Battlefield 3 Q&A

poruka: 43
|
čitano: 7.539
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 3 Q&A
lobotomac90 kaže...

e hvala momci,neke su mi stvari jasnije sada,doduše za game modove sam skonto šta treba raditi kod loadanja jer piše uvijek.

 

a što se tiče ticekta onih,to u praksi znači onda 1kill=1 ticket ili sam u krivu?

 

Btw igrao sam dan-dva kako sam kupio key i mogu reći da sam trenutno kanta za napucavanje,u MP sam igrao jedino cod i dosta je lakši od ovoga,ali iz viđenoga ovo mi je masu zanimljivije i feeling ratovanja je na dvije razine iznad cod-a,još samo da se ufuram malo i onda rokanje {#}

TomoR kaže...
lobotomac90 kaže...

e hvala momci,neke su mi stvari jasnije sada,doduše za game modove sam skonto šta treba raditi kod loadanja jer piše uvijek.

 

a što se tiče ticekta onih,to u praksi znači onda 1kill=1 ticket ili sam u krivu?

 

Btw igrao sam dan-dva kako sam kupio key i mogu reći da sam trenutno kanta za napucavanje,u MP sam igrao jedino cod i dosta je lakši od ovoga,ali iz viđenoga ovo mi je masu zanimljivije i feeling ratovanja je na dvije razine iznad cod-a,još samo da se ufuram malo i onda rokanje {#}

Pa, recimo 1 ticket = 1 kill.

 

To je točno u Rush i Deathmatch scenarijima (ako netko oživi palog borca, jedan tiket se briše/dodaje, ovisno o modu). Rush uglavnom bude da attackeri imaju 75 ticketa, ako ih sve potroše, izgubili su rundu, ali kada zauzmu/rasture 2 M-Com-a, broj ticketa se ponovno vraća na početni broj.

 

Kao što rekoh, u Conquestu ticketi tvojeg tima opadaju i sami, ako protivnička ekipa ima više od pola zastava zauzetih. Teoretski, Conquest se može završiti bez ispucalog metka.

Nije 1 ticket = 1 kill. Nemojte dati da vas to prevari; 1 ticket = 1 spawn.

Odnosno, smrću igrača ne gubite ticket. Ali kad se taj igrač spawna, ticketi opadaju.

U teoriji, ako gubite rundu Conquesta, imate samo 4 ticketa preostala, a neprijatelji recimo 15 i sve zastave ste zauzeli, ako nagovorite tim da se NE SPAWNA pobijediti ćete rundu.

You're NOT relevant, you're NOT right and no, I DON'T care.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 3 Q&A
sardax kaže...
Jeli itko uspio bindat da mu rade sve tipke na Cyborg RAT 7ici??
Sve sam pretrazio, ali ne nalazim nista pametno kao rjesenje :( Thnx.

najbolje ti je macro u driverima od misa,ja sam sta sam mogao u igri namjestio a ostalo u driverima i sve ti tako mora radit kako zelis

14 godina
offline
Re: Battlefield 3 Q&A

Pozz, dakle, imam joystick http://www.logitech.com/en-us/gaming/joysticks/devices/291, Logitech Extreme3DPRO i instalirane sve drivere i tako to ... E sada, prvo sta me nervira u BF3 je kod setupiranja Joysticka u KeyBindingsima sta mi Button7 (npr., a govorimo o svim botunima) na Joysticku mi u igri registrira kao npr. Button 3 i tako, random =)

No, to bi jos i prezivio, ali recimo neke tipke na Joysticku uredno bindam, no ingame kad ih pritisnem mi otvaraju ili SCORETAB ili MAIN MENU, a dobro sam prekontrolirao i nigdje mi se ne "kose" tipke ili da su 2x bindane ... Ima li tko rjesenje za ovo?! :(

ptspclan.com | visit us ^^
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.11.2011 12:43 (sardax).
13 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3 Q&A

Pozdrav drugovi, evo imam jedan problem koji nemogu da rijesim pa bih od vas drugova :) trazio pomoc:

formatirao sam komp i igra battlefield3 je super radila na hig postav ,ankon par sati igre sam promjenio server i igra je pocela da ledi(trza),smanjivao

sam i rezuluciju ali se isto ponasa. instalirao sam nove drivere od amd 11.11 za win7 64. zvuk isto ledi kao i igra.

 

konf. mog komp:

cor2duo 3,16mhz

3GB ddr2 ram

320 sata HHD

napaj. 550w

graf. amd hd6790 1GB

 

ako je imao ko slican problem pa da mi kaze da pokusam i ja rijesit.

 

hvala vam unaprijed drugovi {#}

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Battlefield 3 Q&A
murat_nur kaže...

Pozdrav drugovi, evo imam jedan problem koji nemogu da rijesim pa bih od vas drugova :) trazio pomoc:

formatirao sam komp i igra battlefield3 je super radila na hig postav ,ankon par sati igre sam promjenio server i igra je pocela da ledi(trza),smanjivao

sam i rezuluciju ali se isto ponasa. instalirao sam nove drivere od amd 11.11 za win7 64. zvuk isto ledi kao i igra.


hvala vam unaprijed drugovi {#}

 

Poznati Core2duo problem - koliko god glupo zvučalo, stavi affinity na jednu jezgru (probao moj kolega s posla i isto mu pomoglo):

http://forums.electronicarts.co.uk/battlefield-3-pc/1445186-battlefield-3-problem-sound.html#post20313074

 

EDIT: Pomoglo je  i bar jednom kolegi u BF3 temi.

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.12.2011 10:04 (TomoR).
12 godina
offline
Battlefield 3 Q&A

Pozz... jedan problem... jučer sam igrao sve normalno i danas idem se joinat i na battlelogu samo Joining server i BF3 se ne pali..

 

Rijeseno:  Log out iz battleloga, log out iz origina, log in u battlelog, join game, log in u origin {#}

Poruka je uređivana zadnji put pet 9.12.2011 10:54 (KiCo77).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 3 Q&A

ok ali na koju jezgru podesit odnosno kako podesit. to nisam nasao.

12 godina
offline
Battlefield 3 Q&A

Je li moguce kupit Battlefield 3 Back to Karkand u dućanima poput Sophoslaba, Netcoma itd. ili je download (origin) only?

Netko iz Rijeke zna gdje mogu nabavit u centru grada?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 3 Q&A
KiCo77 kaže...

Je li moguce kupit Battlefield 3 Back to Karkand u dućanima poput Sophoslaba, Netcoma itd. ili je download (origin) only?

Netko iz Rijeke zna gdje mogu nabavit u centru grada?

pa nazovi te ducane bogati pa pitaj,ja taman pisem da zvat cu ti ja sutra pa si mislim mozes i ti isto sto i ja

12 godina
offline
Re: Battlefield 3 Q&A
Blade Runner31 kaže...
KiCo77 kaže...

Je li moguce kupit Battlefield 3 Back to Karkand u dućanima poput Sophoslaba, Netcoma itd. ili je download (origin) only?

Netko iz Rijeke zna gdje mogu nabavit u centru grada?

pa nazovi te ducane bogati pa pitaj,ja taman pisem da zvat cu ti ja sutra pa si mislim mozes i ti isto sto i ja

Sophoslabu mail poslao jos odgovor nisam dobio, 

Netcom:

Traľenu ekspanziju nismo imali u prodaji, eventualno je moľemo dobaviti, ali tu informaciju moľemo dobiti tek ujutro kada rade dobavljači.  

 

Nakon provjere, netko od kolega će Vam se javiti i dati Vam točne informacije dobave te cijenu traľenog dodatka. 

 

I Nakon toga nis vec 2 dana, sreca pa su mi se javili...

 

Iso sam kod jos jednih u gradu koji su mi blizu skole oni ce dobit 20. pa cu tamo ic uzet...

12 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3 Q&A

ta se nisu javili iz netcoma,oces da nazovem prijatelja koji radi tamo?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3 Q&A

Ekipa, ako kupim BtK u algoritmu dali ga mogu ukucat na rusku verziju?

The best way to be boring is to leave nothing out.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield 3 Q&A

Naravno da možeš, nema ruska i engleska verzija B2K.

Tako da samo uzmi.

Kalko1212 ingame
Moj PC  
0 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice