Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.353.523
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Maksimus kaže...

Nedavno sam kupio igru, proba sam MP, bilo je neigrivo, bez obzira igrao na američkoj ili japanskoj strani, Iwo Jima, bezbroj puta me "skinulo" u puzajućem stavu , skriven iza kamenja ili iza stabla ili u travi...s druge strane gađaš, a ne možeš pogoditi nikoga ...ili varaju ili imam lošu vezu (kabelski internet)...
OK, odem se malo zezat na single player, i onda odjednom pad FPS-a (ispod 60), kad sam pokrenuo kampanju u Francuskoj, ona zadnja u Njemačkoj još je sporija.....
Može li mi neko objasniti zašto grafička kartica koristi 30tak % od ugrađene memorije (od 8GB)....

 ddr3, fx procesor. To di dosta koči igru

12 godina
offline
Re: Battlefield V
Maksimus kaže...

Nedavno sam kupio igru, proba sam MP, bilo je neigrivo, bez obzira igrao na američkoj ili japanskoj strani, Iwo Jima, bezbroj puta me "skinulo" u puzajućem stavu , skriven iza kamenja ili iza stabla ili u travi...s druge strane gađaš, a ne možeš pogoditi nikoga ...ili varaju ili imam lošu vezu (kabelski internet)...
OK, odem se malo zezat na single player, i onda odjednom pad FPS-a (ispod 60), kad sam pokrenuo kampanju u Francuskoj, ona zadnja u Njemačkoj još je sporija.....
Može li mi neko objasniti zašto grafička kartica koristi 30tak % od ugrađene memorije (od 8GB)....

 Imao sam istu kombinaciju hardvera. Morao sam je se rješiti još za vrijeme BF1, frajmovi su padali ispod 60.

S ovim procesorom je razlika ogromna. Ne samo da je FPS tri puta veći, nego nema više ni stuttera i sličnih gadosti.

 

Btw, BFV je malo drugačiji od ostalih igara što se tiče vidljivosti. Čak i neki veterani sa starih BF-ova se teško znalaze prvih dana pa čak i tjedana.

Ako si novi u BF možda će ti trebati i tjedni da skužiš kako, gdje, odkud...

Probaj igrati s društvom ili nađi nekog za igru. Vjeruj mi :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
5 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

  Battlefield nikad nije bio popularan na twitchu

A i cijeli taj twitch popular sistem se svodi na to što igraju najpopularniji streameri. Tarkov je recimo nedavno platio streamerima pa su se popeli gore. Kad je naš SCUM izašao isto su ljudi bili ludi za tim.

 

Problem je kako je koja igra dobra za gledati BR igre su obično napete, pa ima popularnosti više.

 Uvijek kada se nesto novo pojavi odmah ode gore na twitchu. Bio je i bf5 gore. Zato mi i bilo cudno da je dolje, ako je izasla nova mapa. Kako vidim nije, tako da...

12 godina
offline
Re: Battlefield V

 Naravno da će vizualno biti vrh ponude igara kad izađe.

Bojim se za sve ostalo...

Pogotovo tipa ovo: "We expect live services to continue to drive growth...".

Sad nam "live service" donosi po jednu mapu svakih pola godine.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
6 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

 Naravno da će vizualno biti vrh ponude igara kad izađe.

Bojim se za sve ostalo...

Pogotovo tipa ovo: "We expect live services to continue to drive growth...".

Sad nam "live service" donosi po jednu mapu svakih pola godine.

 Mislim da ti tu vise ciljaju na originalni plan za Star Wars Battlefront 2. Dakle citaj MTX lijevo, MTX desno, MTX u dupe i onda van kroz usta. Mislim da je vrijeme jednostavno prestati igrati EA igre do daljenjega. To je tako toksicna kompanija da je to strasno.

A i pitaj boga hoce li BF6 liciti vise na Battlefielde ili ce biti CoD sa vecim mapama i jos vise mikrotransakcija.

15 godina
offline
Re: Battlefield V
SamoPitam3 kaže...

 Uvijek kada se nesto novo pojavi odmah ode gore na twitchu. Bio je i bf5 gore. Zato mi i bilo cudno da je dolje, ako je izasla nova mapa. Kako vidim nije, tako da...

 Ma i ne baš. Obično su prve igra na twitch od popularnih streamera, a oni pak su obično sponzorirani. BF5 je bio u top 10 jedino kad su platiti streamerima da igraju.

CyberDemonVZ kaže...

 Naravno da će vizualno biti vrh ponude igara kad izađe.

Bojim se za sve ostalo...

Pogotovo tipa ovo: "We expect live services to continue to drive growth...".

Sad nam "live service" donosi po jednu mapu svakih pola godine.

 Sad baš pročitao kako je EA zaradio Milijardu na mikrotransakcijama u prošloj godini. Tak da očekuj da će nastaviti takvo poslovanje, pošto izlazi na next gen, mogao bi se zadržati duže i od BF5 sa live service modelom.

 

 

Pa dobro nije baš jedna mapa. Dobili smo od izlaska oko 11 mapa i firestorm, i sigurno preko 20 puški, tenkova, gadgeta i aviona

15 godina
offline
Re: Battlefield V
sexytoiletpaper kaže...


A i pitaj boga hoce li BF6 liciti vise na Battlefielde ili ce biti CoD sa vecim mapama i jos vise mikrotransakcija.

 Kako su krenili očekuj ovako nešto:

kradem mine iz minskog polja
6 godina
offline
Re: Battlefield V
dery kaže...
sexytoiletpaper kaže...


A i pitaj boga hoce li BF6 liciti vise na Battlefielde ili ce biti CoD sa vecim mapama i jos vise mikrotransakcija.

 Kako su krenili očekuj ovako nešto:

 Vjeruj mi da je to zadnje sto me dira. Ono malo Hardline-a sto sam odigrao, svidio mi se daleko vise od BF1 i trenutne situacije BF5. Ali izmedu manjka Private servera, katarstrofalnog netcode-a, Sweet Spot mehanike u BF1, nemogucnosti razjasnjavanja izmedu hrpe kamena i lika koji lezi na trbuhu i gleda u nebo, spottinga...

Ne znam, najdrazi server na kojem sam ikada igrao je bio MonkeyGamers na BF4, classic pravila (reload cijelog klipa, nema auto-health regena, spotting je samo na minimapi ako te netko bas spotta, nema hp regena za vozila) i jos par njihovih - 300% respawn za vozila, 48 igraca, aktivni i fantasticni admini... Stvarno stvarno vrhunski server, za razliku od jebenog kaosa koji su serveri u BFV/BF1. Mozes igrati solo ali si daleko sposobniji ako udes u Squad sa par ljudi, svi pricali, bacali healthpackove, ammo, reconi trcali okolo sa onim dalekozorima za lock-on...

12 godina
offline
Re: Battlefield V
dery kaže...
sexytoiletpaper kaže...


A i pitaj boga hoce li BF6 liciti vise na Battlefielde ili ce biti CoD sa vecim mapama i jos vise mikrotransakcija.

 Kako su krenili očekuj ovako nešto:

 Ovo je privatna kolekcija s diska? 

sexytoiletpaper kaže...

 Vjeruj mi da je to zadnje sto me dira. Ono malo Hardline-a sto sam odigrao, svidio mi se daleko vise od BF1 i trenutne situacije BF5. Ali izmedu manjka Private servera, katarstrofalnog netcode-a, Sweet Spot mehanike u BF1, nemogucnosti razjasnjavanja izmedu hrpe kamena i lika koji lezi na trbuhu i gleda u nebo, spottinga...

 Hm, opet se spominje loš netcode.

Prema mom iskustvu s Battlefieldima, BFV ima najbolji netcode na kojem sam igrao. Naravno, sve dok sene pojave high pingeri na serverima. Zna biti i onih s preko 250ms.

Ne znam dal mi se kad (u normalnim uvjetima) dogodilo da protivnik nije "primio" metak, bilo da se radi o snajperskom metku ili oružju s preko 1200 rpm...

 

Sa ostalim se u potpunosti slažem.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put pet 31.1.2020 12:14 (CyberDemonVZ).
15 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

 Ovo je privatna kolekcija s diska? 

 Naravno ahahahah

kradem mine iz minskog polja
13 godina
offline
Re: Battlefield V
Koliko su na Bf-u zaradili na mikro transakcijama?
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
C64 kaže...
Koliko su na Bf-u zaradili na mikro transakcijama?

 Vjerojatno puno više nego mi mislimo i puno manje nego su oni planirali.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
9 godina
offline
Battlefield V

99% zarade im donosi fifa sa mikrotranskacijama u bf ni nema nista znacajno od mikrotransakcija nekoliko elite vojnika itd. I taj jedan skin za vojnika kosta 10 eura i to samo za jednu frakciju :D

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
BeLLicus kaže...

99% zarade im donosi fifa sa mikrotranskacijama u bf ni nema nista znacajno od mikrotransakcija nekoliko elite vojnika itd. I taj jedan skin za vojnika kosta 10 eura i to samo za jednu frakciju :D

 pa nemojmo nagađati. Imaju i na telefonima igra koje im donose pare, simsi im donose lovu, apex im donosi lovu, EA origin access im isto donosi ogromnu zaradu. Battlefront 2 sve popularniji.

 

U BF5 je bila anketa prije nekim mjesec dana od nekog youtubera, 70% ljudi potrošilo barem 30 eura na kozmetiku. Tako da očito kupuju.

12 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...
BeLLicus kaže...

99% zarade im donosi fifa sa mikrotranskacijama u bf ni nema nista znacajno od mikrotransakcija nekoliko elite vojnika itd. I taj jedan skin za vojnika kosta 10 eura i to samo za jednu frakciju :D

 pa nemojmo nagađati. Imaju i na telefonima igra koje im donose pare, simsi im donose lovu, apex im donosi lovu, EA origin access im isto donosi ogromnu zaradu. Battlefront 2 sve popularniji.

 

U BF5 je bila anketa prije nekim mjesec dana od nekog youtubera, 70% ljudi potrošilo barem 30 eura na kozmetiku. Tako da očito kupuju.

 

Naravno da kupuju, kupuje vjerojatno i polovica ovih koji su na društvenim mrežama ratnici protiv mikrotransakcija. Dakle, tko god je ikad kupio krpice i skinove pravim novcem nema se što čuditi, jer je i sam dio populacije zbog koje mikrotransakcije i postoje. Nevjerojatan novac se vrti u tome i na svakog protivnika mikrotransakcija dolazi njih 10 koji će si kupiti skin od Ninje u Fortniteu ili paketić igrača u Fifi. 

 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
15 godina
offline
Battlefield V

Mene baš briga za to iskreno. Ako netko želi, neka kupi. Igram war thunder koji ima taj malo Pay to win s nekim stvarima, ali opet ne bunim se jer ipak je igra besplatna. Kao i mape za BF5. 

 

Ako ništa barem cijeli community igra sve mape.

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

Mene baš briga za to iskreno. Ako netko želi, neka kupi. Igram war thunder koji ima taj malo Pay to win s nekim stvarima, ali opet ne bunim se jer ipak je igra besplatna. Kao i mape za BF5. 

Ako ništa barem cijeli community igra sve mape.

 Istina.

Ali, prije su morali napraviti cijeli DLC da mogu prodati DLC.

Sad ako im krene sa skinovima (ovaj ili slijedeći BF), nije baš da će im biti prioritet raditi mape i oružja ako će zaraditi na skinovima...

 

Ok, malo karikirano, ali kužiš kaj hoću reći.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

Mene baš briga za to iskreno. Ako netko želi, neka kupi. Igram war thunder koji ima taj malo Pay to win s nekim stvarima, ali opet ne bunim se jer ipak je igra besplatna. Kao i mape za BF5. 

 

Ako ništa barem cijeli community igra sve mape.

 

Nije ni mene briga, posve ignoriram taj dio i nikad za kozmetiku ili Fifa paketiće nisam dao niti jednu lipu. Samo kažem da se ne treba čuditi što mikrotransakcije postoje, kao što i dalje postoji Nutella. I jedno i drugo se prodaje kao ludo. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

 Istina.

Ali, prije su morali napraviti cijeli DLC da mogu prodati DLC.

Sad ako im krene sa skinovima (ovaj ili slijedeći BF), nije baš da će im biti prioritet raditi mape i oružja ako će zaraditi na skinovima...

 

Ok, malo karikirano, ali kužiš kaj hoću reći.

 Ma naravno u globalu je gore za gaming. Tak nam i treba kad smo se žalili za DLC pakete hehe.

 

Ali svaka stvar pozitivna ima i negativnu stranu. Tak i ovo. Pristupačnost je obično dobra ili free to play,ali kvaliteta sadržaja i garancija nije. Mada je opet to od developera to developera.

 

Kako bilo ovo nam je sada realnost, neće se mjenjati tako skoro

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.2.2020 18:46 (Jack Sparrow).
13 godina
offline
Battlefield V

 

brod koji tone se napušta, tako ide to.

jendostavno su ljudi sputani, talentirani ljudi odlaze jer ne mogu raditi ono što su zamilsili, oni što su bf složili kakav maltene je.

jasno da je njegov razlog klasika, čisto na finjaka, ali tko zna što je iza.

 

No nebitno, vidjet ćemo kako će se to odraziti na bf, hoće li to ikad bit obećana igra da vrati ljude? ostaje vidjeti, hvala bok

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Battlefield V

Igram zadnjih mjeseci iskljucivo CoD i bas mi je prezabavan. Ali fali mi masivnost BF-a. Odigrao sam samo jednu partiju CoD-a sa vozilima (ono nesto sto je kao kopija BF-a) i to je sprdnja malo zesca. Totalno nema osjecaja kao BF u tom smislu. Oklopnjaci okolo pice kao da su od kartona, nesto presmjesno.

Ako novi BF bude moderno doba (ili barem vijetnam i kasnije razdoblje) uzimam 100%. Da nisam tu gdje jesam vjerojatno bih razmislio o tih 50-100 eura. Ovako mi je to kikiriki i uzet cu makar odigrao samo 5 sati.

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield V
Da nadodam i ja sam mikroboy 😂
Nisam mogao odoleti onom psiho odelu 😁
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Battlefield V

Ma FIFA je rak na danasnjem gamingu. Krenule su P2W MTX sa mobilnim igrama i svi su komentirali da ajde posto su besplatne za igrati. Ali kada AAA igre treba placati dodatno kroz P2W mikrotransakcije (sto je kritika na FIFU radije nego BF) onda smo u problemima.

Premium je po meni bio ok opcija da je bio jeftiniji, barem za nase prostore. Boli amere kurac za to s obzirom da su njihove place standardno i vece.

Ne znam, sve u svemu, van par solidnih igara u svakom zanru, sav gaming ide polagano kvragu.

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.2.2020 10:34 (sexytoiletpaper).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield V

Došao Patch

 

9.01 gb

 

 

I prepering 38gb ide prije toga. Znači Lefty ima 76gb vjerovatno i 18gb za skidanje. haha

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.2.2020 12:45 (Jack Sparrow).
Moj PC  
3 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Evo ako još netko naleti na ovaj problem.
Nakon ovog updatea uopće nisam mogao ući u igru, rušilo bi ju par sekundi nakon što ju pokrenem.
Morao sam ići na repair, tu mi je skinulo nekih dodatnih 1.5gb i sad normalno radi
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield V

Upravo odigro 1 rundu fps mi opao za 40 na ovoj mapi -.-'

Lag da ne pricam :p

Poruka je uređivana zadnji put uto 4.2.2020 13:43 (psihoroba).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
psihoroba kaže...

Upravo odigro 1 rundu fps mi opao za 40 na ovoj mapi -.-'

Lag da ne pricam :p

 to ti je feature, da bude više cinematic ugođaj u ratu.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
13 godina
offline
Battlefield V

Counquest mi je dobro napravljen ...

Moj PC  
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice