Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.311
|
čitano: 4.188.434
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3

intexuz

 

Za sword sam dao 5 milja a echo sam danas ubro za 2 milje na aukciji sa ik beltom ukupni life steal mi je 8.2,tak da zbilja ne znam kaj ce ti skorn kad mozes imat ovako nesto puno jeftinije ako malo prosvrljas po AH i provedes malo vremena tamo a attack speed ti leti u nebo naspram skorna...mp5 mi ide ko bog ali sad vecinom skupljam xp pa umjesto echoa imam sever kaj mi daje 21% dmg protiv demona a to su skoro svi u actu 3

 

 

 

 

http://eu.battle.net/d3/en/profile/XSXJ-2474/hero/22973692
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.1.2013 18:13 (XSX).
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

O danas je bio solidan dan.. zmaj EraserHead i ja smo bacili jedan run na MP6 cijeli act 3 on je dobio ako se dobro sjećam 5 legendi ja 3.

Od moje tri legendje dva kamenčića i jedne Ice Climbers koje sam na Trade chatu odmah utopio za 12 milja :)..

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
geothia kaže...

O danas je bio solidan dan.. zmaj EraserHead i ja smo bacili jedan run na MP6 cijeli act 3 on je dobio ako se dobro sjećam 5 legendi ja 3.

Od moje tri legendje dva kamenčića i jedne Ice Climbers koje sam na Trade chatu odmah utopio za 12 milja :)..

 i ja se svega nadobivo dobrog al baš svaki drop je imo loš roll nemog vjerovat

14 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

ja sam danas nadobudni išao na kraftanje rukavica, i od 50 komada, pogodite koliko sam dobrih napravio :)

ugalavnom mislim da sam troje stavio na AH, do 350k cijene, ono samo da nešto vratim, potrošio sam preko 5M i dobio sam xxxxxxx ništa

Đuro#2155,
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Diablo 3
XSX kaže...

intexuz

 

Za sword sam dao 5 milja a echo sam danas ubro za 2 milje na aukciji sa ik beltom ukupni life steal mi je 8.2,tak da zbilja ne znam kaj ce ti skorn kad mozes imat ovako nesto puno jeftinije ako malo prosvrljas po AH i provedes malo vremena tamo a attack speed ti leti u nebo naspram skorna...mp5 mi ide ko bog ali sad vecinom skupljam xp pa umjesto echoa imam sever kaj mi daje 21% dmg protiv demona a to su skoro svi u actu 3

 

 

 

 

samo sto skorn od nekih 10 miliona daje nekih 40-50k dps vise od toga sto si ti kupio. (Ako imas oko 50% crit chance)

http://eu.battle.net/d3/en/profile/AFARON-2891/hero/420352
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.1.2013 23:11 (AFARON).
13 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

bome,zamjenio sam skorn i izgubio sam vise od 20k dpsa,a ma,dobio sam ls i farmam lagano,ugl dobio sam neki ring:100 strenght,83dex,85 vitality,11% life,15% extra gold from monsters,44% crit dmg i 4,5 chance,za koliko da stavim,nemogu nac nis slicno na AH,neki puno losiji se prodaju za puno pa nemam pojma vise

l<l<l<l<l<l
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Može mali help?!

Imam već dugo otvoren PP račun, i sada kad bi htio prodati nešto na AH za €, onda trebam aktivirati PP račun na njihovoj stranici (battle.net), no međutim, tamo mi otvara onaj SMS Protect, i upisujem valjanji broj moba ali od poruke niti p... Imam i onaj authenticator.

Možda ne upisujem dobro, piše da netreba pozivni za HRV, ja sam probao sa +91, i samo sa 091...ali ništa. Kak ste vi to riješili?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3
stjepan01 kaže...

Može mali help?!

Imam već dugo otvoren PP račun, i sada kad bi htio prodati nešto na AH za €, onda trebam aktivirati PP račun na njihovoj stranici (battle.net), no međutim, tamo mi otvara onaj SMS Protect, i upisujem valjanji broj moba ali od poruke niti p... Imam i onaj authenticator.

Možda ne upisujem dobro, piše da netreba pozivni za HRV, ja sam probao sa +91, i samo sa 091...ali ništa. Kak ste vi to riješili?

Malo pretrazi ovu temu, ako ti se netko u medjuvremenu ne javi, ali mislim da su decki spominjali da ima nekih problema sa vip-om.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
stjepan01 kaže...

Može mali help?!

Imam već dugo otvoren PP račun, i sada kad bi htio prodati nešto na AH za €, onda trebam aktivirati PP račun na njihovoj stranici (battle.net), no međutim, tamo mi otvara onaj SMS Protect, i upisujem valjanji broj moba ali od poruke niti p... Imam i onaj authenticator.

Možda ne upisujem dobro, piše da netreba pozivni za HRV, ja sam probao sa +91, i samo sa 091...ali ništa. Kak ste vi to riješili?

 ja sam na vipu i isto nisam bio dobivo poruku uopće pa sam stavio mamin broj od simpe i odma došla poruka

12 godina
odjavljen
offline
Re: Diablo 3
stjepan01 kaže...

Može mali help?!

Imam već dugo otvoren PP račun, i sada kad bi htio prodati nešto na AH za €, onda trebam aktivirati PP račun na njihovoj stranici (battle.net), no međutim, tamo mi otvara onaj SMS Protect, i upisujem valjanji broj moba ali od poruke niti p... Imam i onaj authenticator.

Možda ne upisujem dobro, piše da netreba pozivni za HRV, ja sam probao sa +91, i samo sa 091...ali ništa. Kak ste vi to riješili?

Ja sam na VIP-u (bonovi) i imao sam taj problem. Nakon što nisam dobivao poruku poslao sam im ticket i nakon što su mi odgovorili da znaju za probleme sa njima, sve je proradilo.

14 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Ma  taj VIP nešto ne valja, sve ostale mreže normalno funkcioniraju osim toga... i ja imam taj problem...

Prodajem Origin account sa Battlefield BC2 deluxe edition i BF3 + Back to Karkand. Cijena 250kn, Više info preko privatne poruke!
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

pozz ,prodajem par itema pm ako je itko zainteresiran ...

Unity Unity
ring ring
IK IK
vile vile
Zuni Zuni
rasha rasha
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.1.2013 14:31 (yamaha98).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Ja sam na tomatu, što je isto vip praktički i nemam problema, prije sam imao u počeku igre, ali sam onda bio pisao da ne radi nikako za mene, da što god upišem da ne dobivam poruku. I onda nakon par dana su mi sredili i sad sve radi ok, čekam do minut najviše na poruku ako je potrebno. S time da ima imam broj sa tmobile prebač u tomato, ali nema to veze. Samo upišeš 09x xxx xxx i to je to. Ako ne radi onda nešto ne valja

Đuro#2155,
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

No a taj SMS je samo za prodavanje ili?

Neću valjda morati svaki put kada se logiram čekat sms?

Pa kaj nije dosta onaj authenticator?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
stjepan01 kaže...

No a taj SMS je samo za prodavanje ili?

Neću valjda morati svaki put kada se logiram čekat sms?

Pa kaj nije dosta onaj authenticator?

 to samo traži kad 1. put prodaješ kasnije me nikad više nij tražilo

11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
AFARON kaže...
XSX kaže...

intexuz

 

Za sword sam dao 5 milja a echo sam danas ubro za 2 milje na aukciji sa ik beltom ukupni life steal mi je 8.2,tak da zbilja ne znam kaj ce ti skorn kad mozes imat ovako nesto puno jeftinije ako malo prosvrljas po AH i provedes malo vremena tamo a attack speed ti leti u nebo naspram skorna...mp5 mi ide ko bog ali sad vecinom skupljam xp pa umjesto echoa imam sever kaj mi daje 21% dmg protiv demona a to su skoro svi u actu 3

 

 

 

 

samo sto skorn od nekih 10 miliona daje nekih 40-50k dps vise od toga sto si ti kupio. (Ako imas oko 50% crit chance)

Ne daje 50k vise dpsa daje oko 20 mozda koja tisuca vise i tih 20 hiljada nikad ne bi uzeo naspram visokog att speeda

http://eu.battle.net/d3/en/profile/XSXJ-2474/hero/22973692
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.1.2013 18:45 (XSX).
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

napokon solidan drop

 
5 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Grozni kaže...

napokon solidan drop

Super dobar drop, kad bi ja dobia ovako nešto, odma bi preša na DH :D

Prodajem Origin account sa Battlefield BC2 deluxe edition i BF3 + Back to Karkand. Cijena 250kn, Više info preko privatne poruke!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Grozni kaže...

napokon solidan drop

stvarno odličan

Đuro#2155,
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Mislim da sam našao nešto zanimljivo..

Što kažete?

 
1 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Napokon da i meni padne nešto vrijedno neke love a igram od početka.

profil je: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Magepower-2806/

a evo i itema, što mislite jel može otić za 100€

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.1.2013 2:20 (dragunovx).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Diablo 3

neznam mozda grijesim al fali mu as i malo je mali chd......al nisam neki procjenitelja tako da.... ak ode svaka cast

Opali HVALA ↓↓↓
14 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Bez attack speeda ništa posebno rekao bih.

Popusti i svladaj. Savini se i budi uspravan. Isprazni se i budi pun. Istroši se i budi nov. Budi cjelovit i sve će ti stvari doći.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Diablo 3
Vash kaže...

Bez attack speeda ništa posebno rekao bih.

A nema ni +damage.

 

Ali nije loš, daleko od toga.

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.1.2013 10:14 (TomoR).
12 godina
offline
Diablo 3

Nisam igra dulje vrijeme (od 8. mjeseca)

Prije par dana sam proba malo igrat i barbar s kojim sam se jedva dovuka do skellie kinga u 8. mjesecu (opremljen s gearom od nekih tadasnjih 500k) sad mete act 1 bez problema o.O

 

Izgleda da je igra stvarno dosta poboljsana, tako da cu mozda igrat malo vikendima kad imam malo vise vremena.

Dobro bi mi doslo par savjeta oko geara od veterana ovde, jer nisam bas siguran sta da trazim gearwise.

 

link: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Ashelor-2806/hero/639879 

 

Mislim igrat s tim barbarom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
dragunovx kaže...

Napokon da i meni padne nešto vrijedno neke love a igram od početka.

profil je: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Magepower-2806/

a evo i itema, što mislite jel može otić za 100€

 

Ma kojih 100€ budi sretan i ako 15M dobiješ za ovo... Ne trollam te nego ti ozbiljno govorim.

Prodajem Origin account sa Battlefield BC2 deluxe edition i BF3 + Back to Karkand. Cijena 250kn, Više info preko privatne poruke!
11 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
dragunovx kaže...

Napokon da i meni padne nešto vrijedno neke love a igram od početka.

profil je: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Magepower-2806/

a evo i itema, što mislite jel može otić za 100€

 

 sumnjam da možeš tolko dobt...nema atack speed ili bar average dmg i crit chance je relativno mali ..da je bar 9 il 10

15 godina
online
Diablo 3

Ovo sa slike (Brimstone od plavog itema koji je ispod 600 golda) mi se desilo sad već drugi put.

 

BTW, ja "svoje" Treasure Gobline zovem Zlatko. Jeste im vi dali ime?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

ako dobiješ 50 milijuna za taj amulet budi sretan.... to je za 2,5k slabiji od mog i ima manji all ress jedino ima vita... a ja sam svoj prije mjesec dana (dok je koliko toliko ah bio živ) kupio za 65 mil

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Diablo 3
1.Lovac kaže...
dragunovx kaže...

Napokon da i meni padne nešto vrijedno neke love a igram od početka.

profil je: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Magepower-2806/

a evo i itema, što mislite jel može otić za 100€

 

Ma kojih 100€ budi sretan i ako 15M dobiješ za ovo... Ne trollam te nego ti ozbiljno govorim.

slažem se to ne vrjedi puno al ko zna možda pronađe kupca nikad se nezna

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice