Crysis 3

poruka: 1.052
|
čitano: 225.947
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis 3
thuglife kaže...

Naravno da će moći, samo je pitanje hoće li moći na najvišim grafičkim postavkama.

S obzirom da nije mogla Crysis 2(25fps@ Extreme & 1080p) ne vjerujem ni da će ovo.

12 godina
odjavljen
offline
Crysis 3

Pogledaj moj PC. Dvojka je radila na MAX sa oko 45-50 fps-ova, tako da ce i trojka bar na medium {#}

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Crysis 3

na kojoj rezoluciji ti je sa tom karticom radila na max ? na fullHD nije sigurno

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Crysis 3
Comi123 kaže...

Pogledaj moj PC. Dvojka je radila na MAX sa oko 45-50 fps-ova, tako da ce i trojka bar na medium {#}

Jep, jer je DX9 nativna igra.Kupi karticu sa DX11 podrskom, instaliraj DX11 patch i high res texture pa javi kako ide.{#}

clock2much
12 godina
neaktivan
offline
Crysis 3

Crysis 2 nema smisla instaliravat onaj high res pack ako nemas baremko gtx 560. Ja san ga isproba na svojoj i fps se vrtija oko 30 na high, dok je bez toga na advanced bija 60+, s tim da je razlika ne minimalna, nego nepostojeca.  

 

OT: Jedva cekan tricu, setting mi je u duji bija odlican, a postapokalipticni NY mi nije bolje moga lec. Ocekujem vrhunsku optimiziranost, djabe in sve ako dobijen novi Crysis 1. Grafiku sta se mene tice nisu trebali minjat jos od vanila Crysisa 2. I neka ne idu na nista ispod 12-15 sati igre. To bi bija med medeni :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis 3
Kome je racunar gurao Crysis2 na hardcore (1080p), mislim da ce trojku bez problema izvuci na advanced. A vizuelno vrlo mala razlika..

Nadam se da ce Crysis3 biti nelinearna, a super mi je ovo sto ce urbanu sredinu NY obogatiti prasumom
14 godina
offline
Re: Crysis 3
Lopoc kaže...

Crysis 2 nema smisla instaliravat onaj high res pack ako nemas baremko gtx 560. Ja san ga isproba na svojoj i fps se vrtija oko 30 na high, dok je bez toga na advanced bija 60+, s tim da je razlika ne minimalna, nego nepostojeca.  

 

OT: Jedva cekan tricu, setting mi je u duji bija odlican, a postapokalipticni NY mi nije bolje moga lec. Ocekujem vrhunsku optimiziranost, djabe in sve ako dobijen novi Crysis 1. Grafiku sta se mene tice nisu trebali minjat jos od vanila Crysisa 2. I neka ne idu na nista ispod 12-15 sati igre. To bi bija med medeni :)

 

Vizualna degradacija kako bi igra radila dobro na konzolama, a onda port na PC - to tebe veseli? Igra je izgledom u DX9 modu jedva uz bok svom prethodniku (5 godina staroj igri), a što se optimizacije tiče, pokreni DX11 pa onda pričaj o optimizaciji, neću sada nabrajati jer sam o tome već govorio ovdje na forumu.

 

Umjesto da poprave Crysis 2 i daju novi sadržaj, prodati će pečekspanziju po cijeni nove igre. FTW! Veće promjene je doživio Warhead u odnosu na Crysis nego što će Crysis 3 u odnosu na Crysis 2, a sjećate se, Warhead je bio ekspanzija. {#}

I possess a skill to google.
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.4.2012 3:31 (Minoza).
13 godina
neaktivan
offline
Crysis 3

ma uopce ne patim da igru gonim na nadljudskim postavkama, dvojku sam glatko vrtio na maxu pa sam opet pogasio hrpu detalja jer mi je bilo neigrivo tj. neprijatelje uocpe nisam dobro razlikovao od okolisa. jedinica mi je imala bolju atmosferu, bas ono far cry sa boljim sustavom borbe, grafikom i dinamicnijom pricom. dvojka je po mom ukusu bila previse linearna, nisi imao one slobode kao u prvome dijelu. neznam sto oni tu mogu puno popraviti, ajde mozda malo raznolikije neprijatelje ali sveukupno igra mi je totalno legla.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Crysis 3
zoharbizo kaže...

Nadam se da ce ovaj serijal naslijediti Krizu 1 koju sam presao mnogo mnogo puta.Dakle ocekujem nesto sto ce zbaciti Metroo 2033 sa trona, da malo placu te vase HD 7970 i GTX 680 kao i multiGPU sustavi.Ako bude tako kupujem novi PC samo radi ove igre.Ono sto je Crysis 1 onda uradio nije nijedna do sada.

Što zar ti nisi odustao od skupocjenih komponenti? :P

on topic

Naravno da ću ga igrati svakog sam ljeta od 2008, prelazio ponovo Crysis 1.Nadam se ce ga moja stara 4870x2 moci gurati :/ 

Ako nekog zanima sami Crytek kao kompanija i kako su braca Yerli dosli do ovoga sto imaju danas izvolite jedan zanimljiv dokumentarac o njima

 

13 godina
offline
Crysis 3

Nadam se da će u novom dijelu glavni lik biti brbljaviji. Po meni su priču (i atmosferu) u igri zaj**** što su Alcatraza napravili "mutavim". Nikakvih dijaloga s njim, ništa.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Crysis 3
Gigabyte091 kaže...

na kojoj rezoluciji ti je sa tom karticom radila na max ? na fullHD nije sigurno

Igram na relativno maloj rezoluciji 1280x1024, to mi je i rezolucija monitora posto je 19 inch.

14 godina
neaktivan
offline
Crysis 3

Meni Crysis 2 puno bolje radi nego jedinica, možda će i trojka nastavit dobar trend u optimizaciji.

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.4.2012 13:52 (Praetorian1).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis 3
Praetorian1 kaže...

Meni Crysis 2 puno bolje radi nego jedinica, možda će i trojka nastavit dobar trend u optimizaciji.

Normalno da ti radi bolje kad lošije izgleda.

Sada se i odvajaju chipovi 999 na tajvan 1 za Classified pa 9500 kom za obicne pa 1 za Classified @Vlada011
13 godina
offline
Re: Crysis 3
ATiGamer kaže...
Normalno da ti radi bolje kad lošije izgleda.

 Crysis 1 DX9/DX10 mod a Crysis 2 DX9/DX11 mod ako instaliras patch.Inace bez patcha Kriza 2 mnogo losije izgleda ali je i manje zahtjevna od Krize 1 jer ima DX9 API za razliku od Krize 1 koja ima DX10 API.A to nije cudno, pricali smo vec o konzolitisu(vezano za Krizu 2).{#}

clock2much
13 godina
neaktivan
offline
Crysis 3

Novi Crysis 3 detalji su procurili iz playbox gaming časopisa koji sugeriraju da Crysis 3 neće biti posljednji nastavak u Sci-Fi FPS franšizi.
Osim ovog Crysis 3 će imati i sporedne misije, nove mogućnosti nano odijela, nove frakcije i povratak starog prijatelja - Physca.

Prema časopisu, Steven Hall će pisati priču za igru. Priča će se vrtjeti oko Propheta (Alcatraz) zatvorenog od strane CryNet-a koji će
obilježiti vremenski interval između Crysis 2 i 3. Nakon završetka drugog dijela Ceph je napravio globalnu invaziju i to će biti prikazano
u igri te što se dogodilo s ostatkom svijeta nakon invazije.

Sada najzanimljiviji dio, Crysis Warhead’s protagonist aka Physco je također još u igri i biti će u Crysis-u 3, međutim nezna se dali će on
biti igrivi lik. Crynet i Ceph neće biti jedine neprijateljske frakcije, biti će i drugih iako se još neznaju detalji. Noviji Ceph neprijatelji će imati
brutalne bacače plamena. Seting u Crysisu 3 će tekođer obilovat raznim životinjama kao i Crysis 1 (žabe, rakovi itd...).

Svijet će biti manje destruktivan u odnosu na Crysis 1, ali će igra biti sandbox i imati će nekoliko sporednih misija .
Nekoliko koncept art slika pokazuju da izvan New York kupole će biti smrznuta pustoš kao u Crysis-u 1 nakon invazije vanzemaljaca na
otok. Nove mogućnosti će nam omogućiti da hackiramo vanzemaljske turrete i kontrolu oružja, koji je također potvrđen u razgovoru s
Crytekovim programerima. Brzina i snaga nano odijela sada su podijeljeni kao u Crysis-u 1.

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.4.2012 17:32 (Dad0).
Moj PC  
5 0 hvala 8
15 godina
neaktivan
offline
Crysis 3

Što je Crysis 1 imao destruktivan svijet?

Razvaliti kućicu sastavljenu od par ploča lima i sasječi palmu i nije neka destruktivnost.

To na stranu, drago mi je što se vraća Psycho, jedini lik serijala vrijedan spomena, ultimativni badass.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis 3
thuglife kaže...

Što je Crysis 1 imao destruktivan svijet?

Razvaliti kućicu sastavljenu od par ploča lima i sasječi palmu i nije neka destruktivnost.

To na stranu, drago mi je što se vraća Psycho, jedini lik serijala vrijedan spomena, ultimativni badass.

Očito u Crysisu 3 ni to neće biti moguće. {#}

15 godina
offline
Crysis 3

Umjesto da dodaju više destrukcije u odnosu na crysis oni je smanjuju, jedan od razloga zašto crysis 2 sucka.

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts while the stupid ones are full of confidence. - Charles Bukowski
Moj PC  
3 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis 3
Hyperion kaže...

Umjesto da dodaju više destrukcije u odnosu na crysis oni je smanjuju, jedan od razloga zašto crysis 2 sucka.

Puno je jednostavnije bilo ubaciti destrukciju u đunglu nego u New York, sumnjam da bi to uopće mogli izvesti, ako zbog ničega onda zbog konzola. Iskreno, sumnjam da je itko od nas očekivao neku veliku destrukciju nakon najave igre.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
15 godina
offline
Re: Crysis 3
Ja se ne slažem.Po meni je kod igara najbitnija zabava.Priznajem da mi je SP u jedinici bolji,al je zato MP u dvojci jako zabavan i zarazan.Grafika je lošija,ali još uvijek iznadprosječna,a i imam veći framerate i zato mi je dvojka bolja.
AC Milan - IL CLUB PIU' TITOLATO AL MONDO
15 godina
offline
Re: Crysis 3
thuglife kaže...
Hyperion kaže...

Umjesto da dodaju više destrukcije u odnosu na crysis oni je smanjuju, jedan od razloga zašto crysis 2 sucka.

Puno je jednostavnije bilo ubaciti destrukciju u đunglu nego u New York, sumnjam da bi to uopće mogli izvesti, ako zbog ničega onda zbog konzola. Iskreno, sumnjam da je itko od nas očekivao neku veliku destrukciju nakon najave igre.

Ja sam očekivao, gle mogli su bar omogućit rušenje stabla to uopće nebi smjeo biti problem, u prokletom battlefieldu možeš kuće rušit.

emerik kaže...
Ja se ne slažem.Po meni je kod igara najbitnija zabava.Priznajem da mi je SP u jedinici bolji,al je zato MP u dvojci jako zabavan i zarazan.Grafika je lošija,ali još uvijek iznadprosječna,a i imam veći framerate i zato mi je dvojka bolja.

Gle nepričamo o MP-u koji dosadi nakon  2-3 tjedna.
Ja bi rađe manji framerate nego lošiju grafiku. U SP-u u dvojci nemam šta radit osim glavne misije, a u Crysisu si se mogao zabavljat na razne načine, plus pristupiti misiji na razne načine, a u crysis 2 imaš jednu ulicu i možeš samo ravno ići eventualno se popet negdje na kat neke zgrade no dođe na isto.


Shvaćam da je u crysis 2 mjesto radnje -> grad jako ograničio igru koja je u svakom slučaju dobra i koja ima odličan soundtrack, no ipak nemam nimalo volje je opet prelazit jer mi je dosadna kao MW3, jedino me držao nanosuit uz igru(no i to je splasnulo) i to da vidim priču koju na kraju nisam baš predobro shvatio.

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubts while the stupid ones are full of confidence. - Charles Bukowski
14 godina
offline
Re: Crysis 3
emerik kaže...
Ja se ne slažem.Po meni je kod igara najbitnija zabava.Priznajem da mi je SP u jedinici bolji,al je zato MP u dvojci jako zabavan i zarazan.Grafika je lošija,ali još uvijek iznadprosječna,a i imam veći framerate i zato mi je dvojka bolja.

 

MP u Crysisu 2 nije ni do koljena MP-u u Crysisu... Pa tko god je igrao Power Struggle zna šta je pravi Crysis MP. Da vam osvježim pamćenje:

 

I possess a skill to google.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis 3

@Minoza

 

Strasno se primjeti vizualna degradacija sa jedinice na duju. Naravno da me veseli igrat igru kako bog zapovida. Koji preseri od ljudi sta pljuju po losijoj grafici u duji, a jedinicu ni sad ne mogu igrat kako spada. 20 fps-a na zadnjoj trecini igre je tako awesum!! I crysis 2 sa dx 11 i high res packom izgleda bolje od jedinice, a igriviji je. Ako je ova nova generacija konzola ista dobro donijela to je kakva takva stagnacija u hardverskim zahtjevima. Najbolje mi je kako niko nije graphic whore ali placu kad crysis 2 nema ostre teksture kao njegov prethodnik. I da lol na onog ko je napisa da bi radje bolju grafiku i nizi fps... 

15 godina
neaktivan
offline
Crysis 3

http://vgm.tv/
Moj PC  
8 0 hvala 4
12 godina
protjeran
offline
Crysis 3

crysis 1 i warhead su bili do sad najbolji, 2 nije baš nešto, priča i grafika je bila dobra samo što nemaš tolko slobode kao na 1. dijelu, nadam se da će trojka biti dobra..

I want to taste you but your lips are venomous poison You're poison, running through my veins
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Crysis 3

http://vgm.tv/
Moj PC  
4 0 hvala 3
12 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis 3
AMD Phenom II X4 kaže...

crysis 1 i warhead su bili do sad najbolji, 2 nije baš nešto, priča i grafika je bila dobra samo što nemaš tolko slobode kao na 1. dijelu, nadam se da će trojka biti dobra..

Dali mi možeš malo bolje objasniti igricu, nisam je dosad igrao pa neznam dal da kupim....{#}

14 godina
neaktivan
offline
Crysis 3

Ovoj igri će make or brake biti AI neprijatelja.

 

Ako ne naprave uber intelignetne protivnike cijela ideja sandbox lova na aliene pada u vodu.

 

AI je bio najslabija karika u jedinici i dvojci (u jedinici je bio čisto ok u usporedbi sa katastrofalnim AI-em u dvojci), a ovdje bi trebao igrati odlučujuću ulogu.

Popusti i svladaj. Savini se i budi uspravan. Isprazni se i budi pun. Istroši se i budi nov. Budi cjelovit i sve će ti stvari doći.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Crysis 3

Da, jedinica je bila podnošljiva, duja katastrofalna, ali čisto sumnjam da će previše poraditi na tome.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Crysis 3

 

Crysis 2.2?

Moj PC  
2 2 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice