BugCraft v3 [Minecraft Server]

poruka: 470
|
čitano: 56.896
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BugCraft v3 Minecraft server - prijava
14 godina
neaktivan
offline
Re: BugCraft v3 [Minecraft Server]
lzgr kaže...

Bravo Krešo! {#}

Ti bi bio savršen za vodit server {#}

 

 

Usput objasni ekipi što je BuildCraft il IndustrialCraft kako se već zovu ta 2 plugina.

I jel ima dat shita za Bukkit/Canary?

Ako oćete mogu vodit server ali samo kao vođenje plugina i tih stvari. Za ovo ostalo može se lako sredit permissions sustav koji dozvoljava samo neke stvari. Ali ako ja budem admin ako baš sad nekim slučajem oćete da budem admin onda mora bit Canary na serveru jer je stabilniji i bolji od bukkita u svakom pogledu....

 

 

Što se tiče BC i IC:

 

BuildCraft i IndustrialCraft su modifikacije a.k.a. Minecraft modovi. Dakle to su baš modovi za samu igru, kod mene je bilo oboje uz Red Power.

 

 

Buildcraft (BC) i IndustrialCraft2 (IC2) inače najbolje igrat ako je vanilla softver jer na Bukkitu ima previše buggova, dakle ne isplati se. Moj frend "pigalot", inače kreator Bucket fillera, dodatak za BC ima dedicated server s bukkitom. Uopće nemože skužit zašto se stalno ruši server kad neko stavi neki pipe. A lik programira u javi jedno 4-5 godina....

 

Sad o modovima:

 

Buildcraft (BC) je više za automatiziranu gradnju i rudarenje i dodaje novu resursu, naftu, koja služi kao gorivo za motore koji pogone razne strojeve kao Quarry (ogromni stroj za rudarenje određenog područja, do 64x64 bloka područje). Buildcraft ima i cijevi (pipes) koji su glavni blokovi unutar moda, oni služe za transport item-a (od blokova do alata) i tekućina (voda, lava i nafta). I u biti možete napraviti neke divlje sustave za rudarenje i gradnju.

 

IndustrialCraft (IC2) je više za tehnološku naprednost, strojevi koji olakšavaju život i naravno alati i oružje koji ga poboljšavaju. Dodaje dosta novih ruda i čak jednu biljku: "Rubber tree". I naravno dodaje električnu energiju koja se može dobiti pomoću lave, vode, vjetra, sunca, gorivih materijala i nuklearnog goriva....yup imate Nuke reaktore {#} koji naravno mogu eksplodirati i ostave za sobom krater od cca. 30 blokova dubok i jedno 40-50 blokova radius {#}

 

Onda imate alate kao Mining laser, Mining drill, Chainsaw i naravno oklop kao Nano Suit i napredniji Quatuum Suit s kojim ste doslovno besmrtni i psotanete Über Steve{#}

 

Jedno

 

 

Anyway, uz Red Power 2 mod koji je još u heavy developmentu, i još razno razne dodatke za gore opisane modove server može opstat pun stvari cca. 2 godine dokle god se update-aju modovi.

 

 

Varaždinsko kiselo zelje...najslađe kiselo :D (pogled na avatar) _ _ _ _ _ _ Ako sam ti pomogao, stisni HVALA ili te NUKE-am :P
15 godina
neaktivan
offline
Re: BugCraft v3 [Minecraft Server]
Zvuci EPIC :-)
Ako se Carli slozi, dogovorite se da sredite to. I ako nije problem u tom slucaju da napises (ili c/p) neki tutorial kako poceti s time igrati, izgleda kao prilican skok od obicnog MC :-)
Instalaciju znam, citao sam tvoj tutorial na CroCraftu.
Usput, pretpostavljam da radi sa 1.0.0?
Lipstick junkie be funky all he wanty
15 godina
neaktivan
offline
Re: BugCraft v3 [Minecraft Server]
lzgr kaže...
Zvuci EPIC :-)
Ako se Carli slozi, dogovorite se da sredite to. I ako nije problem u tom slucaju da napises (ili c/p) neki tutorial kako poceti s time igrati, izgleda kao prilican skok od obicnog MC :-)
Instalaciju znam, citao sam tvoj tutorial na CroCraftu.
Usput, pretpostavljam da radi sa 1.0.0?

bit će zanimljivo kombinirat s ekonomijom. bez razloga možeš nabit cijenu nafti :D

ak je moguće s modanim serverima(bukkit/canary), deri.

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
13 godina
neaktivan
offline
BugCraft v3 [Minecraft Server]

Stavite towny sada, pa nakon par dana kada se sve skuzi dodate jos i to. Barem cete dobiti na dinamicnosti.

Brzo. Jeftino. Kvalitetno. Izaberi dva! ;)
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
BugCraft v3 [Minecraft Server]

Ja mislim da bi trebali staviti towny i ekonomiju. Nisam na serveru al samo preporučujem.

Igrao sam na jednom takvom, dva grada su bila s nekim čudnim imenima, ne sjećam se baš al nije ni bitno.

Skroz smo ratovali, a u gradu je bilo milijun shopova, grad kada je claimao neki dio gubio je novce, tako da je porez rastao s stanjem u banci.

 

Nisam nikoga poznavao ali sam se skompao ljudima, i nije bilo svađe.

 

Ratovi su se vodili na arenama, i ko izgubi nemoze se vratiti u arenu vise...isto neki plugin.

SuperAdmin BurekCraft V.2
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
BugCraft v3 [Minecraft Server]

Ocel biti sta od servera onda;)?

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: BugCraft v3 [Minecraft Server]
borna666 kaže...

Ocel biti sta od servera onda;)?

server postoji. uređenje će biti za vikend, za sada uživajte u fakcijama.

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
13 godina
offline
Re: BugCraft v3 [Minecraft Server]
Kreso, ako zelis pomoc javi mi se na pp. Prikupite sve zive prijedloge, ideje pluginove i onda cemo kreso i ja sredit server! Imate 2 dana za to, meni se pokvario izgleda modem pa cekam majstora. Ako se ne dogovorite onda cemo domi i ja ga slozit kak nama pase :-)
Lp i vrijeme krece sad ;-)
Uvijek radim na nekom projektu, pp ako vas zanima neka suradnja saljite poruku :D ------ Radim plexi kucista, ili sva ostala custom made kucista--posalji mi pp
12 godina
protjeran
offline
BugCraft v3 [Minecraft Server]

Carli, obični towny sa ekonomijom, aukcijama i poslovima i shopovima, to je to. Najjednostavnije a najzabavnije.

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
BugCraft v3 [Minecraft Server]

Tek za vikend :(

5 Obican Towny
2 Towny + IC/BC
2 Towny na x vrijeme, pa IC/BC
Brzo. Jeftino. Kvalitetno. Izaberi dva! ;)
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: BugCraft v3 [Minecraft Server]
Tocnije cim rjesim problem
Uvijek radim na nekom projektu, pp ako vas zanima neka suradnja saljite poruku :D ------ Radim plexi kucista, ili sva ostala custom made kucista--posalji mi pp
12 godina
protjeran
offline
BugCraft v3 [Minecraft Server]

Daj stavite ovih par dana dok ne stavite towny, da bude creative, da nesto probam gradit, i tako nitko nikad ne igra.

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
BugCraft v3 [Minecraft Server]

Zasto ne instalirate na server apache? Tako mozete svoj sajt napraviti...

 

 

PS. Voljan sam isprogramirati sajt, no nisam bas s dizajnom na ti. Ukoliko ce netko drugi reci ideju kako i sto, nije mi problem napraviti. 

Brzo. Jeftino. Kvalitetno. Izaberi dva! ;)
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
BugCraft v3 [Minecraft Server]

Dal sam primljen na server?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
BugCraft v3 [Minecraft Server]

Primljen si na server

 

 

Tko je rekao da moze napraviti web stranicu?

Uvijek radim na nekom projektu, pp ako vas zanima neka suradnja saljite poruku :D ------ Radim plexi kucista, ili sva ostala custom made kucista--posalji mi pp
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: BugCraft v3 [Minecraft Server]

Ja, javi mi svoj skype u pm.

Brzo. Jeftino. Kvalitetno. Izaberi dva! ;)
12 godina
protjeran
offline
BugCraft v3 [Minecraft Server]

Ako vam treba pomoć oko bilo čega vezanog uz server javite mi se, tu sam na raspolaganju.

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: BugCraft v3 [Minecraft Server]

Tražim ostavku admina Čarlija(znam ga IRL) i dobio sam ban zato što sam livao iz njegove fakcije kao razlog je navedeno: širiš informacije da smo prevaranti(iako to svi znaju ;)

LoL EU West: Juky844
13 godina
offline
Re: BugCraft v3 [Minecraft Server]
entertainer kaže...

Tražim ostavku admina Čarlija(znam ga IRL) i dobio sam ban zato što sam livao iz njegove fakcije kao razlog je navedeno: širiš informacije da smo prevaranti(iako to svi znaju ;)

Trazi ti ostavku, mozes jedino dobiti batine u skoli jos zadnji dan {#}

Uvijek radim na nekom projektu, pp ako vas zanima neka suradnja saljite poruku :D ------ Radim plexi kucista, ili sva ostala custom made kucista--posalji mi pp
14 godina
neaktivan
offline
Re: BugCraft v3 [Minecraft Server]

Vidit ćemo ko će dobit batine kad ti sutra na vrata pozvoni kupac.... 

LoL EU West: Juky844
13 godina
offline
Re: BugCraft v3 [Minecraft Server]
entertainer kaže...

Vidit ćemo ko će dobit batine kad ti sutra na vrata pozvoni kupac.... 

Moze....ja sam tebi i tvom kupcu koji nezna uplatiti novce u posti (LAME) izasao u susret...tako da prekini vajnat....jos sam ti rekao da cu te banati zbog par razloga i unbanan si cim sam te banan tako da tisina

 

{#}

Uvijek radim na nekom projektu, pp ako vas zanima neka suradnja saljite poruku :D ------ Radim plexi kucista, ili sva ostala custom made kucista--posalji mi pp
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.12.2011 19:57 (FiCoO).
15 godina
neaktivan
offline
Re: BugCraft v3 [Minecraft Server]
FiCoO kaže...

Primljen si na server

 

 

Tko je rekao da moze napraviti web stranicu?

Ja čekam onaj tvoj hosting

Di je?

Lipstick junkie be funky all he wanty
13 godina
offline
Re: BugCraft v3 [Minecraft Server]
lzgr kaže...
FiCoO kaže...

Primljen si na server

 

 

Tko je rekao da moze napraviti web stranicu?

Ja čekam onaj tvoj hosting

Di je?

Ma ne tii, dario ga vec radi.

 

Cuo sam se sa kresom, moram ga navuc na ts pa cemo sloziti buildcraft i industrialcraft..

 

p.s. i tebe ocekujem :)

Uvijek radim na nekom projektu, pp ako vas zanima neka suradnja saljite poruku :D ------ Radim plexi kucista, ili sva ostala custom made kucista--posalji mi pp
13 godina
offline
BugCraft v3 [Minecraft Server]

Evo pogledajte malo BuildCraft i IndustrialCraft

 

Stvarno je super, ocekujem i vise igraca nego za factione!

 

Danas ako Bog da srediti cemo server pa da se moze igrati

 

Uvijek radim na nekom projektu, pp ako vas zanima neka suradnja saljite poruku :D ------ Radim plexi kucista, ili sva ostala custom made kucista--posalji mi pp
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
BugCraft v3 [Minecraft Server]

Vjerojatno ce i sajt danas :) Samo treba srediti hosting da sajt ne pada kada i server.

 

PS. Carli javi mi se.

Brzo. Jeftino. Kvalitetno. Izaberi dva! ;)
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: BugCraft v3 [Minecraft Server]
dario111cro kaže...

Vjerojatno ce i sajt danas :) Samo treba srediti hosting da sajt ne pada kada i server.

 

PS. Carli javi mi se.

Imam ja hosting, samo mi reci kad cemo se cuti xD

Uvijek radim na nekom projektu, pp ako vas zanima neka suradnja saljite poruku :D ------ Radim plexi kucista, ili sva ostala custom made kucista--posalji mi pp
13 godina
offline
BugCraft v3 [Minecraft Server]

Server je OFFLINE dok ne sredimo ove sve pluginove! Budite strpljivi :)

Uvijek radim na nekom projektu, pp ako vas zanima neka suradnja saljite poruku :D ------ Minecraft: ScubaWard -----xf:carlibas
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: BugCraft v3 [Minecraft Server]
FiCoO kaže...

Server je OFFLINE dok ne sredimo ove sve pluginove! Budite strpljivi :)

Znači IC i BC, a ne towny?

shizoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
15 godina
neaktivan
offline
Re: BugCraft v3 [Minecraft Server]
Filip21 kaže...
FiCoO kaže...

Server je OFFLINE dok ne sredimo ove sve pluginove! Budite strpljivi :)

Znači IC i BC, a ne towny?

Da

računajte da ćete morati instalirati i Client side modove.

Lipstick junkie be funky all he wanty
13 godina
neaktivan
offline
Re: BugCraft v3 [Minecraft Server]
lzgr kaže...
Filip21 kaže...
FiCoO kaže...

Server je OFFLINE dok ne sredimo ove sve pluginove! Budite strpljivi :)

Znači IC i BC, a ne towny?

Da

računajte da ćete morati instalirati i Client side modove.

Se moze srediti bez toga?

Brzo. Jeftino. Kvalitetno. Izaberi dva! ;)
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BugCraft v3 Minecraft server - prijava
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice