Call Of Duty Modern Warfare izdvojena tema

poruka: 3.351
|
čitano: 585.948
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

hahaha ovakav post još nismo imali. Bome si me nasmijao  Ma zraketiraj ga s RPG om i amen, a ako bude i dalje živ popravi s FMJ-om pa bude on rage quito

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
11 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Sickness kaže...

hahaha ovakav post još nismo imali. Bome si me nasmijao  Ma zraketiraj ga s RPG om i amen, a ako bude i dalje živ popravi s FMJ-om pa bude on rage quito

 Ma znam,kažem inače bez imalo problema riješim kampere u svakom meču,ali ovaj je baš neki ekstremni gad.

Naravno, probam s bombama i RPG-om, ali đubre uzme Thropy System i osigura se od bilo kakvih eksploziva.

Evo,sad je ušao prije 20 minuta u meč  dok smo mi svi normalni igrali i dobio Chopper, Gunship i V-TOL za praktički minutu i pol.

Problem su ovi moji koji mu idu u office i na kojima zarađuje lake killstreakove.A ja kad uspijem i doći do officea nemam vremena da mu hakiram išta a i vidi kad sam mu hakirao mine.

Tip mi se još zaprijetio da se klonim "njegovih servera" i da će me "natjerati da odustanem kompletno od COD-a."

Majku mu njegovu pa odmah znaš kakav je kad ima 1300 gunshipova i 90 juggernouta,a o "manjim" killstreakovima ne trebam ni govoriti...

13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ne vjerujem što čitam, kakav bully, užas

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
2 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Pogledaj si ovaj video čovjeka koji je izumio kempanje još 2013. na black ops 2. Ovi svi nakon, pa i taj koji te žulja poput kamenčića u japanki, su nista za ovoga. Da bi pobijedio kampere moras razumijeti kako oni dišu. Na linku ti je most advanced kamper, video ima 8 mil pregleda i 165k lakova.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.2.2022 21:09 (Dr.Feel).
 
4 0 hvala 2
11 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...

Ne vjerujem što čitam, kakav bully, užas

 Hahahahaha,daj me ne trollaj čovječe :D

Tip mi govori "learn to play nigha",a sam rage quitta kad ne može doći do officea.

Faca ignorira kad mu kažem hoće 1 na 1, i sad me počeo opsjedati i joinati se na svaki meč gdje igram.

I sam je svjestan da bi ga razbio s jednom rukom da nema moji naivčina koji mu idu na mine i zato je postao baš opsjednut sa mnom.Povrijedih mu ego...

Dr.Feel kaže...

Pogledaj si ovaj video čovjeka koji je izumio kempanje još 2013. na black ops 2. Ovi svi nakon, pa i taj koji te žulja poput kamenčića u japanki, su nista za ovoga. Da bi pobijedio kampere moras razumijeti kako oni dišu. Na linku ti je most advanced kamper, video ima 8 mil pregleda i 165k lakova.

 

 Meni je upravo taktičko razmišljanje najveća prednost nadaleko.Točno znam čitati većinu igrača,a pogotovo kampere i zbog toga praktički znam gdje će netko otići i što će pokušati napraviti i onda ga preteknem.

Ali ovaj gad je nešto drugo,ja vjerujem da on ima neki cheat za gledanje kroz zid jer postoje dvoje vrata i APSOLUTNO svaki put zna točno u koja netko uđe.

Sad ću ići gledati taj video,tnx.

 

 

EDIT: Evo odgledao sam video i tip igra identično kao ovaj "moj" kamper osim što ovaj s kojim ja imam problema ne koristi toliko klasično ubijanje iz kamperske pozicije nego koristi killchain i jedino što radi je gomilanje areal killstreakova.

Čim dobije 8 killova je gotovo.Tad dobije VTOL i s njim chopper gunner i gunship.

 

Jbg,znam da je patetično što se ovdje žalim i sramotim zbog jednog šugavca,ali inače sam navikao da kamperi izađu iz meča kad ja uđem jer me prepoznaju i znaju da neće imati prilike kampirati u miru.

Još mi je najbolje kad neki ostanu samo da me ubiju (Hardcore ima friendly fire uključen) ako smo u istom timu i onda zbrišu :D

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.2.2022 22:33 (Jurassic Park).
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

pa prox mine utrči i idi prone kad se dignu, kad razviješ jednom taj refleks ući će ti u narav,m kao i claymore kad čuješ klik skači što dalje.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...

pa prox mine utrči i idi prone kad se dignu, kad razviješ jednom taj refleks ući će ti u narav,m kao i claymore kad čuješ klik skači što dalje.

 Bez brige, naučio sam ja već odavno riješavati proxy mine.

 

Doduše,s Claymorima imam više problema pošto se puno brže aktiviraju i ubiju me u većini slučajeva unatoč tome što koristim E.O.D. perk.

 

Kod ovog đubreta mine nisu glavni problem nego to što drži na nišanu vrata iza onog stola ili fotelje, ovisi gdje dolazi netko i čim se aktiviraju mine on počne pucati,a pošto je to hardcore mode jedan metak u dobrom dijelu slučajeva ubija i bez mina.

 

Ma nije me ni briga za njega više,na kraju krajeva ako je takva faca neka igra 1 na 1 ako se usudi.

 

A ako me bude slijedio iz meča u meč,prije ili kasnije će igrati u mom timu,a u hardcoreu je friendly fire uključen :D

 

Već je igrao sa mnom i čekao sam da dobije 7 killova i samo ga koknuo i tako još jednom jer je max dozvoljeno 2 puta ubiti nekoga iz svog tima.Ali ta dva puta su bila dovoljna da rage quita jer nije imao vremena da dobije 8 killova 3 put jer meč završi do tad 

 

PS jel itko od vas igra hardcore ili samo standardni core mode?

13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

Na MW sam uvijek igrao HC, dok sad na Vanguardu igram samo soft, iako samo počeo sa HC-om ali mi nije odgovarao

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
9 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
morbida kaže...

 Bolje ne gledat, šta su uspjeli razjebat. 

مرګ ژوبله
9 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Super64 kaže...
morbida kaže...

 Bolje ne gledat, šta su uspjeli razjebat. 

 Bit će bolje ove godine , Infinity Ward radi nastavak za modern warfare i warzone 2 , a navodno će biti i na novom enginu , iako mi ne smeta ni da bude na enginu iz 2019 godine jer je taj engine jako dobar .

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
10 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

, samo nakon nekoliko sekundi od početka videa i kad je TacticalBrit rekao da otkriveni čiteri "pružaju" 0 damagea svim ostalim igračima na serveru, sjetio sam se jedne igre. Ono, LOL, ono što trenutno Ricochet radi čiterima to su svojim igračima priuštili u BF2042. Jebeno.

مرګ ژوبله
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

vrhunski xD

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Pozdrav,

Moze pomoc? Za dobiti Damascus camo trebam bas svako oruzje do golden-platinum camo iz svake klase, njih ima 7 klasa.

 

 

Ili npr. svako oruzje iz samo SMG klase do gold- platinum camo, u SMG klasi ima 10 oruzja.  Thx! 🥴✌️

 

 

 

Odmori u Istini! :-)
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
veseli007 kaže...

Pozdrav,

Moze pomoc? Za dobiti Damascus camo trebam bas svako oruzje do golden-platinum camo iz svake klase, njih ima 7 klasa.

 

 

Ili npr. svako oruzje iz samo SMG klase do gold- platinum camo, u SMG klasi ima 10 oruzja.  Thx! 🥴✌️

 

 

 

 Ako hoćeš SMG Platinum trebaš grindati gold camo za sve SMG-ove i nakon toga dobiješ Platinum camo za sve SMG-ove.

Ako hoćeš npr. AR Platinum camo, onda moraš grindati svaki AR za gold camo i nakon toga dobiješ Platinum za AR i tako za svaku klasu.

 

 

Ako hoćeš Damascus camo,trebaš grindati svako oružje iz svih klasa do Platinum i onda dobiješ Damascus.

Damascus zahtjeva dosta predanosti i vremena tak da ne znam jel imaš volje pošto će igra vjerojatno izgubiti dobar dio igrača kada izađe MW2.Naravno i tad će imati određenu količinu igrača,ali će vjerojatno malo duže trebati da se nađe meč.

 

 

PS ako misliš grindati pištolje za attachmente ili camo jako preporučam da igraš hardcore jer za većinu pištolja treba jedan metak za kill iz blizine tak da ćeš moći parirati drugim igračima,inače su pištolji dosta inferiorni u coreu što se toga tiče.

Poruka je uređivana zadnji put pon 4.4.2022 13:58 (Jurassic Park).
9 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Jurassic Park kaže...
veseli007 kaže...

Pozdrav,

Moze pomoc? Za dobiti Damascus camo trebam bas svako oruzje do golden-platinum camo iz svake klase, njih ima 7 klasa.

 

 

Ili npr. svako oruzje iz samo SMG klase do gold- platinum camo, u SMG klasi ima 10 oruzja.  Thx! 🥴✌️

 

 

 

 Ako hoćeš SMG Platinum trebaš grindati gold camo za sve SMG-ove i nakon toga dobiješ Platinum camo za sve SMG-ove.

Ako hoćeš npr. AR Platinum camo, onda moraš grindati svaki AR za gold camo i nakon toga dobiješ Platinum za AR i tako za svaku klasu.

 

 

Ako hoćeš Damascus camo,trebaš grindati svako oružje iz svih klasa do Platinum i onda dobiješ Damascus.

Damascus zahtjeva dosta predanosti i vremena tak da ne znam jel imaš volje pošto će igra vjerojatno izgubiti dobar dio igrača kada izađe MW2.Naravno i tad će imati određenu količinu igrača,ali će vjerojatno malo duže trebati da se nađe meč.

 

 

PS ako misliš grindati pištolje za attachmente ili camo jako preporučam da igraš hardcore jer za većinu pištolja treba jedan metak za kill iz blizine tak da ćeš moći parirati drugim igračima,inače su pištolji dosta inferiorni u coreu što se toga tiče.

 Hvala, tako sam i mislio ali nisam bio 100% siguran.  Imam nekih 20 platinuma pa sam se ponado da ne moram bas svako oruzje napraviti gold, da bi dobio damascus. Vecinom na HC shipmeni shothause sam radio camo😅 tamo je najlakse. Thx! 

Odmori u Istini! :-)
6 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Pozdrav, imam igricu kupljenu jos odavno ali je nisam igrao skoro godinu dana... Kupio sam nedavno novi laptop i odlucio je zaigrati nakon duzeg vremena... Medutim na blizzardu koji je instaliran na pc-u mi nigdje ne nudi opciju da mogu skinuti igricu, odnosno da bi je trebao kupiti ponovo a kad se ulogiram na blizzard preko neta pise mi da imam igricu kupljenu... Sta se tice warzone-a mogu skinut jedino warzone, multyplayer i ostale mogucnosti su zakljucane... Jel zna netko u cemu je kvaka? inace igrica je kupljena preko ruskom vpn-a.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

Nažalost netko je bio toliko pametan da ju je vezao za warzone, pa tako ako hočeš igrati MW(2019) mp moraš skinuti warzone.

 

 

BF3:fluffy_inside
6 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

hahahah a svasta... A sta mislis o ovom novom mw2? Jel ga se isplati uzeti? posto im realno ovaj mw i nije bio neki pogodak.

 
0 3 hvala 0
15 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Trenutno su na akciji Modern Warfare (€20), Cold War (€20) i Vanguard (€30), inače svi drže punu cijenu od €60. Po meni MW i CW vrijede tih novaca samo zbog izvrsne kampanje.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Modern Warfare 2019 je najbolja fps kampanja koju sam igrao u zivotu. Gejmam zadnjih 20 godina. 

[url=http://profile.xfire.com/migok2903][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/wow/type/0/migok2903.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice