoni sam to koristio sa sorcem i barbom u immortal buildovima , postanes besmrtan. Vjerujem da je ista prica i ove sezone. K tome ovaj tvoj uber unique ima i 3 ga sto ga cini vrlo rijetkim.

 

Éire
15 godina
online
Re: Diablo 4
DukeOs kaže...
TomoR kaže...

Neoptimizirani Bash barb, svi Tormented bossovi, solo:

 Daj ti nama pokazi kako soliras Lilith.

 

 

Evo, Ubio Lilith. A sada ti pokaži 

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.6.2024 17:08 (TomoR).
15 godina
offline
Re: Diablo 4
BeLLicus kaže...
DukeOs kaže...

Ja sam necroa, sorca  i barba ovu sezonu odigrao( nesto sitno rogu do 68lvl) . Farmam lvl 100 pit sa s njima trima .  Al kao i svake sezone zavrsim sa barbom , nekako mi je najdrazi.

Vrijeme je za testiranje sezone 5 na PTR-u. Igra je u mnogo boljem stadiju nego prosle sezone.

Fali mi dosta "quality of  life" promjena, veci stash, spremanje buildova-the Armory , multiplayer opcije-Public games; kako je bilo u Diablu 3 . 

Nazalost ce proci jos koja godina dok igra u potpunosti ne sazrije osim ako Vessel of Hatred ne bude ono sto je Reaper of Souls bio za Diablo 3 .

 55k attack power bolesno. Ja sam lvl 52 na barbu i oko 2k attack power, ali dobro ne razumijem se u igru kao vi. Kako uopće ojačati tako? Što igrati za brzo lvliranje i farmanje dobrog geara, jel trebam počistiti dungene za sve ascpecte za barbariana? Što znače ove zvijezdice ispod armora?

 Attack power nije koristan stat i nemoj ga uopće gledati (bar u endgame). Umjetno se lako napuhne s recimo % damage statom koji skoro da ne znači ništa u samoj kalkulaciji krajnjeg damagea.

Nostferatu zombiji i ISO broj objektiva ftw!
12 godina
offline
Diablo 4

Bok ljudi, ima tko kakav dobar skill tree build za barbarian-a, neki link ili par screenova da kopiram .

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Diablo 4
XVII Mini kaže...

Bok ljudi, ima tko kakav dobar skill tree build za barbarian-a, neki link ili par screenova da kopiram .

 Sat vremena priče o Bash barbu:

 

Različite varijante koje se spominju u videu. Sa/bez Ubera itd:

https://d4builds.gg/builds/23ae9cbb-933e-4a88-999c-2241654cc8e2?var=3

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice