Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.311
|
čitano: 4.190.110
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
16 godina
offline
Re: Diablo 3
hari85 kaže...

Ko je ovaj Asmodan sto se spominje u traileru ??? 

c/p sa http://diablo.wikia.com/wiki/Azmodan

 

Azmodan, the Lord of Sin is a Lesser Evil, part of the Great Evils of the Burning Hells. He took part in the Dark Exile overthrowing the Prime Evils, wrongfully believing Diablo and his brothers to have hesitated in the Great Conflict. During the Dark Exile, Azmodan ruled half of Hell, opposing Belial. It is not known whether Azmodan joined Andariel and Duriel in supporting the Prime Evils' return. This point is moot, however, as all three Prime Evils were slain before they could formally take power over Hell again. It is likely that Azmodan and Belial returned to their civil war after the Prime Evils were defeated.

 

 

and the heavens shall tremble
15 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Dobra vijest za vas hardcore WoWaše.

Diablo 3 besplatan s WoW godišnjom predplatom.

I think a lot of cynicism has dropped away from my shoulders since I stopped drinking...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3

Plati meni 180$ i ja ti ga dam besplatno {#}

Nema na čemu! --| Google is your friend |--
14 godina
offline
Diablo 3

Vidim dosta postova o tome kako su developeri igre testirajući igru s xboxovim kontrolerom spomenuli odličan osjećaj freemotiona

ovo se većinom spominje uz sad već propalu teoriju o izlasku igre na konzolama...

ima kakve šanse da igra svejedno bude igriva na kontroleru... čini mi se zanimljivo iz fotelje na tv-u... baš me zanima koliko hitova moze podnijeti "y"

:)

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

:-D :-D :-D :-D :-D

 

 

Cyberpunk indie title - http://ghosts.pleasantnightmare.com
 
11 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Deus ex machina kaže...

:-D :-D :-D :-D :-D

 

 

Pospremi malo tu sobu{#}

Y U FAIL?! ლ(ಠ益ಠლ)
16 godina
protjeran
offline
Re: Diablo 3
Deus ex machina kaže...

:-D :-D :-D :-D :-D

 

 

Živciraš me, daj mi key za betu i prestat ćeš me živcirat.{#}

15 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
hellbyte0 kaže...
Deus ex machina kaže...

:-D :-D :-D :-D :-D

 

 

Živciraš me, daj mi key za betu i prestat ćeš me živcirat.{#}

Zapravo ne mogu, jer je vezana za Battlenet account - koji ja ni nemam. Jedan poznanik na MIGS-u (Montreal Game Summit) mi je ponudio kljuc, proslijedio sam mu adresu od prijatelja koji je veliki Starcraft 2 fan. Pa smo kod njega prasili malo.

 

Kratko traje beta... 4 levela plus boss level i to je to... i malo je poglupljeno sve, ali nije lose. Ima dobar feeling... jos samo da ima vise environmental damagea bilo bi super.

Cyberpunk indie title - http://ghosts.pleasantnightmare.com
16 godina
protjeran
offline
Re: Diablo 3
Deus ex machina kaže...
Zapravo ne mogu, jer je vezana za Battlenet account - koji ja ni nemam. Jedan poznanik na MIGS-u (Montreal Game Summit) mi je ponudio kljuc, proslijedio sam mu adresu od prijatelja koji je veliki Starcraft 2 fan. Pa smo kod njega prasili malo.

 

Kratko traje beta... 4 levela plus boss level i to je to... i malo je poglupljeno sve, ali nije lose. Ima dobar feeling... jos samo da ima vise environmental damagea bilo bi super.

Ma zekim daj, već sam se ja nagledo live streamova, trailera itd tako da se mogu strpit do izlaska igre.

Kako poglupljeno pa diablo serijal nikad nije bio da moraš upotrebljavat pretjerano svoj mozak.{#}  Igra bi trebala bit ok, malo me na početku bilo strah na šta će to ličit jer su bile neke šarene boje u igri ali sad se vidi da je to naš dobri diablo sav tmuran, mračan i depresivan. {#}

15 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
hellbyte0 kaže...
Ma zekim daj, već sam se ja nagledo live streamova, trailera itd tako da se mogu strpit do izlaska igre.

Kako poglupljeno pa diablo serijal nikad nije bio da moraš upotrebljavat pretjerano svoj mozak.{#}  Igra bi trebala bit ok, malo me na početku bilo strah na šta će to ličit jer su bile neke šarene boje u igri ali sad se vidi da je to naš dobri diablo sav tmuran, mračan i depresivan. {#}

Nema level uppanja... Nema statistika... nema cak ni izbora skillova! Barem si to mogao u Diablu i Diablu 2.

 

Sve sto radis je fajtas se, fajtas, fajtas i dobijes level up. Level up ti otkljucava skill (ili vise njih), i eventualno slot u quickbeltu. Skillove mozes izmjenjivati gdje god, kad god, tako da ni tu nema pretjerane taktike. Ne moras do grada niti za prodat stvari, imas nekakav cauldron u inventaru i samo s njime klikas po stvarcicama. Jedini 'rucni' posao se svodi na upgrade blacksmitha:  skupljas nekakve Parchment of Wisdom, i kad ih skupis pet, napravis knjigu. Nakon upgradea, mozes craftati bolje stvari, i to je vise manje to.

Ne daj boze da neki tudum place na customer support kako je upravo prosao PvP sa nekim likom koji je dva levela ispod, i izgubio.

 

Nigdje izbora. Nema opcija, nema tweakanja, nema bas nicega. Jedini tweak je kroz equipment.

Jedino sto je postalo kompleksnije je crafting, jer sad mozes sve kao i u Hellgateu rasturiti na komponente (umjesto prodaje) pa craftati. Kad pobijes nekoliko bestija od jednom, dobijas neki XP bonus. I ako nabrzinu pregledas scenu, mozes pronaci environmental damage koji je koristan - to je vise manje sva kompleksnost Diabla 3.

 

A sto se tice mrcnine.... ne znam bas. Nije tako sareno ko WoW, ali da je bas mracno, nije. Izgleda ozbiljnije nego prvi izdani screenshotovi, ali daleko je to od atmosfere koju su prvi i drugi Diablo imali, barem za ovo sto se vidi u beti.

 

Nisam pretjerano odusevljen, najiskrenije.

Cyberpunk indie title - http://ghosts.pleasantnightmare.com
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.11.2011 17:49 (Deus ex machina).
16 godina
protjeran
offline
Re: Diablo 3
Deus ex machina kaže...
Nema level uppanja... Nema statistika... nema cak ni izbora skillova! Barem si to mogao u Diablu i Diablu 2.

 

Sve sto radis je fajtas se, fajtas, fajtas i dobijes level up. Level up ti otkljucava skill (ili vise njih), i eventualno slot u quickbeltu. Skillove mozes izmjenjivati gdje god, kad god, tako da ni tu nema pretjerane taktike. Ne moras do grada niti za prodat stvari, imas nekakav cauldron u inventaru i samo s njime klikas po stvarcicama. Jedini 'rucni' posao se svodi na upgrade blacksmitha:  skupljas nekakve Parchment of Wisdom, i kad ih skupis pet, napravis knjigu. Nakon upgradea, mozes craftati bolje stvari, i to je vise manje to.

Ne daj boze da neki tudum place na customer support kako je upravo prosao PvP sa nekim likom koji je dva levela ispod, i izgubio.

 

Nigdje izbora. Nema opcija, nema tweakanja, nema bas nicega. Jedini tweak je kroz equipment.

Jedino sto je postalo kompleksnije je crafting, jer sad mozes sve kao i u Hellgateu rasturiti na komponente (umjesto prodaje) pa craftati. Kad pobijes nekoliko bestija od jednom, dobijas neki XP bonus. I ako nabrzinu pregledas scenu, mozes pronaci environmental damage koji je koristan - to je vise manje sva kompleksnost Diabla 3.

 

A sto se tice mrcnine.... ne znam bas. Nije tako sareno ko WoW, ali da je bas mracno, nije. Izgleda ozbiljnije nego prvi izdani screenshotovi, ali daleko je to od atmosfere koju su prvi i drugi Diablo imali, barem za ovo sto se vidi u beti.

 

Nisam pretjerano odusevljen, najiskrenije.

WTF Ma ček šta ne možeš sam birat koji skill oćeš ili kojim putem oćeš da se otvaraju? I šta statistike nema tipa strenght, dexterity itd??

13 godina
protjeran
offline
Re: Diablo 3

e koje teško s{#}e, kako nema biranja gdje ću lupit skill point ili koji skill tree hoću uzet? pa koji je to vrag onda, svaka klasa ima predefinirane skillove i statse tipa strenght i dexterity? ako ih možemo mijenjat kad nas volja.. ma daj

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. Mahatma Gandhi
15 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
hellbyte0 kaže...
WTF Ma ček šta ne možeš sam birat koji skill oćeš ili kojim putem oćeš da se otvaraju? I šta statistike nema tipa strenght, dexterity itd??

Ima, naravno, ali se level uppaju sami bas kao u WoW-u, ovisno o klasi. Tako da slucajno ne mozes nesto 'za*ebati'.

 

Sto se tice skillova, bas tako. Linearno su poslagani od level 1 pa nadalje, i unlockas ih kad level uppas. Nema nikakvog skill tree-ja vise niti upgradea skillova.Sto veci level - efektivniji skill.

Jedini majusni bonus ovome je cinjenica da se player ne moze vise orijentirati na cisti DPS, vec na situaciju. S obzirom da imas max 5 skill slotova (ako si level 30), do negdje 22 levela mozes imati samo 4 skilla odjednom u quickbeltu.

Tako da te igra forsira da odaberes skillove koji su ti 'korisni' a ne koji dijele najveci DPS. Npr. uzet ces jedan fire skill sa jakim DPS, jedan ice AOE sa freezeom, i chain lighting za crowd control.

 

To je jedini plus, jer poboljsava gameplay.

Ali da ces tweakati svojeg charactera kroz level up - neces. Sve ide kroz equipment.

 

Ja bi osobno puno radije izbor po volji i besplatni respec. Ovo je za retardose, ali sta je tu je. WoW ih je naucio dobre lekcije :-D

 

Btw zaboravio sam odgovoriti sto se tice beta kljuca - ja nisam skrtica, bez problema bi posudio ljudima da probaju sami, ali kako vec objasnih...

Cyberpunk indie title - http://ghosts.pleasantnightmare.com
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.11.2011 18:10 (Deus ex machina).
16 godina
protjeran
offline
Re: Diablo 3
Deus ex machina kaže...
Ima, naravno, ali se level uppaju sami bas kao u WoW-u, ovisno o klasi. Tako da slucajno ne mozes nesto 'za*ebati'.

 

Sto se tice skillova, bas tako. Linearno su poslagani od level 1 pa nadalje, i unlockas ih kad level uppas. Nema nikakvog skill tree-ja vise niti upgradea skillova.Sto veci level - efektivniji skill.

Jedini majusni bonus ovome je cinjenica da se player ne moze vise orijentirati na cisti DPS, vec na situaciju. S obzirom da imas max 5 skill slotova (ako si level 30), do negdje 22 levela mozes imati samo 4 skilla odjednom u quickbeltu.

Tako da te igra forsira da odaberes skillove koji su ti 'korisni' a ne koji dijele najveci DPS. Npr. uzet ces jedan fire skill sa jakim DPS, jedan ice AOE sa freezeom, i chain lighting za crowd control.

 

To je jedini plus, jer poboljsava gameplay.

Ali da ces tweakati svojeg charactera kroz level up - neces. Sve ide kroz equipment.

 

Ja bi osobno puno radije izbor po volji i besplatni respec. Ovo je za retardose, ali sta je tu je. WoW ih je naucio dobre lekcije :-D

 

Btw zaboravio sam odgovoriti sto se tice beta kljuca - ja nisam skrtica, bez problema bi posudio ljudima da probaju sami, ali kako vec objasnih...

Jesus pa to je onda wow samo sa texturama diablo. Forsiranje da moram kroz equipment svog lika štelat pa to je hebeni wow i baš to mi se u wowu nikako ne sviđa i zato mi taj wow nikako nije legao.

Pa taj blizzard više ne može razmišljat dalje od wowa...god damn {#} Ovo mi sad splasnulo želju za igrom tog wowolikog diabla.

 

13 godina
protjeran
offline
Re: Diablo 3

bogme i mene prošla volja a igru godinama očekujem

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. Mahatma Gandhi
15 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Hebiga, sta je tu je, ali polako... ovo je beta, mozda se izmjeni za buducnost... iako cisto sumnjam.

 

S druge strane, nemojte previse razmisljati o tome kao o nekom ogranicenju, a objasnit cu i zasto.

 

Kad game designer projektira neki level, ima na raspolaganju 'budget' koji ovisi o nivou playera i trenutnom equipmentu. Iz ociju dizajnera, statistike su statistike, nevezano otkuda dolaze.

Ako promatrate ovakve igre na slican nacin, i promatrate iteme kao nekakve 'point boostere' koje koristite da bi speccali lika tocno kako zelite, razlika nije prevelika.

 

Osim u cinjenici da level up donosi 'permanentan' bonus, dok se bonus kroz itemove dobija sa svakim lootanjem, i izmjenjuje se kako god nam pukne.

Cyberpunk indie title - http://ghosts.pleasantnightmare.com
 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: Diablo 3
Deus ex machina kaže...

Hebiga, sta je tu je, ali polako... ovo je beta, mozda se izmjeni za buducnost... iako cisto sumnjam.

 

S druge strane, nemojte previse razmisljati o tome kao o nekom ogranicenju, a objasnit cu i zasto.

 

Kad game designer projektira neki level, ima na raspolaganju 'budget' koji ovisi o nivou playera i trenutnom equipmentu. Iz ociju dizajnera, statistike su statistike, nevezano otkuda dolaze.

Ako promatrate ovakve igre na slican nacin, i promatrate iteme kao nekakve 'point boostere' koje koristite da bi speccali lika tocno kako zelite, razlika nije prevelika.

 

Osim u cinjenici da level up donosi 'permanentan' bonus, dok se bonus kroz itemove dobija sa svakim lootanjem, i izmjenjuje se kako god nam pukne.

Hehe neće oni dirat taj sistem jer to je beta i tako će pustit samo će još izpolirat šta se da i to je to.

Ma razumijem ja sve to ali meni osobno jednostavno nikad nije sjeo taj sistem iz wowa. Možda me diablo pridobije, vidjet ćemo kad igra izađe.

Kupit ću je sigurno ali sad sam malo skeptičan dali će mene D3 navuć tolko kao što su me stari D1 i D2 navukli.

13 godina
protjeran
offline
Re: Diablo 3

pa nakon ovoga definitivno nemam namjeru nikada kupiti igru, ne dam lovu za wow repliku u diablo svijetu. nije vrijedno

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. Mahatma Gandhi
15 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
skullscar kaže...

pa nakon ovoga definitivno nemam namjeru nikada kupiti igru, ne dam lovu za wow repliku u diablo svijetu. nije vrijedno

Nije WoW replika, veze nema s WoW-om...

Ovo je cisti akcijski hack & slash, i taj dio odradjuje zaista dobro. Ono sto je poglupljeno je RPG progresija, a Diablo iovako ionako nikad nije bio osobito dobar u tome, jer ne postoje 'kombinacije' koje rade... vecina ljudi je jednostavno trpala sve u health i u atribut koji je predstavnik njihove klase. Eventualno pokoji point u druge atribute da se otkljuca mogucnost nosenja jaceg oklopa.

 

Isplati ga se kupiti, iako ga ti ne bi kupio iovako ionako ;-)

Cyberpunk indie title - http://ghosts.pleasantnightmare.com
13 godina
protjeran
offline
Re: Diablo 3
Deus ex machina kaže...
Isplati ga se kupiti, iako ga ti ne bi kupio iovako ionako ;-)

ako mi je nešto dobro, kupujem kad tad. ali igru su baš poglupavili lagano. nakon tolikog iščekivanja to mi je veliko razočaranje

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. Mahatma Gandhi
14 godina
offline
Diablo 3

Ja sam bio jedan od sretnika koji je dobio beta key.Moram pohvaliti igru, to je nešto fenomenalno i prezarazno !Jednom kad počneš nema stajanja..Meni se osobno sviđa novi sistem sa skillovima, item drop i ostalo što se u beti može isprobavati.U finalnoj verziji sigurno će biti još brdo drugih opcija i mogućnosti..

 

A sad za one (ako ima takvih ovdje) koji su također odabirom dobili pristup beti; ja sam svoj account, nakon što sam par puta prešao betu, prodao na ebayu za 370 eura !!Možda bi ga sad mogao prodati čak i za više.Tako da ako netko ima betu nemojte davati nikome da isprobava nego fino zaradite neku lovicu i preordajte npr. D3 collectors edition {#}

Da sam normalan poludio bi
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Novi patch je donio promjene.... i nije lose!

 

Sad apsolutno sav damage ovisi o nosenom oruzju. Da, cak i fireball i magic missile ovise o tome da li mac ili sjekira koju nosite u ruci dijeli vise ili manje damagea. Zvuci malo retardirano, ali je zapravo odlicno jer je jednostavnije balansirati i ima gameplay smisla.

Ovime je podosta nerfana Sorceres koja je bila podosta jak lik...

 

Takodjer, nije moguce vise mijenjati skillove gdje god - sad se mogu mijenjati samo na jednom pillaru usred grada tako da treba pripaziti sto se nosi sa sobom.

 

Levelling je ostao isti :-\

Get out of your apartment. Meet a member of the opposite sex. Stop the excessive shopping and masturbation. Quit your job. Start a fight. Prove you're alive.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
skullscar kaže...

ako mi je nešto dobro, kupujem kad tad. ali igru su baš poglupavili lagano. nakon tolikog iščekivanja to mi je veliko razočaranje

Nema frke, nitko te ne sili ni kupiti ni igrati. Ako ti je igra tako poglupavljena, budi karakter i nemoj je ni downloadati ni igrati. Jednostavno je zaobidji.

 

A ne bit beskicmenjak koji se javno busa u prsa kako ne trosi novac na lose igre, ali ih obavezno mora downloadati i igrati.

Get out of your apartment. Meet a member of the opposite sex. Stop the excessive shopping and masturbation. Quit your job. Start a fight. Prove you're alive.
13 godina
protjeran
offline
Re: Diablo 3
Deus ex machina kaže...
skullscar kaže...

ako mi je nešto dobro, kupujem kad tad. ali igru su baš poglupavili lagano. nakon tolikog iščekivanja to mi je veliko razočaranje

Nema frke, nitko te ne sili ni kupiti ni igrati. Ako ti je igra tako poglupavljena, budi karakter i nemoj je ni downloadati ni igrati. Jednostavno je zaobidji.

 

A ne bit beskicmenjak koji se javno busa u prsa kako ne trosi novac na lose igre, ali ih obavezno mora downloadati i igrati.

zijev... skinem ili kupim, probat ću igru a ako ne bude dobra budi bez brige, javit ću ti detalje {#}

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. Mahatma Gandhi
15 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
skullscar kaže...
zijev... skinem ili kupim, probat ću igru a ako ne bude dobra budi bez brige, javit ću ti detalje {#}

Ma znas kako brinem o tebi i tvojem iskustvu... ne mogu spavati... {#}

 

BTW, podosta je zabavnije ovako kad moras birati koje skilove nositi sa sobom...

Get out of your apartment. Meet a member of the opposite sex. Stop the excessive shopping and masturbation. Quit your job. Start a fight. Prove you're alive.
15 godina
online
Re: Diablo 3
Deus ex machina kaže...

 

BTW, podosta je zabavnije ovako kad moras birati koje skilove nositi sa sobom...

Pretpostavljam da je, no problem je kada prvi put igraš, ne znaš kakav te tip neprijatelja čeka ispred. Ali to samo prvi put.

 

Neke dionice se u Diablo serijalu ionako prelaze mnogo/mnogo/mnogo pa i više puta

http://ad-infinitum.com.hr/ Hrvatska Star Trek Online Flota
13 godina
protjeran
offline
Re: Diablo 3
Deus ex machina kaže...
skullscar kaže...
zijev... skinem ili kupim, probat ću igru a ako ne bude dobra budi bez brige, javit ću ti detalje {#}

Ma znas kako brinem o tebi i tvojem iskustvu... ne mogu spavati... {#}

 

BTW, podosta je zabavnije ovako kad moras birati koje skilove nositi sa sobom...

sve razumijem, cijenim tvoju zabrinutost i sve mi toplo oko srca zbog toga {#}

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. Mahatma Gandhi
15 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
skullscar kaže...
Deus ex machina kaže...
skullscar kaže...
zijev... skinem ili kupim, probat ću igru a ako ne bude dobra budi bez brige, javit ću ti detalje 

Ma znas kako brinem o tebi i tvojem iskustvu... ne mogu spavati... 

sve razumijem, cijenim tvoju zabrinutost i sve mi toplo oko srca zbog toga {#}

joj .. sav sam se rastopio na ovakve izljeve nježnosti. Tako je lijepo vidjeti jedan TOPLI razgovor između dva forumaša. Čista suprotnost uobičajenom pljuvanju i vrijeđanju. Bravo dečki, od mene ste dobili T.U.

 

o.t. ne bih išao tako daleko i na neviđeno prozvati igru razočarenjem, prema filmićima koje sam gledao na yubitu meni i dalje igra djeluje poprilično dobro. Na žalost (još) nemam prilike osobno se uvjeriti, ali sam siguran da ću dosta vremena potrošiti na D3 kad (napokon) izađe.

Nema na čemu! --| Google is your friend |--
15 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 3
Zura kaže...
joj .. sav sam se rastopio na ovakve izljeve nježnosti. Tako je lijepo vidjeti jedan TOPLI razgovor između dva forumaša. Čista suprotnost uobičajenom pljuvanju i vrijeđanju. Bravo dečki, od mene ste dobili T.U.

o.t. ne bih išao tako daleko i na neviđeno prozvati igru razočarenjem, prema filmićima koje sam gledao na yubitu meni i dalje igra djeluje poprilično dobro. Na žalost (još) nemam prilike osobno se uvjeriti, ali sam siguran da ću dosta vremena potrošiti na D3 kad (napokon) izađe.

Ma tko nece... cak i Skullcar ce je kupiti kad skuzi kako je zabavnije igrati u multiplayeru nego u singleplayeru...

Ma kupit cu mu je ja, pa da igramo skupa... medo moj :-D :-D :-D

Get out of your apartment. Meet a member of the opposite sex. Stop the excessive shopping and masturbation. Quit your job. Start a fight. Prove you're alive.
13 godina
protjeran
offline
Re: Diablo 3

i ja tebe volim, evo velika pusica da se i tebi srce zagrije od sreće kao i meni {#}

 

zbilja, lijepo jednom vidjeti normalan razgovor hehe

 

edit: joj pa da, sad si se pred svima pohvalio kako ćeš mi kupiti igru. jedva čekam, više ljudi se treba ugledati na tebe jer si zbilja darežljiv. hoće to biti box edition ili ćeš mi nabaviti cd key pa da sam skinem hehehehehehe?

First they ignore you, then they laugh at you, then they fight you, then you win. Mahatma Gandhi
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.11.2011 15:32 (skullscar).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice