Call of Duty: Black Ops

poruka: 10.187
|
čitano: 1.818.012
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops

zasto je treba kupit pa cuo sam da ljudi igraju i sa piratskim verzijama multiplayer?

14 godina
offline
Call of Duty: Black Ops

Python double headshoot od mene :)

 

Jedan od zadnjih gameplaya :(

 

Steam: nuketown | xfire: delacruser5 | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško | Origin: bernard.sasko@facebook.com (Berologic)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops

igra tko na alter revolutionu?

www.youtube.com/user/1337pwnerzzy
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops

Imam igru, kupio prije negdje 1 mj. s Eplatia, sve radi super osim zombia. 
Kupio sam rusku verziju, dali su mi tutorial kako stavit na eng.
Sve super radi na eng u vezi mp, ali zombii ne.
Dođe do onog "waiting for other players" ili tako nešt' i onda samo stane.
Ponekad čujem zvuk vatre.
Išao sam danas na ono verify integrity of game cache da mi izbriše one eng fajlove.
Opet je sve bilo na ruski i mogao sam igrati zombie. Sad sam stavio na eng opet i zombii ne rade.
Pomoć? Prvo sam mislio da je do rutera (da moram forwardati portove), ali ako radi na ruskom onda je u tim fajlovima problem negdje.
Jel ima neko eng fajlove koji rade i za zombie? Frend ima isti problem, kupili u isto vrijeme s Eplatia.
Hvala! 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops
xXxBartmanxXx kaže...

Imam igru, kupio prije negdje 1 mj. s Eplatia, sve radi super osim zombia. 
Kupio sam rusku verziju, dali su mi tutorial kako stavit na eng.
Sve super radi na eng u vezi mp, ali zombii ne.
Dođe do onog "waiting for other players" ili tako nešt' i onda samo stane.
Ponekad čujem zvuk vatre.
Išao sam danas na ono verify integrity of game cache da mi izbriše one eng fajlove.
Opet je sve bilo na ruski i mogao sam igrati zombie. Sad sam stavio na eng opet i zombii ne rade.
Pomoć? Prvo sam mislio da je do rutera (da moram forwardati portove), ali ako radi na ruskom onda je u tim fajlovima problem negdje.
Jel ima neko eng fajlove koji rade i za zombie? Frend ima isti problem, kupili u isto vrijeme s Eplatia.
Hvala! 

 Pa vjerojatno ti radi zombie samo na ruskom, a ostalo na engleskom.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops

Tražim fix :S
Jel zna netko zašto nemam više od 40 fps na high s osrednjom rezolucijom (1200 i nešto)? Imam Sapphire HD6670 GDDR3 1GB, Phenom 2.8 x4, 4GB rama..
MW3 mi vrti na maxed out 80+ fps. 

11 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops

Pokrenuo sam igru na multiplayer weekendu na steamu. Ovo je sluzbeno najgora igra koju sam upalio u zadnjih 20 godina na pcu. Momentalni delete i clean free disk space.

 
0 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops

Mislim da misliš na Black Ops 2!?

Jer ako je to što si napisao, to si trebao napisati prije 2 godine ;)

Steam: nuketown | xfire: delacruser5 | skype: bernard.sasko | Facebook: Bernard Šaško | Origin: bernard.sasko@facebook.com (Berologic)
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops
johnpr kaže...

Pokrenuo sam igru na multiplayer weekendu na steamu. Ovo je sluzbeno najgora igra koju sam upalio u zadnjih 20 godina na pcu. Momentalni delete i clean free disk space.

Black Ops II ti je free ovaj vikend, kriva tema haha

12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops

Pozz. imam orginal ključ za black ops preko stima, ali nemam igru. Zanima me mogu li je download a da je preko stima? Hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops
Oseka kaže...

Pozz. imam orginal ključ za black ops preko stima, ali nemam igru. Zanima me mogu li je download a da je preko stima? Hvala.

pa na steam odeđ gore pod opcije imaš za ukucat broj tog ključa i to je to.skinut će ti se na steam i tamo će ti bit igra

Battlelog CRO_ZeNGe
12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops

Problem je malo drugaciji, ja ustvari imam korisnicki racun koji je steam trazio umjesto kljuca jer kljuc upotrijebis samo prvi put. Ali ja sam igru izgubio pa sam mislio download cod 7 sa stimom i onda ukucat taj korisnicki racun i igrat.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops

Ovak, ispricavam se zbog upada u temu, ne znam ako ste o tome vec raspravljali, moze mi netko dati link ili objasnjenje kako staviti black ops na engleski? Jucer sam kupio igru u poljskoj za 50kn pa me to zanima. Ili mogu probati instalirati englesku verziju (koju?) pa upisem kod koji sam dobio?

All rights reserved. Copyright (c) by Dipl. Pješak 2013.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops

Jel mi može bilo ko dati link na englesku originalnu verziju, ili neki drugi način instaliranja engleske verzije?

All rights reserved. Copyright (c) by Dipl. Pješak 2013.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops
Diplomirani pješak kaže...

Ovak, ispricavam se zbog upada u temu, ne znam ako ste o tome vec raspravljali, moze mi netko dati link ili objasnjenje kako staviti black ops na engleski? Jucer sam kupio igru u poljskoj za 50kn pa me to zanima. Ili mogu probati instalirati englesku verziju (koju?) pa upisem kod koji sam dobio?

evo ti link sa tutorijalom za aktivaciju ruske verzije...tu ti je i link za english language pack...postupak ti je isti samo što vjerovatno igru moraš aktivirati sa poljskom ip adresom...nakon aktivacije i skidanja igre samo u folder igre prebaciš english language pack

11 godina
suspendiran
offline
Call of Duty: Black Ops

dali je moguce resetirati status igre? Znači da bude kao da tek krećem igrati od prvog levela 1 da moram ponvon dobivati sve nadogradnje i prekove?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Call of Duty: Black Ops

Kupio sam igricu orginalnu (nije copy) Call of Duty Black Ops i nije mi jasno zašto ne mogu tokom igranja napraviti save igrice pa da nastavim dalje igrati od tog djela gdje sam stao nego me stalno vraća na početak tog levela. Ima u opcijama quick save f5 ali ne reagira. Jel to tako u igrici kod svih ili je neki drugi problem.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice