Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.360.417
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
10 godina
offline
Battlefield V

Mapa okej, odlicno optimizirana ali brate moj na svakom costu neki kamperas... Pogotovo ak stave zelenu odjecu pa se ukopaju u travu...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Conquest super, breakthrough čini mi se opet loše balansiran
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Breakthrough je gotovo pa neobranjiv. Amerikanci imaju šta, 5-6 tenkova? Nigguh please...

 

CQ je vrlo dobar zato. GREEN HELL!

uteče Medžedža!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

Mapa odlično izgleda, ali breakthrough je gubljenje razuma...

Previše vozila a nepostojeća anti-tank oružja daju takav čar da više lupam po alt+f4 nego po lijevom kliku.

Xiaomi Mi MIX3 5G
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Battlefield V

svida mi se nova mapa

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
sexytoiletpaper kaže...

 Vjeruj mi da je to zadnje sto me dira. Ono malo Hardline-a sto sam odigrao, svidio mi se daleko vise od BF1 i trenutne situacije BF5. Ali izmedu manjka Private servera, katarstrofalnog netcode-a, Sweet Spot mehanike u BF1, nemogucnosti razjasnjavanja izmedu hrpe kamena i lika koji lezi na trbuhu i gleda u nebo, spottinga...

Ne znam, najdrazi server na kojem sam ikada igrao je bio MonkeyGamers na BF4, classic pravila (reload cijelog klipa, nema auto-health regena, spotting je samo na minimapi ako te netko bas spotta, nema hp regena za vozila) i jos par njihovih - 300% respawn za vozila, 48 igraca, aktivni i fantasticni admini... Stvarno stvarno vrhunski server, za razliku od jebenog kaosa koji su serveri u BFV/BF1. Mozes igrati solo ali si daleko sposobniji ako udes u Squad sa par ljudi, svi pricali, bacali healthpackove, ammo, reconi trcali okolo sa onim dalekozorima za lock-on...

 

 

BF2 ? 

15 godina
offline
Battlefield V

Mapa ok samo što su opet najebali previše tenkova u napad. Pa onda i nakon prvog sektora njih 5 kempa i nabija kileve. Jebo ih više s tim, kao da mi Aerodrom nije dovoljno loš, nego i ovo sad ujebu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
Slazem se za sve,conquest je odlican ali breaktrough nije.dovoljno balansiran,valjda ce izdat update i rjesit to
Moj PC  
0 2 hvala 0
6 godina
offline
Re: Battlefield V
mrfloyd kaže...
sexytoiletpaper kaže...

 Vjeruj mi da je to zadnje sto me dira. Ono malo Hardline-a sto sam odigrao, svidio mi se daleko vise od BF1 i trenutne situacije BF5. Ali izmedu manjka Private servera, katarstrofalnog netcode-a, Sweet Spot mehanike u BF1, nemogucnosti razjasnjavanja izmedu hrpe kamena i lika koji lezi na trbuhu i gleda u nebo, spottinga...

Ne znam, najdrazi server na kojem sam ikada igrao je bio MonkeyGamers na BF4, classic pravila (reload cijelog klipa, nema auto-health regena, spotting je samo na minimapi ako te netko bas spotta, nema hp regena za vozila) i jos par njihovih - 300% respawn za vozila, 48 igraca, aktivni i fantasticni admini... Stvarno stvarno vrhunski server, za razliku od jebenog kaosa koji su serveri u BFV/BF1. Mozes igrati solo ali si daleko sposobniji ako udes u Squad sa par ljudi, svi pricali, bacali healthpackove, ammo, reconi trcali okolo sa onim dalekozorima za lock-on...

 

 

BF2 ? 

 Valjda, to su bila "Classic" pravila na BF4. BF4 mi je prvi BF koji sam igrao u multiplayeru i prva pucacina, pa ce nostalgija uvijek ostati na takvim serverima :)

12 godina
offline
Battlefield V

Meni je nakon Fjella ovo najgora mapa, ništa posebno. Probao par rundi i meh... to je to za neko vrijeme, treba odigrat neke druge stvari i riješiti se backloga. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
A vidis meni Fjell jedna od najboljih mapa.
Moj PC  
0 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
Sto je sa Ttk,hoce se.to.mjenjati il ce ostat ovo da moras upucat 3 sanzera u nekoga?
Moj PC  
0 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V

Budu, u patchu 6.2.

 

Ali nemoj se previše nadati :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Battlefield V

nakon par rundi meni je cist ok mapa.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Battlefield V

Meni još nije sjela, ali treba se malo priviknuti, za sada nemam živaca još 

 

PS: Imam monitor viška pa me zanima jel se može napraviti da mi taj drugi monitor bude samo mapa, a da na prvom samo igram?

nešto ovako...

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Battlefield V

vidi na yt "ontopreplica", vidim da ekipa to koristi za pravljenje "posebnog prozora" koji možeš onda pomaknuti na drugi ekran.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
frane998 kaže...

Meni još nije sjela, ali treba se malo priviknuti, za sada nemam živaca još 

 

PS: Imam monitor viška pa me zanima jel se može napraviti da mi taj drugi monitor bude samo mapa, a da na prvom samo igram?

nešto ovako...

 Ta opcija je postojala u Battlefieldu 4, sad samo neka custom rješenja kaj spominje kolega.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: Battlefield V
frane998 kaže...

Meni još nije sjela, ali treba se malo priviknuti, za sada nemam živaca još 

 

PS: Imam monitor viška pa me zanima jel se može napraviti da mi taj drugi monitor bude samo mapa, a da na prvom samo igram?

nešto ovako...

 stisni M i ne treba ti monitor haha

14 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
A kad bi trebao taj 6.2. Patch izaci?
Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
filipvk1000 kaže...
A kad bi trebao taj 6.2. Patch izaci?

 otprilike kad i Half Life 3

9 godina
offline
Battlefield V

Vratio se i ja malo, nisam ništa previše igrao odigrao jedan breaktrough na ovoj novoj mapi. Kaže origin da sam zadnji put igrao 4.11.2019. Nemam pojma šta su sve mjenjali u igri nisam previše čitao patch notes samo vidim da je TTK u kurčini žešćoj, partija je trajala punih 5 minuta pa ne mogu ništa od toga više reći dala nam igra 18 tenkova valjda pa se defenderi nisu snašli, mapa je okej nije loša. Sviđa mi se okoliš mada se nisam nešto i pacifika naigrao a trenutno multiplayer pucačina i nema baš pa možda i ostanem malo na Btfu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
BeLLicus kaže...

Vratio se i ja malo, nisam ništa previše igrao odigrao jedan breaktrough na ovoj novoj mapi. Kaže origin da sam zadnji put igrao 4.11.2019. Nemam pojma šta su sve mjenjali u igri nisam previše čitao patch notes samo vidim da je TTK u kurčini žešćoj, partija je trajala punih 5 minuta pa ne mogu ništa od toga više reći dala nam igra 18 tenkova valjda pa se defenderi nisu snašli, mapa je okej nije loša. Sviđa mi se okoliš mada se nisam nešto i pacifika naigrao a trenutno multiplayer pucačina i nema baš pa možda i ostanem malo na Btfu.

 Previše tenkovlja, a nerfali su sve što infantry ima za boriti se protiv njih. 

 

Obično tako završi partije na novoj mapi, totalno gaženje sa 5 tenkova.  Još je Conquest dobar, jer kolko tolko svaka strana ima podjedank broj vozila. Ali breaktrough je želi bože.

 

Na wake islandu se to ne osjeti tako je je mapa velika, a i avion uništi jedan tenk sam, ali ovdje je pakao hah

11 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

Dođao Patch


 

 

I prepering 38gb ide prije toga. Znači Lefty ima 76gb vjerovatno i 18gb za skidanje. haha

 ovaj puta sam isti ko i ostali smrtnici, sve po ps-u proslo

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
15 godina
offline
Battlefield V

ja ne mogu ni pokrenuti igru nakon update?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
ivanec kaže...

ja ne mogu ni pokrenuti igru nakon update?

 Imaš možda više usera kod logina u Windowse?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
14 godina
offline
Battlefield V

Jel probao ko bazuku :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Battlefield V
psihoroba kaže...

Jel probao ko bazuku :D

 Upravo na redu za otključati, ali nisam primjetio da netko igra sa njom pa se nešto i ne veselim. Opet vjerojatno maleni demage na tenkovima kao i ostala AT oružja.

(Gcro)K4lim3ro
9 godina
offline
Re: Battlefield V
Kendo kaže...
psihoroba kaže...

Jel probao ko bazuku :D

 Upravo na redu za otključati, ali nisam primjetio da netko igra sa njom pa se nešto i ne veselim. Opet vjerojatno maleni demage na tenkovima kao i ostala AT oružja.

 Na koju foru ste u 5 dana već na lvl 20? Koji treba za bazuku to je na pola puta cijelog tides of wara koji traje tamo do 19.4... Ja sam lvl 12 sa time da sam riješio sve misije iz prvog tjedna + igram poprilično zadnjih dana. Bazuka koliko sam vidio na yt je super 5 raketa i solidan damage, ljudi je ne igraju sa njom jer pobogu otključava se na 20lvl tides of wara a do toga nije baš jednostavno za doći u 5 dana osim ako ne plaćaš...

 

Fora mi je što prvi puta možeš osvojiti ELITE LEGENDARY skin koji stvarno izgleda super. Inače koštaju 10 eura što nije malo za običan skin, ja od prije već imamu ILSE. Za Amere i Engleze nemam nikoga hehe. 

16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
BeLLicus kaže...

 Na koju foru ste u 5 dana već na lvl 20?

 

Igraju preko ruskog VPN-a

Freak Show Inc.
9 godina
offline
Re: Battlefield V
Friday kaže...
BeLLicus kaže...

 Na koju foru ste u 5 dana već na lvl 20?

 

Igraju preko ruskog VPN-a

 I šta postižeš sa time? Osim ako u Rusiji nije već ožujak tvoj odgovor nema puno smisla :)

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice