Battlefield 2042 izdvojena tema

poruka: 7.675
|
čitano: 1.316.209
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
online
Re: Battlefield 2042
forumaš kaže...

To je bilo realno u prethodnim Battlefildima, a ne ovaj Fortnite gdje ne znaš di su protivnici.

 

 

edit; inače kod mene sve po starom, puno dobre zabave. U 19 dana 42 sata igre, ne stitgnem igrati ništa drugo, prokleti Fortnite, pardon Battlefiled.

 

 

 Ja također, ali Insurgency. U zadnja dva dana 7 sati.... i to do 2h u jutro... opet sam se počeo glupirati..... Moram ići ranije spavati godine pritisle.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
14 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Soldier977 kaže...
forumaš kaže...

To je bilo realno u prethodnim Battlefildima, a ne ovaj Fortnite gdje ne znaš di su protivnici.

 

 

edit; inače kod mene sve po starom, puno dobre zabave. U 19 dana 42 sata igre, ne stitgnem igrati ništa drugo, prokleti Fortnite, pardon Battlefiled.

 

 

 Ja također, ali Insurgency. U zadnja dva dana 7 sati.... i to do 2h u jutro... opet sam se počeo glupirati..... Moram ići ranije spavati godine pritisle.

 Jel postoji uopće tema za tu tvoju igru...hvala za info, ne bi ni znao da postoji ta igrica  Ovo je tema za Fortnite 2.

12 godina
online
Re: Battlefield 2042
forumaš kaže...
Soldier977 kaže...
forumaš kaže...

To je bilo realno u prethodnim Battlefildima, a ne ovaj Fortnite gdje ne znaš di su protivnici.

 

 

edit; inače kod mene sve po starom, puno dobre zabave. U 19 dana 42 sata igre, ne stitgnem igrati ništa drugo, prokleti Fortnite, pardon Battlefiled.

 

 

 Ja također, ali Insurgency. U zadnja dva dana 7 sati.... i to do 2h u jutro... opet sam se počeo glupirati..... Moram ići ranije spavati godine pritisle.

 Jel postoji uopće tema za tu tvoju igru...hvala za info, ne bi ni znao da postoji ta igrica  Ovo je tema za Fortnite 2.

 Ima ali mi nema tamo prijatelja niti ljudi s kojima bi se svađao, pa mi je Pirat dopustio da ovdje baljezgam. U biti ja većinom samo oduvijek i pišem u BF teme...

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042
forumaš kaže...

To je bilo realno u prethodnim Battlefildima, a ne ovaj Fortnite gdje ne znaš di su protivnici.

 

 

edit; inače kod mene sve po starom, puno dobre zabave. U 19 dana 42 sata igre, ne stitgnem igrati ništa drugo, prokleti Fortnite, pardon Battlefiled.

 

 

 

Gledam kod sebe upravo, zar sam vec na 86 

15 godina
offline
Battlefield 2042

Tek kad sa pečom nerfaju pingvine onda će to biti bf kakvog znamo.

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Battlefield 2042
franjoslav kaže...

Ne znam je li ovo već prije bilo rečeno, ali u moru stvari koje Battlefield 2042 radi, za mene jedna od definitivno najgorih je spottanje. Praktički do Battlefielda V smo imali standardno 3D spottanje neprijatelja gdje igrač pritsne "Q" na tipkovnici i markira neprijatelja koji svima ostane označen na HUD-u i mini mapi. Na taj je način bilo moguće označiti desetke neprijateljskih igrača i točno su svi mogli vidjeti od kuda tko dolazi, gdje je linija napada ili obrane, te u kojem smjeru se kreće bitka.

 

Battlefield V je to ukinuo i donio "pasivno" spottanje, koje ustvari ništa ne radi i totalno je smeće. Ista stvar vrijedi i za Battlefield 2042. Više uopće nije moguće skužiti od kuda dolaze neprijatelji, gdje je front, i iz kojeg smjera se kreće bitka. Svi samo trče okolo, i uopće više nije jasno koji dio tima se povlači, a koji ide u proboj. Pošto više nemamo 3D spottanje, puno je teže skužiti pozicije snajperista u daljini, što je po mome mišljenju totalna katastrofa.

Ne možeš plakati za real time spotanjem s kojim na jedan pogled okom cijela četa zna gdje je koji neprijatelj i kud je krenuo, a žaliti se na leteće ljudske vjeverice

PSN - darklydexter
12 godina
online
Battlefield 2042

Bring The DICE and EA down

 

 

 

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.12.2021 14:58 (Soldier977).
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
moderator
offline
Re: Battlefield 2042
Soldier977 kaže...

 Ima ali mi nema tamo prijatelja niti ljudi s kojima bi se svađao, pa mi je Pirat dopustio da ovdje baljezgam. U biti ja većinom samo oduvijek i pišem u BF teme...

 Nisam ja ništa dopustio (ni zabranio)...samo sam napisao 'DOBRO ONDA'...druga je priča kako si ti to sebi protumačio.😀

 

سمندری ڈاکو
14 godina
offline
Re: Battlefield 2042
infeqt0r kaže...
forumaš kaže...

To je bilo realno u prethodnim Battlefildima, a ne ovaj Fortnite gdje ne znaš di su protivnici.

 

 

edit; inače kod mene sve po starom, puno dobre zabave. U 19 dana 42 sata igre, ne stitgnem igrati ništa drugo, prokleti Fortnite, pardon Battlefiled.

 

 

 

Gledam kod sebe upravo, zar sam vec na 86 

 Tek...

(Gcro)K4lim3ro
14 godina
offline
Battlefield 2042

mamicu im

izbacili su u portalu BF3 conquest i sad stavili sve pod jedno

i sad ne mogu igrat samo BF3 nego miksa i 1942 i bf2 sto necu

 

SAMSUNG NOTE 10+
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 2042

Ne znam šta im bi. Ovo je DICEu prvi put da ubace našto što playeri nisu tražili

Moj PC  
12 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Battlefield 2042
pirat kaže...
Soldier977 kaže...

 Ima ali mi nema tamo prijatelja niti ljudi s kojima bi se svađao, pa mi je Pirat dopustio da ovdje baljezgam. U biti ja većinom samo oduvijek i pišem u BF teme...

 Nisam ja ništa dopustio (ni zabranio)...samo sam napisao 'DOBRO ONDA'...druga je priča kako si ti to sebi protumačio.😀

 

 Ja stvarno ne volim pričati s pravnicima. 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 2042
pasko kaže...

mamicu im

izbacili su u portalu BF3 conquest i sad stavili sve pod jedno

i sad ne mogu igrat samo BF3 nego miksa i 1942 i bf2 sto necu

 

 

Jos malo na Originu neces moci birati igru. Samo ces kliknuti play i ono ce pokretati random igre. Ali to je zato sto znaju bolje od tebe sto zelis...

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Battlefield 2042

Krvi irudove tek sad otkrio da me iz igre izbaci na desktop radi uključenog crossplaya. Gdje god upadnem sve puno botova. Više se igra bfV.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put čet 9.12.2021 18:26 (dery).
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Battlefield 2042

Mogu li negdje skinuti bf 2042 trial verziju,da isprobam i vidim koliki mi fps i kako se ponaša igra na mojoj konfi??...vidio sam da ima neki trial ali moram platit članarinu za mjesec dana,a to mi se ne isplati jer bi  ja u sat vremena vidio mogu li to vrtit pristojno na pc-u ili ne...ima koji dragovoljac da ju renta na sat vremena 😅🤣🤣

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 2042
bertRo92 kaže...

Mogu li negdje skinuti bf 2042 trial verziju,da isprobam i vidim koliki mi fps i kako se ponaša igra na mojoj konfi??...vidio sam da ima neki trial ali moram platit članarinu za mjesec dana,a to mi se ne isplati jer bi  ja u sat vremena vidio mogu li to vrtit pristojno na pc-u ili ne...ima koji dragovoljac da ju renta na sat vremena 😅🤣🤣

 

Ja bih ti rentao ali ne treba mi jos jedna osoba koja me ne voli...

Freak Show Inc.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042
bertRo92 kaže...

Mogu li negdje skinuti bf 2042 trial verziju,da isprobam i vidim koliki mi fps i kako se ponaša igra na mojoj konfi??...vidio sam da ima neki trial ali moram platit članarinu za mjesec dana,a to mi se ne isplati jer bi  ja u sat vremena vidio mogu li to vrtit pristojno na pc-u ili ne...ima koji dragovoljac da ju renta na sat vremena 😅🤣🤣

 

Napisi koja je konfa u pitanju pa cemo ti mi reci 

15 godina
moderator
offline
Battlefield 2042

Assault puške su konačno dobre kak i trebaju biti.

 

BTW Prije patcha mi je igra koristila 14.5 gb rama,sad nakon patcha samo 11.

 
 
 

سمندری ڈاکو
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Igra je vec na popustu 30%. LOL
Moj PC  
6 0 hvala 3
12 godina
online
Re: Battlefield 2042
emerik kaže...
Igra je vec na popustu 30%. LOL

 

 

 

 

Nekako još kontam da je to 39.99€ previše.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.12.2021 7:02 (Soldier977).
12 godina
online
Battlefield 2042
Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.12.2021 7:07 (Soldier977).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Sta ce mi popust kad nisam ni ovih 10h trial iskoristio. Za mene je to BF skin presvucen preko neke druge igre, nema veze sa starim BF, samo ljuska. Over and out.
9 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Cekaj malo, clanarina od 5$ ti se ne isplati da probas igru od 60$ i to na 10 sati.
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Gogy7 kaže...
Cekaj malo, clanarina od 5$ ti se ne isplati da probas igru od 60$ i to na 10 sati.

 Specijalac 

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
14 godina
offline
Re: Battlefield 2042
emerik kaže...
Igra je vec na popustu 30%. LOL

 Bila je na 35% prije tri mjesca.

8 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Gogy7 kaže...
Cekaj malo, clanarina od 5$ ti se ne isplati da probas igru od 60$ i to na 10 sati.

 ak vidi da mu ne sviđa šteta je potrosit i 10 sati, a ne jos 5$

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
15 godina
moderator
offline
Re: Battlefield 2042
Santana kaže...
Gogy7 kaže...
Cekaj malo, clanarina od 5$ ti se ne isplati da probas igru od 60$ i to na 10 sati.

 ak vidi da mu ne sviđa šteta je potrosit i 10 sati, a ne jos 5$

 Ubiti je 3.99€

 

Ako mu se ne dopadne Battlefield,može probati i neku drugu igru 10h.

Ako je 30 kn puno za mjesec dana onda gaYming možda i nije za njega.Igre su ionak luksuz.

سمندری ڈاکو
12 godina
online
Re: Battlefield 2042
pirat kaže...
Santana kaže...
Gogy7 kaže...
Cekaj malo, clanarina od 5$ ti se ne isplati da probas igru od 60$ i to na 10 sati.

 ak vidi da mu ne sviđa šteta je potrosit i 10 sati, a ne jos 5$

 Ubiti je 3.99€

 

Ako mu se ne dopadne Battlefield,može probati i neku drugu igru 10h.

Ako je 30 kn puno za mjesec dana onda gaYming možda i nije za njega.Igre su ionak luksuz.

 3.99€? I možeš igrat BF42? 

 

E to nije loše... 

 

 

Probao bi Portal i mogu onda ugasiti nakom mjesec?

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.12.2021 10:43 (Soldier977).
12 godina
online
Battlefield 2042

???

 

Meni piše ovamo 14.99€ mjesečno???!!

 

niđe veze. pa nen pada mi na pamet

 

 

 

P.S.

AaaAaaaAAaaaaaaaaaaaaa......

 

PLay pro 15, a play 4eur. 

A za ovaj play samo 10h igre. ništa od tog.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.12.2021 10:53 (Soldier977).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Battlefield 2042

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
2 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice