Call of Duty Modern Warfare 3

poruka: 4.367
|
čitano: 1.269.756
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: MW3 Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
13 godina
neaktivan
offline
Modern Warfare 3
Hvala bogu nisam kupio BO,a hvala bogu mw2 sam kupio,a sto se tice mw3,skinit cu pirat samo da dovrsim SP kampanju,iako ne ocekivam previse.Ovaj put cuvam pare za pravu igru.necu ni sudjelovat u temi sa ovoliko "gejmera" koji nisu dalje prispili od CoD-a(ili kuce:D)
 
9 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
RE: mw3
mobitel kaže...
oo7 kaže...

Baš me zanima kakav će biti :))) http://gamereport.tportal.hr/107519/Modern-Warfare-3-stize-u-studenom.html 

s obzirom na cod bo dolazi vrlo brzo

ovako da se zbilja potrude mogli bi napraviti nesto uspjesno kao cod4 i cod2 a ne svake godine neko sranje ko IWnet.
btw.cod bo je već izašo neznam valjda si zaosto ili nesta (bez uvrede) {#}

istina da cak ne ako se potrude toliko da naprave novi najbolji cod,nego da uporabe malo vise mozga,jer black ops ima jednu extra pogresku koja zivcira a to je takozvani LS,i da evo jedne stvari koja je malo mozda overpowered a to je flak jacket,mislim da ce mw3 bit odlican ali mislim da uvijek moze bolje :P

btw ovaj decko nije mislio da cod BO izlazi brzo nego da mw3 izlazi brzo nasprem prije koliko je black ops izasao tako da ono zabrijao si (bez uvrede)xD

 

13 godina
offline
RE: mw3
osta22 kaže...
mobitel kaže...
oo7 kaže...

Baš me zanima kakav će biti :))) http://gamereport.tportal.hr/107519/Modern-Warfare-3-stize-u-studenom.html 

s obzirom na cod bo dolazi vrlo brzo

ovako da se zbilja potrude mogli bi napraviti nesto uspjesno kao cod4 i cod2 a ne svake godine neko sranje ko IWnet.
btw.cod bo je već izašo neznam valjda si zaosto ili nesta (bez uvrede) {#}

istina da cak ne ako se potrude toliko da naprave novi najbolji cod,nego da uporabe malo vise mozga,jer black ops ima jednu extra pogresku koja zivcira a to je takozvani LS,i da evo jedne stvari koja je malo mozda overpowered a to je flak jacket,mislim da ce mw3 bit odlican ali mislim da uvijek moze bolje :P

btw ovaj decko nije mislio da cod BO izlazi brzo nego da mw3 izlazi brzo nasprem prije koliko je black ops izasao tako da ono zabrijao si (bez uvrede)xD

 

Šta si ti neki noob tuber kad ti smeta flak jacket??To je jedino šta valja u igrici

13 godina
protjeran
offline
Re: Modern Warfare 3
shady1024 kaže...
Hvala bogu nisam kupio BO,a hvala bogu mw2 sam kupio,a sto se tice mw3,skinit cu pirat samo da dovrsim SP kampanju,iako ne ocekivam previse.Ovaj put cuvam pare za pravu igru.necu ni sudjelovat u temi sa ovoliko "gejmera" koji nisu dalje prispili od CoD-a(ili kuce:D)

Ja dobro znam sto je CoD sto je Battlefield .... igrao sam sve nastavke i prvog i drugog ( jedino jedinicu CoD-a nisam do kraja odigrao --- samo prvu misiju) ... Osim FPS-a igram RTS ,TPS ,RPG (MMORPG) ... i da ja sebe mogu nazvat gejmerom ! :) 

MasterOdisasteR
15 godina
protjeran
offline
Modern Warfare 3

bas to 

da se organizira neka ekipa sve to napravi preko modova lol 

http://protocol4.animehr.com/
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Modern Warfare 3
vijerujem da znas :),kad sam ovo gore navedeno napisao mislio sam na veliku vecinu korisnika ove teme,i drago mi je sto ne igras samo CoD(iliti samo fps) takoder i ja sam ljubitelj rts i rpg-a :D
15 godina
neaktivan
offline
Re: Modern Warfare 3
M_dipl. kaže...
hrvatskafarkasevec kaže...

ta igra je izasla vec 2007 ovo je samo malo veci patch :)

Istina. Prvi patch (od 60 eura) je izašao 2009., poslije njega još dva (po 15 eura), pa onda opet jedan veliki, iako neslužbeni (od 60 eura) 2010. godine, pa sad već još jedan mali neslužbeni (od 15 eura), uskoro će još jedan takav mali neslužbeni, i onda ćemo sljedeće godine dobiti opet jedan veliki službeni patch (od 60 eura), pa poslije njega opet dva mala službena.....

 

Play CoD-> get dumb and get broke!

Ne svidja ti se igra? Nemoj igrat, nemaš para da je kupiš ili je jednostavno smatraš je preskupom u odnosu na dobivenu zabavu i uzitak, nemoj kupit. Kad sam prestao smatrat WoW vrijednim mjesecne pretplate jednostavno sam prestao igrat, al ne idem po wow forumima govoreci svima koji dalje igraju da su budale. Dakle nazivat ljude koji uzivaju u toj igri glupima nije neka duhovita izjava.

 

Sto se tice blak opsa. Imam ga od kad je izašao i samo sam imao 2-3 dana, tokom prva 2 tjenda od izlaska igre probleme. Nikakve probleme sa frame rateom, lagom ili bilo cime nisam imao, naprotiv, smooth experience. Sto se tice frame ratea, vjerojatno zbog znage konfiguracije doduše.

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.5.2011 22:27 (mislav_01).
Moj PC  
8 2 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Modern Warfare 3
M_dipl. kaže...
hrvatskafarkasevec kaže...

ta igra je izasla vec 2007 ovo je samo malo veci patch :)

Istina. Prvi patch (od 60 eura) je izašao 2009., poslije njega još dva (po 15 eura), pa onda opet jedan veliki, iako neslužbeni (od 60 eura) 2010. godine, pa sad već još jedan mali neslužbeni (od 15 eura), uskoro će još jedan takav mali neslužbeni, i onda ćemo sljedeće godine dobiti opet jedan veliki službeni patch (od 60 eura), pa poslije njega opet dva mala službena.....

 

Play CoD-> get dumb and get broke!

Sve to stoji ...ali igra jos nije izasla ... ( tako da su komentari ...

Znam da jos vlada gorčina od Black Ops-a ali nadam se da ce se bar u nekoj mjeri iskupiti, dok ne pocnu CoD s novim Engine-om ! 

MasterOdisasteR
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Modern Warfare 3
pa zar on nema pravo iskazati svoje misljenje ? Ipak ovo je forum,a AKO tebi to smeta nemoj sudjelovat u temi,lijep pozdrav :)
13 godina
protjeran
offline
Re: Modern Warfare 3
shady1024 kaže...
vijerujem da znas :),kad sam ovo gore navedeno napisao mislio sam na veliku vecinu korisnika ove teme,i drago mi je sto ne igras samo CoD(iliti samo fps) takoder i ja sam ljubitelj rts i rpg-a :D

;) 

 

 

EDIT : Ljudovi oprostite zbog duplog posta ! 

MasterOdisasteR
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.5.2011 22:27 (Maharaja).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Modern Warfare 3

Tko je rekao da nema pravo iskazat misljenje? Rekao sam da se ne preserava nazivajuci ljude koji igraju igru glupima i na putu prema bankrotu. Nit je duhovita nit previse pametna izjava.đ

 

Lijep tebi pozrav, citaj sta pisem ubuduce. 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Modern Warfare 3
sako9800 kaže...

A što ti znaš. Se**š po igri koja još nije izašla. Jbg Black Ops je bio poseban slučaj zbog kojeg je mnogo nas požalilo što smo ga kupili (i ja)!!!

Kako je krenulo sa CoD-om nakon 5 nastavka, šansa da će MW3 bit bolji je 1<100000000000000

13 godina
offline
Modern Warfare 3

Meni dan danas ne radi Black Ops kako spada a imam solidan PC,prešao sam prije 3 mjeseca na bad company 2 i trebalo mi je vremena da se naučim kako igrat i sada kad znam cod više neću kupit dok ne izbace novi engine

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Modern Warfare 3
a valjda se covjek opekao (ako je uzimao igru) i sada daje svoje misljenje na forumu,a ipak ako ti nemas problema sa igrom to neznaci da drugi isto tako nemaju,sada pogledaj koji ti posjedujes PC i reci jeli to potrebno imati da bi igra radila savrseno? iako grafika ne izgleda bas koliko zahtijeva(pra stari engine),
16 godina
neaktivan
offline
Modern Warfare 3

Govorite što hoćete - nakon ova 4 teasera, ja sam nahypean {#}{#}{#}

You know how people sometimes just forget how to eat? //// Tko rano rani, nego golub na grani.
Moj PC  
6 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Modern Warfare 3
velike su šanse da ces se vratiti i ispljuvati igru kad je kupis :D
13 godina
protjeran
offline
Modern Warfare 3

Govorite vi sto hocete ali uvjerena sam da cete odigrati igru kad izade :P ...iskreno ja jedva cekam koliko battlefield toliko i CoD.


EDIT : Ako ste gledali one slike oruzja ,modele i ono sto je procurilo u javnost ovih dana budite sigurni da CoD nece biti tako ocajan jer su to slike iz najranijeg razvoja MW trojke  ..

MasterOdisasteR
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.5.2011 22:43 (Maharaja).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Modern Warfare 3

Oni vjerovatno misle da je to ko auto industrija - Marka se prodaje, marka je trazena ali trebali bi barem ime promjenit i zapocet "novu" igru jer ovo je ko TakPe 13 vec ima 15 djelova...

BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA BLA
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Modern Warfare 3

Pa što nije dovoljno to što igru radi drugi studio i mislim da neće oni dozvoliti da izbace poluproizvod kao što je Black Ops bio (bar se nadam {#}). Ali nije u redu pljuvat po igri kojoj nije izašao još ni trailer iz igre pa ni gameplay.

Ajmoooooooo!!!!!!!!!!
 
6 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Modern Warfare 3

Ljudi molim vas procitajte description.Ako je istina da nema za PC ja se pridruzujem Al-Quaidi, zabiti cu se u zgradu Activisiona sa Boeingom 747 + prije toga cu izazvati 3 svjetski rat, pa da imaju pedercine (ovo stoji ako nema za PC) iz Activisiona i IW-a temu za COD je*eni 9!

Eee...kuda ovaj svijet ide...di su vremena kad je sex bio siguran, a utrke opasne?
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.5.2011 22:51 (Granny).
Moj PC  
7 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Modern Warfare 3
haha,ali to je call of duty(...) svake godine me iznenadi,da sam prije izlaska pljuvao po BO,bi li bio u pravu :D ?
13 godina
offline
Re: Modern Warfare 3

Ma bit će i za PC, al to je ovi machinima malo zahebo!

Ajmoooooooo!!!!!!!!!!
13 godina
offline
Re: Modern Warfare 3

ŠEJDI BRO {#} pa nije to razlog da se sad pljuje po MW3!?

Ajmoooooooo!!!!!!!!!!
13 godina
protjeran
offline
Re: Modern Warfare 3
Granny kaže...

Ljudi molim vas procitajte description.Ako je istina da nema za PC ja se pridruzujem Al-Quaidi, zabiti cu se u zgradu Activisiona sa Boeingom 747 + prije toga cu izazvati 3 svjetski rat, pa da imaju pedercine (ovo stoji ako nema za PC) iz Activisiona i IW-a temu za COD je*eni 9!

Mislim da nije vrijedan tvog zivota ako su to napravili :) ... Btw : Angazirat cemo one likove sto su se odvojili od Anonymusa da ih sje*u kao Sony-a i servere od Deus ex-a ... 

MasterOdisasteR
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.5.2011 22:58 (Maharaja).
14 godina
neaktivan
offline
Modern Warfare 3

Prvi leakani cover je bio za PC.

http://images.lazygamer.net/2011/05/mw3.jpg

 

 
0 0 hvala 3
13 godina
protjeran
offline
Re: Modern Warfare 3
Timon kaže...

Prvi leakani cover je bio za PC.

http://images.lazygamer.net/2011/05/mw3.jpg

 

HVALA, upravo si spasio moj bjedni zivot.

Hvala i od moje bake kojoj je srce stalo dok sam vadio didov walter, za Activision.

Povlacim ono sto sam rekao.

Eee...kuda ovaj svijet ide...di su vremena kad je sex bio siguran, a utrke opasne?
13 godina
offline
Re: Modern Warfare 3

Hahahahahahaahaha DOBRA!!!!

Ajmoooooooo!!!!!!!!!!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Modern Warfare 3

Epic Post!!{#} {#}

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.5.2011 23:08 (shady1024).
13 godina
protjeran
offline
Modern Warfare 3

Malo sam razocaran sto nema peti trailer: MW3 Croatia Teaser...{#}

Eee...kuda ovaj svijet ide...di su vremena kad je sex bio siguran, a utrke opasne?
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Modern Warfare 3

Call of Duty Modern Warfare 3 America Trailer:

 

Im sorry, I cant be perfect
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: MW3 Nickovi (da se ekipa lakše skupi)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice