Crysis 3

poruka: 1.052
|
čitano: 225.919
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Crysis 3

Izašla kakva expanzija ili DLC?

 

Meni je Crysis 3 bio super. 2 mi isto bio super.

 

1 mi je bio dosadan i prošao sam negdje pola.

 

Volim linearne igre :P .

Moj PC  
2 10 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Crysis 3

Prvi dio je bio ok, druga 2 losa..

Mrzim linearne igre :P

 
14 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Crysis 3

Recite mi da li je lost island samo multiplayer dlc ili se moze i u sp-u isprobat te mape? I da li osim njega postoji jos koji DLC?

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Crysis 3

EDIT: rijeseno :))

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.7.2013 0:06 (Almin94).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Crysis 3
Postoji li crackani multiplayer na crysis 3?
 
1 3 hvala 0
15 godina
moderator
offline
Re: Crysis 3
miha10 kaže...

molim procjenu za novi i nekoristeni Crysis 3 origin key, posto imam jedan viska da znam staviti oglas za prodaju, hvala

Postoji podforum za procjene.

 

http://www.bug.hr/forum/board/igre-procjene/123.aspx?sort=act

سمندری ڈاکو
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Crysis 3

Gdje ima Crysis 3 lost island najjeftiniji za kupit...

Hvala

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis 3
Kako ce meni gainward gtx 760 2gb ddr5 vrtit crysis 3?

15 godina
offline
Re: Crysis 3
bas si lijeno dupe.

idi pa vidi.
Steam: charmander2005 || Origin: Bassotronic || Xfire: charmander1 || Skype: thebass999
12 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis 3
Bass kaže...
bas si lijeno dupe.

idi pa vidi.

a gledao sam review-e al opet mislim da ce netko od vas to znat najbolje(mozda netko ko ima ovu grafu)

15 godina
offline
Re: Crysis 3
badava ti grafa ako nema proc ko ti. odma je razlika.
Steam: charmander2005 || Origin: Bassotronic || Xfire: charmander1 || Skype: thebass999
12 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis 3
meni je fx-8350
15 godina
offline
Re: Crysis 3
Bass kaže...
bas si lijeno dupe.

idi pa vidi.

..u tom slucaju se slazem s navedenim.

Steam: charmander2005 || Origin: Bassotronic || Xfire: charmander1 || Skype: thebass999
12 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis 3
Cini se da cu moc igrat Crysis 3 na very high/ultra detalje,sudeci po game-debate
It's not about the money...It's about sending a message
12 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis 3

12 godina
neaktivan
offline
Crysis 3
pozz imam problem kad pokrenem Crysis 3 upali se al vidi se samo miš i čuje se zvuk a slike nema :/ moze pomoč danas skinuo tek
imam adm quad 2.8
4gb rama
GTX 560 1GB DDR5 128bit
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis 3
kuky007 kaže...
pozz imam problem kad pokrenem Crysis 3 upali se al vidi se samo miš i čuje se zvuk a slike nema :/ moze pomoč danas skinuo tek
imam adm quad 2.8
4gb rama
GTX 560 1GB DDR5 128bit

rješio sam radi super :):)

13 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis 3
ii7scw kaže...
Cini se da cu moc igrat Crysis 3 na very high/ultra detalje,sudeci po game-debate

 

Ovisi koliko fps-a ciljas.

16 godina
offline
Crysis 3

LOL kolko je ovo zahtjevna igra all max out 1980*1200 + MSAA 8x  50-70 FPS vecinom 60-65 tj avrg. u 290 CF-u !a sa jednom dobim 30-35 max ! ista prica kao sa krizom 1 {#}

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.12.2013 0:23 (4mal).
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Crysis 3
Evo ja sad prešao igru. Meni nikako nepaše ovo s robotima-alieni. Šuljačina dok su ljudi je super. Ipak najbolji mi je crysis 1 i to samo prva misija.
Be Water My Friend
15 godina
online
Re: Crysis 3
4mal kaže...

LOL kolko je ovo zahtjevna igra all max out 1980*1200 + MSAA 8x  50-70 FPS vecinom 60-65 tj avrg. u 290 CF-u !a sa jednom dobim 30-35 max ! ista prica kao sa krizom 1 {#}

Da. Crysis opet diže letvicu. Meni je na 1920x1080 sve na max, jedino sam MSAA stavio na 2x i imam 25-35 fps-a uz OC grafe (1100 i 1300 MHz). Bojim se pomisliti koliko će mi biti fps-a na MP.

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
16 godina
offline
Crysis 3

instaliram zadnje amd drivere i dobim u crossu 20fpsa vise sada mi je 70-100 avrg 80! Wtf

 

jel to znaci da ovi 13.12 pocinju koristit hw od r7,r9 i interni nacin cf komuniciranja kak spada {#}

 

cpu usage ide od 15 do 25% @ 4.2Ghz

 

gpu 1 99-100%

gpu 2 99-100% 

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.12.2013 19:29 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Crysis 3

Znam da možda nije prava tema, ali molim vas ako netko zna. Uglavnom prijatelj kupio Criysis 3 Deluxe Edition preko Origina, i skinuo je Crysis 3 i kad pokrene igru, prođe mu sve ono na početku, uđe u meni i krene igrat, pita ga za tutorial i on stisne da želi i nakon toga mu se pojavi crnilo na ekranu i to je to. U task menageru mu piše da radi normalno, ne pojavljaju se nikakav error ili tako nešto. Pa ako netko zna kako riješit problem molim vas :)

Psn Aurora_Borealis9
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis 3
atiHD kaže...

Znam da možda nije prava tema, ali molim vas ako netko zna. Uglavnom prijatelj kupio Criysis 3 Deluxe Edition preko Origina, i skinuo je Crysis 3 i kad pokrene igru, prođe mu sve ono na početku, uđe u meni i krene igrat, pita ga za tutorial i on stisne da želi i nakon toga mu se pojavi crnilo na ekranu i to je to. U task menageru mu piše da radi normalno, ne pojavljaju se nikakav error ili tako nešto. Pa ako netko zna kako riješit problem molim vas :)

 

Neka pokusa gasiti sve dodatne procesore koje ima u tom trenutku, a postoji mogucnost i da joj se ti driveri ne svidjaju.

11 godina
odjavljen
offline
Crysis 3

Malo sam igrao u MP nakon nekog vremena i nisam ispao iz đira :)

 

Evo par ss-ova. na njima je i OSD pa se može vidit i fps

 

Ako ima ljudi ode koji igraju MP nek se jave na pm možemo i koju skupa bacit.

 

http://tinypic.com/r/ehhyev/5

 

http://tinypic.com/r/16kyq9g/5

 

...inače postavke su sve na high sa postprocess i shading na v.high. smaa x2 filteri i sa tim postavkama mi je odlično. rijetko ode i ispod 70fpsa.

ide to dosta solidno i na v.high ali preferiram što dalje od 60fpsa. ne znam koji fps vi smatrate "playable" ali mene tako živcira kad padne ispod 60. 

g-sync će to promijeniti doduše...napokon, ali i pod nvidijinu (čitaj astronomsku) cijenu naravno.

"You can fool some people some time, but you can't fool all the people all the time"
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.1.2014 4:27 (eywa33).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Crysis 3

Navodno bi Crysis 3 trebao sad u prvom mjesecu bit 10$ na amazonu i možete iskoristit 5$ kupon koji ste dobili kupovanjem ijedne igre sa amazona od tamo negdje kraja Novembra do kraja godine.

 

Pošto su jedinica i dvojka bile neočekivano dobre, morat ću i tricu nabavit. Je da je za krnji origin, ali što ćeš.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Crysis 3
Lopoc kaže...

Navodno bi Crysis 3 trebao sad u prvom mjesecu bit 10$ na amazonu i možete iskoristit 5$ kupon koji ste dobili kupovanjem ijedne igre sa amazona od tamo negdje kraja Novembra do kraja godine.

 

Pošto su jedinica i dvojka bile neočekivano dobre, morat ću i tricu nabavit. Je da je za krnji origin, ali što ćeš.

neće ići, kupon se koristi samo ako igra nije na discountu

12 godina
neaktivan
offline
Crysis 3

Nope, kupon se baš koristi samo za igre koju su na popustu povodom Editor's Choice salea :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Crysis 3
Lopoc kaže...

Nope, kupon se baš koristi samo za igre koju su na popustu povodom Editor's Choice salea :D

 

probaj kupiti bioshock infinite koji je na Editor's Choice sale-u i snižen 75% pa ćeš vidjeti da ti ne skida 5$, pa onda probaj bilokoju drugu igru sa popisa a nije snižena i skida 5$ {#}

 

http://www.amazon.com/gp/feature.html/?docId=1000728511

12 godina
neaktivan
offline
Crysis 3

Ja sam sad kupio Crysis 3 za 4.99$, samo se treba strpit :)

 

Nego, hoću li moć na mom pc-u izgurat pristojan broj fps-a na sve low?

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice