Battlefield 3 problem s originalnim dvd-om

poruka: 4
|
čitano: 4.307
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Battlefield 3 problem s originalnim dvd-om

Kupio u Algoritmu originalni Battlefield 3 (ne limited edition) za PC. Ubacim je u svoj kompjutor, nema autoruna (na disku su samo data.zip, autirun.inf i autorun.ico, nema nikakve izvršne datoteke izvan zip datoteke).

Kako ju instalirati? Zadarski Algoritam (tamo je igra kupljena) ne priznaje reklamaciju jer sam izgubio račun.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 3 problem s originalnim dvd-om
Flanker-B kaže...

Kupio u Algoritmu originalni Battlefield 3 (ne limited edition) za PC. Ubacim je u svoj kompjutor, nema autoruna (na disku su samo data.zip, autirun.inf i autorun.ico, nema nikakve izvršne datoteke izvan zip datoteke).

Kako ju instalirati? Zadarski Algoritam (tamo je igra kupljena) ne priznaje reklamaciju jer sam izgubio račun.

 

pa kada ti se pokrene autorun, pokreni setup, nemoj nista traziti na dvd-u. ili nikad nisi instalirao original igru? 

http://bit.ly/z4tqwI

 

Ako sam ti pomogao, stisni HVALA! =)
15 godina
offline
Re: Battlefield 3 problem s originalnim dvd-om
Suddenly Psychotic kaže...
Flanker-B kaže...

Kupio u Algoritmu originalni Battlefield 3 (ne limited edition) za PC. Ubacim je u svoj kompjutor, nema autoruna (na disku su samo data.zip, autirun.inf i autorun.ico, nema nikakve izvršne datoteke izvan zip datoteke).

Kako ju instalirati? Zadarski Algoritam (tamo je igra kupljena) ne priznaje reklamaciju jer sam izgubio račun.

 

pa kada ti se pokrene autorun, pokreni setup, nemoj nista traziti na dvd-u. ili nikad nisi instalirao original igru? 

http://bit.ly/z4tqwI

 

Naravno da sam instalirao originalne igre i prije. Uopće mi ne nudi mogućnost pokretanja autoruna (koristim Windows 7). Sadržaj autorun.inf datoteke:

 

 [autorun]

 

Icon=Autorun.ico

 

Name=Battlefield 3

 

Kao što vidite, autorun.inf uopće ne spominje nikakvu izvršnu datoteku, a trebala bi!

 

 

PS: Tek sam sad primjetio, igri nedostaje disk 1, u kutiji je bio samo disk 2! tako je bilo odkad sam je kupio! To je problem.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.2.2012 11:51 (Flanker-B).
12 godina
offline
Battlefield 3 problem s originalnim dvd-om

Na kutiji imas kod za igru.

Skini s interneta program Origin (ako ne znas, to ti je ko Steam, samo od EA)

Instaliraj ga i pokreni.

Unutra u njemu stavi Redeem code.

Prepisi kod s kutije.

Pojavit ce ti se igra na odabir, ali ces na zalost morati cijelu skinuti s neta.

Pedo medo, Pedo medo, vabi te sa sladoledom
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice