Call of Duty Modern Warfare 3

poruka: 4.367
|
čitano: 1.269.690
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: MW3 Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3

Ma ja sam ga se isto malo zaželio....Ima li haxora?

Steam ID: BOSS-FaiL. xFire ID: josipcod
11 godina
neaktivan
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

jer mi moze netko objasnit kako da igram ovu igru multiplayer.. ???

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
ExStazy kaže...

Ma ja sam ga se isto malo zaželio....Ima li haxora?

Danas sam upalio na kratko, i vidio dva lika sa aimbotom... U 30-ak minuta igre...

Ubi bene, ibi patria.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
kazo26 kaže...

jer mi moze netko objasnit kako da igram ovu igru multiplayer.. ???

Original ili {#}?  

BTW. Inače igram jedno vrijeme i još ga nisam vidio :P

Steam ID: BOSS-FaiL. xFire ID: josipcod
11 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
ExStazy kaže...

Original ili {#}?  

BTW. Inače igram jedno vrijeme i još ga nisam vidio :P

 nije original....skino sam od SKIDROWA..

12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
kazo26 kaže...
ExStazy kaže...

Original ili {#}?  

BTW. Inače igram jedno vrijeme i još ga nisam vidio :P

 nije original....skino sam od SKIDROWA..

Nemožeš...Ah djeca...Sve bi i besplatno i multi. Nemožeš igru koji si sknuo besplatno od SKIDROWA igrat multi, NIKAKO!!

Steam ID: BOSS-FaiL. xFire ID: josipcod
12 godina
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

Danas naišao na dva hakera koji su se mogli teleportirati a i nije ih se moglo ubiti... Sorry na losoj kvaliteti i bez orginalnog zvuka, posto sam snimao preko xfirea...

Ubi bene, ibi patria.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
ExStazy kaže...

Ma ja sam ga se isto malo zaželio....Ima li haxora?

Evo jos jednog...

Ubi bene, ibi patria.
14 godina
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

Imam igricu vec par mjeseci i sve je bilo u krugu  normale, ali unazad 2 tjedna ovo vise nije igrivo. Gotovo na 80% servera kad igram multiplayer tdm uvijek barem jedan sa wh ili aim. Pa ja ne razumijem kako ti ljudi igraju bez problema,a da ih ovi ne kikaju. Ako se nastavi tako sigurno cu bacit igricu. Gdje su nestala vremena kad je punkbuster na Callofduty 2 kikao, a ne ovo. Strasno u sta se ova igra pretvorila.  

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3

a frende tu si u krivu ja sam ga skinuo sa neta pa igram multiplayer {#}

12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3

@force Malo smo {#}

Steam ID: BOSS-FaiL. xFire ID: josipcod
11 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3

pricaj ti sta oces ali ja igram multi besplatno {#}

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.12.2012 17:39 (force44).
11 godina
neaktivan
offline
Call of Duty Modern Warfare 3
Trenutno instaliram MW3 ali mi instalacija traje vec pola sata i pokazuje da ce trajati jos 1h... Da li je to tako inace ili mi komp ludi?
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

Najvjerovatnije imaš malo prostora na disku ili nije dugo defragmentiran , al ne brini instalirat ce se to , tako je i meni bilo kad nisam dulje vrijeme održavao PC . Ne vjerujem da ti je otišlo nešto .

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

Evo jedna zgodna slicica...

★★★★★ ako sam ti pomogo stisni HVALA!!!★★★★★
Moj PC  
1 1 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

igra li ovdje tko preko technogodsa? kakvi su serveri, jer zeza ping i to?

 

EDIT: ako netko ima neke upute kako se ubaci da mogu igrati tako preko teknogods, molim da mi da neke upute :D

Origin ID za FIFU 13: strbi_zg
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.12.2012 21:47 (strbi).
Moj PC  
2 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
ExStazy kaže...
kazo26 kaže...
ExStazy kaže...

Original ili {#}?  

BTW. Inače igram jedno vrijeme i još ga nisam vidio :P

 nije original....skino sam od SKIDROWA..

Nemožeš...Ah djeca...Sve bi i besplatno i multi. Nemožeš igru koji si sknuo besplatno od SKIDROWA igrat multi, NIKAKO!!

Prvo igru mozes igrati Online free sa TeknoGods-om, drugo , to sto neki nemaju para za original ne znaci da su mentoli i ne moras odmah srati, i trece zna li ko kako skinuti dlc za pc free?
Nasao sam nes na Torrentu ali 3 giga pa ne bi da dzaba skidam a vidim d aima njih sto igraju nove mape preko TeknoGodsa.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
strbi kaže...

igra li ovdje tko preko technogodsa? kakvi su serveri, jer zeza ping i to?

 

EDIT: ako netko ima neke upute kako se ubaci da mogu igrati tako preko teknogods, molim da mi da neke upute :D

Igram ja i nema nikakvih problema, samo se nekad desi da nece da udje na neki ser pise da si banovan i ako nikad nisi igrao na njemu ali kad probas 2x ili 3x uce.
Ubacio sam ga prije 9 mjeseci tako da se bas ne sjecam ali msm da on ide odmah u folder i trebalo bi se nes skidati, ali ja sam to skidao preoko alterMW3 koji je ukinut i samo sam presao na TEkno bez da sam ista skidao tako da probaj odmah ubaciti u folde udjes u ikonu TeknoGods, odes Setings i namjestis ime, i udjes u multiplayer. otvoriti meni i u opcijama ukljucis Browse servers i deri ;)

14 godina
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

LoL iz zahebancie sam išao odigrati koju partiju, nisam odavno....nevjerojatno koliko ima cheatera,svaka partija barem jedan... pa za jaja bi ih objesio {#}

My global position systems are vocally addressed
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
EraserHead kaže...

LoL iz zahebancie sam išao odigrati koju partiju, nisam odavno....nevjerojatno koliko ima cheatera,svaka partija barem jedan... pa za jaja bi ih objesio {#}

Ja sam igro protekla 3 dana ni jedan server s cheaterima (ostao sam zapanjen), izgleda da su odustali ili su poceli cistit (ja sam ih 50-ak prijavio prošli mjesec ROFL ) , igra napokon funkcionira kako je trebala od prvog dana .

Možda sam ja samo imao srece , al ne vjerujem da si i ti baš na svakom serveru na cheater-a naišo .

 

14 godina
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3

A nez, odigro sam 4,5 partija...bad luck očito

My global position systems are vocally addressed
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.1.2013 23:40 (EraserHead).
15 godina
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
EraserHead kaže...

A nez, odigro sam 4,5 partija...bad luck očito

Ma znam , moguce. I meni se prije znalo dogodit ,  15-ak partija u nizu samo cheateri ,klasik ;  teški aimbot ,ubija kroz zidove  sve živo i mrtvo . Borim se godinama protiv takvih , ali bez podrške game developera teško je tu nešto znacajnije napravit  . Izgleda da sam ipak ja imo srece pa nisam na cheatere naišo 

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.1.2013 23:55 (Bubabug).
14 godina
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
Bubabug kaže...
EraserHead kaže...

A nez, odigro sam 4,5 partija...bad luck očito

Ma znam , moguce. I meni se prije znalo dogodit ,  15-ak partija u nizu samo cheateri ,klasik ;  teški aimbot ,ubija kroz zidove  sve živo i mrtvo . Borim se godinama protiv takvih , ali bez podrške game developera teško je tu nešto znacajnije napravit  . Izgleda da sam ipak ja imo srece pa nisam na cheatere naišo 

 

Neki Lunde je bio u elementu, 35-0 partije

My global position systems are vocally addressed
14 godina
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3
Bubabug kaže...
EraserHead kaže...

LoL iz zahebancie sam išao odigrati koju partiju, nisam odavno....nevjerojatno koliko ima cheatera,svaka partija barem jedan... pa za jaja bi ih objesio {#}

Ja sam igro protekla 3 dana ni jedan server s cheaterima (ostao sam zapanjen), izgleda da su odustali ili su poceli cistit (ja sam ih 50-ak prijavio prošli mjesec ROFL ) , igra napokon funkcionira kako je trebala od prvog dana .

Možda sam ja samo imao srece , al ne vjerujem da si i ti baš na svakom serveru na cheater-a naišo .

 

Sto se tice tih cheatera to je ne zamisliv broj to se nemoze opisati ja mislim da jedno 80% igraca call of duty-a   koristi bar neki od cheatova. Kao sto su advanced uav autoknife itd to govorim jer i sam kad koristis neke cheatova i vidis. Kako se ljudi krecu  na mapi i kad tocno znaju gdje se nalazis.

15 godina
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

Sorry al bolje slušalice ako imaš i uz dovoljno iskustva , ne treba ti nikakav wh da bi znao gdje su neprijatelji . + ako imaš i malo skila vec svi misle  da si cheater . Vecinom svi koji znaju igrat su otišli na bo2 , svaki drugi match pozovem moab jer nema konkurencije i naravno svi vrište da sam cheater , a to je strašno iritantno . Da bi procjenio da je netko cheater treba imat nekog iskustva , a ne cvilit svaki put kad te netko ubije . Nekad zna bit stvarno očito , a ponekad je malo teže procjenit .

Moj PC  
0 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3

Sati i sati gledanja kc iz svakog CoD pa se nauči prepoznat čitera...

Steam ID: BOSS-FaiL. xFire ID: josipcod
15 godina
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

Haha , malo prije opet idem igrat , pozovem ko i obicno  MOAB (27-0) za 3 minute  , svi protivnici rage quit , a ostatak match-a me moj tim blokiro u kutu ahahahah , to mi se do sad još nije dogodilo , koj jadnici ^^.  I naravno svi me optužuju da sam cheater ,svi repportali ,  zadovoljstvo do neba i natrag :) 

Moj PC  
0 3 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

Jel ima neko original cd key a da ga ne koristi/ne treba mu? :)

 
0 3 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Call of Duty Modern Warfare 3

imama problem. kao na slici. kliknem NO udjem u igru i odaberm multy i sve ide normala ali kad se ucita mapata samo me izabaci i svaki put tako, molio bih za pomoć..

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty Modern Warfare 3

Trebalo bi raditi, stisni onda YES, pa vidi, samo će ti restartirati osnovne grafičke postavke.

Steam ID: BOSS-FaiL. xFire ID: josipcod
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: MW3 Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice