Cro Vortex download

poruka: 2
|
čitano: 1.383
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Cro Vortex download

Pozdrav svima!

 

Davno sam preko Cro Vortexa kupovao igre, plaćanje bi bilo pouzećem i kroz nekoliko dana bi CD došao doma na adresu. Sada imaju drugačiju "politiku", uplaćivanje i onda na mail pošalju lozinku. Zanima me ako netko zna na kojoj stranici se to skida? Gdje ja da upišem kod koji sam dobio na mail nakon što im je sjela uplata.

 

Hvala i srdačan pozdrav svima.

Pozdrav!
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Cro Vortex download
Tonxy Xy kaže...

Pozdrav svima!

 

Davno sam preko Cro Vortexa kupovao igre, plaćanje bi bilo pouzećem i kroz nekoliko dana bi CD došao doma na adresu. Sada imaju drugačiju "politiku", uplaćivanje i onda na mail pošalju lozinku. Zanima me ako netko zna na kojoj stranici se to skida? Gdje ja da upišem kod koji sam dobio na mail nakon što im je sjela uplata.

 

Hvala i srdačan pozdrav svima.

 

Živio!  Ako ne želiš plaćati masne pare za igre moja preporuka ti je sljedeća: Klikni na sljedeći link, te u u search upišeš igru koju želiš, pronađeš store gdje je najjeftinije(ili među najjeftinijim) i onda pratiš proces. Obično dobiješ key za igru instantno ili kroz 5min na skoro svakoj stranici.

 

Stranice koje su pouzdane(više puta sam preko njih kupovao):  gamivo, eneba, hrkgame, cdkeys, instant gaming, voidu.

 

Iz mog iskustva na stranicama gamivo ili eneba su najpovoljnije cijene za skoro svaku igru.

 

To bi bilo to ukratko. Nadam se da sam ti pomogao. Ako imaš još kakvo pitanje slobodno se javi 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.8.2022 16:03 (Baldurion).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice