BugCraft v3 [Minecraft Server]

poruka: 470
|
čitano: 57.377
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BugCraft v3 Minecraft server - prijava
13 godina
neaktivan
offline
BugCraft v3 [Minecraft Server]

Evo, želim se prijaviti, nick: keyweegaz

 

Trebam li stavljati kakve ss-ove? :D

Postoje samo dvije beskonačne stvari: svemir i ljudska glupost … ali za svemir baš nisam potpuno siguran. Albert Einstein
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.12.2011 16:38 (Captain.Price).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
BugCraft v3 [Minecraft Server]
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.12.2011 18:10 (Bugovac LOTR).
 
1 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
BugCraft v3 [Minecraft Server]

http://postimage.org/image/3zo1cvfqj/ http://postimage.org/image/40xz6ahkb/ http://postimage.org/image/gi4mtgcq3/ http://postimage.org/image/vpkmdt4kr/

 

in game: jaleCrafter

ovo je moja interpretacija taj mahala, izrađena za crocraft a nadam se da je dobra i za bugcraft :) 

 

LOTR by the way, piše se IGN

jakov
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.12.2011 17:14 (jale wuuhuu).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
BugCraft v3 [Minecraft Server]

Sto kazete na sistem glasovanja kao na crocraftu, da svaki prijavljeni mora dobiti TU od 2 admina? Ovo je vise pitanje za djdomija, carlija i lzgra, ali nema opcije slanja poruke na vise primatelja.

 

@captain.price bilo bi dobro i neki SS

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.12.2011 17:25 (power_user).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: BugCraft v3 [Minecraft Server]
power_user kaže...

Sto kazete na sistem glasovanja kao na crocraftu, da svaki prijavljeni mora dobiti TU od 2 admina? Ovo je vise pitanje za djdomija, carlija i lzgra, ali nema opcije slanja poruke na vise primatelja.

 

@captain.price bilo bi dobro i neki SS

 

what about my pic? koliko dugo cu morat cekat na nekoga od njih troje?

jakov
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.12.2011 17:26 (jale wuuhuu).
12 godina
neaktivan
offline
BugCraft v3 [Minecraft Server]

daj mene 

nick Marijan_car

People have been messing with me my whole life. I learned a long time ago that there's no sense getting all riled up every time a bunch of idiots give you a hard time. In the end, the universe tends
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
BugCraft v3 [Minecraft Server]

Niggaz pls! napravio sam svoj world a lzgr i fermi su ga vidjeli, igro od crocrafta(bio mod) do bug i burekcrafta 

valjda je to dovoljno :))

 

nick: heello

 

EDIT: Izgradjen bez world edita itd. 

 

Dinamo je nesto najbolje sta se moglo dogodit hrvatskom nogometu(/sarcasm)
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.12.2011 17:33 (MalenoSelo).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
BugCraft v3 [Minecraft Server]

Nećete još dobiti potvrdu jeste li prošli, server je tek startan s osnovnim bukkitom, neće još par dana, a trenutno nam je bitnije sve riješiti nego odgovarati na svaku prijavu kada ulovimo malo vremena poslije svih obaveza.

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.12.2011 17:41 (power_user).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: BugCraft v3 [Minecraft Server]
power_user kaže...

Nećete još dobiti potvrudu jeste li prošli, server je tek startan s osnovnim bukkitom, neće još par dana, a trenutno nam je bitnije sve riješiti nego odgovarati na svaku prijavu kada ulovimo malo vremena poslije svih obaveza.

 

seems legit... 


dont kill me for that BTW, i sami mi vidite avatar 

 

jakov
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.12.2011 17:42 (jale wuuhuu).
14 godina
offline
Re: BugCraft v3 [Minecraft Server]
jale wuuhuu kaže...
power_user kaže...

Nećete još dobiti potvrudu jeste li prošli, server je tek startan s osnovnim bukkitom, neće još par dana, a trenutno nam je bitnije sve riješiti nego odgovarati na svaku prijavu kada ulovimo malo vremena poslije svih obaveza.

 

seems legit... 


dont kill me for that BTW, i sami mi vidite avatar 

 

Pišem na ovom smeću, s tipkama 3x3mm, nemoj mi zamjeriti na greškama, znam kako se piše, ali ne provjeravam baš svaku riječ.

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
13 godina
neaktivan
offline
BugCraft v3 [Minecraft Server]

Uploadujem svoj world i par ss-ova :D 

Postoje samo dvije beskonačne stvari: svemir i ljudska glupost … ali za svemir baš nisam potpuno siguran. Albert Einstein
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
BugCraft v3 [Minecraft Server]

a ja pisem na ovom smecu . vrti minecraft sa optifinom na 15 fpsa {#}

jakov
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.12.2011 17:51 (jale wuuhuu).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
BugCraft v3 [Minecraft Server]

http://www.megaupload.com/?d=KMQE06CB

 

Sve je legalno

Nick: keyweegaz 

 

=)

Postoje samo dvije beskonačne stvari: svemir i ljudska glupost … ali za svemir baš nisam potpuno siguran. Albert Einstein
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: BugCraft v3 [Minecraft Server]

pise da je privremeno nedostupno... y u no upload  pics here?

jakov
13 godina
neaktivan
offline
Re: BugCraft v3 [Minecraft Server]
jale wuuhuu kaže...

pise da je privremeno nedostupno... y u no upload  pics here?

Pokušao sam, ali bezuspješno, ali ima i moj svijet tu :D

Postoje samo dvije beskonačne stvari: svemir i ljudska glupost … ali za svemir baš nisam potpuno siguran. Albert Einstein
16 godina
neaktivan
offline
BugCraft v3 [Minecraft Server]

VAŽNO!

 

Prijave podnosite ovdje: http://bugcraft.wufoo.com/forms/prijava-za-bugcraft-minecraft-server/

 

Odgovor će te dobiti u oliku privatne poruke na ovom forumu!

Hvala na pažnji!

 

VAŽNO!

 

Poruka adminima servera: Ovdje se ulogirate: https://bugcraft.wufoo.com/admin/

Tu možete upravljati prijavnicom i vidjeti prijave.

Javite mi se na PP da vam pošaljem email i password.

Ostavite komentar pored prijave da znam jeste li nekoga primili ili ne. Tako ću imati listu usera kojima treba poslati PP.

 

VAŽNO!

Lipstick junkie be funky all he wanty
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.12.2011 19:05 (lzgr).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
BugCraft v3 [Minecraft Server]

submited and waitin for answer

jakov
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
BugCraft v3 [Minecraft Server]

Dakle, sto god trebate obratite se MENI, a ako sam ja nedostupan obratite se @djdomi @power_user @lzgr

 

Bit ce iznenadjenja, ali dotad pripremite ss :)

Uvijek radim na nekom projektu, pp ako vas zanima neka suradnja saljite poruku :D ------ Radim plexi kucista, ili sva ostala custom made kucista--posalji mi pp
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: BugCraft v3 [Minecraft Server]

smiju li se organizirat klanovi?? mislim napravit tortugu gdje cemo svercat potione i ku vat NPCjeve i snow goleme, i naravno, imat gusarske brodove

<---- thats him
15 godina
offline
BugCraft v3 [Minecraft Server]

Dakle kao što je već predloženo, i ja mislim da bi bilo dobro da postoje frakcije. Na temi BurekCraft sam napisao da sam igrao na serveru koji je imao frakcije - njih 6: Naciste, Sovjete i još neke, ne znam točno.

 

Uglavnom, svaka frakcija je gradila grad i proširivala ga, ratovala sa protivnom, radili tajne paktove, švercali, uglavnom meni je to bilo super.

 

Sjetih se, postojao je i T.U.O - The Ultimate Observer frakcija gdje su 2 admina održavala balans između ostalih frakcija i brinula da ne dođe do nereda.

 

Toliko su to dobro uradili i napravili takvu atmosferu da se uživiš u to doba, morao sam crnčiti za malo materijala cijeli dan, Mr. Hitler kad je paradirao po ulicama morali smo svi ići od posla i njega gledati i u chat pisati - Hail! (Nemojte ovo shvatiti kao podršku Nacizmu ili bilo čemu, jer to je bilo tek toliko da se uživimo u to "doba"). Bio sam sretan kad bih dobio Wooden PickAxe, jer smo sve morali raditi golim rukama. Sjećam se "progona" iz grada, kad sam se preselio u SSSR, ni tamo nije bilo najbolje, ali moralo se i tamo preživjeti.

 

Mislim, to je toliko upotpunilo sam ugođaj da je to nevjerojatno. Svaka frakcija je i imala određenu zadaću, čini mi se da su jedni bili ultimativni proizvođači oružja koji su ujedno bili nešto slično NATO snagama koji su se trudili spriječiti rat između SSSRa i Njemačke.


Bilo je tako cool.

 

Da napomenem, moglo se na serveru igrati i na drugom "polu" mape, gdje nije bilo nikakvih "pravila" igranja, mogao si graditi normalno, ali meni je bilo zabavnije simuliranje RLa... :))

 

Razmislite dečki malo o tomu, ja se prijavljujem isto, no otići ću tamo na forum. Nick: Mugglord4ucker

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
BugCraft v3 [Minecraft Server]

Zamolio bih vas da malo prestanete s pitanjima, sve će te na vrijeme doznati, imamo puno obaveza(škola i još jako puno posla sa serverom), a ubrzat nas nećete.

 

 

Javit nam se možete i na bugcraft2.0@gmail.com , za njega svi četvero(Carli, FermiBro, lzgr i ja) imamo pristup

 

 

I malo informacija, bit će nekoliko svjetova(još ne znamo koliko), na jednom će biti frakcije i na njemu će bit samo jedan neutralni admin da ne bi došlo do svađe i biti će jedan klasični survival. Možda bude i još nešto, tip creative ili adventure mape, ali to ćemo se još dogovoriti. Većina vas sprijavama će upasti, ali saznati će svi kad krenemo u open-betu(kao da smo DICE, a ne nas 4 :D). Imamo već nekoliko spremnih plugina, sada moram permissione i multiverse srediti do kraja(a oni su najbitniji). Više ne znamo ni mi sami, tako da...

 

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.12.2011 20:48 (power_user).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
BugCraft v3 [Minecraft Server]

Tako je, obratit se mozete i meni na xfire : carlibas

 

Za factione, okupite si ekipu i napravite svoj faction koji cete realizirati na serveru

 

Mislim sada dodati mozda tajni forum na sajtu za svaki faction

Uvijek radim na nekom projektu, pp ako vas zanima neka suradnja saljite poruku :D ------ Radim plexi kucista, ili sva ostala custom made kucista--posalji mi pp
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
BugCraft v3 [Minecraft Server]

Ja bih da osnujem kad krene u pogon Nazi Faction.

 

EDIT: Dečki znam da ste ozbiljni, pa malo kad završite sa najbitnijim bacite se na pravila oko frakcija.

 

Da se dobija privremeni ban za nepoštivanje pravila i lidera frakcije npr, nepoštivanje tih RL pravila na serveru itd.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.12.2011 20:53 (4ucker).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: BugCraft v3 [Minecraft Server]
4ucker kaže...

Ja bih da osnujem kad krene u pogon Nazi Faction.

 

EDIT: Dečki znam da ste ozbiljni, pa malo kad završite sa najbitnijim bacite se na pravila oko frakcija.

 

Da se dobija privremeni ban za nepoštivanje pravila i lidera frakcije npr, nepoštivanje tih RL pravila na serveru itd.

 

 

To dolazi u kasnoj beta fazi, mi smo u ranoj alphi. I Carli je glavni, a on ne dopušta Nazije :( 

 

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
15 godina
offline
Re: BugCraft v3 [Minecraft Server]
power_user kaže...
4ucker kaže...

Ja bih da osnujem kad krene u pogon Nazi Faction.

 

EDIT: Dečki znam da ste ozbiljni, pa malo kad završite sa najbitnijim bacite se na pravila oko frakcija.

 

Da se dobija privremeni ban za nepoštivanje pravila i lidera frakcije npr, nepoštivanje tih RL pravila na serveru itd.

 

 

To dolazi u kasnoj beta fazi, mi smo u ranoj alphi. I Carli je glavni, a on ne dopušta Nazije :( 

 

Ajooooj. Trebalo bi izmisliti neku alternativu imenu. ://

15 godina
neaktivan
offline
Re: BugCraft v3 [Minecraft Server]
4ucker kaže...

Ja bih da osnujem kad krene u pogon Nazi Faction.

 

 

 

server bude uskoro, factione možete svakakve, smijete raditi fakcije poput komunjara, nacista(moja, ne diraj :D) jer ćemo shvatiti da nije to ništa ozbiljno, nego eto-igramo se rata :D

pošto ne želim da mi bude dosadno, igrat ću s vama, sve pravedno, te ću raditi intervencije da pogledam jel ko haxa i to(TP ĆU SE S GOD MODOM)

 

malo se strpite, jer svi admini imaju RL obveza

 

eh da, alternative imena: komunjare- SSSR, nacisti-Germany ili ThirdReich i sl.

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.12.2011 20:56 (djdomi).
14 godina
offline
Re: BugCraft v3 [Minecraft Server]
djdomi kaže...
4ucker kaže...

Ja bih da osnujem kad krene u pogon Nazi Faction.

 

 

 

server bude uskoro, factione možete svakakve, smijete raditi fakcije poput komunjara, nacista(moja, ne diraj :D) jer ćemo shvatiti da nije to ništa ozbiljno, nego eto-igramo se rata :D

pošto ne želim da mi bude dosadno, igrat ću s vama, sve pravedno, te ću raditi intervencije da pogledam jel ko haxa i to(TP ĆU SE S GOD MODOM)

 

malo se strpite, jer svi admini imaju RL obveza

Admin u tom svijetu ne bi trebao biti u ni jednoj frakciji, znaš što je bilo na Bureku. Ako neće nitko mogu ja biti taj odd-one-out.

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
15 godina
offline
Re: BugCraft v3 [Minecraft Server]
djdomi kaže...
4ucker kaže...

Ja bih da osnujem kad krene u pogon Nazi Faction.

 

 

 

server bude uskoro, factione možete svakakve, smijete raditi fakcije poput komunjara, nacista(moja, ne diraj :D) jer ćemo shvatiti da nije to ništa ozbiljno, nego eto-igramo se rata :D

pošto ne želim da mi bude dosadno, igrat ću s vama, sve pravedno, te ću raditi intervencije da pogledam jel ko haxa i to(TP ĆU SE S GOD MODOM)

 

malo se strpite, jer svi admini imaju RL obveza

 

eh da, alternative imena: komunjare- SSSR, nacisti-Germany ili ThirdReich i sl.

Onda sam ja wing-frakcija.

15 godina
neaktivan
offline
Re: BugCraft v3 [Minecraft Server]
power_user kaže...
djdomi kaže...
4ucker kaže...

Ja bih da osnujem kad krene u pogon Nazi Faction.

 

 

 

server bude uskoro, factione možete svakakve, smijete raditi fakcije poput komunjara, nacista(moja, ne diraj :D) jer ćemo shvatiti da nije to ništa ozbiljno, nego eto-igramo se rata :D

pošto ne želim da mi bude dosadno, igrat ću s vama, sve pravedno, te ću raditi intervencije da pogledam jel ko haxa i to(TP ĆU SE S GOD MODOM)

 

malo se strpite, jer svi admini imaju RL obveza

Admin u tom svijetu ne bi trebao biti u ni jednoj frakciji, znaš što je bilo na Bureku. Ako neće nitko mogu ja biti taj odd-one-out.

ovo nije burek, bugcraft v3 je već duže planiran kao dobro uređen server.

pravila za admine: nema spawnanja itema, pregled svakog igrača obavezan te ćemo si privatno zadati neki interval, zabranjeno korištenje ikakve adminske nadmoći u faction svijetu, jedino za popravke griefanog u glavnom gradu i slično

 

mislim da bi bilo ok da admin igra, i mi smo ljudi, hoćemo se zabaviti :D

al naravno, često ćemo biti u svom svijetu, dolazimo kao ispomoć svojoj strani.

 

ako išta bude sumnjivo, javite(mada neće biti problema, jer s ovim adminima nisam imao problema, osim s lzgrom jk :D)

Win7 je glupost ziva.....neke jako dobre igrice nemogu na njega zato sto je prenov...za nekih 2-3 god. ce bit dobro imat -Atom
13 godina
offline
BugCraft v3 [Minecraft Server]

Najvjerojatnije cu ja biti "outsider" 

Uvijek radim na nekom projektu, pp ako vas zanima neka suradnja saljite poruku :D ------ Radim plexi kucista, ili sva ostala custom made kucista--posalji mi pp
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BugCraft v3 Minecraft server - prijava
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice