Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.405.233
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
10 godina
offline
Battlefield V

 

Ovo je insane :D morat će to nerfati.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
Promster kaže...

Pop-in drveća je smiješan, na Twisted Steelu od zastave A prema mostu, ono brdo, čovječe na "12 metara" drvo nema krošnju uopće i onda napraviš korak i eto krošnje. Mislio sam da sam jedini, no vidim i kod jutjubera ista stvar. A i grafički neke stvari izgledaju očajno, baš tipa vegetacija, Twisted Steel tolko ružno izgleda, kao da je igra stara više godina. Čudi me da niko to ni ne spominje, je da nije previše bitno, al mene bode u oči. S druge strane imaju fakat ljepih mapa kao Narvik, Devastation itd...Za sad mi se Hamada i Aerodrom ne sviđaju, baš neke bezveze.

 Ne drveća...svega, jebeno svega. Stani iza kamena, mosta, svega, pucaš pred sebe ne u lika. Ono koji jebeni kurac.

Dok tražiš visinu s koje se može pucat one hitan si iz nečeg nije bitno čeg. nas dva u sobi lik ulazi i one shota nas pištoljem, oba smo pucali u njega.

 

Dakle, 90% se divim i čudim kako sam i zašto ubijen, 10% vremena uživam.

 

Nikad gori hitreg u jednoj bf igri. NIKAD GORI.

 PUcam u lika koji krvari bez hitmarka

 

 

Itko primjetio mini stutter kad aimaš nekad, kao da ti zatrza nekako čudno?

Kolega s boljim sustavom primjetio da ne ispadne da ja imam loš pc pa mi trza...znači micro stuttering all the way.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.11.2018 1:48 (fila2208).
16 godina
odjavljen
offline
Battlefield V

Ja nemam micro stuttering ali kojekakvi "ostaci" 3d modela su svuda naokolo. Najvise u zraku znaju ostati ammo pouches i mine (ne znam kako ali AT mine budu na visini od oko 1.5 m). Dijelovi srusenih zgrada ustaju u zraku dosta cesto.

Freak Show Inc.
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

Best BF ever!!! 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
BeLLicus kaže...

 

Ovo je insane :D morat će to nerfati.

Sudeci po videnom, nema potrebe igrati puskama na blizu

12 godina
protjeran
offline
Battlefield V

Ne znam je li tko ovo stavio. Vrijedno slušanja.

 

 
2 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Uzeo sam ovu za 4 eura, ionako necu stici u ovih 10 dana vise igrati. Odigrao 2 partije, i dojmove su necekivano dobri.

 

Nisam vec neko vrijeme imao onaj BF osjecaj timske igre, kolko puta su me samo digli, pa uocis da netko puca iz leda po tvom timu pa ih spasis..

Osjecaj napucavanja je skroz solidan, recoili su dobri, brzina trcanja je taman pogodena (na youtube filmicima djeluje puno brze), svida mi se i ovo sto su napravili sa healthom i amunicijom. (u beti sam stalno ostajao bez metaka, nesto su ocito sada tweakali)

 

Mape su solidne, na onim gradskim sa rusevinama imas osjecaj WW2 ere...

 

Biti ce ovo dobra igra, svakako bolja od Bf1 a tko zna, nakon sto uvedu nove mape (nadam se onim klasicnim - Francuska, Njem, Stalin a pogotovo pacifik) mozda ovo i nadmasi cetvorku (trojku tesko ali moguce je)

 

Imam doduse jedan problem sa zvukom - malo dode malo ode, neznam do cega je to?

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.11.2018 10:32 (Haremzg).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...
Promster kaže...

Pop-in drveća je smiješan, na Twisted Steelu od zastave A prema mostu, ono brdo, čovječe na "12 metara" drvo nema krošnju uopće i onda napraviš korak i eto krošnje. Mislio sam da sam jedini, no vidim i kod jutjubera ista stvar. A i grafički neke stvari izgledaju očajno, baš tipa vegetacija, Twisted Steel tolko ružno izgleda, kao da je igra stara više godina. Čudi me da niko to ni ne spominje, je da nije previše bitno, al mene bode u oči. S druge strane imaju fakat ljepih mapa kao Narvik, Devastation itd...Za sad mi se Hamada i Aerodrom ne sviđaju, baš neke bezveze.

 Ne drveća...svega, jebeno svega. Stani iza kamena, mosta, svega, pucaš pred sebe ne u lika. Ono koji jebeni kurac.

Dok tražiš visinu s koje se može pucat one hitan si iz nečeg nije bitno čeg. nas dva u sobi lik ulazi i one shota nas pištoljem, oba smo pucali u njega.

 

Dakle, 90% se divim i čudim kako sam i zašto ubijen, 10% vremena uživam.

 

Nikad gori hitreg u jednoj bf igri. NIKAD GORI.

 PUcam u lika koji krvari bez hitmarka

 

 

Itko primjetio mini stutter kad aimaš nekad, kao da ti zatrza nekako čudno?

Kolega s boljim sustavom primjetio da ne ispadne da ja imam loš pc pa mi trza...znači micro stuttering all the way.

Ove grafičke stvari sumnjam da će popraviti, a fakat je sramotno.

 

A da pogodiš lika vidiš, animaciju da je pogođen (lik se trzne),ali ne dobiš hitmark je jednostavno žalosno. To još od BC2 nisam vidio, i eto vratilo se, najs...baš me zanima kaj bi bilo da nisu odgodili igru.

 

 

12 godina
offline
Re: Battlefield V
Odgoda je bila isključivo zbog marketinških razloga. Skontali da ne mogu baš svu prezentaciju ostavit plaćenim jutuberima pa si dali vremena za blogove, dev-talkove, smapanje po twitteu i pokoji video. Ništa nisu popravljali ni ispravljali. Igra je bila u goldu na prvi datum izlaska, na xboxu se moglo odmah i preloadat.
NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Perki kaže...
Odgoda je bila isključivo zbog marketinških razloga. Skontali da ne mogu baš svu prezentaciju ostavit plaćenim jutuberima pa si dali vremena za blogove, dev-talkove, smapanje po twitteu i pokoji video. Ništa nisu popravljali ni ispravljali. Igra je bila u goldu na prvi datum izlaska, na xboxu se moglo odmah i preloadat.

 Samo što će sad ljudi dobiti day one patch, a u onom slučaju bi morali čekat više od mjesec dana. Onaj opisan na 130 i nešto stranica. Tak da nešto jesu radili.

Pitanje je dal su ove važne greške i problemi ispravljeni.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Battlefield V

Nezz, osjećam se lud, jer samo ja progovoram o greškama igrae, dok drugi hvale na sva zvona.

Pa zvono od crkve stoji u zraku cijelu partiju, ostali elementi isto lol.

 

Igra je u toliko nesinkronizirana, probaj povuć pištolj van, pa zapucati. prvo će bit zvuk pucanja, pa tek onda animacija pucanja iz pištolja.

Tenkovi iz trećeg lica, ciljanje pucanje je nemoguće. Turreti su off nenormalno.

 

Većinu vremena padam od likova koji su jedva zapucali ili nisu ni digli pušku. Vidljivost neprijatelja i dalje mizerna, s tenkovima samo treba lagano kampati, ne vrijedi push ioanko ne vidiš nikoga, samo te prasnu piati i shreckovi.

Zaglavljujem se nekad pri preskakanju itd.

 

Pop up svega, baš svega na mapi je najgori od sve i jedne igre dosad. Sjećam se Alborz Mout. iz bf3 kad je imala problema s time iza onog kamenja...e ovdje sve ima problema s time.

 

Zvuk oružja je dobar, i samo to. Sve je tiho, tenk mi se stvori iza leđa ladno, možda ima prigušivač na gusjenicama i motoru.

 

 

Da se razumijemo, igra lijepo izgleda, radi ok jer imam te stuttere ponekad nepotrebne iako su postavke složene, ali ima jako puno posla. U beti neke stvari nisu dolazile do izražaja, pa je djelovala bolje.

Sad kad vidiš sve, tek vidiš koliko još tu posla ima, ali ok day one patch od 60gb će valjda popravit stvar.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Battlefield V

21. stoljeće, najbolji engine trenutno na tržištu, a igra nema jebeni killcam.

Ako ne balansiraju oružja i ne srede TTK odnosno umiranje od pola metka, ovo se možda bude kraće igralo od BF1.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Battlefield V

Agresivni snajper na Aerodromu je nešto prejebeno, nisam tako uživao u BF-u od trojke. Čitav server se bori za C flag, a ja letim okolo i uzimam ostale zastave i ubijam sve oko sebe. Tu i tamo se spawna na mene squad mate i malo mi pomogne u čišćenju zastave, osjećaj vrhunski.

 

 

Što se tiče minusa:

 

-Grafički glitchevi

-Twisted steel i Rotterdam mi najlošije rade (moguće da je individualni problem, na tim mapama mi je fps najnestabilniji)

-Nekad imam osjećaj da cijeli server samo trči u krug za zastavama bez da je formiran neki imaginarni frontline (moguće da je zbog toga što je igra tek izašla pa ljudi ne poznaju mape)

-meni za customizaciju je teški užas

 

Ali uglavnom jako sam zadovoljan, još samo da novi procesor kupim.

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield V

Igra ko igra, nejebicama i dalje nist ne odgovara. Kukate vec 5 - 6 god ebo vas ja.

 

Moj PC  
14 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

Nezz, osjećam se lud, jer samo ja progovoram o greškama igrae, dok drugi hvale na sva zvona.

Pa zvono od crkve stoji u zraku cijelu partiju, ostali elementi isto lol.

 

Igra je u toliko nesinkronizirana, probaj povuć pištolj van, pa zapucati. prvo će bit zvuk pucanja, pa tek onda animacija pucanja iz pištolja.

Tenkovi iz trećeg lica, ciljanje pucanje je nemoguće. Turreti su off nenormalno.

 

Većinu vremena padam od likova koji su jedva zapucali ili nisu ni digli pušku. Vidljivost neprijatelja i dalje mizerna, s tenkovima samo treba lagano kampati, ne vrijedi push ioanko ne vidiš nikoga, samo te prasnu piati i shreckovi.

Zaglavljujem se nekad pri preskakanju itd.

 

Pop up svega, baš svega na mapi je najgori od sve i jedne igre dosad. Sjećam se Alborz Mout. iz bf3 kad je imala problema s time iza onog kamenja...e ovdje sve ima problema s time.

 

Zvuk oružja je dobar, i samo to. Sve je tiho, tenk mi se stvori iza leđa ladno, možda ima prigušivač na gusjenicama i motoru.

 

 

Da se razumijemo, igra lijepo izgleda, radi ok jer imam te stuttere ponekad nepotrebne iako su postavke složene, ali ima jako puno posla. U beti neke stvari nisu dolazile do izražaja, pa je djelovala bolje.

Sad kad vidiš sve, tek vidiš koliko još tu posla ima, ali ok day one patch od 60gb će valjda popravit stvar.

Da to sa zvonom je ROFL, meni je i na Narviku zgrada nestajala kompletno ovisno kako sam se kretao, pop-in na "10 metara".

 

Igra izgleda lijepo, ali samo na nekim mapama. Kad usporedim Narvik i Twisted Steel, razlika je nebo i zemlja, kao dvije različite igre, dva različita engina. Twisted Steel meni izgleda katastrofalno, ne mislim da level desing i layout same mape nego baš grafički izgled.

 

Kad će taj patch od 130 stranica? 20og? Da onda ostavim par sati koji su mi ostali kad dođe patch, da vidim kakav je pomak.

15 godina
moderator
offline
Re: Battlefield V
Skilledžija kaže...

21. stoljeće, najbolji engine trenutno na tržištu, a igra nema jebeni killcam.

 To je odlično.

Killcam ti je ionak samo otkrio kempersku poziciju,ovak se trebaju malo potruditi da skontaju od kud ih rokam.

سمندری ڈاکو
13 godina
offline
Battlefield V

 

gle ovaj stuter na 1.46, znači liku na rtx 2080, predobro

o tom pričam

 

(iz nekog razloga neće share točno na 1.45 ne kužim)

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.11.2018 12:47 (fila2208).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
moderator
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

 

gle ovaj stuter na 1.46, znači liku na rtx 2080, predobro

o tom pričam

 To mi se do sad u ovih 5h ni jednom nije dogodilo.

Možda smeta igri neki program koji vam radi u pozadini?

سمندری ڈاکو
13 godina
offline
Battlefield V

Koji točno pošto od davnih dana gasim sve živo u pozadini, rade samo windowsi i igra.

 

Znači ako se njemu dešava, i to dva puta u tih par sek i tako očito na rtx 2080 onda nezz.

Čak kaže da možda neke postavke se ne spremaju uopće niti primjenjuju što je žalosno zbilja.

 

Želim da mi se ova igra svidi, i da je kupim, zbilja da, ali ko je to sve qrc.

 

jel ona 3e141241 pages patch implementiran već, jer ako je, onda tu nema kruha, ili se čeka day one koji je 11 dana kasnije od prvog day onea.

 

 

 

fora fora
Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.11.2018 12:54 (fila2208).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

Koji točno pošto od davnih dana gasim sve živo u pozadini, rade samo windowsi i igra.

 


 

 

 Preko DDU uninstalera makni grafičke drivere (uklonit će ti sve vezano uz drivere od nvidie s PC-a) i nakon toga instaliraj najnovije drivere pa probaj.

Koristite blage riječi i jake argumente
13 godina
offline
Re: Battlefield V
Dodinho kaže...
fila2208 kaže...

Koji točno pošto od davnih dana gasim sve živo u pozadini, rade samo windowsi i igra.

 


 

 

 Preko DDU uninstalera makni grafičke drivere (uklonit će ti sve vezano uz drivere od nvidie s PC-a) i nakon toga instaliraj najnovije drivere pa probaj.

 Možda  da probam upaliti i ugasiti? 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V

Kada instaliraš drivere svakako izbjegni moguće "smeće".

 

https://forums.guru3d.com/threads/nvidia-driver-slimming-utility.423072/

15 godina
offline
Battlefield V

Nvidia već duže nudi clean install opciju. Tako da nema potrebe za nekim dodatnim programima. :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
ivanec kaže...

Igra ko igra, nejebicama i dalje nist ne odgovara. Kukate vec 5 - 6 god ebo vas ja.

 

Kak ne kužiš da mi stari gameri tražimo sveti gral FPS-a :P

Bf5 stvarno ima potencijala!

Ako će fixat sranja odlično...ako neće....who gives a shit...idemo dalje u potragu, a Bf5 (uz R6, PUBG....) ostaje samo još jedna igra u grupi "A mogla je bit najbolja ikada....IKADA!!" 

You should never underestimate the predictability of stupidity
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V

Dodinho: "Što se tiče minusa:

 

-Grafički glitchevi

-Twisted steel i Rotterdam mi najlošije rade (moguće da je individualni problem, na tim mapama mi je fps najnestabilniji)

-Nekad imam osjećaj da cijeli server samo trči u krug za zastavama bez da je formiran neki imaginarni frontline (moguće da je zbog toga što je igra tek izašla pa ljudi ne poznaju mape)

-meni za customizaciju je teški užas

 

Ali uglavnom jako sam zadovoljan, još samo da novi procesor kupim."

 

Na kojim grafičkim postavkama igraš? zanima me jer ja imam stari proc pa pokušavam vagniti jel bude to meni dobro radilo barem na medium ili ne

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.11.2018 14:03 (bojan111111).
12 godina
protjeran
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

Nvidia već duže nudi clean install opciju. Tako da nema potrebe za nekim dodatnim programima. :)

 

Ima, jer ta njihova clean install opcija samo resetira postavke. DDU čisti cijeli sustav, od registarske baze do "skrivenijih" fileova.

13 godina
offline
Battlefield V

ma isto je i dalje lagani stutter kad najmanje treba...

 

do igre je, sva ta sranja su do igre, moj sustav je ispravan skorz i dobro poštelan

 

Na igri ima posla, možda dogodine bude igriva i zanimljiva, zasad je prilično frustrirajuće

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Battlefield V

 

Kakav prekrasan video a tek zvuk samih motora aviona... Btw daj se prekinite žaliti svaki btf je imao problema pri izlasku ispeglat će to kroz 10tak dana i bit će sve dobro, igra je bomba. Ako vam se ne sviđa vratite se na usrani pubg ili već netko early acess smeće kojima nas zatrpavaju svakodevno. Ovo je ogromna igra i najbolji test za igru je kad je zaigra hrpetina igrača kao ovih dana, tako se najbolje otkrivaju problemi i rješit će se to kao i uvijek :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.11.2018 14:42 (BeLLicus).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Battlefield V

https://twitter.com/tiggr_/status/1061962196429795328

TTK prebrz po meni ,glasajte kako je vama 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Andi_zg kaže...

https://twitter.com/tiggr_/status/1061962196429795328

TTK prebrz po meni ,glasajte kako je vama 

 TTK nije brz, ali TTD jeste. 

 

 

edit: Što ukazuje na određeni problem s netcodeom. Jedva čekam Battlenonsense-ov test.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.11.2018 15:21 (Soldier977).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice