Call of Duty Modern Warfare 3

poruka: 4.367
|
čitano: 1.269.733
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: MW3 Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
13 godina
neaktivan
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

A recite kako ga se dobije? Jel isto muke kolko i na cod4?

I jel ima negdje slika da vidim kako je ruzan :$

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
KCro kaže...

A recite kako ga se dobije? Jel isto muke kolko i na cod4?

I jel ima negdje slika da vidim kako je ruzan :$

Znači ako hočeš AK47 Gold moraš nabaviti za njega lvl 31 a krečeš od prvog, to ti je 3 sata non-stop igranja i eto imaš gold, iako zavisi koliko si dobar i koliko nabaviš killova u jednoj rundi.

 
Btw. slika nije moja našao na netu. 

Ovako nekako, samo 50% gore. Ovako nekako, samo 50% gore.
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.12.2011 13:38 (XVII Mini).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
XVII Mini kaže...
KCro kaže...

A recite kako ga se dobije? Jel isto muke kolko i na cod4?

I jel ima negdje slika da vidim kako je ruzan :$

Znači ako hočeš AK47 Gold moraš nabaviti za njega lvl 31 a krečeš od prvog, to ti je 3 sata non-stop igranja i eto imaš gold, iako zavisi koliko si dobar i koliko nabaviš killova u jednoj rundi.

 
Btw. slika nije moja našao na netu. 

 Ja nisam igrao mw2 nego samo mw pa sam malo neupucen. Znaci za svako oruzje imas posebne levele?Kako oni utjecu na ukupan level i koliko ukupnih levela ima?

I ovo mi se cini puuuuuuuuno lakse jer u mw moras igrat tjednima da bi dobio gold Kalas.

 

I lagani offtopic: Jel se mw2 i mw3 mogu igrat preko xfirea na c.r.ac.k anim serverima???

12 godina
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
KCro kaže...
XVII Mini kaže...
KCro kaže...

A recite kako ga se dobije? Jel isto muke kolko i na cod4?

I jel ima negdje slika da vidim kako je ruzan :$

Znači ako hočeš AK47 Gold moraš nabaviti za njega lvl 31 a krečeš od prvog, to ti je 3 sata non-stop igranja i eto imaš gold, iako zavisi koliko si dobar i koliko nabaviš killova u jednoj rundi.

 
Btw. slika nije moja našao na netu. 

 Ja nisam igrao mw2 nego samo mw pa sam malo neupucen. Znaci za svako oruzje imas posebne levele?Kako oni utjecu na ukupan level i koliko ukupnih levela ima?

I ovo mi se cini puuuuuuuuno lakse jer u mw moras igrat tjednima da bi dobio gold Kalas.

 

I lagani offtopic: Jel se mw2 i mw3 mogu igrat preko xfirea na c.r.ac.k anim serverima???

Da np kreneš igrati sa UMP45 i krečeš od prvog levela a max ima 31 lvl (koji je po meni najteži) pošto moraš skupiti preko 89k XP-a.
Možeš ti biti lvl 20 a imati MP5 lvl 31, camo ti se otključava sa levelima tako i dodatci.

Mw3 nema crackanih servera ali Mw2 ima, nebi smio o tome, sori. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3

I ovo mi se cini puuuuuuuuno lakse jer u mw moras igrat tjednima da bi dobio gold Kalas.

 

I lagani offtopic: Jel se mw2 i mw3 mogu igrat preko xfirea na c.r.ac.k anim serverima???

Da np kreneš igrati sa UMP45 i krečeš od prvog levela a max ima 31 lvl (koji je po meni najteži) pošto moraš skupiti preko 89k XP-a.
Možeš ti biti lvl 20 a imati MP5 lvl 31, camo ti se otključava sa levelima tako i dodatci.

Mw3 nema crackanih servera ali Mw2 ima, nebi smio o tome, sori. 

I mw1 

People have been messing with me my whole life. I learned a long time ago that there's no sense getting all riled up every time a bunch of idiots give you a hard time. In the end, the universe tends
12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

KOja je razlika između običnih i crackanih?

Kalko1212 ingame
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

Drukcije izgleda gold camo sa HBAO ukljucenim, ljepsi je dosta.

BE HAPPY xD : )
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

Hvala na odgovorima. Napravio sam test kompa na http://www.systemrequirementslab.com/cyri/intro.aspx i kaze mi da CPU Faila na minimum requirements. Hoce li mi raditi bez ikakvog lagganja na multiplayeru:

 

"Intel Core 2 Duo E6600 or AMD Phenom X3 8750 processor or better

You Have: Intel(R) Core(TM) i5 CPU M 430 @ 2.27GHz"
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
KCro kaže...

Hvala na odgovorima. Napravio sam test kompa na http://www.systemrequirementslab.com/cyri/intro.aspx i kaze mi da CPU Faila na minimum requirements. Hoce li mi raditi bez ikakvog lagganja na multiplayeru:

 

"Intel Core 2 Duo E6600 or AMD Phenom X3 8750 processor or better

You Have: Intel(R) Core(TM) i5 CPU M 430 @ 2.27GHz"

Taj Can u run it je sra*e, vjv. hoče ali probaj skinut pa onda vidjeti dal radi bez trzanja.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
KCro kaže...

Hvala na odgovorima. Napravio sam test kompa na http://www.systemrequirementslab.com/cyri/intro.aspx i kaze mi da CPU Faila na minimum requirements. Hoce li mi raditi bez ikakvog lagganja na multiplayeru:

 

"Intel Core 2 Duo E6600 or AMD Phenom X3 8750 processor or better

You Have: Intel(R) Core(TM) i5 CPU M 430 @ 2.27GHz"

oce ja igram bez problema s svojim kompom, pogledaj pod moj pc

http://www.njuskalo.hr/korisnik/Jurica_zg
13 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3

A jel se isto ponasa na SP i MP? Mislim da se nebi desilo da radi na SP savrseno a da na MP trza.

12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

Za sada MP je na razini obicnog smeca i poluproizvoda s kojim su prevarili sve nas sto smo kupili MW 3 i to zbog:

 

1. Sistem Lag Compensation kojeg su uveli je katastrofa (zamisli p2p u FPS online igranju) tako da se ne cudite ako ispucate pun okvir u protivnika i on vas ubije - lag u ovoj igri je konstantan.

 

2.Gdje su ti serveri koje su obecali i zbog kojih se vecina ekipe i vratila na CoD MW 3 ???? (za sada postoje ali nisu ranked i sumnjam da ce i biti ).

 

3.Dosta ljudi ima problem sa freezanjem igre nakon par mapa tako da MW 3 moraju svakih pola sata na restart da bi igrali normalno.

 

4.Raj za citere zbog glupog matchmaking sistema na kojem naravno nema admina koji ce pobanovati maloumnike.

 

U lobby-ju se provede vise vremena nego sto se uopce igra itd. itd. itd.

 

Nisam bas siguran da ce neki patch u buducnosti ovo ispraviti uglavnom neka se lova uzela. {#}{#}{#}{#}.

 

Ponekad se malo mozda ispucati na MW 3 MP kad je bas pravo dosadno i to je to.

 

Nije mi bila namjera nesto hejtati ovo je samo jedno iskreno misljenje o MW 3 MP.

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.12.2011 21:33 (logz).
 
6 10 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3

meni radi bez problema i bilo kakvog lagga ili trzanja mozda imam samo zamjerku u vezi unranked dedi servera ali sve ostalo je u najboljem redu :)

Samobor je lepa varoš :))
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
geek_boy1 kaže...

meni radi bez problema i bilo kakvog lagga ili trzanja mozda imam samo zamjerku u vezi unranked dedi servera ali sve ostalo je u najboljem redu :)

potpuno se slažem s tobom, ja isto još nisam osjetil lagg nit trzanje... sve super radi i igri dajem 4.8/5 (unranked dedi mi jedino malo smeta)

Now you see me, now you don't :D
15 godina
protjeran
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3

Ovako sad cete se neki mozda naljutit sto postavljam malo glupo pitanje al buduci da nisam siguran u ove Can I run it ( jer su mi izbacili pogolemi paradoxa) imam pitanje dal moze ova kanta picit na nekom medium - u MW3?

 

Konfa

 

Intel pentium dual core 3.2


Ram 2 GB 1333

 

Grafa Palit N vidia 210 1 GB DDR3

 

 

MW 2 mi je picio ko sa pjesmom, dal bi ovo moglo proci?

 



Minimum ne zadovoljavas ali Preporucenu da?LOLCIna :D Minimum ne zadovoljavas ali Preporucenu da?LOLCIna :D
http://s7.ba.gladiatus.org/game/c.php?uid=21829
15 godina
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
OMFG koji si ti lik.

Pa sve je isto ko u MW2 i COD4.

Ako si njih mogo pokrenut, na istoj kvaliteti ces vrtjet i MW3.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
14 godina
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
Nemam problema sa igrom sto se tice laga i ostalog sad kad je nat otvoren jos o bolje radi to jest brze se spaja na hosta i na online service kad se igra upali!
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
Našo način kako da ugasim cinematic glazbu u igri!


Odete u config.cfg za SP ili u config_mp.cfg za MP

nađete liniju seta_sndcinematicvolumescale"0.5"
i izmedu navodnika napisite 0.0
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty Modern Warfare 3
Dobra večer. Imam problem s igiricom...
Opisat cu vam detaljno.
-Udjem u igru , odjednom pukne veza i '' server connection disconnected ''
-Udjem u igru i odjednom počne lagg odnosno trzanje stvarno jako da jednostavno kao da se teleportira sa jednom mjesta na drugo, u razmaku od 2 metra se stvaram svakim trzajem..
Jedino i jest logicno da je veza...
Recimo igram drugu igru pod nazivom ( league of legends ) i naravno ništa,sve radi ko podmazano.
Jučer navečer, prije spavanja sam skinuo novi driver za grafičku i pošo spat. Sutradan, to jest Danas sam nakon tog drivera novog prvi put pokrenuo igru mw3 i ne radi.
Ali ne bi smijelo bit to. Ako itko moze pomoc bio bih jako zahvalan ,jer imam cup u 21 h mw3, pa ako moze neki brzi dobri savjeti bio bih jako ZAHVALAN
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
CroVandal kaže...
Nemam problema sa igrom sto se tice laga i ostalog sad kad je nat otvoren jos o bolje radi to jest brze se spaja na hosta i na online service kad se igra upali!

Daj stavi sliku da vidim koje si portove otvarao :)

luksy
13 godina
neaktivan
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

Imam pitanje. Otkako sam promjenio isp-providera ( b.net) imao sam velike packet lossove na AlterIwnetu. ( mw2) dok je u drugim igrama bilo sve u redu. Prek Steam-a u TF2 isto nije problema, malo se bojim da se ista stvar ne dogodi na Mw3??{#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
geek_boy1 kaže...

meni radi bez problema i bilo kakvog lagga ili trzanja mozda imam samo zamjerku u vezi unranked dedi servera ali sve ostalo je u najboljem redu :)

 

Sto to znaci?

 

p.s. Niti u jednom algoritmu u ZG ni u Profil megastoru nema MW3 :(

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.12.2011 22:01 (KCro).
14 godina
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
pegasus kaže...
CroVandal kaže...
Nemam problema sa igrom sto se tice laga i ostalog sad kad je nat otvoren jos o bolje radi to jest brze se spaja na hosta i na online service kad se igra upali!

Daj stavi sliku da vidim koje si portove otvarao :)

3074 udp i tcp

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
neaktivan
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

ima li mw3 mp trening kao sto je imao black ops...

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.12.2011 22:34 (hitmanr).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

Moze pomoc instaliro sam igru prije 2 dana i normalno je radila mislim multi danas je neki bio update na steamu i probo sam odma poslje updatea uci u igru i pise ovo error  could not find zone 'code_post_gfx_mp.ff

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

Ne razumijem zašto je moj post obrisan? Sve u svemu, ne MP nema trening, i hvala ti Mitch na onome, mrzim kad mi na pol igre počne king kong muzika >.<

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/theSEKIman/ ----- http://battlelog.battlefield.com/bf3/#!/bf3/soldier/theSEKIman/stats/188613961/
Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

samo se nadam da ce na x360 izac onaj pec da se moze igrat i sa drugim serverima jer u suprotnome neznam koliko se isplati dat pare za njega

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
Kresho kaže...

Moze pomoc instaliro sam igru prije 2 dana i normalno je radila mislim multi danas je neki bio update na steamu i probo sam odma poslje updatea uci u igru i pise ovo error  could not find zone 'code_post_gfx_mp.ff

 

Odi na steamu desni klik na igru i na "verify game cache files".

12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

kad uđem u novi prestige, jel mi ostanu svi camoi koje sam otključao?

Now you see me, now you don't :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: MW3 Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice