Battlefield 2042 izdvojena tema

poruka: 7.664
|
čitano: 1.294.141
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Soldier977 kaže...

???

 

Meni piše ovamo 14.99€ mjesečno???!!

 

niđe veze. pa nen pada mi na pamet

 

 

 

P.S.

AaaAaaaAAaaaaaaaaaaaaa......

 

PLay pro 15, a play 4eur. 

A za ovaj play samo 10h igre. ništa od tog.

 10h je i više nego dovoljno da se isproba igra i odluči hoćeš li ju kupiti ili ne. Kao šta je kolega gore rekao, još imaš dosta drugih igara pa i njih možeš isprobat i odigrat za 30kn. Ja sam bio nahypan za BF i sva sreća da sam dao samo 4€. Uostalom, ukoliko se odlučiš kupiti igru nakon šta si uzeo taj trial od 10h, dobiješ popust od 10€ na kupnju igre. U konačnici te igra ispadne 6€ jeftinija.

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Sickness kaže...
Soldier977 kaže...

???

 

Meni piše ovamo 14.99€ mjesečno???!!

 

niđe veze. pa nen pada mi na pamet

 

 

 

P.S.

AaaAaaaAAaaaaaaaaaaaaa......

 

PLay pro 15, a play 4eur. 

A za ovaj play samo 10h igre. ništa od tog.

 10h je i više nego dovoljno da se isproba igra i odluči hoćeš li ju kupiti ili ne. Kao šta je kolega gore rekao, još imaš dosta drugih igara pa i njih možeš isprobat i odigrat za 30kn. Ja sam bio nahypan za BF i sva sreća da sam dao samo 4€. Uostalom, ukoliko se odlučiš kupiti igru nakon šta si uzeo taj trial od 10h, dobiješ popust od 10€ na kupnju igre. U konačnici te igra ispadne 6€ jeftinija.

 Hvala, ali znam da je neću kupit. Mislio sam da je 4€ ono da je igraš kad ti padne na pamet, ali 15€ pretplata je preskupa kada hoćeš samo BF da vidiš i igraš. Ostalo me ili ne zanima ili imam.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
9 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Kakvih 15€? 4€.... 15€ je vec nešto drugo. 4€ da probas BF 2042. Uz to sam cuo pricu da Mass Effect Legendary Edition usjoro dolazi na ea play i Game pass
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Soldier977 kaže...

 Hvala, ali znam da je neću kupit. Mislio sam da je 4€ ono da je igraš kad ti padne na pamet, ali 15€ pretplata je preskupa kada hoćeš samo BF da vidiš i igraš. Ostalo me ili ne zanima ili imam.

 Pa i možeš ju igrat kad ti padne napamet, samo šta si ograničen na 10h sveukupno. Broji ti vrijeme samo dok imaš igru pokrenutu, znači dok igraš, dok tražiš server, menu izbornik, ...

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Sickness kaže...
Soldier977 kaže...

 Hvala, ali znam da je neću kupit. Mislio sam da je 4€ ono da je igraš kad ti padne na pamet, ali 15€ pretplata je preskupa kada hoćeš samo BF da vidiš i igraš. Ostalo me ili ne zanima ili imam.

 Pa i možeš ju igrat kad ti padne napamet, samo šta si ograničen na 10h sveukupno. Broji ti vrijeme samo dok imaš igru pokrenutu, znači dok igraš, dok tražiš server, menu izbornik, ...

 ma da kužim, ali malo je 10h.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Gogy7 kaže...
Kakvih 15€? 4€.... 15€ je vec nešto drugo. 4€ da probas BF 2042. Uz to sam cuo pricu da Mass Effect Legendary Edition usjoro dolazi na ea play i Game pass

 za 15€ možeš igrat kad hoćeš i koliko hoćeš.

 

EA play pro

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Soldier977 kaže...

 za 15€ možeš igrat kad hoćeš i koliko hoćeš.

 

EA play pro

 Isitna, ali ovdje se radi o isprobavanju igre za najmanji mogući iznos. Ako ti se svidila, kupiš, opet uštediš 6 eura i to je to. Nema smisla raspravljat o 15€ mjesečno za sve igre koje EA nudi, naravno da je to isplativije nego kupovat svaku od tih igara ako ti je cilj odigrat igru do kraja i preći na drugu.

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
14 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Soldier977 kaže...

 Hvala, ali znam da je neću kupit. Mislio sam da je 4€ ono da je igraš kad ti padne na pamet, ali 15€ pretplata je preskupa kada hoćeš samo BF da vidiš i igraš. Ostalo me ili ne zanima ili imam.

Ovaj komentar nema veze s vezom.

Ako hoćeš mogućnost igranja 10 sati BF2042 i ostalih igara koje su samo u ea playpro onda te to košta 4E mjesečno (ea play). Nemaš svakih mjesec dana novih 10 sati, da opet ne bi bilo zabune.

Ako hoćeš neograničeno igrati , TO te košta 15E mjesečno (ea playpro).

PSN - darklydexter
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Ezio kaže...
Soldier977 kaže...

 Hvala, ali znam da je neću kupit. Mislio sam da je 4€ ono da je igraš kad ti padne na pamet, ali 15€ pretplata je preskupa kada hoćeš samo BF da vidiš i igraš. Ostalo me ili ne zanima ili imam.

Ovaj komentar nema veze s vezom.

Ako hoćeš mogućnost igranja 10 sati BF2042 i ostalih igara koje su samo u ea playpro onda te to košta 4E mjesečno (ea play). Nemaš svakih mjesec dana novih 10 sati, da opet ne bi bilo zabune.

Ako hoćeš neograničeno igrati , TO te košta 15E mjesečno (ea playpro).

 Matematički nema ali sve ostalo ima veze s mozgom 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
2 godine
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042

Meni piše nekih 15 eura,mozda sam krivo pročitao, vec bi odavno uzeo da sam znao za tih 5 eura....a konfa bi morala tjerat to ...i5 10400f,rx 570 8gb,16 gb (2666) rama i neki ssd...več mi je ranije jedan rekao da bi trebalo tjerat na low na nekih 60 fps-a,al bi htio skinuti složiti postavke na low,i onaj neki config file slozit...ako bude 60fps bez nekih padova žeščih uzet ču ju...5 eura nije žao bacit ak mi nebude sjela....hvala

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.12.2021 15:04 (bertRo92).
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
bertRo92 kaže...

Meni piše nekih 15 eura,mozda sam krivo pročitao, vec bi odavno uzeo da sam znao za tih 5 eura....a konfa bi morala tjerat to ...i5 10400f,rx 570 8gb,16 gb (2666) rama i neki ssd...več mi je ranije jedan rekao da bi trebalo tjerat na low na nekih 60 fps-a,al bi htio skinuti složiti postavke na low,i onaj neki config file slozit...ako bude 60fps bez nekih padova žeščih uzet ču ju...5 eura nije žao bacit ak mi nebude sjela....hvala

 Provjeri da li je još uvijek aktualan xbox game pass 3 mjeseca za 1funtu jer s njime za tu cijenu dobiješ i ea access 

 

Je, evo na. Preporučam uk kupnju umjesto us jer lakše prolazi kartica. Moraš win regiju prebacit isto na uk pa poslje vratiš. Možda ti je to puno posla ovak na prvu, ali zato imaš hrpetinu igara koje možeš ta 3 mjeseca nabijat. 

Sebi sam skinuo msfs2020, a napinje me i nova forza, halo.....

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.12.2021 15:19 (dax-lax).
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 2042
pirat kaže...

 

 

BTW Prije patcha mi je igra koristila 14.5 gb rama,sad nakon patcha samo 11

 

To je korak unazad - znaci da cesce ucitava stvari sa diska. Meni je znala vuci i preko 20 i to je jedan od rijetkih dobrih znakova bio.

Freak Show Inc.
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 2042
emerik kaže...
Igra je vec na popustu 30%. LOL

 

Zato sto su prodali dva komada nakon sto su osvanuli steam review-ovi. I ta dva su neke starije zene kupile necacima ne znajuci kakvo smece uzimaju...

Freak Show Inc.
15 godina
online
Re: Battlefield 2042
Friday kaže...
emerik kaže...
Igra je vec na popustu 30%. LOL

 

Zato sto su prodali dva komada nakon sto su osvanuli steam review-ovi. I ta dva su neke starije zene kupile necacima ne znajuci kakvo smece uzimaju...

 Releasali igru pred holiday season makar su znali da ima more tehnickih problema, par njih popravili i sad lagano otisli na praznike. Tak se radi :)

15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Friday kaže...
emerik kaže...
Igra je vec na popustu 30%. LOL

 

Zato sto su prodali dva komada nakon sto su osvanuli steam review-ovi. I ta dva su neke starije zene kupile necacima ne znajuci kakvo smece uzimaju...

 nema to veze, fifa se dobro prodaje, i to jako dobro. Pa je opet bila na rasprodaji već tri puta. Eto i trenutno je na nekih 50%

 

EA najviše zarade dobiva sa live servis, ili ti EA play i EA play pro. Tako da večina koja i igra, ne kupuje nego ima njihovu pretplatu.

12 godina
offline
Battlefield 2042

Evo na čemu radi pravi DICE. Nije po mom ukusu, malo previše futuristički i TPS ali definitivno izgleda obećavajuće.  (eeeee kakav je mogao biti BF)

 

Moj PC  
7 0 hvala 3
10 godina
offline
Re: Battlefield 2042
MRSKI kaže...

Evo na čemu radi pravi DICE. Nije po mom ukusu, malo previše futuristički i TPS ali definitivno izgleda obećavajuće.  (eeeee kakav je mogao biti BF)

 

 uh, kako su pogodili sa pjesmom i ugođajem...uh uh uh 

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
15 godina
moderator
offline
Re: Battlefield 2042
MRSKI kaže...

Evo na čemu radi pravi DICE. Nije po mom ukusu, malo previše futuristički i TPS ali definitivno izgleda obećavajuće.  (eeeee kakav je mogao biti BF)

 

 I da su ostali ne znači da bi BF bio bolji ,kad EA kolo vodi.

 

To su trebali znati kad su se prodali prije par godina.

 

Btw 😁

 
 

سمندری ڈاکو
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.12.2021 21:12 (pirat).
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
MRSKI kaže...

Evo na čemu radi pravi DICE. Nije po mom ukusu, malo previše futuristički i TPS ali definitivno izgleda obećavajuće.  (eeeee kakav je mogao biti BF)

 

 

kako je ovo dobro, cak se i po traileru da prepoznat ko stoji iza igre.. mater im jebem sta su napravili od bf-a.. i onda mi neko sere stari smo druga vremena nostalgija ovo ono.. kvaliteta je kvaliteta i vidi se iz aviona.. sta ja s 31. godinom sam za u grob pa ne znam prepoznat kad nesto valja ili ne valja.. jebo im joca mastercard mater i njima i fortnajtima i tik tokovima..

14 godina
offline
Battlefield 2042

sudeći po tome kako su vam se ovlažile gaćice, treba ubaciti u sljedeći bf2042 patch ženski teen hit i sve 5

PSN - darklydexter
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.12.2021 0:13 (Ezio).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Battlefield 2042

Osim teen pjesmice vidim ljude skakvce tj. novu vrstu vjeverica  Mislim, meni je trailer super, ali sobzirom da se koristi kako bi se trolala ova tema idem istom mjerom 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield 2042

Čim sam čuo pjesmu odma sam postao nesiguran u svoj spol i naručio pregled kod psihologa..

(G)jokaCRO ingame.. Im too old for this shit (TM)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Battlefield 2042

Također zanimljivo da odjednom više ne smetaju ženski likovi...valjda zato jer su protivnici AI metalni pauci i dronovi.

 

Ali to je pravi DICE, oni prave igra za muškarce sa brkovima i njihovo govno miriši 

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.12.2021 10:23 (forumaš).
Moj PC  
2 3 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Battlefield 6

Inace hrvatski developeri rade domovinski rat,bitka za vukar ili tako nešto,po stvarnim ljudima i događajima,još malo pa čemo i to vidit

16 godina
offline
Battlefield 2042

Dva pitanja. Da li je igra u boljem stanju na PS5 nego PC ili je isto? Drugo, imam ea play  na PS5 ali nigdje ne vidim taj ea play pro (što se uopće dobije na pro). Hr račun. 

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042
bertRo92 kaže...

Meni piše nekih 15 eura,mozda sam krivo pročitao, vec bi odavno uzeo da sam znao za tih 5 eura....a konfa bi morala tjerat to ...i5 10400f,rx 570 8gb,16 gb (2666) rama i neki ssd...več mi je ranije jedan rekao da bi trebalo tjerat na low na nekih 60 fps-a,al bi htio skinuti složiti postavke na low,i onaj neki config file slozit...ako bude 60fps bez nekih padova žeščih uzet ču ju...5 eura nije žao bacit ak mi nebude sjela....hvala

  

Mozda bi i mogao na nekoj nizoj rezoluciji s tom grafickom, mada je preporuka nesto jaca grafa svakako.

12 godina
offline
Battlefield 2042

Evo i tema zamrla nakon par dana ....

Toliko je loš BF42.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
3 2 hvala 0
15 godina
moderator
offline
Re: Battlefield 2042
Soldier977 kaže...

Evo i tema zamrla nakon par dana ....

Toliko je loš BF42.

 Igramo,ne stignemo pisati po forumu.

سمندری ڈاکو
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
pirat kaže...
Soldier977 kaže...

Evo i tema zamrla nakon par dana ....

Toliko je loš BF42.

 Igramo,ne stignemo pisati po forumu.

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
12 godina
offline
Battlefield 2042

Instalirao jučer BF1... pa to je eonima udaljeno od BF42.... Čak mi više ne smeta ni WW1 tematika.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
1 1 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice