Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.311
|
čitano: 4.193.813
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
12 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

po mojem mišljenju u najboljem slucaju Diablo dolazi Q2 2012...Zašto? Evo zašto.

 

U jednoj od izjava rekli su da izlazak svojih igara najave 2 mj prije samog izlaska, a kako je danas vec 9-ti a cisto sumljam da ce ga do kraja miseca najavit,samim tim on se prebacije u Q2.

 

Isto tako  su rekli da neki djelovi igre su striktno u fazi poliranja, dok se neki djelovi  još uvjek isprobavaju i pregledavaju,a tek onda odlaze u fazu poliranja .

 

Beta još uvjek traje, a kako san svatia iz jedne izjave sad dolazi novi patch , što nam govori da ni s betom nisu baš blizu kraju  jer ovi patck TEK DOLAZI, onda ce opet par dana proc da vide kako to sve šljaka s tim patchom,a mislin da nece najavit igru sve dok beta traje.

 

Evo to su razlozi koji mi govore da je cak optimisticno nadati se diablu  u drugom kvartalu.

 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Najnovija informacija: http://www.gamersbook.com/scene/news/diablo-3-not-coming-in-february-but-may-come-out-in-march/

 

Izgleda da ipak neće tako brzo dugoočekivani nam Diablo 3 {#}

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.1.2012 18:29 (Creative).
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

http://diablo.incgamers.com/

 

i

 

http://www.diablofans.com/

 

Za svakodnevne najnovije informacije ako je neko glup ko ja da gleda svaki dan...

Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

"My theory is Barack Obama doesn't want us to play diablo 3 till he is re-elected because his campaign promise will be to get diablo 3 to be released."

 

- komentar s diablo 3 foruma, hahaha

 
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Nah to neznaci nista, Blizzard su zidovi prve klase, bez RMAH nece biti D3 u koreji to garantiram... prije ce delayat svuda u svijetu nego pustit igru bez jew functiona u prodaju u jednu od debelo najprofitnijih njima zemalja...

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Ovo čekanje ubija..Niti jedna druga igra kod mene nije dovodila do takve nestrpljivosti kao D3..

Da sam normalan poludio bi
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Diablo 3

Meh..  kad izađe nek izađe..  ima se što za igrati do tada {#}

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Ma ima..al meni se igra diablo baš sad.A da ne govorim da to ipak nije igra kao svaka druga, ovo je nešto posebno..bar za mene

Da sam normalan poludio bi
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Hanter kaže...

Ma ima..al meni se igra diablo baš sad.A da ne govorim da to ipak nije igra kao svaka druga, ovo je nešto posebno..bar za mene

I za mene, 10 godina čekanja, je stvarno previše. Dajte tog Mefista, Bala i Diabla da ih s Barbarom malo kastriram! {#}

AMD Phenom II x 6 1090T
14 godina
offline
Re: Diablo 3

Nema do Monka.... Čak je malo teško u početku sa barbarianom. Samo sa barbarianom nisam uspio ubit onog Skeleton Kinga iz prvog pokusaja u beti...

Ali poslije je pravi barbarian, kad se sakupe bolji itemi :)

LoL (EU West): EvilPixi
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.1.2012 1:43 (pixi).
16 godina
offline
Diablo 3

Triba uvesti bludne zene i pivu, kakav je to barbarian bez toga!? {#}

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Juče je bio četvrti val izdavanja beta ključeva, a ja sam po starom običaju ostao bez ičega {#} Preostaje jedino čekanje. Bilo je nekih naznaka po internetu da bi release date mogao biti 31.03., ali svugdje piše u napomeni da za kokretne informacije gledamo službenu diablo3 stranicu.

 

Gledao sam malo rune na youtube-u iz bete. Odlična ideja. Pojačaju ti glavni spell na način na koji ti želiš i svaki rune ima svoj vizualni efekt. Primjerice kad sa rune-om odvališ spell svi targeti dobiju bleed effect pa i eksplodiraju. Odlično, sline mi cure haha.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Diablo 3
Virty kaže...

Triba uvesti bludne zene i pivu, kakav je to barbarian bez toga!? {#}

Sta onda sa zenskim likom barbarina (ruzna je ko sam vrag)??? bludne muskarce {#}

LoL (EU West): EvilPixi
16 godina
offline
Re: Diablo 3
pixi kaže...
Virty kaže...

Triba uvesti bludne zene i pivu, kakav je to barbarian bez toga!? {#}

Sta onda sa zenskim likom barbarina (ruzna je ko sam vrag)??? bludne muskarce {#}

Ma daj, kakva zena "barbika", zna se di je njima misto! {#}

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.1.2012 10:11 (Virty).
14 godina
offline
Re: Diablo 3
Virty kaže...
pixi kaže...
Virty kaže...

Triba uvesti bludne zene i pivu, kakav je to barbarian bez toga!? {#}

Sta onda sa zenskim likom barbarina (ruzna je ko sam vrag)??? bludne muskarce {#}

Ma daj, kakva zena "barbika", zna se di je njima misto! {#}

Zna da... {#}

Ali uvijek kad sam bio u co-op sve su bile "zenke" barbarian... Neznam sta im je tako privlacno kod njih {#}

LoL (EU West): EvilPixi
16 godina
offline
Re: Diablo 3
pixi kaže...
Virty kaže...
pixi kaže...
Virty kaže...

Triba uvesti bludne zene i pivu, kakav je to barbarian bez toga!? {#}

Sta onda sa zenskim likom barbarina (ruzna je ko sam vrag)??? bludne muskarce {#}

Ma daj, kakva zena "barbika", zna se di je njima misto! {#}

Zna da... {#}

Ali uvijek kad sam bio u co-op sve su bile "zenke" barbarian... Neznam sta im je tako privlacno kod njih {#}

Brkovi i dlake ispod ruku :)

13 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

http://us.battle.net/d3/en/blog/4325959/Systems_Changes-1_19_2012#blog

 

Koelge niesta od Diabla na proljece cini se, napravili su/ce tone promjena na sistemu nije ni cudo cijeli stat system su izbacili stavili novi, maknili cu cube i calduron, izbacili su mystic artistana i tone drugih stvari...

Moj PC  
1 0 hvala 4
16 godina
protjeran
offline
Re: Diablo 3
Mew kaže...

http://us.battle.net/d3/en/blog/4325959/Systems_Changes-1_19_2012#blog

 

Koelge niesta od Diabla na proljece cini se, napravili su/ce tone promjena na sistemu nije ni cudo cijeli stat system su izbacili stavili novi, maknili cu cube i calduron, izbacili su mystic artistana i tone drugih stvari...

Uf kolko vidim još su i najavili da će dosta toga mjenjat tako da budimo strpljivi pa možda izdaju krajem godine to čudo jer sad će sve te promjene morat testirat.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Mew kaže...

http://us.battle.net/d3/en/blog/4325959/Systems_Changes-1_19_2012#blog

 

Koelge niesta od Diabla na proljece cini se, napravili su/ce tone promjena na sistemu nije ni cudo cijeli stat system su izbacili stavili novi, maknili cu cube i calduron, izbacili su mystic artistana i tone drugih stvari...

Pa koji klinac su to mjenjali, mislim toliko dugo rade na toj igrici, i onda se u zadnji tren sjete, joj pa bilo bi to bolje ovako.... Mislim dajte ljudi, čekamo vas već godinama, jaja mi se znoje a vi ćorak. {#}

AMD Phenom II x 6 1090T
13 godina
offline
Re: Diablo 3
GoodAngel kaže...
Mew kaže...

http://us.battle.net/d3/en/blog/4325959/Systems_Changes-1_19_2012#blog

 

Koelge niesta od Diabla na proljece cini se, napravili su/ce tone promjena na sistemu nije ni cudo cijeli stat system su izbacili stavili novi, maknili cu cube i calduron, izbacili su mystic artistana i tone drugih stvari...

Pa koji klinac su to mjenjali, mislim toliko dugo rade na toj igrici, i onda se u zadnji tren sjete, joj pa bilo bi to bolje ovako.... Mislim dajte ljudi, čekamo vas već godinama, jaja mi se znoje a vi ćorak. {#}

Nazalost nece diablo jos dugo zbog njihove zlatne koke a to je WoW koji je trenutno zesce smece i niti priblizno dobar kolko je bio u vanilli i TBC-u

i sad jos ono govno sa pandama..barem cu konacno prestati igrati wow {#}

twice the pride double the fall
14 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Veliki sam ljubitelj Đavla još od jedinice i da se razumijemo, otvoren sam

za jednu novu izvedbu igre i njezino razvijanje ali ovo što vidim mi se gadi.


Sve je naprosto PREKIČAVO , shiny buttons na sve strane, nekakvi narančasto-smeđi bright tonovi..

ikone u quickmenu-u pri dnu ekrana mi izgledaju kao da su rađeni za izbornik DVD-a Pćelice Maje.

 

Diablo je među ostalim bio i ostao specifičan zbog svoje gloomy atmosfere koja je

djelovala imerzivno na igrača. Ako ćemo iskreno, hack&slash element jest najbanalniji dio ove igre,

ta mehanika igre jest nadasve jednostavna no upitno je u kojem okruženju

i u kojoj atmosferi je koristimo.

 

Nadam se da sam u krvu ali sa svakim novim screenshotom se razočaram..

Real life? Good graphics but shitty gameplay.
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Ni ja nisam ljubitelj ovih crtanih grafika, 3Da al šta da radim. Meni su iskreno sve igrice bile bolje one prije, kad je grafika u pitanju, jedino pucačina ima odličnu grafiku od novih igara, ove strategije i hack and slash sve se nekako pokvarilo, imam dojam da to više nije to. Al nema veze, nitko nas ne tjera da kupujemo nešto ako nam se ne sviđa. Meni se to ne sviđa, al zasigurno da ću kupit Diablo 3, jer sam veliki obožavatelj te igre, i priče oko same igre.

AMD Phenom II x 6 1090T
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

pozdrav !

 

jel igra ko ovaj novi patch 10 ?

 

da bacimo koji multi, igram po cijele dane xD

 

igra je onak 90% gotova, ako se mene pita ^^

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Suhilist kaže...

pozdrav !

 

jel igra ko ovaj novi patch 10 ?

 

da bacimo koji multi, igram po cijele dane xD

 

igra je onak 90% gotova, ako se mene pita ^^

Kad bi bar imao betu :)

16 godina
offline
Diablo 3

A nikak da stigne ta pozivnica za betu :P

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Diablo 3
Suhilist kaže...

pozdrav !

 

jel igra ko ovaj novi patch 10 ?

 

da bacimo koji multi, igram po cijele dane xD

 

igra je onak 90% gotova, ako se mene pita ^^

Sta ima novog u 10?? nisam igrao od 7, tako da nisam u toku {#}

LoL (EU West): EvilPixi
15 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

prodajem wow raf 12 mjeseci + DIABLO III + Tyrael mount + Beta MoP + Rocket Free  za samo 400kn

30dana 50kn  60dana 90kn...


095 828 8472
msn orien83@hotmail.com
skype orien83

 
1 4 hvala 1
12 godina
odjavljen
offline
Diablo 3

Gledam malo stream Diabla 3 i igra je stvarno fenomenalna. Stvarno ne znam što toliko zezaju ljude. Valjda čekaju pravi trenutak da izadju igru, dok neće biti drugih hitova vani. Jer sad u 3 mjesecu izađe par jako dobrih RGP-a tako da sigurno nećemo vidjeti Diablo.

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
formula1live kaže...

Gledam malo stream Diabla 3 i igra je stvarno fenomenalna. Stvarno ne znam što toliko zezaju ljude. Valjda čekaju pravi trenutak da izadju igru, dok neće biti drugih hitova vani. Jer sad u 3 mjesecu izađe par jako dobrih RGP-a tako da sigurno nećemo vidjeti Diablo.

 

 

ma je, igra je stvarno fenomen, jest da su sad izbacili one dve kocke i call of jordan famozni town portal sad, ali igra je stvarno odlična, grafika je takva kakva je, ali sami osjećaj igranja i klanja mobova je vrhunski, vidiš i sam kolko krvi ima, zanimljivo je da i pojedini spelovi imaju posebne animacije kad nekog ubiješ, nije ko u D2 ubio ti sa kopljem ili sa fire magijom mob umire na isti način, svaka klasa je veoma zanimljiva i jako zabavna za igrat, po meni monk najbolje razrađen, dakako i witch doctor me jako iznenadio, dostojna zamijena necromanceru

 

ekipa dosta pljuje po igri jer su vec lagano frustrirani silnim odgodama i šutnjom blizza, informacije dobivamo na kapaljku, al brijem da kad igra ugleda svijetlo dana,nadam se uskoro da nitko nece ostat ravodušan :D

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice